únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,106. až 3,120. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865335
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, gratulujeme Kubikovi k zubu, u nas vzdycky rostly po parech, teda ma zatim 4 venku. No jinak holky, ja mam novinu, jak mi porad bylo nejak zle, taky mi vynechala menstruace, moc jsem se tomu nedivila, protoze jsem takova hubena, kojim a i driv mi to vynechavalo, zvlast na podzim..No ale vcera v noci jsem mela takovej zivej sen, ze jsem tehotna, tak jsem si koupila test a fakt je to pravda..Dneska jsem si udelala na potvrzeni dalsi..Asi uz to muze byt i 11tt, no uvidim v pondeli, jdu na prohlidku. Tak jsem z toho ted v soku trochu, protoze o Filipa jsme se snazili dyl nez rok a ted jsme to delali jen parkrat a prerusovane..Ja nikdy nechtela moc HA brat, nedelalo mi to dobre a ted jeste s tim kojenim, no fakt jsem to necekala, ale budeme to teda muset nejak zvladnout, vlastne mezi nima nebude ani rok a pul. Tak ted premyslim, jak to asi bude-, jestli budou muset mit takovy ten tandemovy kocar nebo jestli bude Fila uz na tom skejtiku, ale na to asi bude malej..No je mi ho nejak lito, ze na nej nebudu mit tolik casu jako ted, uz i s tim brichem to bude tezky. Dalsi dite jsme chteli, ale myslela jsem, ze treba aby byl rozdil 2-3 roky, ze to je tak rozumny..Ale tase uz mi bude ted 33 let, takze mozna je to v tomhle dobry, no ja nevim, je to ted takovej smisenej pocit..

    #865336
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme byli zas na nákupu, ale tentokrát jsem platila a vybírala já a jen za 800.. to jde, když navíc tam byli věci i pro Aďu, jako skleničky, podložky a voda.. :)) Já to prostě umím:)
    Bibo, tak to tedy mooooc gratuluji 🙂 Přírodě neporučíš, zrovna když jste možná nechtěli, tak se zadařilo a kdyby jste chtěli,tak to nepůjde. Tak kdyžtak nám budeš psát i zážitky z těhu. Hlavně, ať je vše v pořádku :))
    Dneska dávám Aďu jen na ty pěnové puzle, aby měl více pohybu. Líbí se mu spíše to, že může do nich mlátit.. pohybuje se stejně jako předtím, přeručkuje si kam potřebuje a kaďák tahá za sebou.. Díky Evče mám i písemnou pomůcku, jak mu pomoci ke kolínkům, tak už jsme to dneska trénovali.. tak uvidíme.
    Jééé Aďa tam tedy pěkně prdíííí.. Asi to má po špenátu, páč pár dnů fakt neprděl a dneska dostal špenát a zas prdí..

    #865337
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    fůůůůůůůůůůůůůůůj to je smrad.. ten má tedy doooost nevoňavé prdíky..+o( +o(

    #865338
    Anonym
    Host

    Bibo, téda, nevím co na to říct, gratuluji? osobně bych si to nedokázala ani představit. tandemové kočárky jsou již dneska pěkné, kámoška má také prťata blízko sebe a používala jen skůtr, sousedka nepoužívala ani ten skůtr. a hlavně neodstrkovat nijak Filípka, nyní vůbec ne a až bude bříško a valstně i mimi tak také ne. oni to děsně cítí a co mám takhle v okolí holky s malým rozsahem, tak chodí na kineziologii, od jedné např chodil sám ve 2 letech čůrat, vše se snažil už sám a malá už měla nějaký měsíc a pak z ničeho nic jízačal ubližovat, a hlavně přestal dělat cokoliv sám a kinezioložk azjistila že tam je zlom v tom jeho druhém roku, kdy nedokázala příjmout dalšího člena rodiny (jakoby spadl z lopatky)
    každopádně tě obdivuji, já hnedka co to šlo nasadila HA
    no a jinak Bessy už je líp, dnes i štěkalal, já mám angínu a nafasovala jsem ATB a prášky proti otokům sliznice, střílí mi to do ucha, celý den jsem měla zimnici, je mi zle od žaludku asi z těch bylinkových čajíků, moc jsem totiž ani neměla hlad. no ale už máme véču za námi a byly buchty s krémem.
    a Valča? začíná se úspěšně plazit směrem vpřed a dnes i párkrát nadzvedla prdelku a rukama se přitáhla, a byla jakoby po kolínkách. jen neví, jak s rukama, nechávala je pod sebou 🙂
    tak jdu se zas natáhnout pod ddeku a pokračovat ve spánku, papa a držte si zdravíčko
    ještěse musím pochlubit, dnes mi došel megabalík vel 92, zas za super cenu, tak jsem to vyházela v pokojíčku jen z krabice, shlédla stav věcí a nechala být, tak snad zíta bude lépe a začnu prát

    #865339
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bibo, véééliká gratulace! Já bych asi ten tandemovej kočárek řešila asi až těsně před porodem. Až budeš vědět jak bude Fíla chodit. A co se týče toho, že byses Fílovi tolik nevěnovala, tak bych to až tak nehrotila. Však když se mu budeš věnovat jak budeš moct. A taťka si s ním bude už taky víc hrát, skládat lego, vláčky,… My jsme se ségrou od sebe rok a žádný následky to na nás nenechalo 😛 . Teda až na to, že mi ségra chtěla vypíchnout oči. Měla totiž velkou panenku, miminko, tak si myslela, že když může panenku dloubat do očiček, tak mě taky. Však uvidíš, že to bude v pohodě. Hlavně ať je s miminkem všechno v pořádku a hezky nás průběžně informuj.

    #865340
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    dneska Aďa vstal v pět hodin a pak už nechtěl usnout, tak jsme jen tak leželi v posteli a kolem půl osmé už jsme byli vzhůru uplně. Takže jsem stačila vytřít, dát prát prádlo, vyžehlit atd..
    Jsem nějaká ale ospalá. Aďa už si samozřejmě hodil šlofíka, ale zas se vzbudil mega brekem, vůbec nevím co se mu zdá nebo co se mu děje, že se tak budí.. Už si stačil pohrát na dece a nyní pusinkuje krtečka :))

    #865341
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny!!!
    Jůůů Bíbo teda co na to říct. GRATULUJU!!!! Tak yjsem o tom hodně přemýšlela. a aby jsem řekla pravdu tak si to taky neumím představit mít hnedka druhé mimčo. Ale neboj to zvládneš. Zvládli to jiný tak ty taky. To aby jsi se příhlásila do diskuze – mimi narozená v červenec – srpen 2012 😛 . Já jsem s bráškou taky o rok a pět měsíců a v pohodě. Taky nemám následky, že by se mi mamina nevěnovala. Zvládla to na jedničku. Bráška mě sice trošku zlobil,ale kteří sourozenci se nezlobí, že 😀
    Jinak když už jsme u těch pejsků tak mi paní veterinářka odepsla, že měl mít Beník asi epileptickej záchvat. jsme z toho špatná. Prý to tato plemena (labradoři) mívají často. A že mam kontaktovat veterináře. Zatím nemám ani penízky na veterináře a ani auto aby jsem tam s ním zajela – manžel je od rána do večera v práci takmožná jen zavolám a zeptám se co a jak. Koukala jsem na internetu co se dá dělat. léčí se to jen tehdy když se víc záchvatů ěhem třeba měsíce nebo tak. Má to tak jedou 2x do roka tak to se prej neléčí,ale co když ž se z toho jednou nedostane :'( . Nesmím takhle uvažovat. Je to moje psí zlatíčko. Nedala by jsem ho ani za zlatý prase 🙂
    Dnes čekám kamarádku na kávičku a na pokec tak už se strašně těším. Upekla jsem bábovku tak snad biude chutnat 😛
    Tak hezký den a Bíbo držím palečky a koukej informovat když se dozvíš co a jak a kdy a tak…….

    #865342
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, diky za podporu :). No taky znam par lidi, co maj se sourozencem malej odstup, a jsou docela v pohode, ale takhle maly deti vim, ze na sebe treba slapou a tak, no..Tak pri minulym tehotenstvi mi bylo hur, asi jak jsem na to mela vic cas, ono mi taky prijde, ze je mi ted hur, kdyz to vim, tam pracuje i psychika..Taky jsem minule porad spala, cely noci a jeste odpoeldne a ted teda vlastne rozkouskovana noc a po obede jedina volna chvile, kdy Filip spi, tak taky nespim..Ten termin mozna spis uz cerven/cervenec, ale uvidime..No, ted resim, co s kojenim, posledni dobou to citim jako dost neprijemny, dela se mi pri tom tak mdlo, asi to budeme muset ukoncit, je to i uz moc velkej vydej a taky se mi zda, ze se u toho tak stahuje deloha, jako to bylo po porodu. No a Fila nechce se dat, nechce to UM, i kdyz toho milka mam asi uz malo a kdovi, jaka je chut..Tak to bude ted asi boj, jeste se poradim s doktorkou, ale zas tak diva do toho kojeni nejsem, abych chtela za kazdou cenu dal kojit..Cetla jsem o tom clanek, ze nejak v 5/6 mesici se meni chut mlika jako na mlezivo pro to miminko, takze to pak to starsi dite uz nechce nekdy, ale to mi prijde jeste docela dlouho..No budu muset poradne jist, dost jsem to ted odbyvala, protoze jsem nemela poradne chut. Delam si tam gulas, tak jdu na to, uz to snad bude..Tak se mejte pekne, pa

    #865343
    Anonym
    Host

    Bibo, já jsem slyšela od hodně holek, že když jsou děti hodně blízko u sebe, tak si to neuvědomují, že se jim matka věnuje míň kvůli mimču. Však naše matky měli děti většinou rok od sebe, aby mohly být s dětma doma dýl a bylo to v pohodě. Já si myslím, že to určitě zvládneš. Jen asi bude náročný s Fílem se učit chodit, když budeš mít buben. To by bylo asi jediný čeho bych se bála, že bych malýho nemohla chovat a u toho chození držet. Jo a bavila jsem se ze ségrou a ta mi říkala, že by si koupila přídavný boční sedátko ke kočáru. Jen nevím jak se to přesně jmenuje, ale zkusím to najít na netu, abys věděla co myslím.

    #865344
    Anonym
    Host
    #865345
    Anonym
    Host

    Bibo obrovská gratulace !!!
    Popravdě já měla minulej týden stejný pocit – neustálé motání hlavy, nechutenství a navíc děsně citlivý prsa a až bolestiví bradavky a kojení to je vůbec děs. Ale podle testíku se to nepotvrdilo, asi si udělám pro jistotu ještě jeden.
    My s manžou tedy chcem děti brzy po sobě. plánovali jsme že zhruba po novim roce vysadím prášky a uvidíme….
    tak držím pěsti ať ti všecko dobře dopadne a jste všichni zdraví :o))

    #865346
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny,
    tak jsem byla v krámě pro dárek neteři k 10. narozeninám. Tak jsem koupila, tak jsem samo moc ráda, ale zato jsem se tam zas příšerně zpotila.. já mám fakt návaly, venku zima a pak vlezu do krámu a jsem zpocená na zádech.. A přitom nejsem nějak moc oblečená.. Fakt od těhu se furt potím a ne a ne se to srovnat.. Ještě navíc poslední dobou furt lítám ve den v noci na wc čůrat.. tak dneska piju urologický čaj..
    Jinak občas se někomu zadaří počít další dítě po šestinedělí.. To je pak nářez si myslím..
    Já zatím druhé neplánuji, takže musí fungovat ochrana:D
    Tuhle jsem v Ikee koupila lžičky a jsou fakt super, dlouhé a větší a dobře se s nima krmí.
    Tak jdeme zas přebalovat 😀 Jo a od zítřka mají v globuse žluté pampersky za 149,- a huggiesky za 299,- větší balení (tedy navíc 20ks) a pro Mimi klub 254,15.. ale asi je to pro Prahu, tak mimo pražské maminky se mrkněte na net, zda to není i u vás.. myslím,že se to vyplatí..
    Furt sleduji nějaké letáky:D 😀 tak se nezlobte..

    #865347
    Anonym
    Host

    Děcko, moc díky za tip :), to vypadá docela dobře, že tam sedí a dá se to sklopit..Asi to budeme řešit až pak podle situace, ale už to mám v záložce:) . Fíla se naučil vylézat z té Ikea židličky, i z těch kšír se vyvleče, a začne se stavět..Dost nebezpečný, ale objednala jsem ještě jedny kšíry, tak snad pak tam bude držet líp..Jsou i do kočárku, nějak se mi blbě upevňuje na všechny ty body, vždycky to je někde krátký..No, tak snad vás tu nebudu prudit nějakejma těhotenskejma řečma, teda fakt tomu pořád nemůžu uvěřit, předtím nám to tak dlouho nešlo, tak jsem z toho perplex:O

    #865348
    Anonym
    Host

    Jo a ten buben, no to bude těžký s tím nošením, my máme tady dole i pár schodů a já tam kočár tahám po nájezdu a dolů skokama, ale to pak asi nedám..A se shýbáním to taky bude blbý, když si vzpomenu, že jsem si ani nemohla zavázat tkaničku..A teď tu Fílu při přebalování honím po zemi. Minule jsem se v tom těhotenství dost válela, tak snad teď budu mít aspoň lepší fyzičku..

    #865349
    Anonym
    Host

    Jo a ten buben, no to bude těžký s tím nošením, my máme tady dole i pár schodů a já tam kočár tahám po nájezdu a dolů skokama, ale to pak asi nedám..A se shýbáním to taky bude blbý, když si vzpomenu, že jsem si ani nemohla zavázat tkaničku..A teď tu Fílu při přebalování honím po zemi. Minule jsem se v tom těhotenství dost válela, tak snad teď budu mít aspoň lepší fyzičku..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,106. až 3,120. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist