únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,136. až 3,150. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865365
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamuálky§
    Tak teda Péťo mě z toho jde taky mráz po zádech. To je teda mazec. Hlavně že už jsi v pořádku :S
    Jinak Bohoušek byl dnes také prvně v nové autosedačce a taky se mu líbila. Vidí i lépe ven protože je vyšší než ta před touto.
    Jsem na to děsně zvědavíá na to auto. už jehotový a už jsme byli i u rodičů,ale to je jen asi 10 km od nás takže to na tom nejde poznat. Uvidíme až manža pojede zítr do práce jakí bude průměrná spotřeba. i ten pán říkal, že se to vrátí a v našem případě to poznáme hnedka první měsíc . Jinak jede to pořád stejně, je to trochu tišší a myslím, že by to mělo být ekologičtější
    Tak jo za chvilku koupačka, pak bašta a hajání……..páááááá

    #865366
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Táááááááááááák už je zas v postýlce, ale dneska to byl řeeev celé koupání, po koupání a až při flašce ticho, ale jen že bylo něco v pusince..
    Už se zas rozčiluje v postýlce, tak počkám, jak se to vyvrbí.. Už dostal i panadol baby, páč už jsem asi viděla špičku zubu. Ty zubiska jsou fakt šílené.. :'(
    Holky, dostala jsem k narozkám elektrický kartáček na zuby, tak asi možná už zuby nebudu mít.. fakt frčí jako blázen 😀
    Jinak Adámek není moc rád, když je moc lidí. Hned jak vidí cizí tváře a víc jich, tak hned spustí, až po asi půl hodině, už je to dobré, ale toho musíme nosit, různě mu ukazovat prostředí a pak vezme na milost ty cizí lidi. Jen děti má rád, to hned se směje..
    Jsem docela unavená, dneska jsem doma dělala malou oslavu.. Byla dobrá, ale jsem ráda, že už je po a půjdu snad brzo spát.. v noci jsem moc nespala, malej furt brečel ze spaní.. snad to tuhle noc bude lepší.. Tak zatím pááá.
    Bambulko, moc krásně Bohoušek ťapká 🙂

    #865367
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!!!
    Peti, tak to je fakt mazec. Občas je lepší nevědět co člověku mohlo všechno hrozit. Já když jsem si přečetla zprávu o Kubíkovi, tak to taky nebylo nic hezkýho. Držím palce, ať už jsi v pořádku. A ms mám asi i místo Tebe. Tak hrozný jsem to snad ješt nikdy neměla… No ale už jsem začla brát HA, tak snad to bude zase jako obvykle.
    V neděli jsem byla v ikea koupit sadu talířů za 199kč. otvírají v 10, já tam dorazila v 9:40 a už jsem byla ve frontě. když nás vypustili do obchoďáku, tak se všichni nahrnuli k paletě s talířema a brali klidně 12 souprav. Jsem se k té paletě nemohla probojovat, tak jsem vzala nějaké ženské z vozíku, měla jich tam už asi 6. Ti lidi jsou fakt blázni.
    V pátek jsme už museli dát Kubíkovi postýlku ze střední polohy úplně dolů. Už se darebák snažil chytnout vršku postýlky. Teď mám ale problém, abych se na něho nepozvracela…
    Dneska mu zkusím uvařit něco jako alá lečo. Tak jsem zvědavá, jestli se mi to povede. Včera to pečený kuře s rýží a červenou řepou (kvůli šťávě) papal docela hezky.

    #865368
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:D
    Tak noc byla dobrá, ale asi jen díky podání panadol baby.. Aďa ráno nechtěl dospat, tak jsem napůl ospalá, navykla jsem se ještě dospávat tak do osmi a ne být vzhůru od půl šesté..
    Ještě navíc mě v noci začlo bolet v krku, bych se z toho fakt už zbláznila:| Tak zas čajík – citron – med a vitaminy v ovoci..
    A ten calgel mi Honza nekoupil, zapomněl na něj.. a zatím jsme se do lékárny nedostali..tak snad tento týden..
    Prostě taťkovi abych napsala seznam a přesně mu tam napsala kolik a co.. Jako jsem ho poslala po plenky a přinesl jedno balení a přitom jsem mu říkala o dvou.. naštěstí nám koupila babi troje, tak jsme zásobení. Prý mají plenky od nového roku zdražit, tak to abychom si jich ještě pár koupili.. Hrůza, vše zdraží a z čeho to máme platit ???
    Děcko, my zatím máme postýlku ve středu, ale až půjde až dolů, tak nevím, jak pro něj tam budu šahat, ale zas to dítě pak už asi sedí nebo bude skoro stát, tak to asi nebude tak hrozné si myslím… Jinak já tu ME mám taky hrozně silnou :^) No zatím o práškách nepřemýšlím, páč mi málokteré sednou a vždy jsem s nima měla dost problém. Jediné, co mi sedli, tak ty pak přestali vyrábět…

    #865369
    Anonym
    Host

    Bivi, Kuba sice sedí, ale já ho vydělávám když leží, v noci na mlíko a pak když se vzbudí, tak v 90% je na 4. No ale když ho to chytne, tak si v té postýlce klekne a snaží se chytnout vršku.
    Já beru prášky stejný co před těhu, ty mi docela sedli a měla jsem doma ještě balení na 3 měsíce. Tak jsem zavolala dr. jestli je můžu začít brát nebo jestli mě chce ještě vidět. Tak prý mě chce vidět až si půjdu pro recept na další.
    Jinak já taky vždycky píšu seznam stejným způsobem, jako psávala mamka, když jsme chodily se ségrou jako děcka nakupovat. Přesně co chci, kolik toho chci a případně popis balení. Takhle to píšu teda aji sobě, jsem v poslední době nějaká vygumovaná…
    Tady je tááák krásně. Svítí sluníčko, všechno pod jinovatkou. No za oknem je to úžasný pohled 😛

    #865370
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dneska má Aďa nějaký kakací den. Ráno klasické hovínko, ale už 2x takové.. no nebudu to radši psát. Ale průjem to není. Je možné, že to souvisí s těmi zoubky.. No už to je fakt na spadnutí, už je vidět hrbolek.. tak snad už to bude.. Docela hodně u toho křičí a asi znáte, že už to jde do výšek 😀
    Jinak jak jsem včera psala,že jsem dostala ten elektrický kartáček na zuby, tak musím říct, že je to tedy mega zážitek. Nejdřív jsem měla tendenci čistit jako s klasickým kartáčkem,ale pak jsem si uvědomila,že to čistí samo, tak jsem pak jen jela po zubech.. jen mi pak docela brněla huba, jak na to nejsem zvyklá:D 😀
    Evi,já jsem občas taky vygumovaná. Jdu do krámu s tím, že chci koupit to a to a nakonec to taky nekoupím. Ale Honzovi jsem ten gel psala, ale on ho zapomněl..

    #865371
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, co máte to sedátko do vany na koupání, jste s tím spokojené ? Je to fakt dobré to koupit ? Je to omezené kg dítěte ?
    Zrovna na to koukám na netu a přemýšlím, zda to Aďovi koupit k vánocům…
    Děkuji :)))) Řeším dneska dárky, už jsem objednala přes net neteřím:D
    Včera jsem dostala i adventní „věnec“, tedy není to kruh, ale obdelník nebo jak to jinak popsat, ale je to moc hezké :)) Já vůbec nestíhám vyrábět doma věnce, vždy ty vánoce přijdou tak brzo, že jsem ráda, že máme pak koupený věnec..

    #865372
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    zase Bohiušek usnul v sedě s hlavou mezi nohama. Se z něj zblázním. Dám ho do postýlky hajat. In se v tu ránu zvedne a buď sedí a nebo stojí a kouká z postýlky a nebo si hraje a nebo pořvává. Několikrát tam jdu ho zase uložit do ležící polohy,ale nikdy to nevydrží déle jak minutu. V tu ránu zase sed, stoj… Pak slyším, že je tam klid a on spí v sedě 😀 . To je moje malý trdýlko.
    Děcko já to píšu úplně přesně jak ty – pořípadě dám ještě nebo alespoň ukážu to balení jak vypadá(když mam doma třeba krabičku nebo obal) 😀
    Jinak menstruaci mam také víc než před porodem. Prášky taky neberu páč na ně nemám penízky – jsou drahý jako prase ale nebrala jsem je ani před otěhotnením a to ani když jsme mimi neplánovali. Takže jsem je brala cca. 2 roky když jsme se poznali a pak už ne. A to už jsme spolu 9 let. V prosinci to bude 10 let :O
    Bivinko mi sedátko nemáme. Bohiušek sedí úplně v pohodě už sám takže to nepotřebuju. Sedím u něj u vany a hlídám ho aby mi nepřpad nebo se nezklouzl. Jinak ani moc nevydrží sedět. Natahujke se po hračkác co mu tam plavou takže ani nevím zda by tam vydržel sedět a neřval by že se nemůže hejbat.
    Holky taky se ty vaši prckové tak strašně vztekaj když jim něco vezmete nebo jim nechcete dát???? Já by jsem mu vždycky tak nasedkala :@ . 10x řeknu ne a on to p 11 stejně udělá 8o| . Občas když už mě naštve takmu jednu lupnu buď po ručičce a nebo na prdelku – což asi přes tu plenu moc necítí. Dokáže se pak tvářit jak kdyby miu celej svět ubližoval. Jak to řešíte vy??? Teda pokud máte taky takové vzteklouny.
    Jinak u nás taky dnes krááásne. Odpo pujdu asi ven s prďolkou an prochajdu. Dáme oběd a vyrazíme 🙂
    Tak pááááá

    #865373
    Anonym
    Host

    Ahoj, tak mi z gyndy dneska volali, že moje doktorka náhle onemocněla, takže až ve středu a s nějakou jinou..No beztak jsme tady do středy u našich, takže to snad tak neva, tu druhou doktorku taky znám, radila mi kdysi, jak vůbec otěhotnět :). No jinak jak jsem přestala kojit, tak v sobotu se mi přece jen nějak nalily prsa a bylo to docela nepříjemný, takže si je teď občas chladím a ještě jsem musela v tu sobotu kojit. Při porodu jsem taky měla nějakou epizodu krvácení mezi porodem a porodem placenty, ale šlo to zastavit lékama, takže to zase asi nebylo takový maso. No ta zpárva z porodu byla docela drastická, ani jsem si ji neokopírovala a dala doktorce, teď bych se na ni docela podívat chtěla. Já totiž neumím tlačit, tak toho se zase bojím, budu muset chodit na nějaký cvičení, kde se vyloženě to tlačení nějak vysvětluje. Filipa vytáhli takovým vakuovým zvonem, takže byl chvilku fialovej, jak se mu krev natáhla do hlavy. No tak z toho porodu mám teď respekt, předtím jsem si říkala, to nějak dopadne, dyť to zvládne každej..ale teď vím, že to není žádná sranda..A jaký mám jinak pocity: no pořád tak nějak se bojím, jak to zvládnu, jak s tím břichem se postarám o Filipa a pak jak při tom mrněti je zvládnu oba najednou. Bude mi pomáhat máma a manžel, ale bude to prostě záhul. A taky si tak říkám, co to asi bude, jestli je člověku nějak jinak s holčičkou, jaký to asi je, no holčičku bych chtěla, ale nějak mám už od narození Filipa pocit, že budu mít příště zase kluka..Ale je mi teď myslím přece jen trochu jinak, mám jako minule chuť na bramborovou kaši, ale nemám třeba chuť na párky, na tvroh, to jsem minule měla, ale na něco vyloženě specifickýho chuť nemám..Tak já si jdu asi chvilku lehnout, možná pak půjdu do Ikei, když mi takhle odpadla ta doktorka..Tak papa

    #865374
    Anonym
    Host

    Jo a to sedátko máme, Fíla někdy ve vaně trochu uklouzne a takhle je to bezpečnější, ale zase blbě se do toho dává a hůř se mu meje zadek..Ale jsem ráda, že to máme..

    #865375
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak jsme byli na procházce, je tam tááááááááááááááák krásně. Takovýdle podzim bych brala, ne tu zimu, co byla..
    Bibo, určo to zvládneš:) A pak budeš ráda, že už máš dvě dítka a máš klid.
    No já nad tím sedátkem taky přemýšlela, jak se asi tomu dítěti umyje prdelka 😀 Asi to Aďovi objednám a prdku mu nějak snad umyju:D
    Dneska jsem mu zas zvedla kočárek do skoro sedu, tak chvilku koukal, ale pak začal broukat (to dělá vždy před usnutím) a tak šel zas na ležato a spal:D

    #865376
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, taky to mám stejné s Aďou, když něco chce nebo mu něco vezmu, tak se taky rozčílí. Poslední dobou máme boj při přebalování, Ada chce být furt na břiše, ale já zas ho chci zabalit na jeho zádech.. takže spíše mu furt říkám Adame vydrž.. ale znáte to.. Myslím, že jsem ho po ručičce plácla jen jednou, ale už nevím proč..
    Zrovna tu vtipně mostuje 😀 On dělá tedy opak co by měl, on snad bude lézt jak rak 😀

    #865377
    Anonym
    Host

    Bré ránko!!!
    Kuba se dokáže taky pěkně vztekat. Když mu chci zabavit nějakou hračku a chci mít klid, tak mu musím hned dát jinou. No ale největší scény jsou u přebalování, protože se chce pořád otáčet na břucho. To ho pak musím chytnout za nohu a docela na něho huknout Jakube ne! to se sice rozeřve, ale zůstane na zádech. No ale jsou to boje.
    Včera jsme byli naprochajdě a zjistila jsem, že máme prázdný obě přední kolečka. Bych se na to vy.rala. Manžel si je vzal s sebou do práce, že se cestou domů staví do pneuservisu, aby vyměnili duše. Ty origoš jsou totiž hrozně tenký a hodně praskají. Takže dneska asi zkusíme jít na prochajdu s golfáčem. Doufám, že to Kuba zvládne, protože je asi o 10cm užší než velkej kočár a ještě nejde dát do úplnýho lehu.
    No nic, jdu se nasnídat, včera jsem pekla perník, tak si dám s kafíčkem.

    #865378
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak my jsme po snídani:D Dneska byl Aďa vzhůru už v půl páté:S , páč měl škytku, no plenka byla už mega načůraná, tak jsem ho přebalila, dala zpět do postýlky, ale moc to nezabralo, tak jsem šla radši udělat sunar.. ještě jsem stihla vyndat nádobí z myčky.Když byl AĎa zas nafutrovanej,tak jsem ho dala zpět do postýlky a už usínám, když zas Honzovi zvoní mobil:^) a opět spal dál a ještě chrápal8o| . Místo, aby vyskočil a nechal nás spát, tak spí sám.. takže asi za pět minut to zase začlo a to už jsem mu řekla, ať vstává:D 😀 No a pak jsme spali jen do sedmi… Aďa zas byl posranej.. je hezké, že to má tak pravidelné, to kakání, ale mamka by se ráda chtěla dospat déle:D 😀
    Máme tedy pěkné vzteklounky všechny 😀 Jsem zas AĎu trénovala, aby si kartáč na vlásky vzal sám, tedy že si pro něj nějak doleze, měl ho skoro na dosah, ale furt se snažil a stále nožičky pracovali, ale dopředu ne a ne.. do strany to je hned,ale dopředu ne.. Tak stále nelezeme po železe..*-) a vánoce se blíží..

    #865379
    Anonym
    Host

    Hezké ráno,

    tak malá se dneska probudila před 6 a v 6 jsem s ní vstávala. No pro mě celkem nezvyk, normálně vstávám tak kolem půl deváté:$ .
    Chtěla jsem jít cvičit, ale máme tu revizi plynového kotle, tak nejdu:( . Ale odpolko si to vynahradím, jdu s kolegyní na kafe. Už se hrozně těším:D
    Jinak malá se také pěkně vzteká, hlavně když dělá to co nemá. Např. matlá televizi a my řekneme rázné „ne“, tak se rozbrečí. Vzteká se taky v noci po krmení, když jí chci dát do postýlky. U mě v náručí bez problémů usne a když jí položím, tak se rozbrečí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,136. až 3,150. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist