únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,151. až 3,165. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865380
    Anonym
    Host

    Ahojky mamky,
    Elenko je to hrozný ale tak trochu mě sobecky těší že s tim usínáním v náruči nemáme problém sami. Snad chápeš jak to myslim :o) Ale jestli je to u vás jen v noci tak je to dobrý. To my tak usínáme pokaždý.
    Ale už jsem se šprajcla a večer usíná v posteli – musim tedy být u něj, nakloněná přs šprincle až k němu, ale tak nějak to jde. V neděli nám usínání trvalo 2 hodiny, ale včera už jen 45min., tak uvidíme – třeba se to naučíme :o))
    S tím vztekáním jsme na tom úplně stejně. Ale stačí mu říct – nech toho a je po vztekání – asi mu to říkám tak často že už pochopil co po něm chci :o))
    A ještě jsem se chtěla zeptat – Peti na FB jsi říkala že Vainka umí „tak tak všelijak“ – o co jde? Dumali jsme nad tím s mamkou něco málo nás napadlo, ale nejsme si tím jisté. Popiš mi to prosím :o))
    Holky už máte vánoční dárky? já jen tak nějak vymyšlené, ale ještě je musím nakoupit…
    Dneska je tu krásně – už se těším na prochajdu cestou na plavání :o)
    Mějte se krásně papa

    #865381
    Anonym
    Host

    Babyzno, u nás je tak tak všelijak toto: zeptám se malýho „jak se má Kubíček?“ a pak zvednu ruku (ohnu v loktu) a začnu s ní v zápěstí točit, prsty mám natažený a lehce roztažený a říkat „má se tak tak všelijak“. No ale nevím, jestli to z toho mýho popisu pochopíš 😛 . Našla jsem jedno malý video jak mimčo dělá tak tak všelijak http://www.youtube.com/watch?v=eAjEKgEqZQQ

    #865382
    Anonym
    Host

    Babyzno, vím jak to myslíš:P . Já jsem vždycky taky ráda, když v tom nejsem sama:D .

    Já taky učím malou „tak tak všelijak“, přesně tak jak to popisovala Děcko. Říkám „Jak se má Zuzanka“ a Zuzka jakoby mi odpovídala „tak tak všelijak“ s otáčejícími se rukami v zápěstí.

    #865383
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,nějakou dobu jsem tu nebyla a hezky valíte tak vás ani nestíhám dočítat:)
    Dnes jsme po dlouhé době byly v plavču hezky jsme si to užily:) takový přijemný relax ve vodě….
    Jen poslední dobou máme problém s usínaním každý den usíná Týna až vw 23h a mužu dělat co chci a nic nefunguje a v 9h je vzhuru nemáte stím některá zkušenosti?nevím co tak najednou:S dnes jsem jí na svaču nachystala pudung s koj.mléka tak jsemzvědavá jak ji bude chutnat 🙂
    Bivinko-my to sedátko máme a je perfektní malá mi sice sedí ve vaně i sama,ale dost to klouže když se natahuje prohačku jito ujiždí a v tomto je spokojená tuším že je to do 15kg ale jista si ted nejsem

    #865384
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak to musím takly zkoušet to tak tak všelijak :-). Už nevím co pořád vymýšlet. Už udělá dá se říct pá pá a mává ručičkou když mu řeknu a dává pusinky,ale samo musí se mu prostě chtít jinak na mne hází bobek. Koukám, že s tím vztekáním nejsem sama, už jsem si myslela co že to mam za zlobíčka 😛
    Dnes se mu dopoledne nechtělo vůbec usnot. Řval tam jak tygr a nakonec usnul až ve 12 hodin…. a to tam byl cca. od 11:15. No nakonec musel no 🙂
    Bíbop vše určo zvládneš neboj. Pomůže mamča amanžela ono to pujde. Bude to muset jít
    Dnes jsem malému uvařila kuřecí polévku se zeleninou a nudlema a nám ukuchtim něco z vepřové plece – asi nějakou omajdu či gulášek – uvidíme
    U nás je dnes pěkně hnusně. Takhle hnusně snad tady ještě nebylo. Ta prašivá inverze. Hnus :@
    Tak pa pa

    #865385
    Anonym
    Host

    až ted čtu bibo gratulujuuuuuuuuuuuuu to bude určitě všechno v pohodě neboj se 🙂

    #865386
    Anonym
    Host

    ahojte holky, zdravím vás z kanclu 🙁 , právě jsem dorazila a už tím směrem, kterým jsem dojela jedou sirény, od hasičů, přes záchranku, hm to bude asi bouračka :S .
    jj to tak tak všelijak je přesně jak jste holky popsaly, snaží se to i říkat, ale jen to taktak, ale je u toho děsná sranda, protože to neříká jen tak, ale vdechuje ty slabiky do sebe 😀 , fakt prča. u nás frčí, pápá, tak tak všelijak a jak je veliká. to jí jde v sedě, v leže na zádech i břichu.
    u toho vztekání to máme velmi podobné, včera mě ale fakt nasral martin. dal jí joystick k pc, mě je jedno co to je za věc a jak drahá, aspon by u těch debilních her neseděl, ale o to že to má skoro 2 metrovou šnůru, tak jsem vylítla a prý však se nic nestalo. :@ :@ :@ :@ :@ no jako má představivost v otmhle byla katastrofální a řekla jsem že dítě nemá mít žádný provaz na hraní. ale snad to teda dost pochopil. samo, že se pak vztekala, to řve řve a až jí podám jinou hračku, kterou mlátí 5 minut o zem že jí nechce, tak se uklidní. někdy musí přes den zabrat i dudel. Jinak ten se snažím přes den vůbec nedávat (faktj en na spaní nebo když už je takhle enormně protivná) či si ho na zemi mezi hračkami najde sama. to po něm šáhne strčí do hubičky a je klid. taky když je u kytky a řeknu ne nebo tytyty, tak se vztekne a trčí tam tak dlouho dokud jí z tama neodeženu, potvora jedna. tak přišel kolega, tak zatím papa

    #865387
    Anonym
    Host

    Mili, tak s tím usínáním mám taky zkušenost. Večer mi nechce vůbec spát a usíná tak mezi 21 – 22 hodinou a o půlnoci se většinou budí8o| . A pak to co jsem již psala, vůbec nechce být v postýlce a občas „paří“ až do 3 hodin

    #865388
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,
    Vám dítka spí víc přes den? Tedy, že pak nechtějí spát večer? Aďa právě už moc odpo nespí a tak usíná mezi sedmou a osmou. Takže máme klid.
    Já se před chvilkou brutálně řízla do prstu, bolí to jako čert, to se mi dlouho nestalo.. krájela jsem citron a přitom jsem koukla na Aďu.. a už to jelo..:^)
    Byli jsme v krámě pro sunar a kaši, přeci jen už mi dochází.. ještě jsem šla do lékárny pro něco na ten můj krk.. a ženská přede mnou snad chtěla vykoupit celou lékárnu.. už to měla za 2500 a furt si objednávala dál..nechápu.. ale dost zdržovala..
    Jinak AĎa zatím dělá jen paci paci a pá pá.. sice mu ukazuji to jak se máš, jen tak tak.. a nic zatím.. tak jsem mu začla ukazovat jak se posílají pusinky, to se na mě smál 😀

    #865389
    Anonym
    Host

    přes den spinká tak hodinku po obědě a vyjimečně navečer tak pul hodky jinak vůbec nespinká:O právě proto nechápu,že to tak malý prcek zvladne….Co jsem se různě dočetla tak ritualy apod.to nam nezabírá 🙁 i když se ted víc hýbe leze a šmejdi hrajeme si po případě to cvičo nebo plavání nic ji tak nevyčerpá aby usnula brzy:( jedna maminka v plavaní mi řikala,že se ted prckům vyvíjí cervová soustava a že u některých jedinců se to projevuje poruchou spánku tak nevím slyšela jsem to poprvé……

    #865390
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    To jdem tedy ještě neslyšela,že tím vývojem může mít dítě poruchu spánku..
    Adu jen trápí ten zub, ještě pořádně nevylezl,takže usne, ale pak se tak 3x budí řevem… ale usne jak jsem psala..

    #865391
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tááák Adámek už spí 🙂 Dneska ani neřval, jen si chvilku povídal..
    Snad nebude brek. Jinak Aďa je nějak pozadu, ta holčička, co se narodila stejně jako on, tak prý už chodí.. 😐 fňuk..
    Ale zas pozitivní je to, že už se sám převaluje i na záda z bříška a ne že na mě pořvává, ať si ho otočím sama.. je nejen lenivý, ale ještě vyčůraný 😀 😀
    Vy už všechny máte lezecí nebo chodící dítka a my se zatím furt válíme.. furt v něčem vybočujeme 😀 😀

    #865392
    Anonym
    Host

    Krásné ránko přeji všem!!!
    Bivi, kluci bývají línější. Já znám taky 2 stejně starý děti jako je Kuba, který chodí s oporou a stojí úplně samostatně. Kuba vedle nich vypadá jako carda retarda. A stýkáte se s tou holčičkou? Kuba totiž některý věci od těch čilejších dětí jako kdyby obkoukal. Třeba když jsme byli navštívit Peťu a Valču, která se otáčela na bříško, tak malej se asi za 2 dny taky začal otáče. Sice nejdřív jen na bok, ale za pár dnů už to dotočil. No a teď párkrát viděl toho chlapečka jak lozí a sedí, tak ho sledoval a pak to začal taky zkoušet. Možná si to jenom namlouvám, ale myslím si, že ty děti se snaží opičit.
    Včera jsme byli 2 hodiny na prochajdě s golfáčem. Tak tam Kuba i usnul, takže mu asi nevadilo, že je užší než velkej kočár. No ale už mám opravený kolečka, tak už zase budem chodit na prochajdy s velkým a golfáč nechám do obchoďáku a na jaro.
    Jo a s tím usínáním je to u nás v poslední době taky peklo. Včera šel spát už v 6, ale o půl 8 byl zase vzhůru a čumákoval až do desíti. To jsem ho pak musela pracně uspávat, protože už byl asi přetaženej. Musela jsem stát u postýlky, držet ho za ruku a zpívat mu ukolébavku. Usnul asi po 20 minutách. Pak se vzbudil ve 3 a od 6 už jsme zase vzhůru. Bych potřebovala nějakou dovolenou, nebo tak dvoudenní hlídání. To bych si i pořádně uklidila a přebrala Kubíkovo oblečení. Nějak zase povyrostl. Jsem si říkala, že vel. 68 už mu je nějaká malá (v 8 měsících měl 69cm). Tak jsem ho včera zkoušela přeměřit a naměřila jsem cca 75cm.
    No nic, jdu mu chystat sváču a pak musím trochu pouklízet. Máme tady jako po výbuchu.

    #865393
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, krásné ráno.
    Tenhle čtvrtek se uvidíme s tou holčičkou, ale budeme venku, tak to asi AĎa nic moc neokouká..Taky jsem slyšela, že prý kluci jsou línější.. Aďa to určitě dožene a pak se budu jen tomu smát..
    Zrovna je tu vedle mě na gauči na břiše a sám se ke mně doplazil a cucá mi kaničku od tepláků.. to prostě nevymyslíš:D
    Jinak my měli krásnou noc. Aďa usnul před sedmou, po breknul jen v půl jedenácté, ale to jsem už skoro spala, ale tak jsem ho pochovala, moje ruka mu nestačila..spali jsme pak až.. no.. do čtvrt na šest a pak ještě dospání do půl osmé..
    Evi, Kubík je tedy pěkněj lumpík, že tě stále nenechá vyspat..

    #865394
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😀 Nikdo nikde ? 😀
    Holky, já dneska vařím polévku z králičího hřebetu a pak peču králíka a k tomu loupané brambory, no večer budou opečené. Takže polévku bude mít i Aďa, dám tam nudličky. Vůbec jsem jí nesolila, tak to bude v pohodě. My si jí pak dosolíme vedle.
    Stačila jsem i vyžehlit, dát novou pračku a myčka umyla nádobí.. ještěže ty pomocníky doma máme.. Jak jsem se včera tak blbě řízla do prstu, tak je to s ním fakt práce nepráce.. když ho mám zalepený, tak je celý mokvavý,tak jsem ho teď nechala volně a to se mi to furt šklebí..fikla jsem se fakt blbě..
    AĎa spinká.. dneska jsem ho zas fotila, potřebuji nějaké pěkné fotky na kalendář k vánocům pro prarodiče.. ale znáte to, jakmile vezmu foťák, tak se Aďa nesměje a nesměje.. tak jsem na něj různě zvučela, chechtala se.. když už se usmál, tak měl foťák přestávku..mám na něm asi pár sekund zpoždění na další fota.. Něco málo jsem tedy vyfotila, ale to nestačí.. Chtěla jsem i nějakou, kdy bude sedět, tak jsem ho posadila, chvilku seděl moc hezky a pak se začal kácet na stranu.. Snad ještě nějaké stihnu udělat..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,151. až 3,165. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist