únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,226. až 3,240. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865455
    Anonym
    Host

    Jo a holky k mopům, neívm jak máte která odzoušeno, ale měla jsem takový ten zelený (drahý jak …), nenamáčí se ruce, ale na té tyči se to tak stáhne a jako se to má vyžidámat. no tak to absolutně nefungovalo a podlaha schla čtvrt hodky. takže nyní mám klaiscký rovný podlahový mop, kde nasadím na tyč takovou tu speicální hadru (nebo jak to říct) a vytíráme. nyní máme z lídlu, brala jsem navíc i ty náhradní mopy (přímo na plovou podlahu, a pak máme na dlažbu) a stál oto vše snad do 200 :-), já osobně teda ty ruce smočím v kýblu a vyždímám než spoléhat na nějaké funkce zamě a pak to vyhodím za drahý prašule. jo po malování to využíváme hodně. to tím mokrým jde fakt samo 🙂
    pak máme magnetický mop, ten se vůbec nenamáčí a pochytá tkaový ten chuchvalcovitý prach nebo vlasy. no je to magnet no. jen to je problém z tama vyprat. drží to jak přibité

    #865456
    Anonym
    Host

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Valča zjistila, že nemám hladce oholené nohy a snaží se mi depilovat 😀 😀 😀 , štípe to a obě se to řechtáme

    #865457
    Anonym
    Host

    Peti, Kuba na ty chlupy taky přišel. Ale u mě to bylo podpaží… A taky se mě občas snaží tahat za obočí, ale to si fakt holit nebudu 😀

    #865458
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak dneska byla zas probrečená noc, jsem už fakt z toho hotová:S
    Ale už je zase sranda 🙂 Už jsme byli i venku pro snídani, tam je fujanice. Adámka jsem dala do kombinezy a hned byl jak gumová panna, vůbec se v kočáře nehýbe, ještě taky v tom fusaku..
    Hlavně, že mu je ale teplo :))
    Holky, my budeme péci cukroví, loni jsem pekla sama s pupíkem a letos budu péct s Adámkem, Honza prý mi taky pomůže, ale musí se učit na zkoušky.. Pečeme jen 7.druhů cukroví, jen co jíme.. Sice bych brala kupované, mě to nějak nevadí.. ale Honza říká, že kupované je hnusné.. co on ví, doma měli taky vždy pečené..
    Jinak Aďa se normálně na zádech uplně prohne do oblouku, přijde mi jak když se snaží se zvednout.. :O 😛 To je čulibrk, lézt néé.. ale zvedat se z leže to jo.. 😀
    Evi, určitě si v tom makru dobře koupila, nutrilon je mega drahej a toto se vyplatí. Já taky už i ten sunar hledám v akcích, je fakt přidraženej, ale my už nemáme takovou spotřebu, když Aďa ho má jen dvakrát za den.

    #865459
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé holky, vám děcka našla chlupy ??:D 😀 Aďa toto tedy zatím neobjevil, když už, tak mě tahá za vlasy nebo mi ztrhává brýle, takže je mám už nějaké porouchané a furt mi padají..

    #865460
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    8o| já už se z toho zblázním.. Včera Honza přinesl plného jezevce z práce, prej jen letní maskáče a pár triček na vyprání a tak jsem to šla vybrat do košíku, abych to pak dala prát a ono tam je víc než jedny maskáče a pár triček..tak na tři pračky:^) To budu muset dát i na balkon, páč toho je.. Mohli by to těm vojákům prát!! Ještěže se to nemusí žehlit, to by mě už fakt odvezli do Bohnic.
    Kocour obsadil okno, dala jsem mu stranou dvě kytky, tak tam má více místa a furt číhá..:D aspoň je od něho klid 😀

    #865461
    Anonym
    Host

    Bivi, nezávidím ti, vím jak to vozíval martn z vojny, to byl blázinec.
    Evi mě v podapaží by nenašla nic, to beru každé ráno podpaží a ruce. jsem totiž děsná opice s dlouhýma chlupama, takže to jde dolů denodenně :), jen nožky v zimě flákám co týden a ted jsme byyly u mamky a ta také měla fajné strniště a tak jítam osahávala 😀
    a normálně koukáme že už ví kdo je Bessy, na to že se nějak moc osobně ještě nepoznaly ty naše kočeny, tak když řekneme kde je bessy, tak kouká z okna a dělá jakoby haf haf

    #865462
    Anonym
    Host

    Peti, já se holím max. ob den, no ale tenkrát jsem asi to asi nějak zanedbala a jak jsme spolu leželi na zami a já měla zvedlou ruku, tak chtěl to strniště chytnout. Jenže to hrozně lechtalo, tak měl smůlu.
    Bivi, já se rozčiluju, když mi teď Kuba prokadí dvoje oblečení denně, že furt musím prát. Takováhle nálož by mě ale asi odrovnala.

    #865463
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    No nadšená z toho nejsem, ale už jedna várka je vypraná a pověšená venku, je tam vítr, tak to třebas rychle uschne. Aďa se před chvilkou táááák posrandil, že to měl až na noze.. Aspoň má prázdné bříško na oběd :D. Dneska mě překvapil, spal jen asi půl hodinu, takže jsem začla vařit až teď. Sobě asi jen rohlík s máslem, maso jsem nevyndala..

    #865464
    Anonym
    Host

    Zdravím http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik]http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12627.gif
    Tak malá dneska spala celkem krásně, až na to, že nechtěla do své postýlky:( .Ráno, klasicky kolem půl šesté budíček, ale pak ještě spala a já s ní do 8 hod. Manžel spal s námi a zaspal:^) .
    Už jsme s malou po obědě, naštěstí jsem ho začala vařit brzo, jakmile malá usnula v půl jedenácté a já měla sojové maso s žampiony a rýží a malá měla špenát s mrkví a rýží.
    Ven se mi dnes vůbec nechce když vydím to počasí:$ .

    #865465
    Anonym
    Host

    holky, závidím ty obědy kolem 11, to teprve začínám vařit a o víkendu obědváme až tak ke druhé hodce :), jsme na to nějak zvyklí.
    ale možná se to změní, ježourek mi donese ten miluti hrnce, který umí i to pomalé vaření, tak jsem na to moc zvědavá, kdy v 11 v noci než půjdu spát dám všechny sruoviny do hrnce a ráno to jen vypnu a budeme mít oběd hotový bez míchání a stání u plotny. jak jsem to viděla ted v loskutákovi, tak se i těším, no ale aby to nebyla jen reklama a tah něco prodat. ale tak ještě prá dní uvidíme

    #865466
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné větrné odpoledne,
    Elenko, jak připravuješ ten špenát s mrkví a rýží? Tahle kombinace mě zatím nenapadla..
    Péťo, co je to prosím tě za hrnec ? ten je snad z pohádky.. :))
    Já bych si přála aspoň tlakový hrnec, páč omáčku kolikrát vařím skoro dvě hodiny, když chci, aby maso bylo měkké.. tak když ho nepřinese ježíšek,tak si ho pak koupím.
    Začla jsem šetřit Adámkovi na golfky, přeci jen je budem potřebovat.. jééé Adámek se snaží mi vzít myš..
    Už mám dopráno a pověšeno prádlo na balkoně, fakt byly tři pračky, fakt takových hadrů.. jen jsem koukala, že jsem vyprala košili i s výložkama.. :^) 😀

    #865467
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    hojky holky!
    Tak u nás dnes nešla elektrika od 8:00 – 15:00. Jsem myslela, že se už zblázním, ale zase jsem byla akční a zametla, vytřela, utřela prach. To jindy jsem líná jak prase a když malej usne tak šupky na počítač 😛 .
    S tím prádlem jsou ty mužský asi všichni stejný. Manžel sice není voják,ale o víkendu – pokud možno když mám prázdný prádelní koš si začne uklízet ten svůj bordel a nahází mi sem prádla, že bych se z toho poprděl. :@ . Mu říkám to jsi jako umazal teď vše najendou???? No a na to mi nedokáže odpovědět
    Holky kamaráce přišla domu černá labradorka – krááásná, poslušná….. nemůžeme sehnat majitele. Nevím zda ji někdo vyhodil nebo kde se tam vzala. Psala jsem na FB a nic. Ještě jí zkusím vyfotit a dát do krámu jestli jí někdo nepostrádá. Jinak přemýšlím zda si ji nechat nebo odevzdat do ůtulku. Podle zákona když si jí nechám je to krádež …. kreténi 🙁 . Ale i tak. Jsiou to zase navíc výdaje. Tak vááám nevím. Jsem z toho hotová. jemi ji líto.Nechce semi ji dávat do útulku.
    S tím mopem. Měla jsem ten chlupatej…. na h… pak jsem měla ten placatej. ten byllepší,ale vadilo mi na něj sahat a ždímat ho. Páč mám dlouhý vlasy a hrozně mi vadí jak se mi ty vlasy namotaj na ruce a nakonec mi nažel přinesl takovej ten ždímací a to je nej krm co jsem měla. Asi je fakt nejlepší pěkně na všechny 4 a hadrem.
    Tak teda zatím pa. Čekám až se Bobeš probudí dáme sváču a budeme zase řádit a čekat na tatínka až dorazí z práce. Páááá

    #865468
    Anonym
    Host

    Ivi, přesně tenhle budeme mít http://www.my-concept.cz/produkty/male-spotrebice/multifunkcni-panve/ck7070-concept-7×7-multifunkcni-hrnec-7-ways-for-7-days.html

    ale v loskutákovi ukazovali mám dojem tefal, princip ovšem bude stjený, umí to vařit i 14 hodin a přitom se ti nic nepřevaří. no uvidím jak to bude fungovat a jak se v tom brzo naučím. my jsem fakt hodně na štávy a omáčky, zapékané také máme rádi. smažené moc nemusíme. takže když jsem říkala že bych chtěla remosku ,nebot mi pečené maso z trouby (2 plátky nechutnají, ale z remosky ano), tak že bych chtěla právě remosku. pak jsem objevila ten hrnec a má fci remosky také, takže za skoro stejné peníze víc funkcí. fakt jsem zvědaá

    #865469
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Péto, fakt pěknej hrnec, ten je fakt asi super, pak napiš, jaké to je v tom vařit :))
    Bambulko, to by mě taky asi omyli, kdyby nešla elekřina. Mě stačilo, když tuhle vypadl net a tv na dvě hodiny.. ta tv mi tak nevadila, páč jí poslední dobou přes den vypínám, ale ten net furt projíždím…
    Jsme byli nakupovat na vánoční cukroví.. v tom globuse bylo lidí8o| byla jsem trošku z toho otrávená, furt někdo někde překážel.. ale koupili jsme vše a ještě něco navíc.. a jeli domů, ale jsem nějaká hotová. Měli jsme sebou i kočár, páč Ada už jezdí ve větší autosedačce a sám nesedí, tak do vozíku nejde dát.. tak ještě práce s kočárem.. ale aspoň si tam zdřímnul, jenže teďka je plný energie a nechce být v postýlce a huláká, tak tu leží vedle mě na gauči..
    Tak asi usne až v devět…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,226. až 3,240. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist