únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,241. až 3,255. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865470
    Anonym
    Host

    Bivi, normálně dám špenát do hrnce, na to nakrájenou mrkev a zaliju to horkou vodou a povařím to do měkka. Rýži vařím zvlášť a pak to vše rozmixuji.

    Peti, já mám pomalý hrnec už asi 2 – 3 roky. Nečastěji v něm vařím luštěniny a svíčkovou (tu pouštíme na noc a ráno se line bytem krásná vůně:D ).

    #865471
    Anonym
    Host

    Elenko, jé to jsi mi udělala radost, nikoho zatím neznám, jsem ráda že to tedy funguje 🙂
    Holky, dnešní večer byl fakt úžasný. malá v koupelce řádila úžasně, vypila mlíčko a do hajan, ale kdepák, lozila a skákala po 4 a vyloženě se vysmívala do obličeje, že já fakt spát nebudu.
    no a tady to sice neuvdíte, ale my máme tak červené kolínka z plazení, že mi moje mamka říká, sociálku na tebe, že nutíš být dítě na zemi 😀 , fakt to má chudera skoro spálené, no ale co s tím, když používáme i nákoleníky a nic. fakt se plazí urputně přes všechno, je jí i jedno jestli je ve spacím pytli nebo ne. koberce, podlahy, práhy, všechno přeplazíme. také krásně už péruje na kolínkách, umí v ních chodit do boku, ale předsunout kolínko pod bříško zatím nejde.

    #865472
    Anonym
    Host

    Peti, malá má taky občas červené kolínka od toho jak leze. Dokonce jsem jednou měla pocit, že tam má náběh na modřinu:$

    #865473
    Anonym
    Host

    Ahojky
    Peťo, teď jsem se dívala na opakování loskutáka a na ten pomalý hrnec. Toš neznělo to špatně. No ale já budu mít naježenej tlakáč, prý od fagoru. http://www.eva.cz/zbozi/34012/tlakovy-hrnec-fagor-future-918012349-4l/ Tak snad nebudu litovat a nebudu poslouchat, že je to jenom další krám do baráku.

    #865474
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Tak majitel pejska se ještě nenašel 🙁 .Je mi jí děsně líto,ale mít jí asi nemůžeme. Jsou to další výdaje navíc a už teď jsme na tom dost bídně.
    Bohoušek spinká, manžel meje na dvoře auto a já vařím a u toho mastím net 😀 . Dělám výpečky, zelí a bramborový knedlík a Bohoušek špenát s bramborem .
    Venku se zase ukazuje občas sluníčko tak manžel slíbil, že po obídku pujde s malým ven no ven vezme ho do autosedačky a pojede tady něco povyřizovat po vsi. Dnes je u nás Mikulášká tak přemýšlím zda jít. Je tam pro každého připravený balíček,ale Bobeš je ještě malinkej tak se bojím aby jsem mu nezpůsobila nejakou fobii z čerta 😐 . Ješte uvidíme. Začíná to v 16:00 tak mam dost času na rozmyšlenou.
    Tak pa pa jdu juknout na FB a tak pokoukat. Pááá

    #865475
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Péťo pěknej hrnec. . se bude vařit doslova samo 😀

    #865476
    Anonym
    Host

    Evi, na tlakáč ti nemůže nikdo nic říct, nesmíš mít jen strach v něm vařit. je to o zvyku a až příjdeš na jeho krásu, bude to jeden z nejpoužívanějších hrnců (na polívky a jakékoliv maso na štávě, omáčce a jak jsem psala dnes už i luštěniny, z nich jsem teda osobně měla strach), ale co mám tedy ty nové tlakáče a je tam přepínání nízky/vysoký tlak, tak je to pohodička.
    Leni s tou labradorkou to je nemilé, nechápu ty majitelé, že se neshání, navíc když jste to hlásili na policajty a obec. fakt velmi zvláštní. a s tím krmením tomu velmi rozumím, vidím jak to padá do bessy, jsem v létě kupovala najednou 3 pytle žrádla a už máme sotva půlku posledního. dostává jen jednou denně a jen granule, ale je to fakt balík. no ale co bychom pro ty naše psí miminka neudělaly 🙂 , doufám že ten cizí pejsek skončí pak v dobrých rukou a ne u takových co o něj nemají zájem 🙁 .
    asi jdu začít balit ty dárky, venku je zas hotové jaro, jen teda stupně jsou nižší, ale nádherně svítí sluníčko a to se mi líbí. martin šel řezat zas dřevo, tak máme klídek. krásný a klidný víkend.
    Jo a Leni, neboj s tím čertem, já měla slzy za malou, jak ona byla salamisticky klidná a já s napětím čekala až budeme mít první fotku s čertem 😀 :O , no jo my maminky co bychom neudělaly. určitě to bude krásné, také jsme dostaly u nás balíček. bylo tam jablíčko, kiwi, nějaké 3 oplatky, lízátko a bonbony. je to krásné ten vesnicky život v tomhle proti městskému

    #865477
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    AHoj holčiny,
    tak jsem se konečně dostala na net:D Ráno jsem dělala těsto na dvoje cukroví.. pak jsem mezi tím umyla ledničku i s mrazákem, už to fakt bylo potřeba.. a pak oběd pro Aďu a Honza pak uvařil pro nás těstoviny.. a po obídku jsme jeli na procházku. Fakt bylo hezky na jedné straně a na druhé straně uplně černo, ale naštěstí to šlo pryč.
    No a pak jsme se pustili do toho těsta, nejdříve linecké.. kolečka a pak srdíčka… a pak jsem ještě dělala spodky banánků… nakonec jsem to dodělala sama, Honza se učil a pak se svým taťkou smontovali Adámkovi židličku, jemu se v ní táááák líbilo, že jí pak furt sledoval, kde je. 😀
    Při koupání jsem Adámka dala na bříšku, viděla jsem takhle fotku Valinky, tak jsme to museli vyzkoušet 😀 a Adámek byl v sedmém nebi, furt kopal nožičkama a sledoval vodu, no super to bylo :))) No a už spííí.
    Jo a UŽ CINKÁ ZUB o lžičku 😀 😀 😀
    Tak to je asi tak všechno v kostce za dnešek:D

    #865478
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamulky!
    Tak včera jsme byli na té Mikulášké a nádhera Bohoušek se vůbec nebál ba naopak se mu to strašně líbilo. Hrála tam hudba a pořád pozoroval děti jak dovádějí. bylo sranda pozorovat ty dětičky jak jsou rozjařený a když tam vlítnul čert tak hned k mainkám a plakali a slibovali jak budou hodný 😛 .
    Jinak dobrá zpráva. Našla se majitelka fenky labrouše 😀 . Jsem strašně ráda. Utekla jim a chudáco ji hledali všude možně. Ale, že by zdrhla až k nám do vsi to nečekali. je to cca. 20 km teda po silnici takže polema to nebude tolika,ale co to pro tak střeštěného psa jako je labrador je, že? No hlavně že se panička našla. koukám jakou moc má Facebook :^) . Prej i nastupovala do autobudu tak Bůh ví jestli s nám i nepřijela 😀 .
    Včera jsem dělala vepřové výpečky, zelí a barmborovej knedlík tak tam ještě něco málo zbylo na dnes a manžela večer hodila mlsná tak ještě uvařil polévku takže dnes mám leháro
    Tak přeji hezký den. u nás je zase sluníčko – super

    #865479
    Anonym
    Host

    Leni, vidíš že s tím čertem to bylo príma 🙂 a hafanka je fajn, že koenčně je už zas doma. no jako 20 km je celkem kus si myslím na takového psa.
    jinak my máme pohodový víkend, včera jsem chtěla balit dárky, ale po třetí hod jsem si šla lehnout a vytuhla jsem až do 6-ti 😀 , táta hlídal. no to bylo príma, fakt mi to pomohlo.
    no a dnes jsem se dala do úklidu koupelky, bylo mi blujno z té hnusné vody z kachliček. fakt děs, člověk si myslí jaké nemá čisto, ale bléé, až se stydím jaká jsem špindíra, ještě mi tam teda chybí umýt okno, ale to třeba zítra. ted čekáme na švagra.
    také jsme ráno koukali na šmoulíky, jsme se i nasmáli 😀 , jdu vypít karo a u toho blbnout s malou. čím dál víc zjištuji , že si bez ní nedokážu představit být. je to tak príma mít doma veselo, krásnou neděli a pa

    #865480
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak už jsem konečně viděla ten Adámkovův zubáček:D , je to krásný kousek, zatím jen kousek:D 😀 ,tak ještě aby vylezl ten vedle, tam je boulička.. rostou současně..
    No a mě dneska bolí zub… já už budu muset k tomu zubaři jít.. blééééé
    Jinak už máme doma vánoční stromek, letos budeme mít smrček stříbrný:)) No jeli jsme do globusu jen pro baterky, nakonec jsem tam koupila dva dárky a svíčky a ty baterky a venku ten stromek. Honza ho nesl na rameni, šli jsme jen procházkou s kočárkem:D
    Už jen pár dárků a mám hotového ježíška :))) Jo a dneska budem pokračovat v pečení, tentokráte vanilkové rohlíčky, už se těsto chladí..
    Tak zatím páááá

    #865481
    Anonym
    Host

    Bré ránko!!!
    Peti, já jsem umývala obložení za kuchyňskou linkou, asi po 3 měsících. No a taky to byl slušnej humáč. No a to za sporákem umývám skoro pořád. Včera jsem taky zjistila jak se nám hrozně práší do pokojů, když máme okna na mikroventilaci. Jsem vypustila Kubíčka v jeho pokojíčku v bílých punčoškách na zem. No a za chvílu je měl úplně šedý. Je to hnus co se tam dostane za jeden den za prach. Ráno jsem to všechno vytírala a odpoledne tam Kuba řádil a byl pak jak čuně.
    Bivi, gratulujeme k zoubku!
    Jo holky, na vesni jsou ty akce super. Mamka mi o víkendu říkala, jak se u nich rozsvěcoval vánoční strom, že měli i ohňostroj, byl tam punč a grog,… Tohle mi ve městě fakt chybí. Ono taky když jsem 20 žila na dědině, tak to ve mě nějakou tu stopu zanechalo.
    No nic, Kuba chrupká, tk já se jdu zcivilizovat a po sváči vyrážíme do obchodů pokoupit zbytek dárečků a Kubíkovi papučky.

    #865482
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi:) , jsem ráda, že už zoubek je proříznutý. Už Adámek druhou noc spal bez brečení. Tak jsem zas relativně vyspalá:D
    Jinak s tím prachem to tu máme taky děsné. Tohle si od nás nepamatuji.. furt aby člověk něco utíral.
    Včera ty rohlíčky celé udělal Honza, já se pustila do úklidu.. taky jsme dočasně přesunuli jednu skříňku do ložnice, aby bylo místo na stromek..tam kde jsme ho měli teďka řádí Adámek, tak aby měl kde být..
    Jinak Adámkovi se v té židličce líbí, ale zatím ho tam nenechávám dlouho, přeci jen sedět pořádně ještě neumí..
    To čištění dlaždiček je fakt hnus, nejvíc v kuchyni nad sporákem, to dělám často, ale fakt jak když to nedělám vůbec, jak se to furt zašpiňuje od vaření..
    Jdeme snídat..

    #865483
    Anonym
    Host

    Krásné ráno,
    Evi už papučky??? to kubík už capká? nevím co na tom je, ale jak jsme chodily na rhb, tak sestra kladla důraz na to, abyc než dítko začne samo chodit )trošku více, tak papučky ani mít nemá, protože pak jde zas do lození a tím pdáem si špičku narovná do té polohy co má být a nemá jí zafixovanou v botičce. no ale jako nedokážu si to moc dobře a hlavně reálně představit při plovoučce. jim se to všechno tak řekne.
    o kuchyni mi nemluv, ale víš že jí máme malou, vevnitř už mám umyto a zvenčí jsem umývala někdy než se dělal kotel, takže to bude zas zaprášený, ale to půjde rychle. na něco ten lesk a rovná plocha jsou dobrý. a o tom prášení nemluv vůbec. to je děs. proto že se tak práší a ted když topíme tak úplně, tak pardon, ale nejsem otrok , abych vytírala jak nějaké kámošky i několikrát denně. takže já co druhý den vytřu a jednou za týden vysáváme. pak když se nadrobí, máme takový ten malý kuchynský vysavač na zdi. to by fakt člověk jen uklizel, uklízel, uklízel.
    Ivi, také gratulujeme už konečně k tomu vytouženému zoubku a doufej, že Adámkovi nepoleze hned další. aby se trošku zklidnil s tím kňouráním, ale zas čím dřív to budeme mít za sebou, možná tím lépe co?
    tak jdu si dodělat obličej, přijede za námi dneska děda, Valinka už je připravená do stavu plazení, vařit nemusím, dárky balit nemůžu, protože balící papír je v zadním pokoji a tam spí taťka po noční, tak si zkusím vymyslet něco jiného :), krásný den všem a papa

    #865484
    Anonym
    Host

    budeme mít asi dnes mýdlové hovínka a bublinky od zadku. než jsem vám tady napsala, si madam přeplazila do zadní koupelky, kde máme pračku. normálně se nezavírala, no ale protože je Vali a už plazící, tak 3 týdny důrazně říkám, zavírat dveře na kliku!!! ještě ráno jsem to byla kontrolovat, no ale asi šel někdo na záchod a jaksi zapoměl že je tam klika. mě trefí, takový klid tam byl a ona si cucala ten plastový dávkovač od sypkého prášku. jé, kéž by už zas byly nějaké peníze, at tam můžem nechat udělat skříňky s šoupacíma dveřma, jinak nevím jak tohle dopadne, protože mám na zemi postavené 2 kyblíky s přáském na bílé, pak pro malou a už nemám uzavírácaí kyblík na prášek na barevné, tak to je jen v tom pytli. to bude zas fičák až se probudí, pak se zapomene zavřít zábrana na schodiště a budem jí sbírat dole rozpláclou o dveře. fakt mě štve tímhle, i hřebíčky a různé šroubky atd. jsou ve skříni jen tak volně naházené. až se tam dostane a spolyká to, tak také bude pozdě. ale tohle já za něj uklízet fakt nehodlám. už mu to taky říkám snad od léta, at si tam udělá pořádek, pořád si asi mylsí že si dělám prdel. tak a dnes si to fakt vyžere, jsem se tak vztekla :@ :@ :@

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,241. až 3,255. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist