únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,316. až 3,330. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865545
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek si vesele hraje, tak je to dobré, fakt jsem moc ráda 🙂 Už se stačil i pokandit, vonělo to po banánu:D 😀 To se mi ještě nestalo, aby hovínko vonělo takhle hezky:)
    Už sem tu seřvala i kocoura, škrábal dveře ven, jsou potažené a ještě tu dělal na mě velikého. Hned jak zařvu,tak se uklidní, pěkně je vycvičený.
    Tak já začnu taky Adámka učit jak je veliký:D
    Jinak vůbec nevím, zda Honza přijede domů nebo ne nebo jak, dostali rozkaz ohledně toho úmrtí Havla, tak asi možná bude dělat i doprovod až ho budou převážet zítra..

    #865546
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Dnes mi přišlo ma majlíka možnost si zadara objednat vzorek Arielu na skvrny. Tak sem hodím odkaz ať si taky můžete objednat. Snad to pujde páč když jsem najela na ten odkaz z mejlu podruhé tak mi to napsalo, že už jsem si objedana tak že už si nemůžu znovu objednat. Tak zde je odkaz http://arielinfo.cz.
    Bobeš situ teď pucuje zuby tím kartáčkem s těma gumovejma štetinama a už ho neba že jsem u PC. Zločinec
    Musím se mu jít věnovat :S

    #865547
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hezký večer přeji,
    dneska u nás bylo usínání provázeno řevem*-) V pohodě koupání, papání, pak šel do postýlky a hrál si tam a pak jsem měla telefon a to ho nějak vyprovokovalo k brekotu a pak už jen řev, takže jsem běhala k němu, pekla řízky.. Ještěže jsem je nepřipálila.
    Teprve nyní je ticho od postýlky, ale asi ještě bude trochu řevu..
    Taky do toho tu divočil kocour, takže jsem ho nakonec polila ve vaně, aby se uklidnil.. moc to nepomohlo, ale když už v té vaně byl, tak proč ho neumýt:)
    A vypadá to, že Honza nepřijede.. prý stále necvičují na zítra.. *-) Je mi toho Havla líto, ale dost lidí pak nebude doma spát, ale na kasárnách atd..
    Tak hezký večer. Snad je u vás klidnější než u nás..

    #865548
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    chtěla sem se zeptat – vy co máe toho mluvícího pejska – jde to nastavit aby mluvil jen česky? Dneska jsem na něj koukala v krámě a vždy to řekl česky a pak hnedle anglicky. jde to i jinak?
    Děkuju:o))

    #865549
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Babyzno, já mám toho pejska od FP a ten mluví jen česky. Máme ho půjčeného od švagrvé, tak je to možná starší model. Jinak Kubovi se líbí, snažím se ho u těch písniček naučit tany tany, ale jenom se mi směje.
    Dneska Kubík dostane poprvé domácí polívku. Nějak nezvládal jíst z hlubší lžičky, ale už mu to jde líp, tak to riskneme. Má uvařený hovězí vývar se zeleninou a uvařím mu do toho ještě nějaký písmenka nebo hvězdičky nebo co to vlastně je. Tu zeleninu jsem mu nakrájela na kousky, tak snad mi to nebude prskat. Nějak mi nechce papat chleba, tak jsem koupila toustový. Taky celkem bez úspěchu. Tak jsem ho včera zkusila oblbnout. Nejdřív jsem ho krmila kouskama šunky a pak jsem do ní začla dávat ten tousový chleba. Zblajznul celej ten krajíček a asi 4 plátky šunky. No asi bude po mě 😛 .
    Dneska musím zase trochu pracovat. V pondělí mi nejelo připojení do práce a včera jsem nakupovala, takže nebyl čas a ani energie na práci. Jen teda musím počkat až melej po sváči usne, abych se mohla na práce soustředit.

    #865550
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Babyzno, když jsem já zkoušela toho pejska,tak mi hrál česky, jak psala i Bambulka, je tam pojistka, aby se to na krámě nevyhrálo… tak je možné, že to hrálo česky i anglicky..
    Já jsem fakt s ním spokojená, už ho mám ale zabaleného, tak více Ti nepovím. 😀
    Dneska jsme spali skoro do sedmi:D Adámek se lepší, asi mu více prospívá kaše na noc :)))

    #865551
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Babyzno teď už dělají nový model který hraje česky i anglicky. Bohužel ta angličtina nejde vypnout. To se mi osobně na tom nelíbí. Je to dělané pro děti od 6. měsíců který neumí mluvit ani česky a má je blbnot angličtina. No každopádně prostě vypnout nejde. Pejsek to řekne česky a vzápětí anglicky.:S . Ale jinak už se taky strašně těším jak bude reagovat 😀 . Možná na netu by se někde dal sehnat ten starší model kde mluví jen česky………..nevím.
    Bobeš má dnes k obídku kuřecí polévku se zeleninou a nudlema. Byla jsem líná dnes vařit tak jsem to vyndala z mrazáku.
    Bivi chudák manža v té zimě,ale zase dá poctu PANU Havlovi. Koukala jsem na to v telce. Jsem zvědavá na páteční pohřeb to bude asi ještě emotivnější. Jsem po tom porodu nějaká rozhozená a pak u takových věcí bulim. Zatím se teda držím a nebulele jsem 😛 . No o no hormony pracují 😀 . Ale musím říct, že si pana Havla velmi cením.
    Tak teda páááček

    #865552
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    tak jsem našeho taťku viděla asi 3x v tv, hezky pochodoval 🙂 Prej jsou zmrzlí jak sobolí h…a..
    No chudáci to nacvičovali včera do noci a pak přes dvě hodiny tam čekali dneska..
    Bambulko, já měla taky slzy na krajíčku, mě toto dost ovlivňuje.. Byl to opravdu PAN a všem se nějak zapsal do paměti.
    Já malému dělám zeleninu s masem.. a nám bramborovou polévku, prý taťka přijede dříve, tak na zahřátí, ale jdou prý i na oběd..tak na zahřátí večer..
    Holky, tak se mi ten náš Adámek pěkně rozplazil, už se dává na různé výlezy mimo hrací zonu, jen se vždy někde zasekne a neví jak dál.. taky jsem ho včera dala na kolínka a docela se udržel, takže možná mu to jen okazovat a cvičit s ním a najde to. Na mě leze dost dobře, hlavně když může ke kabelu od pc.. ale ten hned dávám z jeho dosahu..
    tak pááá, už se mi tu rozčiluje 😀

    #865553
    Anonym
    Host

    krásnou noc, doufám že už všichni spokojeně chrupkáte a ty Ivi máš už snad Honzu doma a pořádně jej zahříváš. fakt jsem jim to nezáviděla, koukala jsem celé dopoledne na ten převoz, no ještě kouknu i vpátek a at je to za námi. i když u nás žádný smutek není, nebyl člen rodiny, nepláčem, ale zas třeba to že nebyla dnes ráno školka mi nevadilo. Valinka u převozu papala rohlík, byla moc spokojená 🙂 . Holky musím se vám pochlubit nebo na sebe prásknout. dnes jsem dělala kuře na paprice a smetaně, zahuštěné normálně další smetanou a moukou. no tak jsem to jen pro Valču nedosolila, dala jí k tomu kolínka, tím tyčovým jsem to trošku rozbila a jak mlaskala. konečně fakt zblajzla i normální domácí jídlo. moc mě to potěšilo vzhled k tomu že my jsme omáčkový a šťávový. zítra bude mít zas sklinku, my zbyktky ze dneška a v pátek dám bramborovou kši, oupím čerstvou šunku a dám žloutek, už se těším a doufám že jí to bude také chutnat. včra měla před večeří trošku hovězí polívky s nudlema a mrkví, také si pošušňávala 😀 .
    a jinak i ten nový fp pejsek má možnost vypnout JA ne? na mě to zatím mluvilo jen česky a máme verzi i s angličtinou. je třeba mám dojem zmáčknout tu jednu nožku. ale také jsem to pořádně nestudovala a ani nemáme vytažené ty pojistné proužky. jinak ten zpívající stoleček má možnost jen češtiny, jen angličty, společně výuku dohromady. sice stál 1600, ale myslím si že toho umí mnohem víc a co znám děti které ho mají, umí si s ním dlouho vyhrát. vloni odkámošky malje byl věkově jako my a bylo to bez úspěchu, ale ted už si tahá stoleček sám a zpívá si.
    jo a taky jsme se dnes nasmáli. děda s babi učí samé blbosti, umí dělat čerta, vypláznout jazyk a dnes jí naučil dělat tak tak všelijak nohama, normálně od kotníku dolů tím krouží jak praštěná a děsně se směje. hry na shocvku také milujem, a ivi to chytání mezi prstíky je fakt úžasné. dnes dědovi spadl drobek karbenátku na zem a než se ohnul, malá ho měla v puse. ona i z ponožek sbírá všechno (i když tam nic nemá), ale chytne drobek a dá uměle do pusy, také se začínáme stavět a sápat po nás a to si jako pořád madam sama nesedne. v lození udělá stále jen pár temp. ale ve vaně umí i lozit a i si sednout 😀
    a máme sníh, jupíí , snad vydrží a budo bílé vánoce. Valinka na něj dnes koukala přes okno jak padala byla celá vydivočená, anvíc bessy šílela na terase a hoinla se dokola za ocasem.
    zítra budu mít prací den, už mám nastavenou pračku na ráno, pak příjde kolem 9 nám servisák vyštelovat okna, normálně nám v ložnici nejde dovřít okno a je mezi těsněním a ráme děsná fuga.
    a taky máme 7. zub, ale že dal zabrat. 3 noci to bylo rodeo, dnes jak jsem položila tak spinká a ani jednou nefňukla, ale byl to fakt mazec. býv v noci zas vzhůru, už né, ráda spím 🙂 , tak už je to zas dlouhé, papa a všem dobrou noc

    #865554
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko maminky a děťátka:)
    Dneska jsem se nějak moc nevyspala, furt mě něco budilo.. Já si už snad nepamatuji noc, kdybych spala až do rána bez probuzení, sice mě nebudí Adámek, ale musím na wc tak 2X za noc a to se snažím na noc nepít.. 🙁
    Péťo, týýýý jo, to jsou novinky, Valinka už má 7 zub ??? 😀 :O Jak to ta holčička dělá. Adámek má stále jen ten jeden. No moc s nima nespěchá, ale furt má narvané ruce v puse. Kolikrát je má ušmudlané, jak je na zemi a taky je tam rve. Moc to neřeším, ono to ani nejde, jen se snažím před jídlem mu je umýt..
    Honza včera už byl doma, byl vymrzlý, prý tam čekali včera od osmi od rána a pak stáli v pozoru a čekali na tu 10.hodinu, prý strašné.. pak když už bylo po, tak se rychle rozprchli.
    Viděla jsem ho asi 3X v tv, jak pochodoval, prý ho viděl i velitel a pochválil ho :))))
    Jinak Adámek už objevuje fakt kolínka, furt je cpe pod sebe, tak mi se třebas do vánoc rozlezeme .))) Zas mě to nějak dojalo, jak to děťátko roste a dělá pokroky. Adámek taky každé smítko bere do těch prstíků, ale naštěstí to nestrká do pusy, jen to děsně studuje.. Jen je uplně posedlej mými brýlemi, takže už je mám fakt nějaké povolené a už ani nejdou přitáhnout, furt mi padají, tak po novém roce naběhnu do optiky a nechám si udělat nové :))
    tak páááá

    #865555
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak asi budeme mít super vánoce. Manžela bolí v krku a Kubíkovi se začíná spouštět soplisko. Teda zatím jen ráno a od té doby ho přád trápím s mořskou vodou a odsavačkou. Takže je na mě pěkně naštvanej.

    #865556
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahpjda mamiči!
    Bivi jsou to kluci šikovní to naše vojsko. Opravdu krásně zorganizovaný bez jakohokoliv škobrtnutí. Zrovna jsem byla u kamarádky a říkala jí, že těm vojákům vůbec nezávidím jak tam musí pochodovat, že je musí strašně bolet nohy :O a že se určitě těší až bude po všem a budou moc vyhodit nožky na stůl 😀
    Teda Péťo Valinka je pěkná zubejda. Bobeš má zatím 4.
    Teď jsme dotvořila nějaké to přáníčko . Péťo dík za tip a pokusím se to dát na FB a potom taky rozeslat rodině mejlíkem. No ale asi až zítra, Dnes už na to nemám náladu
    Tak teda hezký před před vánoční den

    #865557
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,já se z toho Adámka fakt zblázním:@ On ten oběd nikdy nedojí celý.. dneska jsem mu koupila i skleničku, aby měl změnu a byl to zas boj, jedl to skoro třičtvrtě hodiny. On tu pusu nechce pořádně otevřít, pak mu trvá x minut než to sní.. :^) a já se už neudržela a byla jsem už vytočená.. takže začal řvát 🙁 Já vím, že to dítě hned vycítí tu změnu v náladě, ale to už nešlo vydržet :'(
    Už je veselej, že už nemusí jíst a já jsem přešlá, že jsem to zas tak dobře nezvládla 🙁

    #865558
    Anonym
    Host

    Bivinko, já na Kubu taky občas zvýšim hlas. Lepší párkrát zařvat než aby to byl pak rozmazleneček, který nezná ani napomenutí a všechno mu prochází.
    Kubík konečně usnul. Jsem zvědavá na jak dlouho. Celý den chtěl abych byla u něho, takže většinou seděl v židličce a hráli jsme si. Doufám, že tu rýmu bude mít opravdu za týden nejpozděj pryč. Manžela zase bolí v krku, tak jsem zvědavá, kdy lehnu já.
    Teď mě tu otravuje pes, že chce jít ven. Má smůlu a bude muset vydržet. Už mě z toho začíná bolet hlava.

    #865559
    Anonym
    Host

    Bivi, jinak Kuba občas taky prostě neotvírá pusinu. Sní tak 2-3 lžičky a už nechce. Já se řídím radou ještě mého dětského dr.: když nechce jíst, tak ať ho nenutit, nechat chvílu hlady a třeba za hodinu nebo dvě to zkusit znovu. S těma zubama oni ani nemají někdy hlad. Kubík někdy má v 6 ráno mlíko, pak třeba jen 2 lžičky pribináku a pak až v poledne oběd. Prostě když už nechce, tak ho nechám buď do dalšího jídla hlady nebo nu dám najíst, až začne vyřvávat.
    Jinak já musím nosit čočky, malej mi už nalomil nožičku u brýlí. Prostě zkoušel jak mi jdou sundat z obličeje. No manžel mi stejně tvrdí, že mi moc nesluší… Jo a na Honzu jsem se tv dívala, sice jsem ho nepoznala, ale vzpomněla jsem si, že tam někde má být. Tada ale vůbec jsem mu to nezáviděla. Snad jsi ho pak dobře doma zahřála 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,316. až 3,330. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist