únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,361. až 3,375. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865590
    Anonym
    Host

    ahojte,
    my kartáček máme v koši s hračkama a když si ho najde, čistí zoubky. jinak to zatím nehrotím, 20. ledna jdeme k paní zubařce, tak čekám co mi poví. prý se nemá čekat ani do roka na kontrolu, alehned jak je první zub 😀 , no my nyní už máme 8. a při čištění zubu je se mnou také v koupelce a fakt jí to děsně zajímá, to kouká nahoru a já co nejvíc jdu z umyvadla ven, aby viděla, no a pak se začne smát. jinak malá je pořád nemocná, už jí dneska z nosíku šla kapka krve a to se mi vůbec nelíbí. koupila jsem jí kapky na odkašlávání. má takový suchý kašel a v noci se tím budí. 🙁 navíc je dnes mega protivná, nechce spát, jíst, ani pít. přesnídávku nesnědla ani jednu lžičku, tak dostala mlíko, aspon tekutinu. ale slyšela jsem že mlíko zahlenuje víc. no ale nenechám jí umřít hlady. vypila jí hned. ted chladím čajík na rýmu.
    no a aby toho nebylo málo, včera večer mě rozbolela jak já říkám celá peťulka a ráno jsem neudělala pomali ani krok. skolila mě brutální chřipka, tak mě manža zavezl k dr., dojet bych asi sama nezvládla. tak mám antibiotika, fakt príma. a jak dneska řve, do toho mě třeští hlava, tak to je úplně super. hejsa mě naštval, protože prý at s ní něco udělám a nebrečí. tak jsem po něm vyjela, že rodič je i on, tak at se stará. no otočil se na patě a šel si zapálit. tak jak došel do shytal podruhé, že co by dělal kdybych nebyla doma. tak prý, šel bych taky. jé do mě vlil uplně vřelou krev. ted už sedí se sluchátkama u pc a hraje si ty své debilní hry, malou jsem musela vytáhnout z postýlky, už tam stála a knourala snad víc jak 10 minut. ted užje klid, válí se po zemi, listuje si dřevěnou knížkou, to byl fakt príma kup. jen teda ty pohdky jsou děsné, ale na aspon máme motoriku, krásně otáčí list po listu, pak zase zpátky, otáčí si jí i vzhůru nohama.
    na vysváání nosu už je celkm obrněná, s vysavačem a pak i nádstavcem si hraje a bere sama do ruky. jen má tendenci to strkat du pusy, tak to jí berem.
    tak jdu něco za malou vymýšlet, i když fakt nemám náladu, papa a všem zdravíčko

    #865591
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    holky Hejskovy, brzo se uzdravte!! 🙂 Tak Valinka už i stojí, to je šikulka 🙂
    Adámek si začal strkat ty kolínka pod sebe, tak čekám na další čtyři a to lezení.. asi nám to dá až k novému roku, klučina náš malý 🙂
    Já se dneska zas nějak nevyspala. Včera jsme odpoledne byli na návštěvě a až skoro do večera.. takže zas Aďa řádil a nechtěl vůbec spát a usnul až někdy k deváté hodině, takže pak jsem se šla umýt a že si taky půjdu lehnout.. a sotva jsem usnula, tak začal řvát.. a pak jsme už spali, ale v půl jedné v noci mě vzbudil kocour, něco honil v chodbě a furt do něčeho vrážel.. a pak začal řvát Aďa a do toho začal chrápat Honza, takže do něho jsem začla bušit, aby přestal.. Tak jsem šla radši na wc a na chodbě se válel kocour a kousek od něj houbička od nádobí, tím mě fakt naštval.. sotva dám houbičku ke dřezu,tak mi jí tam ukradne.. No a začal zas řvát Adámek.. Ale pak už jsme spali nerušeně do čtvrt na 8.. :)))
    Jinak tuhle mi kocour rozmordoval i štětku na lahvičky, už to musím vše schovávat, mě tak štve ten kocour, že leze zas na linku, takovou dobu to nedělal..
    Jo a dneska jsem vařila kuře na paprice a Adámek taky baštil tedy se špagetama, ale jen chvíli, páč byl posranej a pak už nechtěl. Vařila jsem to bez soli, až když jsem odebrala malému, tak jsem nám to dosolila.
    tak zatím papa :)))

    #865592
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Peťul tobě i Valince přeji ať se brzo uzdravíe. Je to protivný ta rýma. Mi se zatím držíme. Já kejchám skoro pořád páč jsem alergik….. takže na utírání nosu jsem zvyklá 😀 . Malej si občas taky kýchne,ale děsně se to směje.
    Bivinko ty se máte, že už dáváš takhle už i omajdu. Taky by jsem ji chtěla vyzkoušet,alepodle naší doktorky do roka jen ty polévky 🙁 . No to už vydžím vždyť jsou to už jen dva měsíce.
    No jinak holky novinka v polovině ledna se budemem stěhovat. Je to o barák vedle….. takže hrozná dálka 😛 ,ale i tak to stěhování….. se z roho poprdím. Ten náš baráček prodáváme a vedle je od lesů ČR pronájem. Dá se říct za hubičku. Nemáme peníze na tu blbpu hypotéku tak se nedá nic jiného dělat. Manžel sice má novou práci, kde má víc peněz,ale i tak to zkrátka nevycháví. Časem chce stejně manžel blíž k té jeho nové práci takže blíž k Plzni 😐 . Musíme se vyhrabat z těch dluhů co jsme si navařil (tedy spíš manžel) a pak už snad bude vše OK.
    S tím čištěním zoubků to budu muset taky udělat tak, že si ho budu sebou brát do koupelny by viděl co dělám.
    No včera byl den. Bohoušek se rozhodl, že dopoledne nebude spát. Takže řval nejdřív v postýlce snad hodinu. Po hodině jsme to už nevydrželi a dali si ho hrát na zem. V jednu se naobědvěl a kolem půl třetí jsem ho uspala v ruce. o a on už ve tř zase vzhůru :O . Samo že večer už měl megaprotivku. No ale zvládli jmse to.V sedum vypil mlíčko a usnul. Hmmm v deset opět vzhůru tak zase mlíčko, v 1:30 opět mlíčko a ne a ne spát tak jsem šla k němu do pokojíčku a lehla jsem si s ním.Máme tam postel. A v šest zase vzhůru a zase mlíčko. A pak spal do 7:30. No takže bezva den i noc. A te´d opět ne a ne usnoutr tak jsemho šoupla manželovi a usnul mu v ruce. Se fakt z něm poprdím. Jestli mu lezou zoubky. Fakt nevím
    Takže holky přeji Vám krásný Nový rok. Ať nás ty naši chlapi méňě zlobí a ty naše zlatíčka děljí jen radost a hlavně moooooře zdraví to je asi v životě nejdůležitější

    #865593
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy a děťátka,
    dneska máme poslední den v roce 2011, tak si to pěkně užijte a přejeme do toho Nového roku 2012 všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko všem :))

    Bambulko, proč až v roce omajdy máš dávat ?? Doufám,že to neva, že jsem mu jí dala, Aďa jí zas tolik nesnědl, má tedy ještě na dnešek.
    Byli jsme nakupovat,takže zas plno lidí… ach ten silvestr.. a Adámek pak na cestě zpět usnul a spí ještě teďka v postýlce, uplně byl gumový 🙂
    Tak zatím papa. 🙂

    #865594
    Anonym
    Host

    Krásné první ráno v novém roce a také přejeme vše nej do nového roku, ne jen dnešního názevm, ale celkově 2012.
    Leni je fajn, že podnájem vyšel, hlavně at se spraví finanční stránka, pak bude jistě doma větší pohoda 🙂 hele omajdu občas děti uričttě můžou, koukni na nás, také jsme tím byly krmeny a jsme tady 🙂 , mě kamarádka poradila místo mouky dávat nadrcené ovesné vločky na zahuštění (jak polívek tak omáček), ale na to já si teda nehrála. normálně mouka, smetana, bylo tam i koření jako paprika, sůl, tím že málo solíme a kořeníme, tak to nemohlo uškodit. navíc ten kdo používá lahvičky, tak se tam občas dočte i o soli. vůbec bych se toho už nebála, vždyt to jsou už větší mimča a hlavně pak z nesolení přejít rovnou na běžné jídlo a solení, jej TO BY BY

    #865595
    Anonym
    Host

    SKOK, valča odeslala odpověd, to je děs jak už se sama pos\taví a krade věci. včerajsme měli návštěvu odpoledne a na stole nemohlo nic být 😀 , sápala se po brambůrkách, oplatkách, no děs. to nabralo ted za poslední měsíc takový spát, že ted se mi nechce vůbec věřit že to bylo někdy malinkaTÉ MIMINKO.
    jo jinak jak jste nakonec „oslavili“ příchod nového roku?? já nijak, malá uplakávala ze spánku i s dudlem, tak nevím jestli další zuby a šla jsem spát po 11-té, vzbudily mě jen rachejtle, ale těch na vesnici naštěstí není moc, takže jsme po možná 5 minutách zas pokračovaly v klidném spánku. táta v kolik došel zespod vůbec netuším. jen se mě v půlnoc přišel zeptat zda chci přípitek, jsem ho poslala do háje, že spím 😀
    zdravíčko se nám už také zlepšilo. včera se mi ráno urval snad kus krku a hnedka se ulevilo. valinka ještě kucká a teče soplík, ale to nejhorší už je snad za námi. jen má stále 37.8 teploty (bez odečtu), tak jí co druhý den dám nurofen, aby se i trošku více vyspala. má děsné vaky pod očima. přes den spí max hodku 🙁 , kde jsou její 3 hodiny v kuse. nevím zda tahle teplota u těch dětí je pořád ještě normál. zítra si asi ale pro jistotu zavolám k dr.
    tak nám tatík zas zdrhnul dolů na pc za staříkem, tak já půjdu do sprchy. asi uklidím, páč jsme před novým rokem neuklízeli a ještě do toho jsem se nuceně v noci potila, tak i převlíknu at dostanu z ložnice pryč bacily. mějte se s rodinami prímově a papa

    #865596
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoooooooooooooooooooooj maminy a děťátka v Novém roce 2012 🙂
    My rodiče jsme pojídali různé dobroty a pili víno a pak si o půlnoci připili, taková rodinná pohoda, mě to tedy vyhovovalo:)
    Adámek spal už od půl sedmé, ale po půlnoci ho vzbudili rachejtle a petardy, tady ti lidi jsou fakt vadní, odpalují to mezi paneláky..
    Takže jsem Adámka přebalila, měl snad kilovou plenu a pak si tam povídal a pak zas usnul.. a po šesté už povídal, tak jsem mu šla udělat mléko a pak zpět do postýlky, ale žádné spaní se nekonalo.. Pak vstal Honza a prej vyšláp blitky od kocoura.. ten nám na ten Nový rok zblil kuchyň, ubývák a ještě pak šel do koupelny to dodělat8o| 😀 Takže nám bude blít celý rok.. nevím co sežral, fakt debil kočičí!!
    Tak zatím páááá

    #865597
    Anonym
    Host

    Ivi, tak to máš také o zábavu na dnešní den postaráno co? já jsem vysála, ale fakt snad hodinu jsem tomu dala, a je to taky znát, ted vysával předemnou 2x martin a já jen vytírala, ale co za svinstvo bylo v těch dvou chlupatých koberních, no děs. já teda uklízím dnes fakt pomalu, ale co, nic mě nehoní, dala jsem navíc prát chránič matrací, takže peřiny josu v okně a já nemám co dělat, kecám mám, vaření, koupelka, vytírání, ale nevím jestli se mi chce tak moc spěchat. poslouchám si k tomu kryštofa, dala jsem si celou diskografii, tak mááám čááásu habakuk

    #865598
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak hodně štěstí a zdraví roce 2012!
    My jsme byli o patro níž u tchánovců. Kubík spinkal až do 23:48. Tak jsem letěla dělat mlíko. Na přípitek jsem to naštěstí stihla. Rachejtle mu vůbec nevadili, ani psovi. Prostě když spí, tak spí 🙂 . Ale pak se malej vzbudil o půl 4 na další dlabanec. Pak mě vzbudil pes, že chce jít ven, to bylo 6 a asi za půl hodinky se vzbudil Kuba a už nechtěl po mlíku usnout. Pak jsem si musela jít na hodinku lehnout, protože bych nebyla ničeho schopná… Dneska přijedou naši na oběd, bude čočka s domácím uzeným. Takže jsem vysála a vytřela. Na větší úklid prdím, jen budu muset vyprat. Kuba už nemá co na sebe, snad 2x denně se pročůrá nebo prokadí durch a ještě pak dělá blbosti u jídla, takže je pak zase taky zmazanej. vím že na nový rok nemá vyset žádný prádlo, ale co mám dělat. Už loni jem měla taky plný sušák a nic hroznýho se nedělo.
    Tak jse mějte hezky, já jdu dát to uzený do trouby. Kuba bude mít dneska br. kaši se sýrem a šunkou.
    Jo a k těm omáčkám. Někde doporučují zahušťovat místou moukou tak solamylem. ALe omáčky děti můžou min. od 9. měsíce. Mě dr. řekla že už může v podstatě všechno, jen omezit sůl a koření.

    #865599
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já bych tedy spala, ale nechám to až zas na noc 😀
    JJ kocour fakt zas perlil.
    Já si praní nechávám až na zítra, mám už plno zmazaných věcí Adámka a pak tu předložku z koupelky, ale fakt až zítra.
    Dnes max. vytřu.
    Evi, jak podáváš Kubíkovi tu šunku? Koupila jsem taky dětskou šunku, ale nevím, zda mi jí Adámek sní na čtverečky.. koupila jsem i sýr..
    Ještě nevím, co mu uvařím. Jen jsem si už vyndala masíčko. Adámek zatím spí. Ty děťátka se mají nejlépe.
    Jinak my budeme mít taky čočku s uzeným. Já tedy moc čočku nemusím.. ale když je to ta tradice a pro ty penízky si trochu dám..

    #865600
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Bivinko s tou omajdou mi to řekla doktorka. je asi nějaká uvědomělá. No ale zatím jí budu poslouchat. Jak už jsem několikrát říkala co doktor to názor.
    No jinak u nás teda Silvestr strašnej. Bohouška jsme dali spát klasika na půl osmou. Vzbudil se zase ve 22:00 (to se budí poslední týden). To mu musím dát mlíčko nebo by se uřval. No ale to vem čert as se potřebje dodlábnout. Aler on po tom mlíčku ne a ne usnout. Hned na to přišli neplánovaně sousedi takže bylo už tuplem po spánku. Řval v postýlce jak pominutej. Tak jsem ho vzala k nám do obýváku to rozhazoval úsměvy na všechny strny,ale ne a ne spát. Žmoulal si oči a nic. Tak jsem se ho snažila uspat i v pokojíčku,ale ani tam nic. Asi slyšel jak se všichni baví v obýváku tak se mu nechtělo. No nakonec ve 23:30 sousedi odešli a já se dala znovu do uspávání. Když už konečně usnul v ruce. Páč když jsem ho dala do postýlky tak žval jak blázen. Tak jen jsem ho položila do postýlky tak spustil nanovo. Už jsem fakt byla zoufala a nasraná zárověn. No nechali jsme ho řvát v postlce a alespoň si připili. Po půlnoci jsem ho teda opět vzala z postýlky páč tak hysterickej řev jsem u něj v životě nezažila a znovu uspávání. Hmmm usnul až v jednu a to už se našteští nevzbudil ani když jsem ho dala do postýlky. Pak jsme si šli lehnout taky. Vzbudil mě opět ve 2:00 to jen kníknul a sapl dál. V 5 hodin se probudil na mlíko a usnul na hodinu pak zase řev. Tak jsem si ho vzala k sobě do postele a spal u mne tak 45 minut a opět řev. To probudil už i manžela tak to zkoušel manžel ho uspat. Hmm usnul u něj na 10 minut. A pak se rozhodl, že už spát nebude. Takže úžasnej Silvestr. Jsme nasraná a nevyspalá já i mnažel. Ten teď chrupe u teliky. Malého jsem dala spinkat v jedenáct a před chvílí jsem ho musela opět uspat v ruce. nevím co semu děje. Zas až takovej nebyl. Usínal v podstatě sám. V ruce jsem ho uspávala jen odpoledne a to bylo jen tak aby si odpočinul a aby jsem se sním taky pohla pomazlit páč jinak není moc mazlivej. Je to snad od té doby co má manžel dovolenou. Buď mu lezou zuby nebo to zkrátka zkouší, že ví, že je mnažel doma, že si myslí, že si může víc dovolit. Jsme za ty svátky fakt děsně vyčerpaná. Snad se vše zlepší nebo mě už vážně trefí.
    jsme se zase pěkně rozepsala. No k obědu dělám polévku páč u nás by čočka neprošla. Maximálně čočkolvá polévka a to by musela být s uzeným a to nemám 🙁 . Melej dostane skleničku páč nemam fantazii co mu vařit. Takže krááásný den a ještě jednou vše nej nej do toho Nového roku 2012

    #865601
    Anonym
    Host

    jé, to vám tedda vůbec nezávidím, když prcci včera nespali. u nás to také není medové, ale hold rostoucí zoubky s rýmou jsou úžasná kombinace. jinak za těch 10 dní co máme další 2 zuby venku pěkně povyskočily. a před cvhílí jsem šahal na dásna a zdá se mi že máme bouličky na předních stoličkách, tak si říkám že ta teplotka bude asi z toho. co mám malou hodku a půl nahoře tak jsem odsávala jen jednou. to mě těší že je rýma na ústupu. tady bylo nádherně že jsem chtěla jít na procházku ale najednou se zatáhlo a je děsný fičák. no ale „pohádala“ jsem se s martinem. říkám že půjdem na procházku a tak zrovna slyšel něco v písničce o trumpetě a prý Vali to je písnička o mámě. tak jsem mu to vrátila a hned prý jestli nepřeháním. jo on může a já né, tak jsem ho poslala do řiti. a pak mi řekne co zavádím za novoty a vymýšlím nesmyslné novoroční pocházky. ale at si sedí u toho pc klidně ještě měsíc a popíjí si tam u toho pivečko, ale pak mu dolů nastěhuji i jeho hadry at si s pepánkem třeba spí na jedné posteli. fakt mě naštval lenoch jeden lenošnej. holky také peru od rána, ale u nás to nevisí. jo a taky to jsem tady nepsala, ten multifunkční hrnec je fakt bomba, od vánoc jsem nevařila v ničem jiném. dnes kýta s rýží, něco mezi čínou a rizotem. fakt dobré a vše v jednom hrnci. bez stání a míchání. takže jsem si u vaření krásně uklidila koupelku. to se mi fakt taková práce líbí. mám na něco chut, ale nemám zmrzku, tak si dám asi jen šlehačku s kakaem, nebo udělám pudink. to bych mohla i malé ze sunaru zkusit. jé to by jí jistě chutnalo. děláte pudinky???

    #865602
    Anonym
    Host

    Bivi, já mu tu šunku buď nakrájím do jídla na pidi kousíčky a nebo mu ji trhám na kousky asi 1x1cm a strkám mu je do papule, občas i s chlebem s máslem. To měl zrovna na sváču včera a snědl tak 2/3 velkýho krajíčku, jen musí mít v ruce kůrku.
    Peti, teoreticky by možná mohla i klasický pudink z plnotučýho mlíka, protože ho musíš stejně převařit.Já nevím. Klasický pudinkový prášek už Kuba měl před měsícem v nepečeném jablečném dortu a nic se mu nestalo 😛 .

    #865603
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak já tu šunku Adámkovi dám, uvidíme, jak bude baštit. Jen s tím chlebem máme furt problém, sice mu asi chutná, ale pak si toho nakouše hodně a asi se mu to i nalepí na patro a začne se dávit..
    Odpoledne jsme jeli ke bud.tchánovcům na návštěvu a byli tam až do skoro večera. Adámek si tam stačil zdřímnout, zbouchat přesnídávku,křupky i suchý chlebíček 😀
    Chlebíčky mám ráda, ale už jsme jich od vánoc měli až až… včera jsme si je nedělali, ale dneska jsme zas dostali chlebíčky a hned Ivčo vem si.. tak jsem si vzala, aby to nevypadalo, že odmítám jíst.. hm.. tak zas za xxxxx měsíců si dám.
    Adámek už je v postýlce, ale až na druhý pokus. Po prvé tam řval jak tůr, tak jsem ho odnesla Honzovi a vyvětrala a pak ho šoupla zpět a rychle pryč a je slyšet jak si tam přebírá plyšáky :))
    tak zatím papa, jde pohádka 🙂

    #865604
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 🙂
    Včera bylo Adámkovi 10.měsíců, to to letí.. Jen mě zas dneska začlo trošku trápit, že se ještě nerozlezl.. mám trošku obavy, co na to zítra řekne paní doktorka, jdeme na 10.měs. prohlídku. Všude píšou, že v 10.měsících už má dítě lézt, sedět a nebo dokonce chodit.. hmmm.. tak to jsme docela peciválové.. :'(
    Už jsem začla zas prát, když je už druhého:D
    Tak papa, Aďa se začal rozčilovat..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,361. až 3,375. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist