únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,406. až 3,420. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865635
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem byla s Adámkem na procházce, tam je tedy fičák. Jsem myslela,že snad s tím kočárem odletíme pryč.. Aďa začal broukat a pak usnul.. Ale doma se už nepodařilo spinkat dál, otevřel oči a už jen koukal. Tak jsem mu dala pribiňáka a čaj a už je na zemi. Aby pěkně cvičil na to lezení. Předtím tedy byl na zemi taky furt, ale nyní když jdu kolem, tak říkám… tááák Adámku polez ke mně:D tak se jen směje a zatím neleze..
    Dnes nám to i vyjde s tím odpo mlékem, za dvě hoďky mu dám ten sunar a pak večer bude kaše před spaním.. zas zkusím koupat v půl sedmé. Chtěla bych to nakonec odsunout až na sedmou hodinu, ale musím postupně.
    Jinak holky, už jsem toho našeho taťku překecala a sem tam chodí Adámka koupat. Sice ho myje opatrně a Aďa mu to vrací „kýblem vody“ zpět 😀 Adámek děsně u toho koupání kope. Pak je vždy koupelna celá mokrá a furt tam vytírám 😀
    Tak zatím páááá

    #865636
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    tak jsme dnes oficiálně najeli na sunar 10.měsíců.. toto letí.. Normálně Adámek přijal to mléko navíc uplně v pohodě. Vlastně to pije místo čaje, co normálně má v ten čas. Koupání opět proběhlo na půl sedmou a pak kaše a pak se Adámek smál a žvatlal nám a dělala ne ne ne hlavičkou a už je v postýlce a docela tiše,tak asi usnul :)))
    Snad nebude řvát jako včera..
    Normálně jsem nějaká urvaná, to jak jsem jela s tím kočárem v tom větru.. to zas budu namožená celou noc..

    #865637
    Anonym
    Host

    Achojky.
    Dneska u nás byla brutální noc. Malej se pořád budil, že chtěl dudlík, nebo čajík nebo si jen tak povídal. Trochu usnul až ráno, ale to jsem už zase nemohla spát já. Si připadám, že mě přejel buldozer. Jinak včera malej hezky usnul asi v 8, protože odpoledne usnul až po 4 a vzbudil se v 5. Běžně chodí spát mezi půl 7 a 7. No dneska to taky není žádná hitparáda. Dala jsem ho spát už podruhé a už tam zase řádí. By mě zajímalo kdy to děcko bude spat.
    No nic, jdu pro něho, ať si tam nevyřve hlasivky…

    #865638
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:)
    Evi, vím o čem mluvíš s tou nocí.. Jsou to darebáčci!! Ten náš Adámek začíná zas řádit v noci.. Usnul krásně po sedmé hodině.. Pak jen jednou zařval a chtěl dudlík.. Pak jsme šli spát a už jsem spala a zbudil mě zas kocour, něco honil na chodbě..tak vylezu a on honí sirku.. zas jí čmajznul od svíčky.. Tak jsem mu jí vzala,aby neotravoval. A už jsem skoro spala a začal pro změnu Adámek řvát, tak jsem ho pochovala a dobrý, ale jen co jsem ho položila, tak zas začal řvát. Tak jsem řekla Honzovi, ať vyvětrá, třebas to pomůže, tak Adámek řval a řval, tak ho choval Honza.. nakonec jsem ho i přebalila.. tak pak už tolik neřval a začal si povídat.. tak jsem ho nechala v postýlce a nakonec jsme usnuli.
    Jinak jsme na radu Péťi šli na koberec, vyluxovala jsem v pokoji, aby tu nebyly moc chlupy od kocoura a Adámek je na něm, aby se trénoval na to lezení. Tak uvidíme, zda nám koberec pomůže.. Přeci jen ty puzle asi moc nepomáhají k tomu sunutí..

    #865639
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak dnes zase děsná noc. Jsem taky jak přejetá buldozerem. Ještě navíc mam nějakej namoženej sval nba zádech takže přo každém zvednutí malého to bolí jako prase nebo když se ohýbám nad postýlku a to že jsem se v noci naohýbala. Mě z něj už fakt trefí. Už fakt nevím co chce. Jestli lezou zuby nebo bolí bříško 😐 .
    Taky jsme asi definitivně skončili z dopoledním spánkem. Páč jsem ho dala do postýlky a to samé rodeo co včera. Řval jak kráva. Tak tu teď po mne leze jak horolezec. Dám ho tedy spát až po obědě. Vůbec mě nenechá ani nic zabalit na to stěhování. No až tu skončím tak zkusím alespoň odstrojit stromek. To mě snad nechá i když o tom pochybuju
    včera jsme byla taky akční a šla s malým na prochajdu. Asi po půl hodince jsem to vzdala a přivláli jsme domu.
    Dnes vařím kuřecípolévku pro všechny 😀
    Bivniko já používám to mlíko z DM to babylove a víš, že ani nevím zda taky nedělají od 10. měsíce? Musím je juknout
    Venku prší jako blázen a chudák manžel v tom stěhuje. To bude nas…. že si bral dovolenou a ono toto.
    Tak ju už jsem toho napsal až až tak páááá

    #865640
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holčiny,
    tak jsem dneska Adámkovi vařila zeleninu nad párou a maso klasicky ve vodě.. Aby měl tedy více vitamínů.. Hm:^) ,tak se mi na to Aďa z vysoka vys…., snědl asi čtyři lžičky a pak přestal otvírat pusu.. Tak má oběd na zítra, stejně jsem toho uvařila více..
    A asi mu leze ten druhý zub, má tam docela bouli..
    Jinak je zas na koberci a hodila jsem mu tam balíček papírků 😀 tak je vesele trhá a prý je to dobrá hračka 😀 😀 Jsem zvědavá, zda ten koberec pomůže k rozlezení..
    A zas peru, páč se to naše mrně tak u toho oběda zdělalo, jak furt nechtěl jíst, že kdybych to nevyprala,tak už to nevyperu.. a včera navíc zčůral po koupání osušku..
    Já stejně měla víc jeho věcí na vyprání, ale myslela jsem,že to prát zatím nebudu..

    #865641
    Anonym
    Host

    krásný poobídkový čas,
    holky ta noc byla snad všude. jsem nevyspalá, hlava mě třeští k prasknutí. nějak extra neplakala, ale pořád dudel, pak jsem jí musela strčit do postýlky mojí ruku aby věděla že tam není sama. já jí i kdyby se dělo co se dělo (pokud teda nehoří nebo něco horšího) nevytáhnu z postýlky, to by bylo po úplném spánku. dostala teda napít čaje, chytla mi prst a spaly jsme.
    přes noc už druhý den tady byl šílený vítr, donsel i sníh, 20 km od nás je tak 25 cm čertvého sněhu. u nás se teda nedrží a padá déšt se sněhem.
    právě jsem dala zas malou do postýlky, je to fakt sranda, jak si tam stoupne a s pohledem já spát fakt nebudu na mě pořvává. ale to jí také nevytahuji, jen zpátky položím, dám dudel, usínáka, pustím tralalá a zas jdu, jak jsme samy doma, tak to už zas jde, ale jak byl plný barák, tak to se nespalo snad vůbec.
    dneska mě nasral šéf, práskla jsem mu i s telefonem, prý kdy už konečně půjdu naplno do práce a že jestli to tak půjde dál, že se neudržím na stupni atd. tak jsem řekla, ok jak chceš, jdu rušit živnost a aspon ušetřím 4 litry měsícčně na zdravce a socce, mě tak vytočil a to mám dneska jet do kanclu zas něco za ním podepsat. no ale to se tam jen otočím na podpatku a zas hned půjdu. fakt na něj nemám náladu.
    musím se svěřit, že už konečně jíme domácí jídlo, mám radost. dnes dostala bramborovou kaši s brokolicí a telecím masem, nedojedla, ale proti skleničkám to bylo hustší.
    ježiš musím, tam je zas veselo v postýlce, a už se zdálo že spí.

    #865642
    Anonym
    Host

    Leni, stěhování v tkaovém počasí fakt nezávidím, i když to je jen do sousedství, ale i tak.
    Ivi, také pereme pořád, já teda pořád dávám osušku a pyžámko každý den čisté, ono vlastně vždy jde do čistého, i na doma.
    tak vypadá že prcek spí 🙂
    mi ted volala mamka, jsem si nechváala dělat skřín do koupelky, jenže jsem nedomyslela že mi to neprojde přes futra, takže musím zavolat znovu stolařům, zda to jde rozmontovat nebo jestli to je lepené. ty bláho, jak to zjistí hejsa mě zabije. to zas bude keců, že přidělávám jen práci. no ale když bezpečnost musí být, navíc když tam mám prací prášky, pomali 20 litrů aviváže, a jiné chemie.

    #865643
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já se z toho Adámka fakt zblázním 😀 😀 vyluxovala jsem tedy ten náš koberec, co jsme měli u gauče, trošku to i odchlupila a dala mu to na to lezení… plus část puzlí.. tak furt pořvává,že tedy takhle to nechce.. Přitom to dělám pro jeho vývoj..
    Spokojenější byl v pokoji na koberci, ale tam je Honza, učí se na zkoušky.. Dneska jednu dal za 1, dobrej, zítra má další a pak v sobotu atd.. tak ať se učí :))
    Leni, tak držím palce,ať se rychle přestěhujete. A vy budete tedy v podnájmu a budete čekat na prodej baráku ?
    Peťi, neboj, on se nezblázní, sice asi bude mít nějaké keci, jako každý chlap, ale pak bude rád,že tam ta skříň je :))

    #865644
    Anonym
    Host

    Tak jsem dneska udělala nájezd na tesco a DM. 90% věcí bylo pro Kubíka. V DM jsem využila slevu 15% na veškeré dětské jídlo a ještě jsem mu koupila pítko od mam, přebalovací podložky a ještě nějaký blboviny. Pokladní mi řekla, že mám na kartě plno bodů, tak ať si vezmu ještě slevu 10% na celý nákup. Hodná pokladní, no ale i tak jsem tam nechala skoro 800. Normálně mi Kuba pil z toho pítka od nuku, ale od té doby co dostává nutrilon, tak z toho pítka nechce. Vypije za celý den tak 150ml a z flašky klidně 500ml. Tak zkusím to pítko od mam, třeba to bude lepší. Nechci aby čaj pil z flaše.
    Bambulko, přeju hodně štěstí se stěhováním. Fakt Ti nezávidím, ale ta vidina lepších zítřků vám určitě pomůže 🙂 .
    Peti, já si taky vždycky něco vymyslím a pak se to obrátí proti mě. Ale fakt je ta skříňka potřeba a pokud bude Martin držkovat, tak to měl zařídit sám…
    Kuba už skoro půl hodiny spí, to je nádhera. jen šel spát hladovej, teda měl kolem 5 sváču. Tak jsem zvědavá kdy se vzbudí na kaši, viděla bych to tak kolem 9.
    No nic, jdu vařit véču, budeme mít kolínka s vajíčkem. Jo a zítra zkusím Kubovi udělat kuřecí s banánem a rýží. JSem si našla recept na netu, tak snad to bude papat.

    #865645
    Anonym
    Host

    holky, tak je to fakt velká skřín a fakt neprojdem 🙁 , rozdělat nejde, je lepená a rozbila by se a poničila. takže musíme rozmontovat vestavnou skřín, kde mám naskládané pro Valču větší hadříky, vyndat z koueplny sušičku, na místo suščiky posunout pračku a pak teprve tam dát skříň. už to vidím na celý den. ale jsem ráda že nakonec to nějak půjde 🙂
    no jinak už spíme a je klid. naštěstí. odpoledne jsem byla jen v tom kanclu a prý co seš nafučená a z čeo ám takové kruhy pod očima, tak jsem řekla že nám rostou stoličky a at dál na mě nemluví, tak to akceptoval. a jak jsem dojela domů jsem šla spát, vytuhla jsem až do půl 7 a pak se šlo hned koupat, ale fakt mi to pomohlo. ted jsem si nalila konak a rozmýšlím se jestli koukat na telku neboj ít zas spát. mám fakt spánkový deficit.
    Ivi, s tím kobercem uvidíš, plazit se začla snad na plovoučce, ale ted to stooupání a jak to nabral rychlé obrátky, tak se ve všem ujistujena koberci. dneska už umí krásně lozit právě i na plovoučce, uměla to částečně jen na koberci. je to príma jak to vše postupuje dál.

    #865646
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak ještě jednou na večer ahojky 🙂
    No,tak ten koberec se Adámkovi vůbec nelíbil, jen co jsem ho ta dala,tak řval a rozhodně se nechtěl nikam šoupat.. tak zpět jen na puzle a tam byl spokojený. Tak s ním budu chodit do pokoje,když tam nebude Honza se učit.. Tam je spokojený a koberec se mu tam líbí. Taky jsem tím kobercem rozhodila kocoura, ten je zvyklý,že je u gauče a nyní byl jinde a furt tam lezl a otravoval tam..
    Adámek celé odpoledne nespal a díky tomu děsnému větru a dešti jsme ani nebyli venku.. takže pak začal po páté už usínat, ale přišli nám tchánovci,tak se probral a furt kopal nohama a pak se jen smál. V půl sedmé došlo na koupání a normálně u kaše usínal, to se mi fakt dlouho nestalo, aby přímo mega usínal u toho jídla a když to dopil,tak jsem ho dala Honzovi, aby ho dal do postýlky, tak si stačil ještě krknout a Honza ho nesl a Adámek už spal. No ale ani ne po hodině začal řvát, takže jsme zas pochovali,tak si krknul a prdnul. Ještě jsme vyvětrali a už zas spinká.. Tak dobrou noc maminkám i dětičkám:)

    #865647
    Anonym
    Host

    dobré ráno,
    jsem mrtvá |-) , opět další noc plná vášní. v 10 se probudila a do 2 šaškovala. plakala, smála se, hrála si, no mazec. podařilo se mi jí omámit až u mě v posteli a tak takovou vláčnou jsem jí dala pak zpátky, ale fakt calgel, přebalení, napití, chování, nurofen, nic vůbec nic nezabralo. těším se na dopolední spánek až půjdem obě spát. taky zívá a jde na ní vidět že není fit.
    doufám že nás nechá teda odpočinout. martin spí po noční, jde ještě dneska, kvůli tomu že prvního byl svátek a do práce nešli. mají posunutou šichtu a už jsem mu nahlásila že ze soboty na neděli jdu spát do pokojíčku a ať si užívá. ale protože Valinka je pořád hodná, tak tu noc bude spát jak zabitá.
    jdu si dát nějakou snídani a fakt asi spát, krásný den vám přejeme

    #865648
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tedy Péti, co ti ta malá dělá?:D Taková rošťačka to je 😀 Adámek už asi má běžné,že v 11.hodin v noci začne řvát.. Jsem už usínala a bylo to takové eh eh eh aaaaaa.. tak jsem na něj koukla a neměl dudlík,tak rychle jsem mu ho dala a asi minutu bylo ticho a pak řev jak blázen,tak vyskočil Honza a začal ho chovat a pak ho vrátil. Sice Adámek neřval, ale povídal si,ale usnuli jsme nakonec všichni a začal povídat po páté hodině. Tak jsem ho přebalila, udělala mu sunar a šli jsme spát a až do čtvrt na devět jsem spala. Malej sice povídal, ale po ránu je hodný i přesto,že byl totálně posraný:D Teď mu půjdu udělat snídani a pak asi vyrazíme do globu koupit dárek neteři, má v neděli narozeniny 🙂 Tak snad seženu panenku s oblečkama, prý si jí moc přeje 🙂
    tak papa

    #865649
    Anonym
    Host

    Ivi, to bude těma stoličkama, dneska jsem jí tam už zas sahala a má všechny dásna nateklé, takže jestli jichroste víc, tak to bude bomba, už at je to za námi. jde fakt na ní vidět, že se trápí bolestí.
    pořád jsou ve výprodeji dárky, tak určo seženete. já byla v globuse o víkendu na jídlo a hraček jsme tam měli plno, ale nebyly slevněné tak jak v tescu.
    tak já jsem už po snídani, malá dostala rohlík, ten s radostí háže na zem a já jak blbec jí ho podávám, ale už je asi 5 minut ez rohlíku, chvíli řvala, ale je už klid. at si nezvyká házet jídlem či čímkoliv a že maminka pak přiběhne a podá. to má holka smůlu. ted jí dám jogurt a šup do postýlky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,406. až 3,420. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist