únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,436. až 3,450. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865665
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 🙂
    Evi,to je jasné,že když jste měli práci,že nebudeš koukat po netu.. A kdy dáte Kubíka do pokoje ?
    Docela máš tedy velkého rošťaka,že takhle přes noc řádí a furt by něco pil nebo jedl.. 😀
    To je tedy lepší,když si to řvaní Adámek vybírá přes den. Včera jsme byli odpo na procházce,pak Adámek ještě spal v kočáře na chodbě.. ale mluvila jsem s Honzou po telefonu a tak se rozeřval,takže řval a řval,tak dostal to mléko, ale 200 ml mu nestačilo,tak ještě snědl skoro celého pribiňáka,tak chvilku byl klid.. ale pak zas začal později řvát.. a chvilku se uklidnil a pak zas..no až do večera.. po koupání a kaši s námi ještě koukal na tv a pak usnul a bez probuzení spinkal až do rána.. No a už mi tu zas řve na zemi.. jsme byli přebalit hovňála.. tak asi dáme snídani..
    A stále nelezeme 🙁
    Tak zatím papa

    #865666
    Anonym
    Host

    Bivi, vůbec nevím kdy ho tam dáme. Možná na jaře, protože budeme opravovat parkety v ložnici, takže se přestěhujeme do pokojíku. Tak pokud si tam malej zvykne a nebude se budit několikrát za noc, tak bych ho tam asi nechala. Ale to se ještě uvidí. Zatím je to s tím jeho buzením nereálný, to bych se uběhala. On se dneska budil asi kvůli zubům a taky byl úplněk. Čaj mu totiž v noci neohřívám, takže si asi při pití chladi dásně. Poslední asi 3 dny neusne bez calgelu, předevčírem dostal na noc i nurofen. No ale ten řev, když mu chci ty dásně namazat, asi ho to fakt bolí. No ale ještě chvílu to bude asi trvat než ty potvory vylezou. Ale je docela zajímavý, že spodní mu vylezli zároveň a u těch horních to vypadá stejně. No bude to ještě náročný. Jo a Kuba už dneska kakal 2x.
    Holky, co dáváte děckám na prdelu? Já už jsem vystřídala sudokrém, menalind, aviril, bepanthen,… A zadek má pořád jak oranguta. Vždycky se mu to trochu zlepší, ale pak během jedno dne se pokadí 5x a zase je úplně rudej. V lékárně mi doporučili biodhermu, tak už se mu to zase trochu lepší.

    #865667
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,to ti závidím,že ti Kubík pije i studený čaj. Adámek studený vůbec nechce pít,jen teplý,takže ho furt musím ohřívat. Naštěstí stačí mikrovlnka.
    Jinak já na prdelku používám pudr od oriflame a to Adámkovi dost pomáhá a pak občas ho mažu indulonou na opruzeniny. A to jediné mu taky pomáhá. Jinak po jiných krémech to měl jen a jen horší,takže mám doma řadu krému a nevím co s nima..

    #865668
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,
    tak jsem vás konečně dočetla…
    Já na prdelu dávám sudocreme a super…
    Tak rýma už se nevyhla ani nám… Na to že jsem vcelku kliďas a doktoři a léky jsou až to poslední, tak včera jsem volala… Ráno se malej vzbudil a měl 39, Nurofen zabral jen na chvíli a v poledně už měl 40,2 – no šílený. Tak Dr. naordinoval mega dávku Nurofenu a v 15:30 přijet. No co myslíte. Ten náš terorista se po tý mega dávce vzpamatoval a řádil jak blázen. Snad si z nás dělal blázny… Ale byla jsem ráda že horečka zmizla… Večer měl tedy už zas skoro 39, ale dostal paralen a teď už je zatím bez teploty tak uvidíme…
    Akorát nám ještě teda k teplotě a šílený rýmě rostou stoličky – fakt super kombinace…
    Na noc jsme malýho nadopovali – paralen, homeopatika, gel na dásně a mořská voda do nosu :o))) Tak jseme doufali jak bude chrnět a ono nic. Spal půl hodinky pak se vzbudil a skoro dvě hodiny řádil. No a vnoci buzení co 2 hodiny… Ale pořád lepší než včera – to nespal takřka vůbec….
    Doufám že jste zdraví a v pohodě :o))

    #865669
    Anonym
    Host

    ahoj,
    tak u nás nezabírá na červenou dupku kromě imazolu, sudoš je dobrý, ale né až na takové ty pupínky (aspon u nás), takže večer máznu a ráno jsme jak miminka 🙂 taky ted kadíme tak 5x denně, fakt blázinec.
    my už 2 noci spíme, s podáním dudle, ale to také neberu jako moc velké probuzení, to jen šáhnu a strčím. to vám holky musím říct, manža jeden den spal u malé na straně a jak jí podával dudel tak si k tomu rožnul lampičku, máme takovou dětskou do ruky na baterky. je to fakt bludička, jenže jí svítil u obličej a pak byl konec spánku, takže to pak spala s námi celou noc, ale to jsem už psala.
    než jsem odešla do práce jsem se musela smát, manža řekl že cche jít na mateřskou, tak jsem řekla ok, kldině budu vydělavat prachy za nás oba, ale ty se panáčku budeš starat o vše co dělám. tak prý jsem se zbláznila a to jsem řekla a ještě k tomu chodit na fušky, protože já také k mateřské chodím do práce. jééé, to byla prča jak prskal. no a protože takové věci komunikuji přes Valču, tak říkám VAlinko, vzkaž tatkovi až mi dokáže že bude zajištěn chod domácnosti, od uvaření, uklzení, postarání se o tebe, bude si zvládat zajištovat fušky, tak mi pak řekni a tatka si zajde vyřídit papíry, sám si je vypíše, sám si to zjistí 😀 , ten jenom rudnul. do toho přijela prababi a vplížila se k nám jaiko duch a prý valčo co se ti rodiče tady laškujou. hold dnes byylo veselo. ješteže má odpolední, večer radějc usnu než pokračovat tímhle stylem. mě tak naštval, jen samé kecy. i u oběda. dělala jsem ten cigánský řízek s kaší. jak si dával na talíř, tak prý do si děláš prdel ne? to je maso?? já chci maso, no já mu šlehla utěrkou přes obličej ařekla že už té srandy bylo dost a zítra čekám oběd od něj. no tak si zas tiše sednul a papal. já mu dám hejskovi jednomu 😀 (ted to nemám na mysli jako příjmen íale nadávku, určitě to znáte jak se říká, že mě bude učit nějaký hejsek, i minulý týden v práci to řekla naše nová kolegyně, tak já ne né, můj manžel vás nezkoušel, přitom ví že jsem hejsková, ale nějak jí to v tu cvhíli nedocvaklo.
    takyé bych chtěla dát malou s postýlkou brzo do pokojíčku, ale když dáváme dudel tak nevím 🙁

    #865670
    Anonym
    Host

    Peti, já ten přesun taky zatím nehrotím právě kvůli dudlu. Nutrilon teď stejně míchám u postele, mám nachystanou temosku s vodou a nutroš v dávkovači. No a kdyby byl malej vedle, tak mlíko aspoň stihnu cestou proštěrchat. A většinou se na jídlo budí (až na tyhle 2 noci) kolem 1 a pak kolem 6. Takže by se to dalo, ale ten dudel je peklo.
    Hejska znám, občas to Kubovi taky řeknu, že je hejsek nevychovanej. Horší ale je, že říkáváme psovi, že je maňas. No a granule chodíme kupovat do obchůdku k paní Maňasové. To si tam pak musíme dávat pozor na pusu 😛 .

    #865671
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:P
    Taky znám označení hejsek 😀
    Dneska bylo krásné odpoledne, jeli jsme na procházku a pěkně jsme se provětrali a hlavně nás vítr ošlehal. Adámka to zase uspalo a pak ještě spal doma v kočáře. Pak dostal sunar ke sváče a pak šupajdil na zem, ale se trénoval. Tak se odsunul do rohu a tam zůstal. Přitom si říkám, jaké musí mít svaly, když různě zvedá nohy ruce celou dobu co je na břiše.. to bych nedokáazala ani já.. ale to zvednutí prdelky už asi zapomněl, přitom to už dělal.. No a nakonec se na té zemi asi 3x poblinkal a dokonce i do rukávu to hodil. Takže smrděl pěkně. No a po koupání na posteli se ještě počůral,tak jsem rovnou dala vše do pračky a vypralo,než aby mi to tu smrdělo tři dny..
    Už skoro dvě hodinky spinká,jen před chvilkou se rozbrečel,tak jsem tam naběhla a nejdříve jsem po tmě šahala do okolí pusinky,zda má dudlík.. neměl,ještěže nám ten jeden svítí,hned jsem mu ho chtěla strčit do pusinky,ale normálně mi ho sebral, strčil si ho do pusinky sám a otočil se na bok. to bylo tak hezké. Jen si říkám,že máme silnou závislost na tom dudlíku. Je to miminkovská droga:D
    A k našemu kočičákovi,zas ukradl houbičku od dřezu a někam jí schoval.. takže mám novou u dřezu a ještě jsem tam narafičila šlupky od pomeranče,tak jsem zvědavá,zda ten odpor k těm šlupkám, co on má, překoná.. kvůli houbičce:D
    Tak dobrou noc vám i děťátkům:)

    #865672
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    v té jedné větě mělo být místo „ale“ aby 😀 😀

    #865673
    Anonym
    Host

    Tak my dneska taky byli na prochajdě. Původně jsem to plánovala max. na půl hodinky, když malej nebyl tak dlouho venku. No nakonec jsme byli venku asi hodinu a půl. Kuba totiž usnul. Bylo to fajn se takhle projít. Šli jsme se známou, která má o pár dnů mladšího syna a ají taky psa. Takže děck chrupali, psi se proběli a my si pokecaly. Zítra k ní jdeme na návštěvu. Už teď se těším, že vypadnu z domu. Fakt už mi to tu leze na mozek.
    Holky, co mi poradíte na spaní. Kuba se pořád v noci budí. Už jsem za ním byla od půl sedmé asi 4x. Už mě to přestává bavit, jsem z toho vyčerpaná. Nějak je toho na mě moc. No nic, páté kolo… Copak to teď bude: dudlík, čaj nebo nutrilon????

    #865674
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak Adámek v noci snad xxx krát breknul a přitom spinkal.. asi měl nějaký divoký sen. A ráno byl megapokaděný,to jsem dlouho nezažila. A přitom si povídal v postýlce a vůbec neřval,že má nakaděno..
    Dneska jsem mu udělala banán s broskví, zase nechtěl otvírat pusinku,tak jsem mu dala do ruky lžičku a on sí jí vždy dal do pusinky a já mu jí vyndala a jak měl ještě otevřenou pusinku,tak jsem mu tam šoupla mojí s ovocem a tak jsme dneska baštili 🙂 Takže to byla sranda 🙂
    Evi, co poradit.. já si myslím,že on je už zvyklý,že něco dostane,tak se budí.. Nevím,zda by pomohlo mu nic nedat, aby vám pak tam neřval jak tůr.. Je to těžké,nepíšou někde jak odnaučit noční vstávání? Sice ten můj Adámek v noci občas zabrečí, ale já mu nikdy nedávám jíst a ani pít, takže zas v klidu usne. Dávala jsem mu pít jen při zvýšených teplotách, ale to zas moc nechtěl..
    Možná mu zkusit nic nedat a nereagovat na brečení, ale fakt nevím,zda když nereaguješ se rozeřve do maxima,nebo ztichne..
    Tak zatím pááá

    #865675
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivi, problém je v tom, že když nereaguju, nebo nezareaguji dle jeho představ, tak je řev jako prase. Já mu nejdřív zkouším dá dudl, když nic, tak čaj a pak zas dudl, čaj,… a když fakt nic z toho nezebere (občas si totiž vezme dudl třeba na 3. pokus), tak teprve dostane mlíko. Jako nějak jsem si zvykla, že se budil v 1 a v 6,aspoň dostal denné dávku mléka, ale teď chce třeba 3x-4x za noc jíst. Ale on si ještě vymrčuje, jsem mu dala trochu kaše do mlíka, aby se zasytil a to prostě nechtěl, jen čistý mlíko. No ale dneska by mi známá měl půjčit nějakou knížku na uspávání, tak snad na to nezapomeneme a snad to zabere.
    Dneska vařím Kubovi zeleninu s kuřecím masem v tlakáči na páře, tak doufám, že mu to bude šmakovat. To maso jsem mu nejdřív trošku osmahla s bylinkama a cibulkou, aby mělo trochu chuť. Po obědě jdeme k té známé, prý mají nový stan s balonkama, tak už se těším.

    #865676
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak uvidíš,co vyčteš:) Já si myslela,že se Kubík jen tak oblbnout dudlíkem nedá nebo,že bys mu nedala vůbec jídlo. Ale držím pěsti,určo se to jednou změní a začne spát celou noc:)
    Vím,jak řve Aďa. Zrovna dneska. Vařila jsem si oběd a jemu polévku a celou dobu byl na zemi a hrál si a smál se. Už jsem jen přidávala do polévky uvařenou mrkev a maso a on se tak rozeřval a řval a řval a než jsem to dala do té polévky a umyla si ruce,tak byl rudý. Tak honem konejšit a trvalo to tedy než se zklidnil. Pak šel rovnou do židličky a že se bude jíst ta polévka.. hm,to jsem se spletla.. už zas nechtěl otvírat pusu a když jí náhodou otevřel,tak jen malinko,takže jsem mu tam nestačila nic strčit.. pak jsem mu dala lžičku a já si vzala klasickou ne umělou a začal otvírat a baštit. No dost toho šlo na bryndák a na něj,ale myslím si,že se najedl.

    #865677
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    doufám že se máte všichni dobře a jste zdraví.
    Nás už rýma opouští a teploty tak tak snad už to bude fajn…
    Holky potřebovala bych prodat chodítko a golfky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=339526
    Pokud byste měla některá o něco zájem, nebo o někom věděla byla bych moc ráda. Na cenách bychom se samosebou mohli domluvit :o)
    Budu moc ráda za pomoc – leží v tom celkem dost peněz a jistě všechny chápete, že bych je zvládla zužitkovat lépe :o)
    Díky
    Mějte se krásně a ať vás ti prckové nezlobí 🙂

    #865678
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko 🙂
    Babyzno,zkus nám dát odkaz na facebook, posdílíme ti to, třebas se nějaká mamina chytne a koupí 🙂
    Golfky jsou hezké, ale já bych chtěla jiné a zatím na ně šetříme.. Mám pocit,že teďka už budeme jen na něco šetřit. Na té mateřské si už nemohu koupit kde co, jako to bylo, když jsem chodila do práce a brala plat.. Asi se zkusím v práci zeptat, zda by nepotřebovali výpomoc. Fakt by se mi penízky navíc hodily..
    Jinak jsem tam u toho chodítka četla,že se už váš malej rozchodil dříve než v chodítku, to vám moc gratuluji 🙂
    Adámek je tedy fakt oproti všem lenoch. Ale včera jsem na něj koukala a zas si zvedal prdelku, tak snad se rozleze. A když ne,tak budeme chodit na to cvičení a on to zvládne 😀 a pak se tomu jen budu smát 😀
    Včera jsem byla s ním odpoledne na prochajdě a normálně jsem se na něj usmála a on se pak furt na mě smál, takže naše 2km procházka byla prosmátá.. tak ani očíčka nezavřel. Moc celý den nespal, takže pak večer to zalomil a jen jednou breknul a spinkal do čtvrt na šest a pak jsme pokračovali po sunaru do osmi :))
    A teďka už si hraje s chodítkem 😀
    páá

    #865679
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivi, já jsem ráda, že teď nechodím přes den do práce, že si můžu užívat malýho. Do práce teda chodím večer, až malej spí. A doma pracuju taky když přes den chrní. Nějak si ho teď čím dál víc užívám.
    Včera jsme byli asi 2 hodiny na prochajdě. Malej spinkal asi hoďku, vzbudil se v 5. Takže v 6 si dal kaši, ale postýlku odmítal až do půl 10. Darebáček jeden. No ale zase v noci se vzbudil jen kolem druhé na mlíko a pak v půl šesté. No a od 7 je zase vzhůru. Jinak na tu knížku jsme obě zapomněly. Ale co jsem tak pochopila, tak se jedná o „přísný režim“ ve stylu nechat dítě pár nocí vyřvat a ono pak pochopí, že se v noci už nepapá a má se spinkat. Ta známá říkala, že 4 dny byli pekelný, ale teď jí malej spí většinou od 21 do 9 a vzbudí se jen kolem 6 na mlíko. Já bych to zkusila, už jsem nad tím přemýšlela mockrát, jenže Kuba se rozeřve do maxima a já mám strach, že pak vzbudí celej barák a já to pak budu poslouchat, že nechávám děcko v noci řvat,…
    No nic, malej si skládá kelímky, tak musím jít uklidit koupelnu, než zase zjistí, že mě potřebuje vidět.
    Tak zatím papa.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,436. až 3,450. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist