únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,466. až 3,480. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865695
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak přeju,ať Kubík v noci spí 🙂
    Adámek celé odpoledne byl na břiše a vůbec nespal a kolem šesté začal zavírat oči,tak rychle udělat kaši a vykoupat, najíst a odnášela jsem ho už spacího. Ale už se stačil probudit, začal brečet asi 3x..ale zas spí..
    Asi zabere lehce a pak ho hned vše vzbudí..
    Snad bude spinkat celou noc..
    Jinak žádný posun k lezení není.. Aďa se vždy jen někam odsune a tam si hraje a pak se zas odsune jinam a tam zas si hraje.. Ještě tedy máme dva týdny.. mám pocit,že mi Dr. říkala,že tam je snad do 26. a pak má dovolenou…
    Taky jsem si četla o výživě dítěte a normálně tam psali,že to dítě má mít ten půl litr mlíka denně, ale že lze tu jednu dávku vyměnit za kaši.. No co, tak Aďa má prostě půl litr a kaši.. Jen prý se může začít učit na ten hrneček na pití.. No my máme ten jeden z ikei, ale nevím,zda z toho bude Aďa pít.. Celkově ten set z ikei vůbec nepoužívám 😀 to byla zase akce, hned to koupit a máme to v lince schované:D 😀
    Tak hezký večer 🙂

    #865696
    Anonym
    Host

    páček,
    my spaly jen před obědem, po o jsem jí drtila přes hodinu a půl v postýlce a z vysoka namě prdělala vždy si rychle stoupla. nestihnu vyjít ani z ložnice a už stojí. no tak nakonec nespala vůbec, takže klasika, koupání v půl 7 a pár dní praktikuji flašku do postýlky. jednou u toho usnula a měla jsem radost, párkrát vypila a pak si tam dělala čertíka a prdělala pusinkou, pohazovala hračkama a schválně vyhazovala dudel. ale dnes? dostala flašu, a slyším hrozné ticho, takž ani nedopila, asi nemohla najít flašku zpátky, ale našla dudlík a sama si jej strčila do pusinky. no já mám radost. kéžby to tak fungovalo i v noci. že si najde a dá a my tak budeme moc spát dál :)))
    jo a také už konečně umíme paci paci, to fakt byl boj, jenže ted pořád dělá paci paci a jakmile nepochválíme tak to znovu ukáže a dožaduje se chvály. Marti, pusinky jsou nádherné, také se už líbem nějakou dobu a je to děsná sranda, jak pootevře pusinku nakloní se a dá. jenže ona to začla ted praktikovat na vše 😀 , občas i na můj palec od nohy 😀 , Ivi s tou soupravou jsem spokojená, dávám talířek a lžička byla zezačátku naprosto nej, dneska už je lepší ta větší. hrníčků máme spousty. jen neumí vysát z toho netekoucího pítka čaj. máme koupený od lovi i ten 360 st. je to jako sklenička, má membrány, takže se nevylije a učí to pít přímo jako z hrničíku či skleničky. ale to se nám také nedaří. i když asi už to zas zkusím, ted si příjde sama k falšce, dá si savičku do pusy a saje, jenže neumí se tak zaklonit a tak zvednout tu flašu sama. z toho 360 st by to mohlo téci.
    taky mě prdí u jídla. když jí krmím tak fajn, ale po chvíli začne mít jinčí zábavu, ale potvora je to děsná. jsem si teda dnešní jídlo dala ke špenátu na talíř že to dojím. měli jsme málo brmbor a ona měla bramb kaši se šunkou, sýrem. no tak si stoupla ke mě a dělala ham ham, tak dostávala svoují kaši z mého talíře a mou lžickou, snědla pak ještě celý zbytek. takže máma byla celkem o hladu. no ale co, hlavně že to prcek spapal.
    také jsem na Lenkou myslela, ale na fb jsem viděla snad nějaký její příspěvek. určitě se brzo ozve a podělí se jak se bydlí a jak se mají. co bohoušek dělá nového.
    mám zimu, tak si jdu přiložit, papa a dobrou noc. my o víkendu se budem asi nudit, takta jde do práce a v neděli chci jet jen vyreklamovat toho pejska, fakt nám nejede ta žlutá nožka, jsem zvědavá jak dopadnem. papa

    #865697
    Anonym
    Host

    kam zmizel ten příšpěvek??

    #865698
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    jsem se dostala k pc až nyní.. V noci jsem si něco udělala s rukou a normálně mě celý den bolí, tedy v tom ohybu zápěstí.. no děs..
    Jinak oběd zas naprostá tragédie,sice jsem dala Aďovi bramboru do ruky a on si jí dal do pusy a pak ještě mrkev,ale pak už odmítl cokoliv jíst a lžičkou už vůbec ne.. nakonec jsem mu z toho udělala kaši,tak snědl pár lžiček a pak zase konec.. :^)
    Tak jsem trošku už bezradná.. Jo a to měl k dopolední sváče pouze rohlík a ten jen tak ožužlal.. oběd měl dokonce až v půl jedné,páč předtím spal.. a ani hlad ho nedonutil.. Přitom svačinu pak jedl. To už asi měl mega hlad,tak to snědl..
    Adámek prostě dělá raráška a svojí maminku takhle zlobíkuje 🙂
    Tak papa 🙂

    #865699
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ještě jsem chtěla napsat,že přes známou budeme mít ten hrací stoleček, prý její kamarádka ho prodává a to za 300,-. A když není rozbitý,tak nekupto,když normálně stojí kolem 1000.-. Oni prý ho kupovali za 1200..

    #865700
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bivi, Kuba teď otvírá pusu až když „nakrmí“ mě. Má taky v ruce lžičku, já musím otevřít pusu, on mi tam tu lžičku narve, já pak musím říct mňam mňam a on pak taky otevře…
    Jinak u nás nic novýho. Kuba už spí, dala jsem mu kaší, ale s tou mě poslal do háje, tak dostal mlíko a už je tuhej. Nějak se teď v noci moc nebudí, jen kolem té 1 a pak o půl 6. Takže se už trochu i vyspím.
    No nic, jdu trochu uklidit a pak se rozplácnu k televizi.
    Tak dobrou a pozdravujte prcky!

    #865701
    Anonym
    Host

    Ahojyk maminy,
    některé z vás vědí jak u nás včera večer probíhalo uspávání. Tak se musím pochlubit výsledkem :o)) vydržel vyřvávat v postýlce něco málo přes hodinu, zašla jsem tam snad 10x, ale pak tedy usnul cca v 9:15. Když jsem ho šla zkouknout tak měl svlíklí kalhoty od pyžama a spal na dece, takže jsme s ním museli hýbat, ale dobrý… No a světe div se chrněl až do 5:30. A ani nebrečel, jen si tam začal povídat. Tak jsem ho došla nakrmit, šoupla ho zpět do postýlky a chrněl až do 8:30 🙂
    No a dneska po obídku jsem ho šoupla do postýlky a šla a během deseti minut tam byl klídek a on opět chrněl… Mám to ale šikulku 🙂
    Tak jsem zvědavá na dnešní noc.
    Jo a jak jste holky říkali s tím světýlkem, míval tam rosvícený světýlko na chůvičce, ale asi nestačilo. Dneska jsem mu nechala svítil lampičku ve který je teda jen slaboučká žárovka a ještě stíněná, takže opravdu málo světla, ale evidentně stačí :o)))
    Mám takovou radost
    Přeju krásný zbytek víkendu :o)

    #865702
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Babyzno, tak to moc gratuluji,že už ti malej takhle pěkně spinká, jen ať s tím pokračuje i další noci:)
    Adámek usíná bez světla. Když jsem mu tam náhodou nechala rozsvíceno,tak byl spíše víc aktivní a furt si hrál a nechtěl usnout. Tak je zvyklý bez světla.
    Dneska před obědem spal asi půl hodiny..
    Oběd zas tragédie. Tak jsem mu řekla,že polévku dostane ke svačině:D No navíc on byl totálně posraný,takže mu to vadilo a ještě jsem ho krmila polévkou..
    Byla jsem s ním i venku na procházce, docela už mrzne.. Adámek ale usnul:))
    Tak pá pá

    #865703
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak jsem si včera večer říkala, že když už se malej budil jen na mlíko, tak že si půjdu lehnout dřív, abych se vyspala. Hovno leda. Od 3:30 do 5:05 si povídal, pobrekával, mlátil dudlíkem o postýlku, vyhazoval ho ven,… Prostě ródeo. O půl 5 dostal mlíko, ale usnul až za půl hodiny. No a v 6 mě vzbudil pes, protože potřeboval jít kakat. Ještě jednou půjdu spát dřív :@ . No ale zase je falt, že včera jsme byli na návštěvě a měl posunutý spaní, tak řádil možná taky proto.
    Hele holky, není možný že by měl Kuba nějakej růstovej spurt? Všude je uvádí jen do 6. měsíce. No ale on jak se těch pár nocí pořád budil na jídlo, tak se mi zdá, že se i o něco vytáhl. A když jsem ho zkoušela měřit, tak měl asi o 5cm víc, než před měsícem na kontrole.
    Babyzno, přeju aby Přéma spal celou noc už pořád. Jen to usínání, ať se brzo zlepší.

    #865704
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Klidně bych tomu věřila,že může mít spurt i nyní, pokud chce víc jídla. U nás je to spíše odpor k obědu 😛 Ráno totiž dostal nastrouhanou broskev a tu jedl.. Odpoledne dostal znovu tu polévku a občas tu pusu otevřel,ale dost se u toho otřásal. Přitom ta polévka byla dobrá.. tak jsem mu dala ještě namazaný chleba s máslem a to baštil..
    Já fakt nevím, co už mu dávat, aby to jedl a rozhodně mu nechci oběd nahrazovat flaškou.. Zítra zkusím bram. kaši se šunkou.. snad to bude jíst.. Jinak asi budu muset volat doktorce,jak to dále řešit, když mi to nebude jíst..
    Jinak Aďa se dnes v noci vzbudil ve tři a začal si povídat, ale já jsem ho tam nechala a ani jsem ho nepřebalovala a tak usnul. Spal pak do čtvrt na sedm, ale po sunaru už nechtěl spát a furt tam hýkal a pak jsem na něj koukla a to jsem neměla dělat, protože se rozzeřval jak tůr. Tak jsem vzbudila taťku,ať mi ho dá do postele, páč mě furt bolela ta ruka..

    #865705
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    konečně Adámek snědl oběd :))) Dostal bramborovo-špenátovou kaši s masem. Asi měl už hlad. Ranní sváču nesnědl, dal si jen pár lžiček 🙂
    Snad bude papat i zítra.
    Tak zatím pááá

    #865706
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy!
    Jsem tu jen na skok a pak teprve zkusím přesčíst co jsem zameškala to jest někdy od začátku ledna nebo tak nějak. Hmmm to se mi ai nepodaří páč ten malej křikloun už je te´d nas…. že si ho nevšímám. Chudák tu leze po zemi zabalenej v bundě a v teplejch kalhotech. Jsme totiž ve starém baráčku. V novém ještě nemám internet.A tady je děsná kosa.
    Jinak u nás nového to, že se prďolka v noci vzbudí a řve jak blázen. Normálně hysterickej pláč až do té doby dokud si ho nevezmemne k sobě do postele. Už jsme z něj hotová. Nevím co s ním. Přes den spí jen hodinku a ani v noci toho moc nenaspí. Nevím co se mu nelíbí. Jestli se bojí sám v pokojíčku???, Nebo jestli si to jen vynucuje bejt s námi??? Fakt nevím. Už jsem docela vyčerpaná.
    No jinak už jsme skoro přestěhovaný. Je tu jen pár skříní a v novém děsnej bordel na uklizeí. Vůbec nic nestíhám už jen proto, že spí přes den jen tu hodinu :@ . Když je vzhůru tak nic neudělám páč jak začnu něco dělat tak se po mne sápe a je vymalováno. Jak si ho nevšímám tak řve jak tygr. Ach jo. No ais jak jsem si ho vychovala tak ho mám jak mi každý říká.
    No jo budu končit ať se vám to chce číst.Jo koukám, že to zase změnili.,že ze začátku je to nové a na konci to staré. Se fakt z nich poprdím,ale takhle je to lepší.AlespoŇ pro mne. Tak páááá

    #865707
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bambulko, tak přeji rychlé dostěhování a připojení k internetu! Jinak já teď taky nic nestíhám. Kuba spí v postýlce max. hodinku a odpoledne jdeme na prochajdu, tak vychrupuje v kočáře. No a když je vzhůru, tak vyžaduje pozornost. Jen po jídle vydrží tak půl hodinky si hrát v ohrádce.
    Posledních pár dnů se snažím Kubu naučit dej, na, kutululů a bác. Už umí udělat u vypínače blik. Je to teď fakt s nima taková sranda. Jen je to náročný.
    Dneska budu sobě i malýmu vařit kuře na paprice s těstovinama. Tak doufám, že mu to bude chutnat.
    Holky, co kupujete (a necháváte kupovat) prťatům k narozeninám? Já po těch vánocích už nějak nemám inspiraci. Všichni se ptají co mu mají koupit…

    #865708
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Bambulko,taky přeji brzké zabydlení a zapojení internetu. Dovedu si představit,jak je to těžké něco dělat, když Bohoušek zrovna chce pozornost.
    Ty děti si fakt vyžadují pozornost jen když člověk něco dělá. Když sedím na gauči a nic nedělám,tak si Adámek sám hraje i dvě hodiny, ale když jdu žehlit nebo něco jiného dělat,tak spustí řev..
    Děcko, tak to budete mít dobrotu 🙂 Já ještě nevím, co tomu našemu Adámkovi budu dneska vařit, aby to jedl. Přemýšlela jsem nad rýží s masem a zeleninou..
    Včera nám přivezl manžel od té mé známé, ten hrací stoleček od chicca, tak jsem na něj koukala a je moc pěkný, jen ho omyju a budu mít hned dárek pro Adámka k narozeninám.
    Nebylo špatné ho koupit už použitý, přeci jen je to rozdíl 700,- Kč a za to mohu pořídit něco jiného. Jinak já bych si spíš přála, aby Adámkovi dali nějaké oblečení (toho není nikdy dost) a pak nějakou hračku, která už bude pro dítě od jednoho roku.
    Já zas učím Adámka, že nesmí šahat na zásuvku a už si to dost dobře pamatuje. Normálně vždy se na ní zadívá a pak se na mě otočí a já mu řekne NE a on se na mě zas otočí a nechá jí být, ale občas to říkám i 3x než tu zásuvku nechá.
    O světle jsem taky přemýšlela, že ho budu učit, jak udělat blik, aby se rozsvítilo, aby věděl kde to i svítí 🙂
    Je to stejně s nima už sranda.
    Jinak už mám zas stres z toho nelezení, páč už jen týden a mám volat paní doktorce a zatím Adámek neleze..
    tak papa. Koukáme na Kouzelnou školku.

    #865709
    Anonym
    Host

    Ivi, tak to je Adámek inteligentní a poslušný chlapec, když to stačí řít jen 3x aby nechal zásuvku. Já vím, že Kuba to už taky chápe, ale poslouchat prostě nebude. Vždycky jde po šňůže od noťasu a od tiskárny. To ho pak musím odnést jinam a on začne dělat neuvěřitelný scény jakože mu nic nedovolím a jsem zlá matka. No asi jsem, když nechci aby si shodil tiskárnu na hlavu.
    Já jsem se po ránu táááák nakrkla. Byli jsme dotázáni co Kubovi k narozkám, tak jsem vymyslela takový to pískoviště mušlu, k tomu kyblíček s lopatičkou a čištěný písek. Tak mi pak přišel mejl, že ok, ale bez písku, ať si ho koupím sama. No a nakonec velká debata o tom, jestli to můžou koupit z jinýho eshopu a že ten písek je zbytečný objednávat, když ho prodávají všude. No já se o písek nikdy nezajímala a když jsem to viděla všechno na jednom shopu, tak jsem v tom neviděla problém. No ale asi to problém je a velkej. Brrrrrrrrrr :@ . Jsem si musela trochu ulevit 😛 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,466. až 3,480. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist