únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,541. až 3,555. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865770
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    JJ záclony se doporučují 2X co je dlouhá tyč. Já to řasení moc nemusím, ale vypadá to lépe..
    Tak jsem zpět od kadeřnice,tak mám krátké mikádo a moc se mi to líbí .)
    Kubík je tedy pěkný posránek:D Jinak Adámek samo usnul,co jsem odešla,takže tatínek měl pohodové hlídání jako zatím pokaždé.
    Teď jsem Adámka naštouchla obědem ze včera, tak to sněl, ale byla jsem zmazaná až na ponožce.
    Jen nevím,co si dám já. Nic jsem si nevyndala.. a taťka zas je na dietě.. jen nevím,jestli mu to zas vydrží 😀

    #865771
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsem docela přešlá. Byl u nás tchán a držel Aďu tak, aby jako stál. Jako nevím, proč to dělá, když je jasné,že Aďa stát nechce a není na to připravený. Jsem si ho pak brala, páč měli na stole kafe, tak aby to na sebe nesvrhl a prý že když se furt budeme bát a budeme ho furt dávat jen na zem,tak nám bude ležet až do dvou let. Tak mě tím fakt naštval8o| Fakt nevím, zda dřív děcka rovnou dávali na stání, nebo jak, ale já bych radši, kdyby se Aďa rozlezl a sám pak si stoupl a přišel na to sám a ne ho tvrdě stavět.
    A taky mi přišlo,že se šel kouknout,zda ho dáváme do toho chodítka. Njn to jsou ty dary, co člověk nechce.
    Tak jsem si trošku postěžovala..

    #865772
    Anonym
    Host

    Ivi, nic si z nich nedělej. Já vím, že naši a ségra u Kubíka pořád zkoušeli Pán pán stojí sám, zkoušeli jestli se udrží na nožkách nebo je hned povolí. Prý to u neteří takto zkoušel i doktor. Kuba ale vždycky hned nožky pokrčil a hrozně se tomu řechtal. Takže se na ty řeči vyprdni. Já jsem si zase vyslechla, že si malej neumí ukousnout chleba. Nevím proč bych ho to učila, když ještě nemá horní zuby. Jinak křupky a rohlík si kouše v pohodě.
    Dneska manžel vyzvedl kaše pro Kubíka, který jsem objednávala na mall.cz. V podstatě vyšly jako 3+1 zdarma. Máme 4 nutrilon a 4 hami krupicová. Se zase Kuba bude mít…
    No nic, jsem před chvílou přijela z práce, tak se jdu navečeřet. Hlady už nevidím co píšu 😛 .
    Tak zatím dobrou!!!

    #865773
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    holky, můžu dát malýmu nurofen na zoubky i během dne a kolik? Někde jsem četla, že se ani na noc nesmí dávat plná dávka (2,5ml), když nejso teploty. Jsme dneska oba spali sotva 2 hodiny. Jsem úplně KO. Večer dostal 1,5ml nurofenu a pak čaj s homeo. Peti v lékárně mi řekla, že mám dát 5 kuliček na 1dcl vody nebo čaje. Je to tak? Já to Tvoje dávkování někam schovala, nebo co.

    #865774
    Anonym
    Host

    Evi, já homeo dávám jen večer a to už jen občas, takže dám 300 ml vody na mlíko, homeo a pak udělám koktejl na spinkání 😀 , ale už není miminko, aby nemohl kuličky přímo do pusinky. takže klidně dej 5 kuliček, tj. 1 dávka, můžeš až 3 za den. ale to já nedávám a ani nikdy nedala. nurofen jsem také dávala jen na noc, a to plnou dávku, ale to hlavně ted na ty stoličky. a teploty byly neeustále „jen“37,8.
    ale že ty zoubky jsou potvory.
    tak já jdu vyčistit krb, včera jsme zas měli doma bílou tmu a nechci riskovat, že zas budem dýmit, to bude všude bordel a prach :'( . potřebovala bych jít i do obchodu, ale nevím kdy, s malou se mi kočárem jít nechce, nebot potřebuji větší nákup a u nás to tahat, odmítám. navíc napadl nový sníh a pořád prší a sněží. odhrnuté to samo, že není.
    tak jdu něco dělat. zatím tedy papa

    #865775
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, mě doktorka řekla,že mohu na zoubky dávat nurofen pravidelně, jen nevím, jaké je tam rozmezí od posledního podání, jestli 6.hodin nebo jak.. My ho nemáme,ale až nás zas budou zlobit zoubky,tak ho koupím.
    Dneska jsem si všimla,že si začal prstem masírovat horní dásničku, tak že by další zuby ?:O ani si neodpočinem.
    Ještě k tomu včerejšku, fakt občas si říkám, že je nejlepší mít příbuzné daleko od baráku, pak je klid. Já mám rodiče daleko, ale Honzovy máme za humny,takže jsou u nás taky furt.. Taky už mám Aďovi vařit normální kaši a ne tu co mu dávám.. *-) 😀 Až budu chtít,tak mu uvařím jinou. Zatím mu chutná ta sunarová a je tam rychlá příprava,tak proč to měnit,že ?
    Tak hlásím,že v Praze sníh jen na autech,ale asi už je kalamita,katastrofa:D 😀 Já na nákup nepotřebuji, včera jsem udělala menší, začínáme s Honzou držet dietu. Podpořím ho a třebas zhubnu.
    Tak zatím páááá

    #865776
    Anonym
    Host

    Tak jsem volala doktorce a klidně prý můžu dát nurofen 3x denně. Ale malej se teď směje, takže to nechám až bude fakt zle. Chtěla jsem s ním jít ven, aby se prospal v kočáře, ale je tu -5st a on měl ráno 37,5. A ještě začíná mít zase nudlu u nosu. Se z toho fakt nevyhrabeme :'( .
    Ivi, já mám tchýni v baráku a moje rodiče 50km daleko. Ale je fakt, že teď se za mnou tchýně stavila, že v noci slyšela řev, tak jestli si má vzít malýho chvílu k sobě, abych si šla dát 20… Jenže já takhle přes den neusnu.
    Peti, já mu dala do flaše decku čaje a 5 kuliček, ale za selou noc vypil tak půlku. Když už se uklidnil a usnul, tak za chvílu začal brečet ze spaní. Mě ho bylo tak líto.
    Já jsem chtěla jít si koupit něco na oběd při té dopolední prochajdě. No ale budeme raděj sedět doma na prdeli, takže si asi udělám kolínka s vajíčkem. Večer zajedu udělat větší nákup, pokud bude malej v klidu. Ještě taky musím dneska na gyndu pro prášky. To zase bude peněz…

    #865777
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to jsi na tom tedy „lépe“ s tchýní ..
    Holky,já s tím naším prckem cvičím,ale on je jak pařez, se zapře a nehne se. Njn, přesně nevím, jaké cviky dělat a nechci mu ublížit. Tak ho aspoň dávám přes stehno nebo na takový váleček, aby pochopil,že má kolínka. Tak aspoň toto. Jako stimulovat ho na hračky, na které nedosáhne nemá cenu, to ho spíše rozčílím, že na ně nedosáhne a radši s otočí.
    No a furt rozebírá puzle, tak furt myslím na ten koberec. Ten by asi fakt byl lepší.
    Evi,tak přejeme Kubíkovi ať nemá rýmu a teplotu:)

    #865778
    Anonym
    Host

    Tak Kuba po dlouhém boji usnul. Dopo vůbec nechtěl jogurtík, tak dostal na žužlání krajíc chleba. Pak byl pořád protivný, hrát si nechtěl, nosit taky ne. Doufám, že vydrží spát aspoň hodinku, když v noci tomu moc nedal. Jinak teplotku už nemá a po prostříkání nosu vincentkou mu zatím sopel neteče. Tak snad to bude v pohodě.
    Bivi, já Áďovi věřím, že se rozleze. Ty hračky na stimulaci bych mu dávala postupně dál. Jako že nejdřív na ně dosáhne v pohodě, pak se bude muset trochu natáhnout, pak jen konečkama prstů,… Jé já bych vám tak ráda nějak pomohla. Škoda že bydlíte tak daleko.

    #865779
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,děkuji za podporu, určitě se rozleze. Kolikrát se fakt snaží na to dosáhnout a trošku se šoupne:)
    Adámek spal přes hodinu a vzbudil se uplně vysmátý a furt se smál. Tak to přeji i Kubíkovi, aby se vyspinkal až do úsměvu.
    Jdeme papat. Má skleničkovou krůtu:)

    #865780
    Anonym
    Host

    Ivi, tak do úsměvu to vyspání rozhodně nebylo. Nejdřív se rozčiloval, že mu pomalu chystám oběd a pak mu vadilo všechno. Tak jsem se naštvala a šli jsme ven. Tamse docela zklidnil. Jenže občas foukalo, tak jsem přehodila rukojeť, takže jsem šla za kočárem. No jak jsme byli v závětří, tak jsem chtěla rukojeť vrátit, abych na malýho hezky viděla, ale jak mě uviděl, tak začal vřískat. Darebák jeden. Nejhorší je, že když přehodím rukojeť, tak se změní těžiště a mě se ten kočár blbě ovládá. No ale teď je v ohrádce a pořád se usmívá.

    #865781
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to je tedy pěkný rošťák ten Kubík, když tě nechce vidět. My můžeme přehazovat jen korbičku,takže stále na něj vidím.
    My jeli do skonta pro stolek na pc,ale prý ho nemají,ale je objednaný..tak jsem tam aspoň vybrala věšák na klíče :)))) Ještě jsem tam koukala na koberce,ale mají je tam mega drahé,to v té ikee mají za poloviční cenu.
    Aďa je na chvilku v chodítku,tak hraje. On ani to chodítko nepotřebuje,jen ten pultík by stačil:D

    #865782
    Anonym
    Host

    ivi, pultík sundej, je normálně vyndávací 🙂
    teda evi, kubík je lump. prý budem si hrát na schovku ted. mámo schovej se ted, kuk, schovej, se kuk 😀
    u nás se spalo dnes doma, děsně chumelilo, už to zase roztálo. ale sspala skoro 2 hodky, stihla jsem krásně uklidit, i koupelku a ted poslouchám, že prý jdi si udělat něco s rukama, smrdí z tebe chlor. no tak jak to mám jako udělat.
    jdu poschovávat prádlo a za chvíli tady mám klienty. jo a máme doma teda pěkného lumpa

    #865783
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já vím,že pultík je vyndavací,ale dost blbě se vyndavá. Zrovna se Adámek snaží dost ke kabelu od pc,docela se natahuje. Jen už řve.Tak třebas ho to popíchne.
    Peti,ty jsi tedy šikovná domácí paní, takhle za dvě hodiny vše uklidit. ) Já na velký úklid nemám nějak náladu 😀

    #865784
    Anonym
    Host

    No je to darebák. Ted si ho odneska tchýně k nim, protože nechtěl jíst. Tak si prý mám zatím něco doma udělat, že ona si s ním bude hrát a buď mu kusí dát chleba se šunkou nebo mi ho pak přinese na kaši. No ale shodly jsme se, že to je všechno těma zubama. Když na ně chtěla sáhnout, tak ji hryzl takovým způsobem, že úplně vyjekla a strhl jí kůži na prstu. No musíme to vydržet. Nic jinýho nám nezbývá.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,541. až 3,555. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist