únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,571. až 3,585. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865800
    Anonym
    Host

    Ivi, prď na ně. Pokud se Áďa začíná zvedat, tak je taky možný, že si klekne, pak stoupne, sedne a pak začne chodit a na lezení se vykašle. Některý děti to tak mají. I tchýně mi říkala, že to nemáš moc hrotit. Pokud Tě teda dr. posílá na rehabky, tak tam teda jít, ale že vůbec lozit nemusí. Třeba si fakt dřív klekne a stoupne. A to že to řeší celá rodina je normální. Prostě se zrovna nic jinýho neděje, tak nemají co probírat.U nás se zase nemůže nic takhle řešit, resp. je na tajnačku, protože dotyčná osoba by se s nikým nebavila a bylo by jen peklo po rodině. To já si raděj ty prupovídky vyslechnu a mám klid.

    #865801
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak mi Honza ještě řekl nějaké další věci, co jsem nevěděla, takže jsem se naprdla. Oni si totiž myslí,že je Aďa zaostalej. A že to prý neřešíme, přitom jsem já začla řešit s doktorkou,že Adámek neleze a furt mi to vrtalo hlavou..
    Zítra jedeme k mým rodičům,tak si tam odpočinu a pokecáme normálně.
    Díky za podporu :))
    Jsme byli v krámě, švára má narozky,tak pro dárek a pro sichr jsem si koupila sunar. Co kdyby napadlo 5cm sněhu, by tu byla kalamita:D 😀
    tak páá

    #865802
    Anonym
    Host

    Ivanko,
    vy… se na ně. a hele takhle to přesně začlo u val, jen se plazila, pak si klekla, na druhý den stoupla a hned lozila, hnedka sedla a dnes chodí kolem nábytku naprosto bravůrně. to že ze stoje jde do kleku už také neřešíme. prostě to zvládne i Adámek, jen je jtřeba aby neměl kolem sebe jen zed a nějaké moc vysoké věci, ale aby se postupně mohl zvednout, přitáhnout se tak ručkama. přeci jen ty mají hodně silné, posilují je od narození, ale nožky dlouho nevěděli na co mají. neboj nebo, to příjde.
    tak, jinak my měli dnes na celý den to školení, tak valinka šla v 9 do kočárku a porbudila se až v půl 1, jsem hleděla jak mi to říkal martin. nakonec ho probudila v 11 poštačka. cůhvičku jsem dala dědovi at nebudím zbytečně martina, když oba valstně spali. a spící dítě zvládne fakt pohlídat i děda. to se nekrmí, nepřebaluje, a…, jinak školení bylo fajn, konečně mi zas někdo víc ukázal pojem k pojštění osob. člověk b fakt nevěřil, že pojištováci dokáži být … a krásně klamat klienty. probírali jsme hodně případů, kdy vlastně živitel rodiny ani nijak nezajistí rodinu a vyloženě vyhazují prachy z okna.
    no nic, prcek už spinká, tak se jdu v klidu navečeřet. mám hlad jako vlk. i když jsme byli na obědě, akt byl úžasný, tak dobrou svíčkovou jsem dlouho nejedla (teda restaurační)
    zatím pa

    #865803
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti,děkuji. Jedině tak to musíme udělat, vy.. na to.
    Dneska jsem dala Aďovi jinou kaši, tak nechal,tak doufám,že v noci bude spát. Asi mu moc nechutná. Je hold zvyklý na tu sunarovou.. tahle je od nestlé.. Zatím tu povídá a okusuje si furt prsty. Fakt mám pocit,že si furt masíruje dásně.
    Asi půjde taky do postýlky.
    Jééé já bych si dala svíčkovou.. tu přímo miluji, ale sama jí neumím uvařit..
    Tak zatím páá

    #865804
    Anonym
    Host

    mě se vám udělalo ted tak zle, třeští mě hlava, čočky z očí jsem vynddala hned po koupání, jak mě řezaly. takže dopiju kakao a jdu do hajan. vezmu paralen. se mi spustilo i z nosu, tak vám nevím. mamka jak mě ted viděla, tak prý co je. že před 2 hodinama jsem byla ok a ted tohle :S

    právě jsem objednala pro malou tu sedačku, jak jsem dávala odkaz na fb. mají ted poštovné zdarma, tak to je super. navíc na sedačku nám dá mamka 🙂 . já jí dala potvrzení o zaplacených úrocích, mě by letos byly k ničemu, navíc tam mám i ze starého úvěru a já bych nic nedostala, když daně neplatím a mamce to hodí prašule zpátky. mě to potěšilo. tak jsem objednala pro mě a martina hrníčky s medvídky meet too you. mamince a tatínkovi v sadě :), taky myslím už na jaro, kdy už budem chodit a tak mít botky na nožkách. takže ochrana sedadla bude asi důležitá. tak jsem to vzala rovnou za jedno poštovné.
    jo evi, mají tam tu ochranou helmu a pak i ten hrníček lovi, ale poštovné je jen na tenhle víkend a musíš být jen jejich fanouškem na fb :-), to je dobrý ne?
    mám dopito, mějte se a papa, snad to rozdýchám a nebudu zas nemocná

    #865805
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Tak už jsem u maminy v Mostě a sedím v teple u PC. Bohoušek usnul po urputném boji u mne v posteli 🙁 . No nic no.
    Přečetla jsem pár příppěvků,ale ne všechny to se fakt nedá.
    Řeší se zoubky…. to máme 4 a asi rostou další. Nejsme tak zubatí jako u Hejsků 😀 :# . Každopádně noční protivnost stále trvá takže to přisuzuji zubům.
    Bivinko na ty chytrý řeči všech se vykašli. Zkrátka nech tomu volnej průběh. Však se rozleze sám až bude chtít. Jinak mě taky pěkně nas…. tchyně.Potřebovali jsme pohlídat malého kvůli stěhování a když jí manžel volal tak se nejdřív ptala co nového a tak dále pak ji mnažel řekl, že se stěhujeme tam prej začala bejt divná a když jí řekl o hlídání vymluvila se na to, že ji má přijet dcera se svým novým sexpřítelem (ktreá mimochodem u ní bydlí). Fakt mě to nakrklo. Má říct na férofku, že se na to třeba necítí nebo tak něco a ne si vymejšletz kraviny. A to navíc měla hlídat u nás toby jí fakt ubylo. Ale čert to vem museli jsme si poradit i bez ní.
    Jinak přestěhovaný už tak nějak jsme a barák je k prodeji. Můžete juknout http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/225367/. No za tu cenu ho asi neprodáme,ale třeba se někdo chytí. Kdo ví.
    No teď tu snad stihnu bý i každý drn už semipovás fakt stejská. Takl zatím páááček jdu juknout ještě na telku . Nachystat si na noční mlíčko páč stále v noci baštíme a relaxovat.Pááá

    #865806
    Anonym
    Host

    Já bych si taky tááááááák dala svíčkovou.
    Peti, já si v podstatě jednu pohovku vybrala, ale ještě nevím, jestli ji budeme kupovat. Tchýně chce Kubovi nějakou koupit, takže bysme to museli ještě pořádně probrat. Ale jsou hezký a za docela dobrou cenu. Tu helmu pořád nějak nevím jestli kupovat, nechci to přehánět. Zatím se mi daří ho při pádu chytat a dávat ho buď do sedu, do kleku nebo prostě nějak stočit, aby se do hlavy nebacil. Nějak ho tak „přenastavím“ a nechám ho žuchnout a pak už se tak nějak sešteluje sám. Ten hrníček mu zkusím koupit někde ve městě, snad ho budou mít a nebo někde udělám větší objednávku 😛 .
    Dneska se poprvé Kuba koupal v sedátku. Hrozně se mu to líbilo a pak se nehorázně vztekal, když jsem ho vydělávala ven.
    Ivčo, my máme taky problém při nové kaši. Proto jsem teď na mall.cz nakoupila 4nutrilonky a 4 hami krupicové. Ty má rád. A cenově to vyšlo jako 3+1 zdarma, takže super. Jo a na ty řeči fakt prď, však oni si za chvílu najdou jiný téma… A Áďa za chvílu bude šmatlat kolem nábytku. Synovec zvládal pár dnů šikmý sed a pak viděl Kubu, druhý den si sedl úplně, další den začal lozit (do té doby se asi 2 měsíce plazil) a další den si u nábytku stoupl. A pokud se Adámek začíná takjako zvedat, tak to bude určo za chvílu. Ale fakt se musí o něco opřít, jak píše Peťa, nábytek, krabice (třeba od plínek),… Všichni mu držíme palce, ať bábi a dědovi vytře zrak 🙂 .
    Konečně už je v chůvičce klid, tak asi vypustím psa na zahradu místo klasickýho venčení a půjdu do hajan.
    Dobrou noc a hezký víkend. Náš bude opět pracovní :'(

    #865807
    Anonym
    Host

    Bambulko, pěkný domeček. Já si myslím, že se někdo chytne. Přeju hodně štěstí. Doufám, že už jste teda kompleto přestěhovaní a že už máte přístup na net. abys tady mohla klábosit pořád, nejen když budeš u mámy 🙂 .

    #865808
    Anonym
    Host

    Bambulkko, tak z takového domečku by se mi vůbec nechtělo :'( , je škoda že to nešlo řešit jinak, ale vše se časem upraví a pak si zas nějaký pořídíte. jde vidět, že jste tam udělali kus práce. počasí na focení přálo a to dělá také hodně. já když koukám u lidí co vyřizuji úvěry, tak většinou to jsou inzeráty kdy svítilo sluníčko, či jsou fakt krásně nafocené a hlavně, aby tam člověk musel jít, nejsou zachycené všechny pookje. což se mi zdá, že to máte tak i vy. člověk je pak o to víc zvědavý jak to vypadá všude jinde.
    ivanko, nám se malá postavila prvně o chodítko :O , celkem taková stabilní věc 😀 , ale taky sebou napodruhé tak švihla, že to byl řev jak u porážky prasat :$
    jo a včera jsem objevila další zub, už to není jak u těch jedniček a dvoje, stoličky jsou pěkně poustpně, ale už to půjde snad lépe, takže hlásím stav 12 zubů 😛
    evi, hrníček si tak můžeš také objednat z netu a budeš mít bez poštovného 🙂 , týká se to na vše a nemusíš shánět po obchodech. ti to doveze pošták rovnou domů. tedy spíš ppl. já už mám objendávku za 2300, bez pošt. ale to jsem vlastně psala, vzala jsem jí i na učení normální příbor od tomme tippe. máme nějaké od nich už nějaké výrobky a co se týká lžiček byly fakt dobré.
    tak jdu z pyžama, maso k rajské už mám vytáhlél, prý nechche jen koule, ale papriky, tak jsem ho poslala do háje, že já do bochodu nejdu ajestli chce, tak at si zajede 😀 , ale stále leží, tak netuším.
    Leni, dej nám pak nějaké foto i ted toho nového bydlení a když jsi u mamky, tak aspon za námi občas nakoukni 8-| ,
    krásný víkned a pa

    #865809
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak jsem tu nachviličku zase. Koukala jsem manželovi po elektronické cigaretě, konečně se rozhodl něco s tím kouřením udělat. nemáte některá nebo někdo z vašeho okolí z nějakou tou elektronickou cigaretou zkušenosti??? Kdyby jo tak dejte vědět ať nekoupíme nějakej šmejd.
    Dnes mi manika s tatínkem udělali radost a koupili předčasně k svátku moc krááásné kozačky. Jsem snad nikdy takové neměla. Kupuju u větnamců a pořád šetřím. Tyto stáli 1000,-.
    Péťo kde jsi si udělala takovej pěknej nákup a co??? Nečetla jsem všechny ty příspěvky tak nevím kde jsi to kupovala,el četla jsem, že píšete o tom hrníčku tak by jsemho možná taky prubla. No nejdřív jukla a uvidím. Mam dva jeden s tím gumovým cucákem a druhý plastovej s dírkama. S gimového pít nechce a s plastového mu to teče všude možně jen ne do krku 😀 .
    No nic jdu asistovat u koupání a udělat mlíčko. Jooo jedna novinka. Dnes vůbec poprvé v životě Bohoušek spinkat přes noc bez mlíčka :O . Sice se budil,ale hnedky usnul . Buď to bylo tím, že spal semnou v posteli a nebo že by už začal být hodný chlapeček a spinkal celou noc???? Myslím, že to bude kvůli té první variantě,ale neva i tak je to dobrý 😀 .
    Internet v novém ještě nemám. Potřebovali by jsme ty speciální kleště na ten kabel. No třeba mi manžel udělá radost a než dorazím domu tak budu mít přestěhovaný internet,. Jůůůů to by bylo přííííma.No moc tomu nevěřím,ale uvidíme. Tak páááček jsem se zase rozepsala ajko blázen. Jo ještě něco. Bohoušek udělal dneska do nočníčku bobek….. jupí to bylo radosti kvůli ho…. 😀 😀

    #865810
    Anonym
    Host

    Bambulko,
    je to z tohohle obchůdku, stačí najet i na ně na fb, dát like a máš poštovný zdarma, jen tenhleívíkend
    http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=2134581
    my teda z toho zkoušíme, ale není to takové to super pití. my byly také na klasické savičce s dírkou, cákalo to všude, to vypila za den 2-3 flašky, má to mám dojem 250 ml. ted jsem tam dala to netekoucí pítko a už konečně vypije celou flašku, ale jak mi napsala kámoška. u přechodu se s tím počítá a každá kapka do krku je dobrá:) . máme flašku s pítkem od MAM a pak teda tenhle hrneček.
    no my máme za sebou dnesk velký úklid, martin chtěl ostříhat, tak prý uklidíme. ok, je hotovo, jen má pořád plnou kštici 😀 😀 😀 . Jsme byli fakt aktivniní, převlíkli, pak jsem vyměnila potahy na sedačce. neboť ty červené byly už ko od rohlíku, křupek, tyčinek …, ted máme bílé, ale prdím na to, těší mě že to jde sundat, vyprat a je to.
    jo jinak to domácí jídlo bude asi kumšt. prostě zase stávkovala, u oběda to nechtěla, tak jsem jí to neodpustila a až v čas svačiny dostala to jídlo znouv, tak snědla asi čtvrt knedlíku, kousek masa a už začala odstrkovat, tak jsem toho nechala :$ , no a prootže jí to jen tak nedaruji, tak jsem ostrouhalo jablko a dostala čtvrtku jablíčka, no z toho snědla půlku, tak jsem spokojená, neboť s tím se taky děsně rve.
    chce se mi zas děsně spát, asi to brzo zalomím. mějte se zatím a dobrou

    #865811
    Anonym
    Host

    Dobré ránko všem!
    Peti, tak už máme pohovečku a hrníček taky objednaný. I jeden hrnek na valentýna pro manžela… Jen teĎ čekám, až mi pošlou číslo účtu.
    Normálně, jsem se ráno vzbudila a teklo mi z nosu, škrábalo v krku a měla jsem zimnici. Doufám že nebudu nemocná, už mám v sobě neoangin, coldrex a v nose nasivin…
    No nic, jdu vyčistit kávovar, aby až se všichni vzbudí jsme mohli posnídat. Jsem se šla nakouknout do ložnice a pes mi zabral postel!

    #865812
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny a děťátka,
    tak jsme opět doma od mých rodičů. Tak jsem si tam pokecala a je mi fajn. Přeci jen je to moje rodina a s nima se mi lépe povídá a hlavně oni z toho Adámkova nelezení nedělají takovou tragédii.Naopak tam Adámek víc začal se snažit o popolézání a vymyslel si nový způsob. Když má hračku daleko a nedokáže se k ní dostat, tak se otočí dokola a zas to zkouší,zda dosáhne a když opět ne,tak znova dokola a už je u hračky.. Je to jaksi jiný způsob:D
    Jen jemu by asi opravdu stačilo to okázat a šlo by mu to…
    Bambulko, opravdu hezký baráček,nedivím se, že se ti po něm stýská. Vy to prodáváte za levněji než my si koupili náš byt.. Njn my bydlíme v Praze a tady je vše jaksi jinak drahé..
    Já bych brala taky baráček, mě se stýská po mém rodném městě, Praha mi nijak moc nepřirůstá k srdci..
    Tedy holky, my máme stále stav zoubku 2 a vy jste už na tom mnohem lépe.. Adámek celkově s ničím nespěchá:D
    Zatím pá

    #865813
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Bivi to si ani neumím představit drahší baráček. Už takhle si myslím, že je to neprodejné páč je to dost peněz.
    Péťo děkuji za odkaz. Hnedka na něj juknu kdyby jsme něco vymysleli a nakoupili 🙂
    Jinak u nás vše OK. Učíme se v noci už nepapat. Zatím se nám to již druhý den daří. Ale spí se mnou v posteli. Včera od půlnoci…. usnul sice sám v postýlce,ale v noci zkrátka jinak nedel než že chce jít ke mne. Ale už to neřeším. Chce spá semnu tak ať.
    U maminky a tatínka je dobře. mam čas si jít sem lehnout a manka zabavuje prďolku. Odpoledne chodíme venm takže dobrý. Dnes jsem vyprubovala nové kozačky a boleli mne nohy jako bejk. No jo jsou na klínku a já nejsem na to zvyklá. mam vše palaceté hlavně nosím kecky 😛 ,ale jsou krááásný tak je musím nosit i kdyby by měli nohy upadnout 😀 .
    Tak páááček a zítr ju když bude čas. Páááá

    #865814
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak za tu cenu by byl v Brně starší byt 2+1. Barák rozhodně ne. Já si myslím, že ta cena je celkem normální.
    Bivi, my máme taky jen 2 zuby, ty další ne a ne vylézt. Já si myslím, že byste si měli udělat výlet do Brna. Kuba Adámka naučí klidně i stoj 🙂 . Jen u nás teď není prostor pro přespání. Budou nám totiž konečně opravovat ty parkety v ložnici, tak jsme se přestěhovali do pokojíčku. Kubíčkovi jsme tak sebrali půlku hrací plochy. Doufám, že mu to nebude moc vadit.
    Dneska jsme byli nakupovat. Koupila jsem malýmu 4 body s kr. rukávem vel. 80 a 5 bodyn s kr. rukávem vel. 86, měli v CaA balík za 190,-Kč. Prvně jsem mu vybrala z koše vše za 75, ale pak jsem si všimla těchhle. Jenže jsme dojeli domů a já mu dala jedno body CaA vel. 80 a bylo mu malý :'( . Nějak jsme teď střídali bodyna z tesca. Tak doufám, že mu ty nový osmdesátky budou. No a cestou domů malej usnul v autě, tak jsem ho přenesla do postýlky a psal ještě hodinu a půl. Vzbudil se ve čtvrt na 8. Takže jak ho znám, tak tu s náma bude čumákovat minimálně do desíti 🙁 .
    No nic, jdu vydělat pračku a naplnit myčku.
    Tak se mějte hezky a dobou noc!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,571. až 3,585. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist