únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,586. až 3,600. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865815
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Děcko, děkujeme za nabídku, bylo by to fajn vás navštívit, aby Adámek mohl dovednosti okoukat od Kubíka. On furt zvedá i prdelku nebo do stan jí zvedá a cpe si tam kolínko,ale asi ještě mu nedocvaklo se zvednout zas uplně celý. Je to troubelínek můj maličký.
    Kubík je tedy menší,když můžeš kupovat ještě vel.80. Já na Aďu už delší čas kupuji vše vel. 92, aby mu to chvíli bylo a má to sice větší,ale aspoň máme rezervu. Já jsem dneska stačila i vyprat a dala jsem to malému na delší program. Zas zčůral osušku a byl umazaný od jídla ze skleničky,tak aby se to fakt vypralo.
    Adámek je na to spaní dobrý, i přestože usne někdy až odpoledne,tak pak večer zas spinká. Jen jednou čumákoval do deseti,ale to jsme byli u našich a asi si chtěl jich užít.
    Tak Honza byl u rodičů,ale prý se vůbec na Adámka neptali,asi nechtěli nějaké dohady, to se tedy divím.
    Tak dobrou 🙂

    #865816
    Anonym
    Host

    Bivi, Kuba ještě minulý týden měl nějaký bodyna 74. Budu ho muset zase změřit, jestli fakt povyrostl, nebo jsem mu to oblečení srazila 😛 . Jinak s tím spaním je to teď problém, protože dopoledne moc nespí, usne většinou tak půl hoďky po obědě a pak kolem 4 na hodinku a tím pádem pak čumákuje. Jinak kdyby spal dopo a pak po o, tak jde spát kolem sedmé. Jenže když je takhle dlouho vzhůru, tak pak spí do osmi nebo půl 9 a před obědem už neusne.

    #865817
    Anonym
    Host

    Bré ránko!
    Tak jsem se dívala na teploměr a naznala jsem, že tento týden asi budeme bez procházek… Venku je -10st. V takových mrazech fakt nebudu nikde hodinu šmatlat, aby se mi malej vyspinkal.
    Jinak já už mám dneska zase vypraný 2 pračky, včerejší praní už mám vyžehlený a jsem unavená jako prase. Co dneska vaříte, sobě i prťatům? Já nějak nevím co, ani na nic nemám chuť. Teda chuť by byla, na biftek se šunkou, vejcem a opíkačkama, ale to bych si dala někde v hospodě a ne abych se s tím patlala doma. Já bych tak zašla někam na večeři :'( .
    Bivi, podle toho co píšeš, tak Adámek se rozleze ještě před těma rehabkama.

    #865818
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Děcko,ty jsi tedy rychlík s tím praním. Já mám taky ještě co prát, ale právě je venku mráz a nechce se mi to tam věšet a věšák mám plný.. já chci sušičku!!
    No doufám,že se Adámek rozleze, já už nechci poslouchat,že je zaostalý a že něco zanedbáváme..
    Já dneska Adámkovi zas ohřeju skleničku, nebudu mu zatím vařit, páč mi to nechce jíst a sobě musím vyndat maso na plátek… Jen doufám,že Adámek zas to domácí bude papat, přeci jen ty skleničky jsou drahé. Ale stejně on jí má na 2X tu větší.
    Ráno ani nevypil celé mléko, asi měl už taky dost. Dám mu ke sváče přesnídávku. Ovoce máme jen jablko a pomeranč a to by nejedl. Samotné jablko taky nejí.. Už si fakt začíná vybírat..
    Hledám nějakou cukrárnu tady v okolí, abych si pak tam mohla objednat dort za ten měsíc, až bude mít Adámek ty narozeniny. Něco jednou říkala skoro tchýně,že ho bude péct,ale ten mi moc nechutnal, já mu chci nechat udělat nějaký hezký a dobrý, sice ho asi rozpatlá, ale i tak 😀

    #865819
    Anonym
    Host

    Ivi, já chci taky sušičku!!! Díky tomu, že malej teď tak ponocuje, tak já musím žehlit ráno. On mi totiž tahá žehličku nebo aspoň to prádlo z prkna. A prkno taky nemám příliš stabilní, občas se mi během žehlení samo složí, takže je to nebezpečný, když se mi pod nohama plete dítě. Proto jsem dnes vzhůru od 5, abych to stihla. Fakt mě to už ničí :@ . Takže, abych nebyla pořád protivná z nevyspání, nenadávala na špatný prkno a mohla trávit víc času s rodinou, tak nutně potřebuji sušičku 😛 .
    Já už mám skleniček docela málo a s nákupem dalších čekám na „berou se“. Nějak mi tento měsíc nevychází peníze. Asi moc žerem, protože pořád nakupuju nějaký jídlo. No musím se podívat co má Kuba v mrazáku. Já si asi udělám nějaký těstoviny nebo pečený brambory.

    #865820
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    To je hezké označení výplaty – berou se 😀 Taky bych už brala berou se,my taky nějak moc jíme, ale jsou tam i pleny a jídlo malému,takže to není jen naše. A taky něco sežere kocour.. tomu ovšem musíme změnit granule,nějak víc je vrací ze žaludky než ty předtím..
    No Kubík už je pohyblivý,tak se cpe k prknu, radši bych ho tedy vyměnila,když se ti takhle skládá. Adámek je se mnou na gauči a furt leze ke kraji,fakt ho láká asi padnout dolu..

    #865821
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ještě jsem si vzpomněla, potřebovala bych naučit Adámka na studené pití. Jen co čaj není dostatečně teplý,tak mi ho nechce pít.. Já fakt mám vybíravku:P

    #865822
    Anonym
    Host

    Ivi, zkus mu takový ty pitíčka od hami nebo hippu, ty jsou sladký a dobrý i při pokojové teplotě. Já mu je teda ještě ředím 1:2 vodou. Pak jsem mu je začla dávat do čaje, protože mi po tom sladkým nechtěl čaj pit a teď už pije studený neslazený čaj.

    #865823
    Anonym
    Host

    dobré dobré 🙂
    u nás teda teploměr ukzaoval 17 st, na slunku pak 12, nyní dokonce 4, ale nebudu riskovat že malá umrzne. martin v autě naměřil 20. jde to znát i na topení, místo měkkého dřeva nosíme tvrdé a máme doma těch 24 st.
    malou jsem teda dala spát do postýlky ,má tam vyvětráno, nějakých 17 stupnů, tak snad brzo usne. jinak u nás je také problém spánku v postýlce, je zvykllá dopo spát právě v kočáře. no ale vidím jak je martin pořád zmrzlý a to jel jen k zubaři a zas zpátky.
    holky, včera jsem objevila že kámoška zas objednává z toho německa věci, tak už jsem se k ní přifařila. budem mít každá levnější poštovné. vzala jssem zas ariel v gelu na zkoušku a pak nějaké další aviváže,u nás to děsně letí. pak nějakou spešl která je určená pro sušení prádla. no jsem zvědavá.
    tak a dnes na oběd máme hovězí vývar, jsem včera koupila krásné žebro a květákový mozeček. ten malé udělám s bramborovou kaší. doufám že to bude jíst. dám trošku polívky a pak trošku tohodle.
    včera jsem se dala do focení hadříků, no děs. vůbec mě to nebaví. u nás je fakt přehadrováno. hybí nám odmácí bodýčka v 86, takže asi také už šáhnu do 92. u 86 máme i krátké rukávy 🙁 a co máme z hm a ca, tak na doma nedávám. zbytečné je ničit. ani ty dobré nestihnem unosit, když jsme pořád doma a nikam na návštěvy nechodíme.
    jo a novinka, už na 100 % víme, že další mimi nebude, takže to co mám schované z univerzálního budu moc prodat. není toho moc, ale ten doporučení základ co bývá v knihách, je na půdě a asi to pak prodám jako jeden velký celke od 50 do 80. i když nevím jestli budu schpnáse toho vzdát. když jsem to schovávala do krabice, chtělo se mi brečet jak to je pidi malé oblečení, dneska už je to taková velká holka.

    #865824
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, vy tam máte tedy zimu. brrr.. tady ráno bylo na teploměru -5,ale už to leze výš. Prosím tě, co všechno je potřeba pak mít k té sušičce ?
    Jak to,že už na 100% víte,že další nebude ? Jste se rozhodli nebo to máš ze zdravotního hlediska?
    Stejně si dobrá,že to vše prodáváš. Já tedy o dalším mimi nějak neuvažuji, ale tak připadně mohu pak ty oblečky předat dál v rodině.. prodávat se mi to nechc, co kdybych se přeci jen rozhodla, ale pak by mi zas říkali,že jsem starší maminka.. tss.. zas tak stará nejsem, některá ženská má první ve 40..
    Adámek usnul v postýlce v pohodě a to jsem tam nestačila ani vyvětrat, tak jsem ho ani nepřikrývala, máme tu teplo. Byl takový ufňukaný..

    #865825
    Anonym
    Host

    Ježiš Peťo, jsi mě rozbrečela, jak jsi psala, že to bylo takové pidi a teď už je velká. Zrovna včera jsem Michalovi říkala, že mám pocit, že jsem si toho miminečka malinkýho moc neužila, že to hrozně rychle uteklo.
    Mi došlo, že dnes bude na oběd doma Michal, takže musím uvařit něco normálního. Asi vydělám z mrazáku uzený. Kubovi už rozmrazuji brokolicovou polívku.
    Já už dneska vyřadila poslední bodyna 74. Zatím pořád jedeme v té 80. 86 je mu mega velká. Já mu na doma dávám všechno, teda kromě riflíků, košil,… Nějak totiž na návštěvy nechodíme, max. jedeme jednou za měsíc k našim a pak si chodíme hrát za kamarádem. A to nějak neřešíme jestli mají prcci fajnový hadříky. Samo když se blíží nějaká akce, tak mu něco cool koupím, ale jinak ty bodyna netřídím na domácí a sváteční.
    Jinak já mám taky schovanou krabici, kdyby náhodou. Teď budu třídit vel 68 a 74 co by se dalo pro holčičku. Kamoška se ptala, jestli bych jí zase něco neprodala. Jenže se obává, že v těch větších velikostech už toho unisex moc nemáme. Všechno kupuju prostě na kluka, aby mi někdo pak při pohledu do kočáru neřekl „A jak se malá jmenuje…?“

    #865826
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Peti jak teda víš, že nebude na 100% mimi??? Taky jsem se nad tím pozastavila :O
    Já z hadříku vlastně ze všeho na mimi neprodávám nic. Páč mam vše poděděný od švagrovejch a ta jedna by chtěla ještě jedno mimi takže to schovávám kdyby náhodou a nebo, že by mi třeba někdy nějaké…..
    A jéje zločinec se probudánkoval. Hmmm spal 45 minut a hotovo. Odpoledne už nespí. Občas usne venku v kočárku. Chodíme ven odpoledne až se vyspí takže se asi nachystáme a vyrazíme. musím jít koupit nějaké jogurty, přesnídávky a mají tu 50% výprodej v Rossmanu,ale je už od soboty takže tam budou mít už asi h….
    Tak ju tak přeji krásný den u nás je zatím 0 takže to jde. Navlečeme se a pujdeme se někam cournout. Zítra mam naplánovoanou kamarádku a středa a pátek ráno doktoři. Ve středu oční a pátek zubař. Tak doufám, že všude dopadneme dobře.
    Dnes jsem vařila prďolkovi kousek hovězího, brambory a mrkev a mi máme houbovou omáčku s hovězím masíkem od včera. Mňam

    #865827
    Anonym
    Host

    holky je to z toho co mi bylo u porodu. psala jsem to kámošce co je porodní asistetnka a prý ta diagnoza je vždy velmi riskantní a rodička je vždy v přímém ohrožení na životě. a protože se mám ráda, tak svůj život za život dítěte nevyměním. je jasné, že by to mohlo skončit jako nyní, valstně dobře, ale kde je ta jistota. navíc do toho ten náš brutální úvěr, u nás to bud vychází platit celých 2,6 milionu, nebo platit svých 2 miliony a k tomu energie. máme to s mamkou spočítané a tak to vychází. u martina není ani jistota že by měl vyšší příjem a já abych měla nervy, tak jak mám ted že nebudeme mít na jídlo atd. a já se hnala do práce, tak na to prdím. jedno máme, no což, bude stejně rozmazlená jako já. mamka neměla peníze a tak neznám kapesné, na školu jsem díky tomu nemohla jít, takže mám jen střední. dnes nevím zda bych se dala k malé, práci a tak celkově domácnosti ještě do studií. asi jsem hodně pohodlná. já jsem názoru, že radjěc zajistím malé vše, než aby měla omězené studia atd.
    no jinak jsem šikula, od rána 3 pračka, nádobí od oběda už se také myje. jo a asi jsem zjistila co je kámen urazu u domácího jídla u té naší prdelky. jakmile tam dám nitrilon, tak to jí, když tam není, tak houbelec, takže jí tam budu muset vždy přisypat. máme i na zítra, malé jsem dala nakonec jen květák s kaší a zítra dostane polívku. stejně nebudu mít zíítra čas, když po oběddě zas pofičím do práce

    #865828
    Anonym
    Host

    jé, Ivi jsem zapoměla, k sušičce je třeba mít jen prostor a přípojku k elektřině, nic víc 🙂

    #865829
    Anonym
    Host

    Peti, já taky upřednostním jedno dítě „v klidu“ než mít dvě, být bez peněz, nevědět co bude a nebude a ještě když by se do toho zahrnuly zdravotní komplikace… Vím, že 2 děti jsou lepší, můžou si spolu hrát, atd., ale jsem sobec a raděj dobře zajistím jedno dítě než abysme měli dvě a pak to měli tak jako já (skoro jako Ty). Na střední jsem dostávala 50kč na den, ale autobus stál celkem 46Kč, nové oblečení bylo jen pod stromečkem, příp. k narozeninám. A s tím studiem to taky chápu, mě kdyby finančně nepodpořili Michalovi rodiče, tak taky končím jen s maturitou. Naštěstí mi umožnili k nim do firmy chodit na brigádu, platili nám bydlení,… Taky jsem přemýšlela, že bych si ještě při mateřské udělala aspoň bakaláře na právech, ale když se tak pozoruju, tak bych to nedala ani omylem, leda v Plzni 😛 . Nějak mám pořád pocit, že nic nevím a neumím a že v podstatě pak nemůžu mít nějakou lepší práci. No možná na tom nejsem tak špatně, ale od mala žiju v tom, že všichni okolo jsou lepší, chytřejší,…
    Jé já zase plácám blbosti. Asi je to tím, že tu zrovna byli naši, tak jsem si zase vyslechla jak neumím vycházet s penězma, jak jsem tlustá,… Mám ráda, když mě trošku povzbudí :@ .
    Já jsem jeden čas taky musela dávat Kubovi do jídla kaši nebo nitrilon, pak se ale naučil jíst i bez toho. Teď mě teda zase s jídlem zlobí a nechce žádný ovoce ani přesnídávky. Nejlépe jogurtíky, dezertíky a skleničky, občas ještě krůtí šunku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,586. až 3,600. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist