únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,601. až 3,615. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865830
    Anonym
    Host

    Dobrý podmínky k té sušičce 😀 . Michal mi řekl, že není kam dát. Tak jsem mu řekla, že klidně ji můžu mít místo nočního stolku 😛 .

    #865831
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jsme byli na procházce, u nás je nad nulou, abychom se vyvětrali než přijdou ty mrazy. Tak Adámek usnul a ještě chvilku spal doma v kočáře. Pak se začal už probouzet,tak jsem ho vyndala, ale furt usínal,ale když jsem ho dala do postýlky,tak se začal smát a bylo po spaní. Teď tu pije teplý čajík,asi vypije celou flašku.
    K té sušičce jsem myslela, jestli se tam používá nějaký přípravek a to je vše. Prostor a elektřina je jasná věc. Já bych jí nacpala do koupelny,my máme pračku jinde. Takže by se tam vešla..
    Jinak chápu, že když Peťa měla ty komplikace u porodu a po,že se do druhého poštět nechce. A co se týká peněz to je asi všude stejné v dnešní době. Málokdo má peněz nadbytek, spíše každý splácí úvěr atd..
    Já bych taky radši zajistila jedno dobře a hlavní pro mě je to, že je zdravý.
    Zrovna se na mě snaží nalézt.. AĎa nejradši mačká noťas..

    #865832
    Anonym
    Host

    Evi, Míšku kopni do zadnice a že mu vzkazuji, jestli chce ušetřit na topení, tak at si pořídí sušičku do každého pokoje :)))))), fakt když se suší je z toho děsné vedro.
    Ivi, já věděla že se neptáš na automatické věci, ale nic víc není potřeba. ted prvně budu zkoušet tu speicální aviváž, ale myslím si že to je stejně nějaký trik. ono nikdy z venku a ze sušáku mi rpdálo nevonělo tak moc, jako nyní při sušení. 🙂
    holky, já mám úplně pokažedný den. malá během 2 hodin tak opuchla pipka. nenechal si na ní šáhnout, utřít, nic. nevím zda reakce na kapesníčky. ale tak rudou a až skoro puchýřky. no tak jsem jen okoupala ve vodě. dneska žádné mýdlo nic, a mázla imazolem, má to od zadku až na ten pahorek či jak se tam tomu říká. fakt škaredé. do toho srajdí jak kojenec. ted poslední měla normálně zelené, ale děsně, žádný průjem teda. tak nevím co to jako má znamenat. jestli to nebude zítra lepší, tak zajedu k ní k dr, jenže do toho zas ta pitomá práce, no martin pohlídá, a pak na chvilku dojede prababi a po 14 dojede mamka, takže ta toviděla dnes v tom stavu a řekla by mi pak co a jak. snad to fakt nic není.
    jinak aktuálně je u nás 13 st, takže pěkná kosa. normálně mi táhne na nohy zpodsedačky. jo a už ve zprávách říkají zákazchodit s dětmi ven. takže dnes byla naposled. nevím zda jsem to tady psala, že jsem jí přikryla i boudu dekou, at na ní nejde přímo ten ledový vzduch.
    no a protože už mám klídek, prcek spí už půl hodky, martin je v práci, tak já můžu jít směle pokračovat v popiscích na prodej hadříků, mějte se a papa

    #865833
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, tak to fakt držím palce, to jsem zatím neslyšela, že by takhle holčičce opuchla pipka. Přeji, ať se jí to brzo uzdraví. Chudinka malá.
    Já už jsem Adámka okoupala a dala mu kaši, zas nechal a přitom jsem mu dala méně.. asi byl ještě nasycený, v pět měl mléko..
    Už je v postýlce, páč už začal pofňukávat.
    Novinka dnešního odpoledne, Adámek už umí na otázku „jak je velký“ zvednout ručičky nad hlavu:D Ještě ho učíme dělat pápá, to furt nějak nechce dělat. Co ještě dětičky učíte? Abychom nebyli pozadu..
    Stále s ním cvičím na zemi, buď mu zapřu nožičky, tak trošku popoleze dopředu. Nebo si ho dávám přes stehno, aby věděl, že má ty kolínka. Aspoň toto maličko, furt zvedá bříško od země. Snad se nám to povede. Do rhb ještě daleko..
    A co se týká jídla, dneska Aďa na oběd měl špenát s jehněčím, ale začal to jíst až když dostal kousek toustového chleba.. a přesnídávku odpoledne až když dostal do ručičky sušenku, ale tu už umí kousat a nedávit se, tak mu je budu dávat častěji.
    Tak zatím pá pá

    #865834
    Anonym
    Host

    Peti, tak to taky nevím čím by to mohlo být, resp. jsem ani nevěděla, že může pipina takhle napuchnout.
    Bivi, Kuba běžně umí pápá, paci paci, ták je veliký, tak tak všelijak, teď ho učím prosím prosím, ale teď u všeho plácá rukama. Děláme si z něho srandu, že někam letí. No ale když usíná, tak si to všechno hezky opakuje.
    Jinak se dneska nic zvláštního nedělo. Malej šel spát už před devátou, takže teď se válíme na pohovce a čučíme na policejní akademii. Jo a ještě si vybírám nový telefon. Z opravy (reklamace) mi ho vrátili, že prý navlhl a musela by se měnit celá deska a to stojí víc než nový telefon. Naštěstí si bude mužíček můj někdy na jaře prodlužovat smlouvu, tak mi vezme nějakej zvýhodněnej. Já si můžu smlouvu prodloužit až za rok a něco.

    #865835
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Dneska jsem byla ráno se psem. Vrátila jsem se zmrzlá až na kost, tak jsem se jukla na teploměr a bylo -10 a já byla venku skoro hodinu. Takže na prochajdy fakt chodit nebudeme.
    Večer u nás bylo veselo. Přišla tchýně, že mají v kuchyni mokrej strop. Tak jsme po dlouhém pátrání zjistili, že nám nasadili špatně sifon na dřez. No muselo to protíkat hodně dlouho, protože ten strop je z několika vrstev betonu a ještě je nějak izolovaný kvůli podlahovýmu topení. No takže teď musím nádobí, který nemůže jít do myčky, umývat v koupelně a budu čekat, až se na to přijede podívat kuchyňář. No je to fakt super, bude rozebraná podlaha v ložnici, teď ještě asi kuch. linka, protože ta skříňka asi bude plesnivá.
    Tak jo, jdu si udělat kafíčko než se Kuba probudí.

    #865836
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    u nás je -8 st.,takže taky zima a taky nikam nepůjdeme.
    Děcko,to je tedy blbý,že vám to takhle blbě udělali 🙁 To máte zas o starost víc.
    Adámek dneska vstal po páté,tak jsme dali sunar a spali dále do čtvrt na devět. Jen jsem pak v polospánku slyšela jak střílí do plenky,taky byl pěkně posraný.
    A nyní kouká na kouzelnou školku.
    Včera Honza byl ještě na nákupu se svojí mamkou, jsme potřebovali ještě tři lepíky z globusu kvůli talířům, už to končí a zas by byla škoda je nedostat zadarmo,ale nechtěli jsme za jeden nákup dát litr.. tak se domluvil se svou mamkou. Tak Adámkovi koupila plenky,jen se trošku přehmátli a vybrali jedno balení menších plenek,tak nevím,zda to Honzovi vymění, páč zrovna prodavačka vzala 2X ty větší, že jsou stejné s těmi menšími. Jako cena je stejná.. no když je nevymění,tak je budeme muset někde udat, páč do toho Adámka fakt nenarvu když je to do 9kg a on má přes 10kg..

    #865837
    Anonym
    Host

    Bivi, já to střílení neslyšela, ale u nás to bylo asi čvachtání. Hezky spinkal, v chůvičce bylo ticho a při prvním rachotu jsem šla za ním. Sotva jsem otevřela dveře, tak mě praštil do nosu smrad a pak jsem se jukla do postýlky. Malej hezky hačal, úsměv od ucha k uchu, zelenohnědý mokrý spací pytel, prostěradlo i chránič matrace. Už je to všechno v pračce.

    #865838
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tedy, že to takhle všechno prokadí, to má asi hodně tekuté co ?
    No co se dá dělat, že ? než to dát do pračky a zasmát se tomu :)))

    #865839
    Anonym
    Host

    Jojo Ivi, bylo to slušně tekutý, ta tuhá část se mu zachytila v overálku 🙂 .
    Jinak už tu byl borec na ten dřez, tak nám musí namontovat novej sifon, ale bude mít čas až odpoledne. No ale hlavně, že to bude dneska funkční.

    #865840
    Anonym
    Host

    teda holky, já půjdu bydlet za vámi, právě jsem dojela domů, svítí slunko a auto ukazovalo -18 st 🙁 , v 7 jsem ho šla nastartovat a nechala běžet. máme ho na kartu, takže tu jsem vzala domů. bez karty totiž nikdo neodjede. to nefunguje řízení 🙂 trvalo 3/4 hdony než se odmrazily skla. taky jsem pak martina vyhnala don ádrže nalít tu ochranu proti zamrznutí. máme naftáka, ale v pohodě. po hodně co to před barákem řechtalo to jelo krásně, žádné škytání. ale žá stály auta u krajnice a to jsem jela jen 7 km do krnova.
    byla jsem u dr. , na prevenci na zubním, tak jako vždy ok, já fakt od 9 let neměla se zubama nic dělané, jen malinko zubního kamene, ale prý nejde ani ta troška vzít v těch koutech. ale snad mezizubním se tam dostanu. ale mám problém s dáněma, ve druháku jsem byla na přestřižení dé dolní uzdičky, tahala mi dásna ze zubů dolů a hrozila by ta para…, a ted o vánocích se mi to zas projevilo a bolelo. tak si koupím spešl pastu a asi budu víc dbát na mezizubní čištění, když to mě tak nebaví, prý i 3x denně :^) , no pak jsem jela na alergologii si předepsat prášky na jaro. protože už mám nyní takové zvláštní pocity, že mě vše svědí, pálí oči, … tak prý je to možné i z těch mrazů, že je počasí zblázněné. a ptala jsem se na malou, tak je 70 % pravděpodobnost, že bude také alergik. no jo, tak to všechny ženské v baráku budou trpět.
    jinak malá má pipku už lepší, je to teda pořád ještě červené, nasral mě martin, říkám že kdyby se pokadila, tak at jí opláchne ve vaně, vždyt už stojí, a neutírá kapesníčkam,a jo neboj. no volám mu, co dělají a prý akorát jsem dopřeabalil, ale normálně ubrouskama, protože se mu nezdá že je nateklá. nevím jak mohl červenost a nateklost přes hovína vidět, jsem ho sjela. fakt mě ….., pak jsem mu poslala sms, že má zákaz chodit malá ven a doufám že dodrží aspon tohle a neudělá si zas věci dle sebe a pro své pohodlí. fakt nakopat mu do kou..
    uspat jí nedokázal v postýlce, no a přišla zlá matka, zakázala vstup do ložnice řekla že se nechá vyřvat, protože usne. taky že se tak stalo. už spí.
    tak půjdu něoc udělat a nachystat se do práce, zatím papa
    Evi s kubíkem jsem se nasmála, to je teda srajdil

    #865841
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, s těma chlapama je to fakt strašné, že jim to nedojde. Že když to asi má nateklé, tak je to lepší omýt vodou než utřít ubrousky. My AĎu omýváme už dlouho. Páč když jsem ho jako malého otírala těma ubrouskama,tak furt byl rudý.. Takže ty ubrousky používám jen opravdu vyjímečně, spíše když jsme někde nebo mu tím utírám pusu či ručičky..
    Tak jsem vyvětrala ložnici a už jsem tam šoupla Aďu, už je ukňouraný,tak doufám,že usne. Musím vyžehlit, dala jsem další pračku,ale asi to šoupnu na sušák, ven se mi tedy nechce..
    Ještě musím uvařit bramboru Adámkovi k obědu, aby tu skleničku dojedl..

    #865842
    Anonym
    Host

    Peti, jojo, je to náš malej posranec. Třeba až bude velkej, tak z něho bude poslanec 😛 .
    Michal když hlídal malýho a ten se pokadil, tak raděj zavolal mamce, aby ho přebalila, resp. umyla ona. Jednou se totiž malej docela oprudil (dle tchýně) kvůli tomu, že ho Michal jen umyl vodou a ne mýdlem. Ale jinak když mu řeknu, že něco má nebo nemá udělat, tak se tím řídí, případně zavolá, že to tak třeba nejde, nebo tak. Když jsem mu řekla, že má za malým jít, až uslyší v chůvičce řev a ne jen povídání nebo nějaký šramot, tak to taky vydržel. On si totiž hrozně rád malýho muchlá v náručí, když se rozespalej.
    Jinak já taky ubrousky používám nejvíc u jídla a pak když mu chci sundat tu nálož z prdelky, když už plínkou to setřít nejde a pak ho beru pod kohoutek a někdy i do sprchy. Nám teda na prdelce nic neudělali, ale všichni mi říkali, že tu prdelu můžou až poškrábat. Teda ještě nima občas pucuju pinďu, když má v plínce jen na čůraný a nechce se mi ho umývat.
    Kuba dneska taky bude mít skleničku. Nechce se mi pro něho vařit. Máme tu už toho parketáře, takže nechci stát u plotny. Já budu dojídat ze včera to uzený s br kaší.

    #865843
    Anonym
    Host

    my teda ubrouskujem všude 😐 .
    Evi, to je dobrý, posranec, poslanec. jen aby kubíka pak měli lidé rádi. víš jak to ted je.
    jo a ještě jsem zapoměla napsat, že jak jsem přicházela dom, tak zábrana na schodišti byla otevřená a malá volně v obýváku, tak tím to začlo. pak spoušť kolem přebalování, zakončená usínáním. užje zas vhůru, spala sotva půl hodky, to bude mít babi perné odpoledne.
    jo holky vztekajíc se vám děcka??? to naše, když jí vezmem něco či od něčeho, co chtěla, tak jí chceme posadit, jenže ona se tak vzepře a zpevní, že jí musíme jen položit a to se mláskne hlavou o zem a začne řvát. pak zapne pěsti a fakt se vzteká. můra jedna. nevím po kom to má. já v dětství se také vztekala, takže jak říká moje máti, celá maminka 😀 , se mám na co těšit, aspon sama sebe uvidím. už mi tu zas chce sebrat notas a krade mobil, tak zatím

    #865844
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Aďa takový stekec nedělá, jen začne brečet,když mu něco vezmu,co chce. Zrovna se probudil,tak je spokojený, už vařím brambory k jeho obídku,tak snad bude baštit, včera nic moc nebaštil.
    Já mám fakt s tím umýváním nejlepší zkušenosti. Adámek je na ty ubrousky docela háklivý. Ale na ručičky a pusu to je oká. Ale spíše otírám namočeným papír.ubrouskem. Jen to se mu tedy nelíbí,tak mě furt odstrkuje. I když mu chci jen namazat obličej,když jdeme ven,tak to se brání.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,601. až 3,615. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist