únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,661. až 3,675. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865890
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Vy máte tedy jedlíky. No před tím druhým zubem Adámek taky vše zblaznul a baštil krásně vše, ale po tom nejedění, už tolik nejí, fakt sní půl skleničky a má dost. Ale když mu dám rohlík nebo cokoliv jiného do ruky, tak to baští. A zas ho nutit do celé skleničky, když mě odstrkuje a nechce otevřít pusu, tak to nedělám. To by mi pak nejedl vůbec.
    Peti, já k obědu udělala kuřecí kousky s omáčkou od ucle bence se špagetama, je to takové rychlé. Ale my jsme před nákupem, tak doma nic není a do těžšího jídla se mi nechtělo pouštět. Hlavně jsme na té dietě, už mám dvě kg dole :)) Jen mě Honza huboval, že nejím maso, že prý to je důležité. Když jsem se nemohla dostat do mrazáku, tak kde asi mám to maso vzít, že ??
    Tedy u nás jsou asi botičky ještě dalekou neznámou…

    #865891
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já bych si přála mít taky doma jedlíka!! Aďa zas odmítal jíst to maso a zeleninu, co měl už včera. Tak jsem u ohřála jinou skleničku a to si dal dvě lžičky a konec. Takže to dostane za hodinu. Ale fakt mě to už štve :^) Místo, aby hezky papal, tak se ofrňuje a zajímá ho vše kolem.. Tak je na zemi. My prostě máme samé zvláštnosti..

    #865892
    Anonym
    Host

    Bambulko je to toto metoda:
    http://maminky.eu/nabidka/spani-usinani-uspavani-estivillova-metoda/24
    Ta známá říkala, že jí malej teď sní přes den všechno co mu dá (když už nejí v noci), ale občas za ním musí v noci jít. Prý už to ale nevnímá, přijde za ním, řekne mu nějakou tu větu, dá dudel a odejde do postele. Snad se toho taky dočkám…

    #865893
    Anonym
    Host

    tak u nás se stal zázrak, fakt to domácí papání baští, ale musí tam být mlíko. odlila jsem jí trošku do misky, nasypala 2 odměrky mlíka, rozmačkala maso na ty nitky, přidala těstoviny a zblajzla celou tu ikeáckou žabičkovou misku. jsem fakt čučela.
    dneska jsem se dozvěděla fajn zprávu, že má martin hodně sourozenců jsem už psala, ale stýkáme se a máme nejradějc jen toho jednoho, a dneska mi povídá, víš Peťo, my asi nemůžeme dojet, markétce bývá špatně a těch 9 měsíců bude možná dlouhých 🙂 , mám radost z něho.
    jé terorista se blíží, tak zkusila jsem dát do postýlky, i když asi jsem velká naivka :$
    Evi, jasně pokud dr vidí něco proč trošku zpevnit nožku tak to je jiná.
    nahrvám video, za chvilku dám na fb, je to naše malá operátorka 🙂

    #865894
    Anonym
    Host

    Evi, také jsem si početla tvůj odkaz, ale u nás to fakt pomohlo. u nás je pravidelnost v koupání, hrakčy na spaní jsou jen hračky na spaní. žádné světlo, teplota někdy i trošku níž než 20 st 🙂
    chce to trpělivost, ale to zvládnete

    #865895
    Anonym
    Host

    Peti, my teda koupeme tak 1-2x týdně, ale dostane kaši, já ho odnesu do ložnice, přebalím, převleču, položím do postýlky a dám dudel. Má tam už jen svého „Pana Muchlu“. Jenže se to usínání začlo prodlužovat, občas jsem tam musela zůstat a zpívat mu. No ještě se teĎ začal budit 4x na mlíko. A to už je fakt moc. Takže teď dostane mlíko tak kolem půlnoci a pak v 6, jinak nic. Musíme to všichni vydržet. Tchýně je pryč, takže klidně může Kuba řvát až se tím uspí. Do teď se to prostě nedalo.
    JInak malej dostal kolem jedenácté trochu mlíka, aby usnul, pak teda i ten čípek. Sváče snědl sotva půlku a teď jsem mu dala oběd a ten taky nedojedl. To bude mít hodně náročnou a hladovou noc :S .

    #865896
    Anonym
    Host

    Evi, vyhladovění neškodí čas od času, neboj. on si řekne a až bude mít hlad, poznáš to. my měly kritický ten minulý týden, kdy odmítala jíst domácí. hold nedostala bokem lautr nic.
    tak zkus koupat každý den, třeba ti bude lépe spát. já si nedokážu představit jí neumýt. sice není špinavá, ale i tak :^) . jednou jsme jí také nekoupali a to doslova byly galeje. takhle ví kdy příjde její čas. po koupání , rychle namazat, oblíct, zakončíme to kapkou vitamínu, v postýlce do pytle, flašku, zhasnout a dobrou noc 🙂
    fakt je zralá do babyboxu. kucká v ložnici, ale už neřve, nevidíme na sebe navzájem, ale i tak mám ze dneška jen nervy. chci jít ven. ještě u nás vyhlášený príma smog, takže paráda. já sama jak otvírám okno se dávím, takže bych u nás ani kopce neušla.
    chci mít dnes hodné, klidné miminko :'(

    #865897
    Anonym
    Host

    Peti, já teď mám doma hodné miminko, které si v ohrádce skládá kelímky a ani žádnou pozornost nepotřebuje. Občas se teda podívá na reklamy 😛

    #865898
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak u nás ani druhý pokus s obědem nevyšel,tak před chvilkou dostal přesnídávku a tu snědl a ještě chtěl další.. asi ty obědové skleničky mu nechutnají, až na vyjímky.. Zítra mu asi uvařím domácí a uvidíme, co on na to. Každopádně jsem ho krmila v židličce a Aďa se chytnul pultíku a začal se krabatit a pak slyším takové šloupachavé zvuky .. takže se posrandil až na záda v tom sedu, ale vše zachytila plena, ale fakt to měl až do půlky zad. Tak už si dovedu představit toho Kubíka, jen on už to umí střílet i ven a na vše:D
    Já koupu každý den, nedovedu si představit jedno vynechání, Aďa si to koupání užívá a pak jde ven a to kolikrát začne brečet, že už ho beru z vody a pak namazat, obléci, kaši a pak do postýlky. Dokonce ho tam už i zavřu a hned do pár minut spí. Už ani nebrečí po dvou hodinách. Zavírám ho od té doby, co mi tam vběhl kocour a pak tam rachotil a vzbudil Adu. On ten náš kocour navíc i tam mňoukal debil jeden.

    #865899
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééééé pokrok .. Aďa se mega zvedá na rukách i s bříškem a na zemi zůstaví jen kolínka… 🙂 My se k tomu lezení fakt už dopracováváme:)))

    #865900
    Anonym
    Host

    No výborně!!! Adámek už bude lozit! Kuba dneska přišel na to, že na parketách se může odstrkovat dozadu a hrozně se tomu řechtá 😀

    #865901
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Kubík je taky šikulka :))
    Evi,jak jste vůbec dopadli s tím sifonem? Už nic neprotéká a máte opraveno?

    #865902
    Anonym
    Host

    Jojo, už je to opraveno. Už nemusím nic mýt v koupelně 😛 . Dostali jsme nový sifon. Jen teď musíme pořádně topit, aby ten strop (u nás podlaha) brzo uschl.

    #865903
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak to je dobře, že už to máte opravené a už jen aby to vyschlo. Nám zatím ten roh uschnul, ale kdo ví, zda zas nebude mokrý, kdyžtak zas pak pustím ventilátor. Topení je tam též puštěné, ale asi to nestačí.
    Jinak na nákup jel Honza, páč Aďa usnul a zrovna se mi ho nechce tam tahat a budit ho.. Doufám, že koupí správnou kaši:D Jen dneska neudělal poslední zkoušku :(, tak je z toho špatný, má ještě jeden termín.. *-)

    #865904
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já fakt z toho Aďi fakt nemůžu. Spinkal asi do čtvrt na osm, tak jsem pak o půl si připravila kaši, šla ho pak vykoupat a vše v pohodě, oblíknu, dám mu kaši, chvilku cucal a pak flášu odstrčil a odmítal jí jíst dál. To jsem pak neúspěšně zkoušela do devíti,fakt bez jídla spát nepůjde, nebudu ho krmit někdy o půlnoci. Tak jsem mu do kaše ještě udělala trochu sunaru a dala jsem flašku Honzovi, ať ho nakrmí, tak chvilku byl boj, ale pak začal pít v pohodě a vyžahl to až do dna. Opravdu to dítě si umí postavit hlavu.
    Honza nákup zvládl bezvadně, i správnou kaši přinesl a i mu v globusu vyměnili ty pleny. Tedy vrátili mu peníze a on pak koupil ty správné. Tak super. Docela jsem se hrozila,že budu cpát Aďovi menší pleny nebo je někde budu prodávat na netu, já v tom fakt nemám praxi..
    Tak snad bude klidná noc..tak pááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,661. až 3,675. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist