únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,691. až 3,705. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865920
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    No nějak nestíháme, Aďa usnul a potřebuji ho před odchodem nakrmit a pak ve 12. vyrazit.. Ale vypadá to,že ho jen obleču a vyrazíme a jídlo sebou a oběd bude pak doma ke sváče.. Fakt cestovat někam MHD se fakt vyplatí, buď tři přestupy a jsme tam za půl hoďky nebo jeden přestup a pak necelá hodina cesty.. a to ještě nevím kde to je, takže rezerva na hledání té rhb.. mě fakt už z toho hrábne..
    Já vím,že s tím otravuji, ale nemám ráda jízdu někam, kde to neznám, páč já pak vždy uhnu špatně a bloudím..
    Hold to musíme zvládnout..

    #865921
    Anonym
    Host

    no jo chlap, co jiného by člověk mohl čekat za radu. ale co já chodím kupovat, tak mi nikdy prodejce neřekl, že je šušička špatná věc, že s tím nemá moc osobní zkušenost. přeci jen to je pořád jako „zbytečná“ a u násještě neobvyklá věc v domácnosti, ale já bez ní už dnes nedokážu. martin si teda monterky věší na sušák, ale ten nikomu nezavazí. pro mě je sušička, stejný užitek jako pračka, či mikrovlnka. i ta kámoška co jsem vám psala. tak už nepoužívá vůbec stojany.
    a Evi, ono to vytáhneš takové jako pomačkané, ale tím že to skládáš za tepla a je to v komínkách, tak se to složí do hladka a pak prádlo na pověšení se také vytáhne. ale není to jako nažehlené prostě dorovna, to né, to ani z té skříně. ale jak říkám, vezm usi tričko a stejně za půl hodiny je nějak pomačkané nebo prostě použíté, takže mě občas nějaká nesrovnalost vůbec nevadí.
    a ten prach ze sušení je mazec. to jsou fakt chuchvalce, ale to ti normálně z prádla neodpadá tolik chlupů. ono suška se doporučuje do domácnosti se zvířectvem, kde se na hadry lepí chlupy 🙂

    #865922
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak na nás myslete:P asi jsem velká trémiska, Aďa bude v pohodě a já budu vystreslá.. +o(

    #865923
    Anonym
    Host

    myslíme myslíme, myslíme 🙂

    #865924
    Anonym
    Host

    Ivi, držíme palce!!! sice už jste na cestě, ale i tak na vás myslíme.
    Peti, to je přesně pro nás, náš pes líná 24hodin denně, takže chlupy jsou všude a fakt se většinou praním z prádla všechny nedostanou. Pak všechno při žehlení přejíždím válečkem jako pako. Jinak jak jsem viděla to prádlo u švagrové, když ho zrovna vytahovala ze sušičky, tak to bylo fakt jako když si něco vyzkouším a vrátím do skříně. No a hlavně Michal chodí většinou do práce v košili, což mě fakt nebaví žehlit. Včera jsem jich žehlila 8 (mimo jiného) a myslela jsem, že mě hrábne.

    #865925
    Anonym
    Host

    Ivi, jak jste dopadli???
    Evi, žehlení košil asi neošulíš a budeš žehlit i tak 🙁 , aspon teda já svoje žehlila, však uvidíš, i kdyyž co máme ted tu aeg tak je to jinčí i to prádlo než ve whiropoolu a v aeg jsem ještě košile nesušila, nebot je nenosím, protože se do nich nevlezu 😀 😀 😀 8o| 8o| 8o| 8o|
    holky, tak my byli u dr. já na očkování tetanovky, martin nafasoval antibiotika a malá nic nemá, je zahleněná v krku, ale prý to vše patří k zoubkům i ta teplota a kuckání. hm tak uvidím no.
    jinak než jsme odcházeli, tak nám spadl v krbu rošt do toho popelníku, takže jsme to nechali zadusit, jak jsme dojeli domů, to martin musel celé rozebrat a já douklízela, teda dovytírala a setřela kamna. ted tady máme 16 st, protože se větralo přes půl hodky, fakt děs, pořád to tady i smrdí spáleninou. fakt s tím jsou tak blbé práce 8o| 8o| 8o|
    všechny jsem vyhnala dolů, tak utíkám za nimi

    #865926
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak už jsme doma. Nakonec jsem to našla krásně a jeden bus tam jen jen čtvrt hodiny od metra. Tak super jízda. Aďa po vysvléknutí začal řvát jako jsem ho nikdy nezažila a řval a řval a tekly mu slzy a nudle.. Paní se mě na vše vyptala a prý se Aďa vyvíjel v pořádku, jen prý kolem sedmého měsíce se dítě dostane na kolínka a to jaksi Aďa přeskočil. Ale to nevadí, my ho to naučíme. Mám tři cviky, co s ním mám cvičit. Jeden, kdy ho z bříška dostanu na kolínka, pak ho na těch kolínkách mám nechat chvilku, aby zjistit, že může pérovat atd.. a pak mu pomohu lézt, tím, že mu ty kolínka budu posunovat a on pak začne i ručičky dávat dál.. a poslední cvik, kdy bude lézt přes překážky, zas kolínko pod něj a on by z toho měl přelézt. Napsala jsem to ve zkratce, ale tak pro představu. No a musí si posílit břišní svaly, prý je nemá až tak uplně posílené a asi proto sám nejde na ty kolínka..
    Tak fakt žádná tragédie není, vše ho naučíme. Máme cvičit co nejvíce, ale mám mu nechat i chvíle na hraní.
    Uf. Tak jsem fakt klidná.

    #865927
    Anonym
    Host

    Peti, já košile žehlím 2x – poprvé před pověšením na ramínko a podruhé něž si ji Michal bere na sebe (máme malé skříně a tak to tam je takové namačkané). Takže by mi odpadlo aspoň to jedno žehlení. Tu pračku budu kupovat whirlpool, možná pak i sušičku. Bohužel nejsou peníze, takže whirlpool je nejlepší volba kvalita/cena.
    Ivčo, tak co rhb? jsme všichni napnutí jak malý trenky!

    #865928
    Anonym
    Host

    Ivi, no vidíš, že Adámek není žádnej carda retarda! Všechno rychle dožene 🙂 .

    #865929
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    JJ, jsem fakt ráda, že opravdu není v tom problém,jen se to musí naučit s mojí pomocí.
    🙂 Za chvilku zas na něj půjdu.

    #865930
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak mě se zdálo,že už mám sušičku, že mi jí dali moji rodiče. Tak jsem hned prala a sušila.:D Aďa měl asi sen o cvičení, protože se vzbudil s brekotem a fňukáním, takhle tedy nikdy nebrečí. Tak jsem ho přebalila a fňukal ještě chvilku a pak usnul. Nakonec jsem spala až do čtvrt na osm, sice Adámek už asi půl hodiny povídal, ale ne moc hlasitě,tak jsem spala dál:D
    U nás nasněžilo, takže v Praze je určitě kalamita katastrofa:D Tak přemýšlím, jestli po obědě pojedeme ven, už mám hrozně malinko čajíku pro Aďu a samotnou vodu mi nepije..
    Dneska mu uvařím domácí, včera měl skleničku a tu baštil, když jsme se vrátili z toho rhb.
    Budeme za chvilku cvičit na kolínka..

    #865931
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Asi mě dnes přejel buldozer… opět jsem šla spát po 11, o půlnoci chtěl malej mlíko, pak ve 3 a od půl 6 jsme vzhůru. Asi usnu za chůze nebo malýmu uvařím odvar z makovic a půjdeme oba spat. Včera to bylo podobný a přes den spal jen 3/4hodiny po obědě. Doufám, že dneska bude po obědě spat dýl, protože já se asi taky natáhnu.
    Ivčo, mě se o té sušičce taky už zdálo. Včera večer jsem totiž žehlila dvoje povlečení a pak Kubovo (třípatrový sušák). Já už začínám mít na tu žehličku alergii. No ale prý snad příští rok bych ji prý mohla mít!
    U nás taky trochu nasněžilo, tak už to není tak debilní zima. Já mám ráda sníh, ale ty mrazy mě už serou (jinak se to už nedá napsat).
    No nic, jdu Kubovi vydloubat semínka z keiserky a pak půjdeme svačit.

    #865932
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, ten Kubík je tedy nezmar s tím nespaním.. Aďa sice včera spal jen asi půl hodiny doma a pak z té rhb asi 10 minut a večer padnul a spal až do rána, s tím menším brečením v noci, ale to zas pak usnul. Jak děláš pro Kubíka ty zapečené brambory, jak si psala do té skupiny ?
    Dneska budu taky Aďovi vařit, ale bram, kaši s masem.
    Tak už jsem s ním cvičila, ale snad to dělám správně, ale Aďa samo čumákuje všude kolem a občas šahá i po hračkách,takže nemá obě ruce na zemi,tak nevím, zda to pochopí, co po něm chci..

    #865933
    Anonym
    Host

    Ivčo, ještě nevím jak to udělám 😀 . Já totiž cuketu nikdy nezapíkala, takže nevím, jestli pustí nějakou šťávu. Možná to raděj hodím do tlakáče na páru a pak rozmačkám vidličkou. Taky jsem přemýšlela, že bych mu zkusila dát ty moje zapečený brambory se šunkou, vejcem a smetanou. Ale moc mi to chutná, tak se dělit nebudu 😛 . No a taky musím zpracovat tu cuketu. Já to nejím, takže jedině Kubovi. Jé a nebo bych mu ji mohla opíct na pánvičce. Včera měl opečenýho pangase a po dojezení na mě dělal ještě ham…

    #865934
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak to fakt závidím,že Kubík takhle hezky papá. Aďa si vybírá a když mu to nechutná,tak ani neotevře pusu.. A že by se dožadoval dalšího papání,to taky ne..
    Tak uvidíme, zda mu dneska to bude chutnat.
    Možná mu zkusím dát tu mojí rybu, jestli ochutná aspoň..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,691. až 3,705. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist