únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,706. až 3,720. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865935
    Anonym
    Host

    Ivčo, já toho pangase opekla na pánvičce na másle, s bylinkama a citronovou kůrou. Má to úplně super chuť. Uvidíme co mi řekne dnes na tu cuketu, už ji dlouho neměl.

    #865936
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já cuketu vůbec neumím připravovat,takže jsem jí nikdy Aďovi nedala. A v těch skleničkách nevím,zda někdy byla nebo ne.
    Tak jsem zas Adámkovi pomáhala na kolínka a to se mu líbilo. Tak doufám,že na to brzo přijde sám :))
    Tak zas mohu žehlit, ale prát nemám co:D hurá, aspoň chvilku od praní klid.

    #865937
    Anonym
    Host

    Ivčo, já Ti půjčím Kubu a prát budeš mít co. Dneska už podruhé kadil a pokaždé to bylo durch, takže už má dnes třetí oblečení… Asi abych se doma nenudila a neseděla furt na PC 😛

    #865938
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hele a má Kuba taky někdy tužší bobek ?? Tedy to musíš mít hodně oblečení a povlečení, když takhle stále převlékáš.. 🙂 Já si nechám Adámka, ten se zatím tak nepokakává.:D
    Tak je šoupnutý v postýlce, zda bude spinkat, na zemi furt fňuká a zývá.. tak uvidíme..
    Kdyžtak ho zas přinesu..

    #865939
    Anonym
    Host

    tuhý bobek měl teď dva dny, teda nejdřív tuhý a asi za hodinu zase srajda… No bodyn máme asi 25 (dlouhý i krátký rukáv), 6 punčošek a 5 tepláků. Pak ještě nějaký trika, riflíky,… Povlečení na postýlku mám jen troje, ale tu zase tak často neznečišťuje.

    #865940
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Doufám,že se Aďa takhle nebude posrajďovat. Už usnul v postýlce, tak asi půjdu přichystat na jídlo. A asi po obědě pojedeme ven do obchodu pro ten čajík.. nebo že bych zaúkolovala taťku.. no ještě to promyslím..
    Jsem nějaká dneska lenivá:D
    Koukám Evi,že si nejvíce píšeme, ostatní maminky asi zamrzly 🙂 , že nepíšou.. taky takové mrazy…

    #865941
    Anonym
    Host

    Ivčo, on asi srajdí kvůli těm pitomým zubům. Má dásně brutálně oteklé, jenže už od vánoc. Ještě mu taky pořád teče z nosu. Jinak teď taky usnul, tak jdu udělat něco s tou cuketou. Asi ji fakt hodím s máslem na pánvičku a k tomu br kaši.

    #865942
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jsme byli v rossmannovi. Musím říct, že ve sněhu se hůře jede s kočárem a do kopce ani nemluvím. Ale zvládli jsme to, koupila jsem čaj a pár drobností a pak i pečivo na svačinu. A hlavně jsme se i vyvětrali, fakt být furt zavřená doma je na hlavu. Aďa se taky vyvětral a furt chtěl koukat ven,tak jsem mu zvedla záda kočáru, aby viděl.
    A doma jsem ho kontrolovala a byl teploučký. Tak si myslím, že když není tedy -10 a ještě horší mrazy, že můžeme klidně na kratší procházku jít uplně bez obav s dětmi. Jim i nám to prospěje. Jen je fakt, že v létě je to lepší, nemusím sebe a ani Aďu tak nabalovat.
    Tak si půjdu asi udělat kafčo.. Už jsem stačila s Aďou cvičit, jde nám to, ale musím furt to s ním cvičit, aby na to pak přišel sám.

    #865943
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak už jsme zase doma. Takže se na net dostanu jendou za sto let.Dnes jsem musela pozměnit trvalý příkaz tak tu sedím v zomní bundě v rukaviocích a s kávou v termohrnku 🙂
    Fujjj to je kosa. Bobeš vc pohodě nic nového. Jen se rozhodl, že se bude bát sám koupat.Hmmm se m nou ani s manželem se nebojí tak uvidíme dnes jakk spustí nebo jestli si to rozmyslí a bude se mu to líbot i samotenému.
    Pořádně jsem nepřečetla všechny příspěvky páč je tu fakt kosa,ale četla jsem od Bivionky, ře na rehábkách OK. Takže držím palce s cvičeníma brzo ať ti prďolka lezýe jak o závod 😀 .
    S obídkama mi nemáme problémy dá se říct, že jí úplně vše. Dnes měl brambory se špenátem a vše spapal. Má to i na zítra a to tam možná dám i žloutek.
    Nám jsem vařila prejt se zelím a brambor.
    Přemýšlím co tomu zločincovi k narozkám…………..
    No nic jdu ještě po něčem pokoukat a jdu domu nebo tu budu mít omrzliny páááááááá

    #865944
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bambulko, doufám, že jsi včera zvládla návštěvu pc bez omrzlin. Já byla o víkendu v práci, v sobotu krásně teploučko a v neděli všechny radiátory studený, termostat hlásil 24st, ale já u pc seděla v bundě a rukavicích. Chudáci kolegové, když pak v pondělí přišli do takové zimy.
    Dneska byla zase noc. Večer jsem skoro do půl dvanácté žehlila, takže do postele jsem se dostala až po půlnoci. Sotva jsem zalehla, tak se prďola probudil. Snažila jsem se ho ududlíkvat, ale bez úspěchu. Jakmile jsem si i sedla na postel, tak měl pocit, že mě špatně vidí a řval. Takže jsem musela přes půl hodiny stát u postýlky. Pak se vzbudil teda až ve 4, takže aspoň 3 hodiny nerušeného spánku, to dostal 120 mlíka a pak budíček v 6. To už bylo klasický ranní mlíko a od té doby jsme vzhůru. Teda malej, já stále usínám.
    Dneska večer se pojedu podívat na ten jeden kočár, tak mi držte palce, ať je v pohodě, protože se mi moooooooc líbí.

    #865945
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Bambulko, děkujeme, my to vzládneme s tím cvičením. Válet se tedy nebudeme. Hlavně ať Vám už udělají ten net doma, aby si nemusela běhat do studeného baráka!
    Evi, ty děcka snad mají šestý smysl na to, když mamka přijde spát. Já tedy šla spát po desáté, ale nemohla jsem usnout. Když jsem už skoro usínala,tak mě vzbudil nějaký zvuk. Tak jsem si šla ještě odskočit a vrátím se a chci zavřít oči a ten náš se začal otáčet ze strany na stranu a pak začal fňukat a už byl pomalu brekot, ale to jsem ho nechala, jak se to vyvine a tak začal řvát. Takže jsem ho musela pochovat a zpět. A znovu řev, tak zas pochovat a už to zabralo a spal.
    U nás tedy platí to, že nesmím na něj kouknout do postýlky, páč když kouká a uvidí mě,tak hned chce, abych ho vyndala.
    No ale u nás vyjímečně začal řvát v jednu hodinu, nejdříve taťka naběhl a začal šššššš.. a šel zas do postele a pak začal Aďa zas řvát,tak jsem se probrala a musela ho pochovat a přebalit,pak zpět do postele a spali jsme do šesti a po mléce jsem ještě spala do osmi, ale Aďa už byl vzhůru, páč si povídal a kopal do postýlky..
    Tak jdu s malým cvičit,aby jsme nezaháleli u Kouzelné školky a pak bude snídat..

    #865946
    Anonym
    Host

    Malej už skoro hodinu spinká, já si stihla uvařit obídek a najíst se a teď odpočívám. Až se prďola probudí, tak ho asi prodám babičce. Potřebuju totiž doma uklidit a nechci, aby se mi malej věšel na nohu. Nějak se mu začlo líbit, že mě chytne okolo kotníku a já musím chodit a tahat ho po zemi. Strašně se tomu chechtá. No a samozřejmě se pak na mě sápe, abych ho vzala do náruče. Mamánek jeden.

    #865947
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    My byli venku na procházce, je tam krásně a docela teplo v rámci zimy. Teďka jdu cvičit s Adámkem, pak dostane mléko. A pak si asi hodím taky nohy nahoru a dám si kafe.
    Myslím,že mamánky máme všechny 🙂 ale to je tím, že jsou stále jen s náma.

    #865948
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ani nevíte, jakou máte výhodu,že Vám děcka už lezou.
    A bez cvičení. Tak jsem naběhla na toho mého Aďu a jedno kolínko v pohodě a už péroval na kolínkách a zpět na bříško a zas jsem mu pomáhala na kolínka a to s druhou nožičkou, musíte to střídat a co myslíte ?? On začal zkoumat co je pod kobercem a už spolupráce žádná..
    Ale když spolupracuje,tak už citím jak se snaží i sám se na to kolínko dostat a zvednout bříško..

    #865949
    Anonym
    Host

    Tak jsem se domlouvala s tchýní, jestli mi večer pohlídá malýho, abysme mohli jet na ten kočár. Tak prý jestli koupím trojkolku, tak s ním nebude chodit ven… No tak asi Kuba nebude chodit s babičkou na procházky, nebo si babička zvykne 🙂 . Prý je trojkolka nestabilní, nedá se ovládat jednou rukou, když se dítě vrtí, tak se převrací,… Asi si to pak bude muset zkusit, aby zjistila, že tohle dělali trojkolky před xx rokama, že teď už je to o něčem jiným. No každopádně ještě ji ale nemám doma 😛
    Ivčo, však počkej jak budeš vzpomínat na ležáka, až ho budeš muset střepávat z nohy, abys mohla udělat krok 😀 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,706. až 3,720. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist