únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862593
    Anonym
    Host

    Nazdárek maminy a mimískové,
    tak už jsem konečně našla čas se sem zase podívat a dočíst co se u vás dějě nového… Manžel měl teď nějaké zdravotní problémy tak nějak nebyl čas a navíc do toho ještě kompletně rekonstruujeme mimískovi pokojík, aby šel do nového..
    Zjistila jsem, že jsme na tom všecky tak nějak podobně – dítka kopou hlavně tam kam nám se nelíbí 😛 (to neustálé běhání na záchod je vážně otrava 😀 ) a s porodným se všechny pomalu loučíme… Nezbývá než doufat, že alespoň prezident bude mít dost rozumu a návrh vrátí, aby nestihl začít platit než porodíme..
    Také jsme dnes byly na kontrole a dostali žádanku na cukr 😛 no tak uvidíme..
    Ještě by mě zajímalo holčiny kolik jste zatím přibraly? Já mám navrh už 8 kilo a taky jsem dostala vyčiníno, že je to dost… A to jím zdravě. Prýpřibírám hlavně po banánech a hroznovém víně (tak bacha na to)…
    Mějte se krásně a užívejte podzimu

    #862594
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    Ahojík:)
    tak jak dneska válčíte. Včera jsem byla na kontrole a je vše v pořádku.za 14dní jdu na krev:S vubec to nemam rada brrrr.
    doufám, že toho našeho malého uličníka ještě jednou uvidím do porodu.
    dneska mám nějakou žravou už sem toho snědla hafo a pořád mám na něco chuť.jinak se dr.trochu zarazila, že mám stejnou váhu jako když jsem tam byla naposled.tak se uvidí příšte jestli sem něco přibrala. jinak jsem přibrala 6kilo.
    tak se tu zatím mějte

    #862595
    Anonym
    Host

    Ahoj holky ,
    Tak jsem po tom testu na cukr..uff..pro mě to to teda bylo peklo..ale přežila jsem.Nesnáším od mala sladké, takže vypít třetinku ultra sladkého čaje pro mě byl fakt zážitek..a pak to čekání.Nu což máme to za sebou a snad to dobře dopadne ,to zjistím až 16 u doktorky.Jinak já začla pomalu prát věci na prcka, mám jich požehnaně ,tak to musím postupně dát něják do kupy.Jinak peru v Lovele ale byla mi doporučena tekutá forma, že po prášku má spoustu mimísku vyrážky.Jinak EVČO v podolí se s tím termínem poperou ,páč já mám psanej termín na 11.2. a taky mi ho posunuli na 21-22-23..:) Třeba se tam nakonec opravdu potkáme :))))a o vládě a jejich chytrostech snad radši ani mluvit nebudu, je to škoda času ..je to prostě pakáž!!!!Jak ráda říkám, vyházet je z oken !!!No holky pomalu jdu balit a pofrčím do servisu pro auto ,protože mi včera cestou z práce ,vypovědělo službu ale prej už je opravenej Bertík muj ! Jsem bez auta jak tělo bez duše 🙂 tak papa a užívejte maminy :))

    #862596
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak ja jsem za prvni trimestr ubrala 6 kilo, protoze jsem to cele broblila ale ted uz je mam zpatky i dalsima 7, takze husty.
    jinak jsem pribrala nejvice na brichu a pak trochu na stehnech,ale zadak se porad drzi standartu…
    nejak to neprozivam,ale taky uz se snazim tak nezrat protoze jestli to takhle pujde dal, tak budu jak koule 🙂

    Pred chvili jsme prijeli z tchanem z bazenu , jsem byla v bublinkach a zaplavala jsem si 3 bazeny ( bazen,vyfunit se a zas bazen) takze jsem udelala neco pro zdravi a jsem zmozena cela 🙂

    #862597
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    no já zhubla 6 – protože jsem fakt nic nemohla ale už je mám zpátky +2, takže 8 kilo, a dr. mi taky říkala at prý se krotím, že můžu půl kila týdně,no snažím se po šesté už nejíst a přibrala jsdem hodně po mandarinkách, banánech a hr. vínu – jím to na kila.furt si říkám lepší než sladké dorty, ale vyjde to na stejno i po mrkvi se tlosutne:-))
    jinak mamina dnes byla nějaká hodná ani moc nezkoumala co mám uklizené ajak:-)) takže pohoda.
    potkala jsem kamarádku, šla z parku a nadávala, že jí dítě uklouzlo po hovínku a pěkně se v něm vymáchalo – minule jsem byla s kamarádkou na hřišti a představte si, že i tam bylo hovno – ty pejskaři nemají rozum – né všichni, ale kdo normální může jít se psem na dětské oplocené hřiště?

    #862598
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kosto, to se ale týká opravdu jen některých pejskařů. Já jsem vzorná, snažím se posbírat i průjem. Ale je fakt, že u nás třeba je úplný minimum košů a o sáčcích ani nemluvím. Jednou jsem šla s hafanem ven a měla jsem ho na elektrice (koupili jsme mu elektrický obojek, aby se mnou nezacloumal a něco se mi nestalo). Naštěstí ví kde má jít po chodníku a kde se může vyběhat na trávě, tak i kaká. No a šli jsme okolo dětského hřiště a začla na nás řvát ženská, že jsme příliš blízko hřišti (šli jsme po chodníku mezi bytovkou a hřištěm, jinudy se nedá, protože je všude zákaz vstupu psů), že tam nemáme co dělat a sama tam měla pitbulla úplně na volno a bez košíku. To mě docela naštvalo. Je pravda, že mě taky naštve, když někdo to hovínko není schopnej sebrat, zvláště, když je to od velkýho psa. Nejenom, že ten náš musí ke všemu čuchat, ale když s ním jdu po trávníku třeba v žabkách, tak je fakt hnus mít nějaký hovno a holé noze …
    Co se týká toho přibírání, tak já jsem stále pod svou výchozí váhou. Doktor je rád, že přibírám aspoň něco. Dle mého názoru i jiného doktora, ke kterému chodím na ultrazvuk, tak bych ani přibírat vůbec nemusela, že prcek má pořád z čeho brat 😛 . Jo a to přibírání máte z té zdravé stravy 😛 , já jím ovoce a zeleninu tak jednou za týden. Nějak to prostě nemůžu pozřít, když vidím třeba jabko, tak se mi zvedá žaludek.
    Moniko, neboj, prcka ještě do porodu uvidíš, ještě se standartně chodí na ultrazvuk ve 30. týdnu.

    #862599
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, teda spíš už dobrou noc!
    Já jsem hrozný ochrapa, ani pohyby mimi, ani popeláři mě nemůžou odradit od spánku. Spala bych kdykoliv a kdekoliv.
    Evi.r, docela jsi mě s tou zdravou stravou pobavila. Já to taky nějak moc neřeším, jím víceméně to co před tím, jen jsem vyřadila studentskou stravu typu čínské nudle. Dítě by mohlo dostat glutamátový šok:) . A jablka taky nemůžu, protože po nich zrudnu a opotím se.
    Jinak jsem dnes byla na první lekci předporodního kurzu (ze 7) a myslím, že to stálo za to. Porodní asistentka s námi probírala přípravu na porod a porod, příště bude šestinedělí. Hodlám si vzít všechny její rady k srdci a uplatňovat je (vč. masírování hráze). Tolik těhulek na jednom místě jsem ještě neviděla, bylo nás tam asi 30. To bude v porodnici nátřask:P .
    Tak já už jdu do hajan, chvíli mi trvalo, než jsem si od vás všechno přečetla. Jsem ráda, že jste všechny OK a že se nám tu nedějí žádné hrůzy! Ťuk ťuk ťuk!
    Sladké sny všem!

    #862600
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamči!
    Tak já jsem zase v práci. Dnes vypadá, že tu bude klid. Malej sebou mele jako ďáblík. Já jsem přibrala už přes 8 kg. jsem z toho akorát rozladěná, že je to moc. Ale nejím nějako moc,alespoň si to nemyslím :$ .Zkrátka to nějak nedokážu ovlivnit. Je pravda, že teď za oslední 2 týdny jsem nepřibrala nic. Je to divný chvíli nic a pak najednou. Jiank co se týká pejskařů tak je to hnus když do něčeho takového šlápnete. Mi bydlíme na vesnici a náš hafan prdí na dvoře – je to vždy chuťka po něm uklízet. Smrdí teda pěkně. A když jsme bydleli ve městě ěa chodila jsem s ním ven tak jsem to taky vždy uklidila – teda pokud to šlo. Jako štěňátko měl kolikrát pěknej průjem a to bylo leckdy nad moje síly. No po práci hnedle mažu do Mostu njedříve k babičce na kávičku a na jedenáctou jsem objednaná u zubaře. To tam už asi po té noční v tom zubařském křesle usnu.na celý víkend zůstanu u našich a nechám se pěkně hýčkat. Měla by jsem mít koblížky 😛 . Mňam mňam. Jinak mě začíná poslední dobou pořád pálit žáha. Je to pěknej hnus 8o| . Mno tak to by bylo asi pro dnešek vše. Páááček

    #862601
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminy8-|
    co se týká té žáhy, tak s tím mám také problémy – dávám si teplé mléko a vše zmizí:-)) tak to zkus a uvidíš – teda pokud ti není z mléka zle:@
    s tou zdravou stravou – já zeleninu i ovoce jedla hodně i předtím a jak mi bylo ze začátku pěkně zle, tak hr. víno a banány bylo to jediné co jsem do sebe alespon trochu nasoukala a chvilku ve mně zůstalio8-| jediné, co se ted snažím jíst více jsou ryby a docela na ně mám i chuť, kolega v práci mi slíbil, že dovalí lososa z makra – když je v akci tak ten přes kilo filet vyjde levně8-| už se na něj těším.a na víkend chystám pstruhy8-| jo to bude dobrota
    hezký den

    #862602
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak to ja zazacatku mohla jen krupic.kasi nebo puding, jinak slo vsechno do zachodu .
    A mam jiny problem a to ctete spravne : jsem opak vegetariana: proste už 5 let nejim zeleninu,, nejim rajcata,okurky,papriky … takze se snazim jist alespon nejakou jinou zeleninu co snesu… 🙂

    Vecer si udelam jablecny strudl, protoze jak jinak , cerstva jabka taky nejim ,ale takhle mi to nevadi 🙂 jsem silena co, no proste jsou to veci, co mi prestali chutnat 🙂

    #862603
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Lenuno, neboj, já taky zeleninu nemusím, hlavně tepelně upravenou. Mrkvičku, rajčátko nebo okurek si občas dám, nějaký ovoce taky. Od otěhotnění ale když si něco koupím, protože v obchodě mám na to hroznou chuť, a pak si to chci doma vzít, tak se mi prostě navalí +o( . Já musím mít každý den něco ze zvířat, maso, vejce,… Když si nevezmu aspoň chleba s máslem a vajíčkem, tak jsem celý den strašně unavená. Ale to mám už od mala. Prostě jsem masožravec. Jím ale většinou kuřecí maso a občas ryby, vepřový a hovězí moc nemusím, vnitřnosti a „bílé maso“ (bůček, ovar) vynechávám úplně.
    Žáha mě zlobila jen tak do 18. týdne, teď už je to v pohodě. Jen už mě asi malej začíná stlačovat žaludek. Pořád mám hlad, ale moc toho nesním, takže jím skoro pořád. Raděj se budu vážit až za týden, hezky před poradnou 😛

    #862604
    Anonym
    Host

    Holky 🙂 Tak já vás trochu uklidním, na začátku těhu jsem měla 49 kilo 🙂 špatně mi nebylo vubec , takže si vesele od začátku těhu užívám !Jím na kila ovoce a zeleninu a přibrala jsem 12 kilo :)takže z mé dětské velikosti xs a 34 jsem na 38 🙂 a doktorka mi zase říká že je to v pořádku že přibírám , že jsem byla hubenej extrem :)Ale já si připadám jak lachtan 😀 Jinak taky jedu na víkend k mamince tak to se zase budeme s prďolkou mít ..už se těším 🙂 A o těch pejskařích ..já mám taky štěníka 4 měsíce a uklízim po něm pořád..někdy ty lidi nechápu ale bohužel s tím nic neuděláte.A o těch sáčcích ,to je konfort měst , já osobně mám prostě v kapse igeliťák než se spolehat na to že někdy budou papírové …Tak holky krásnej víkend !!!!!!

    #862605
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Darenie, já taky nespolíhám na sáčky u odpaďáků. Ona totiž chodí jedna ženská a hned jak je tam dodají, tak si skoro celou ruličku odmotá. Já vždycky koupím svačinové sáčky, je jich tam 100 a stojí max dvacku a na každý venčení si beru minimálně dva. Je teda fakt, že jak můj gynekolok, tak i veterinář mi zakázali ty hovínka sbírat, když jsem těhu, ale jak to mám udělat mi nikdo neřek.
    Holky, přeji hezký víkend.

    #862606
    Anonym
    Host

    Darenie- XS co je to? ja se svoji vyskou 177 cm a vahou tak 70 kilo 🙂 a me rikali podvaha?

    eva.r.- my jsme meli Kolii Amorka (14 let) ,ale kdyz jsme byli na libankach(cerven), tak ja jsem zjistila, ze jsem tehu a on zemrel.. 🙁 byl skvelej,ale uz moc trpel,nemohla ni chodit,ale tady u nas v baraku byly sacky naproti nasim dverim na takovy policce. Psa uz ale nechceme, ja mam jeste cernou labradorku u mamky na baraku, protoze je to silene strevo a v praze bych se bala ji pustit,protoze lita jak strelena a miluje lidi a zvirata 🙂 takhle lita od rana do vecera na zahrade jak krava a kdyz prijedu tak se mazlime, kdyz telefonuju s mati tak to da na hlasitost a ja si s ni povidam a ona steka do tel. Nema cenu trapit psa, kdyz byla moznost ji nechat na zahrade 🙂

    #862607
    Anonym
    Host

    Lenun: XS-nejmeší dámská velikost 🙂 mám 164 cm a původní váha 49kilo ale kdeže ty časy jsou :))) já mám taky labradorku černou u mamky dostal jsem jí k narozeninám a rok na to jsem se stěhovala za přítelem do prahy a bylo mi líto jí tahat od baráku a mamka má za mě náhradu 🙂 Ale je to uplně stejný střívko jako ta tvoje 😀
    Evi: doktor mi zakázal uklízet jen po kocourovi , ten muže způsobit toxoplazmu ale v trusu se toxoplazma probouzí až po 3 dnech…. ale o pejskovi mi nikdo neřekl ani slovo ..mám 4 měsíční štěně křížence , samé velké rasy Tatá je ovčák..a máma je prsklá dobrman a retrívr , no a malej vypadá jak hovawart 😀 Tak uvidím co z něj vyroste..přivezla jsem si ho domu 14 dní po té , co jsem se dozvěděla že čekám prďolku 🙂 ale je to takové sluníčko moje veselé..zemřel mi kocour což byla moje velká láska, tak mi ho malej vynahradil …ale na jaře jdu pro kotě , já bez zvířat neumím žít..taky proto jsem šla z Prahy do domečku se zahradou :)teda spíš chaloupky :)Ale je mi tady líp…krásnej vzduch, lesy ,potok a do centra prahy 15 minut 🙂 super:) už bych neměnila:P
    jé tak já už pomalu balím a z práce rovnou za maminkou :)Tak holky krásnej wejkend 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist