únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,736. až 3,750. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865965
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    to víš, že Adámek je v pořádku. Jen s ním musím furt cvičit, všechny cviky a hlavně ten, aby si posílil bříško. A pak to bude uplně v pohodě. No snad bude už klid v rodině..
    S pračkou máte tedy pěkné starosti a hlavně ta je potřeba. Tak držím palce, aby jste už měli novou 🙂
    No nám nějak teče málo voda, takže jsem natočila do kýblů a do hrnců, abych měla radši zásobu, kdyby fakt přestala. Asi kvůli těm mrazům, ta je až -15st.. brrrr..
    A to jsem chtěla taky prát a umýt podlahu.. a takhle nic nemůžu dělat..
    Večer bychom měli jít na večeři do restauračky a prďolku mají hlídat tchánovci.. snad to klapne a půjdeme. Jen mě furt pobolívá ta díra po zubu,tak furt nechci jíst nic tvrdého.. Se zubama je fakt problém. Chudinky dětičky, ty si užijou jen s tím, jak jim rostou..
    Tak papa a krásný víkend..

    #865966
    Anonym
    Host

    Ivčo, v pondělí odpoledne mi pračku přivezou. Docela jsem se ale pobavila při „nákupu“. Jsem volala do té firmy, jestli nají nějaký na prodejně. Řekla jsem chlapovi asi 3 typy a on že se podívá a zavolá zpět. Tak ani jednu neměli, ale hned mi hlásil ke každé alternativu. Tak jsme se o nich pobavili a já si jednu vybrala, dívala jsem se zrovna na net, tak jsem si prohlídla parametry a recenze. No a borec řekl, že ať si v pondělí nachystám peníze, že ji přivezou, namontují a starou odvezou. Mám z toho radost.
    Jinak s tou vodou, to znám u našich. Vždycky když jsme viděli jít lidi z horního konce dědiny pro vodu (kousek pod našich barákem je pramen), tak jsme si rychle začli dělat zásoby – 2 kýble na wc a 3 hrnce. Ten pramen je kontrolovanej a po převaření pitnej. Jen v zimě to bylo horší, protože byl pod sněhem. A ještě u našich tak 5x za zimu nešla elektrika, protože pod jinovatkou padali dráty a nejezdili autobusy,… Jé to byly časy.
    Dneska jsem si musela jít po obědě s Kubíčkem lehnout. Nějak mě to zmáhá. Naštěstí už jí v noci jen 1x (ještě teda kolem 22-23 a pak kolem 6) a to mu dávám jen malou flašku. Tak snad to brzo odbouráme úplně. Ale zase se víc budí na dudlík.

    #865967
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Holky jestli hlasujete tak móóóóc děkuji a jestli si řeknete,že první mají skoro 3000hlasů tak naděje umírá poslední.Minule dávali za první místo 10000kč a jak to vyhodnotili? asi takhle bych to vysvětlila.Udělali pořadí z internetovýho hlasování (třeba 5místo) a z hlasování z kuponů (1místo) takže číslo 6 a pokud ten první na internetu neměl žádné kupony tak byl 12 takže dohromady 13 a jestliže někdo ikdyž měl míň hlasů na internetu,ale kupony měl tak kdyby byl v konečným pořadí 6 tak by byl na lepším místě než tamten.Tak hlasujte ať máme co nejlepší umístění.Já doma sbírám kupony.

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    Dneska máme 3měsíční narozeniny.

    #865968
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    už sem tu moooooc dlouho nebyla, takže jsem ani všecko ještě nepřečetla a v to mostatním mám trošku chaoz tak když něco pomotám tak se na mne nezlobte :$
    Bivi je super, že už je Aďa takhle šikovný :o) Jak ses předtím ptala zda jsme z Phy tak ne- ale Kosmonosy – to je 60 Km – cca hodinka cesty ani ne :o) Klíďo můžem udělat nějakou návštěvu :o)
    Bambulko Bohouška je mi líto kuli těm brejličkám, ale určo to zvládnete a vyberete hezké které mu budou slušet. Také půjdem k očnímu, pač manža má potíže s očima- tak uvidíme…
    Peti je škoda, že bude Valča jen jeináček, ale tvoje důvody plně chápu. Než aby nedej bože val neměla maminku to je lepší když nebude mít sourozence…
    Já bych tedy chtěla dětičky 3, ale uvidíme jak budou korunky a hlavně chuť od manži. Chtěli jsme dětičky dva roky od sebe, takže bychom se brzy měli začít snažit o druhé, ale manžovi se nějak nechce :S A je i fakt, že já mám nějaké gyn potíže. Začlo to tím, že sem po sexu vždy týden krvácela – Dr. udělala spoustu testů a že uvidíme a dala mi ATB s tím, že nejspíš zánět. Dle výsledků tedy žádný problém nenašla ani ten zánět, ale po atb už to bylo dobrý. To bylo před vánocema. No a teď sem zapoměla antikoncepci a začla sem krvácet tak sem si říkala že asi menses (mám prášky při kterých vůbec není) nojo, ale ono už to krvácení trvá 14 dní 🙁 takže ve čtvrtek až tam Dr. bude půjdu zas na gyndu. takhle to druhý asi nebude… Kámoška už si ze mě tedy dělá srandu že jsem těhu. Pač ona otěhotněla přes prášky, pak jednu zapoměla a začla krvácet a jak pak ty prášky brala tak furt krvácela – prostě se to nějak otočí 😀 No uvidíme ve čtvrtek…
    A ke spaní – my posunuli usínání až na 21 – 21:30 a je to super – od té doby Přéma chrní v podstatě celou noc – někdy se nevzbudí vůbec a někdy jen kolem 4. Je tedy fakt že je to nespavec – přesože chodí spát až takhle dlouho tak kolem 7 už je vychrupanej :O
    A někdo se tu už dávno ptal co už dětičky umí, tak tady máte náš seznámek :
    paci paci, papa, tak jsem velikej, na (dej trošku vázne), a bafání
    krásně říká táta, na, kuk, koukej, občas bába a včera začal i máma a dneska to furt opakoval – to je tak krásnej pocit :$
    a pak ještě zvuky zvířátek – prasátko, ovečka, kukačka, lev – jen z té ovečky udělal teď kozu (jak začal říkat máma tak to M nacpal i sem místo bééé dělá mééé 😀 ) je to snim sranda
    a už dělá i pár samostatných krůčků – třeba od skříňky ke mě nebo mezi mnou a manžou – zatím zvládá tak 3-4 ale i tak. dneska už dokonce našel odvahu a šel od skříňky k židli taky jen 3 kroky, ale už se asi tolik nebojí a nepotřebuje tam toho člověka :o))
    Je to hrozný jak nám ty dětičky rychle vyrostli – vždyť je to taková chvilička co jsme si ty uzlíčky přinesli naprosto bezbrané z porodnice. A dneska už jsou takový lumpíci…
    Koukám, že sem se pěkně rozepsala – se vám to ani nebude chtít číst 😛
    Která jste dočetla až sem tak děkuji 🙂
    Přeji krásný večer a dobrou klidnou noc

    #865969
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, to je dobře, že budeš mít novou pračku, to se ti bude prát jedna báseň :)) A je dobré, že to přivezou, zapojí a starou si odvezou.
    Babyzno, tedy vy máte šikovného kloučka :)) Já jsem tě dočetla až dokonce:D a to před spaním, tak jsem pak usnula jako nemluvně.
    Jinak s těma žens. probléma si to dovedu představit,jak to je nepříjemné. Tak přeji, aby brzo zjistili z čeho to je a nebylo to vážné!
    Já musím zaťukat, mám vše v pořádku, jen mám silnější menses než dřív a to mě jedině štve, dřív jsem mohla používat tampony jako nic a teďka mi to vadí… Snad časem to bude lepší..
    Jinak včera jsme byli na té večeři,tak Adámek byl hlídaný. Jsem ho vykoupala,nakrmila a šoupla do postýlky a půl hodině byl klid,tak jsem ho šla zkontrolovat a jako kdyby to tušil,tak nespal a když jsem tam nakoukla,tak začal řvát jak tůr a nechtěl už ležet a zrovna přišli Hon. rodiče,tak povídali, ať jim ho dám, že ho tam pak dají za chvilku. Tak jsme šli. Prý šel spát pár minut po našem odchodu a celou dobu spinkal. My jsme přišli asi v půl dvanácté. Taková děsná zima, co byla venku.. fůj, na to že jsem měla dvoje ponožky a zimní boty,tak jsem měla červené prsty..
    A normálně jsem ještě ve dvanáct nemohla usnout.. A vzbudila jsem se po šesté hodině a už jsem byla vyspalá.. a Adámek spal až do sedmi. Bylo krásně ho vidět, jak se probouzí. Jak se protahuje a kouká na ručičky. Jo a novinka, Aďa se začal i v postýlce přetáčet na břicho a pak na mě čumákuje z postýlky:D 😀
    tak páá,jdu snídat.

    #865970
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Takže po dlouhé době opět tady. Zase jsem zmrzlá jak h….. Fakt už mě sere že nemáme ten internet. Budu muset manžílka trochu popostrčit ať s tím něco dělá.
    Takže já mam také menzes po porodu silnější. Pěkně mě to se….,
    Vše jsem nečetla páč se to fakt nedá vv té zimě.
    Pokroky u nás ….. nic nového snaží se už ťapkat sám a jak píš Babyzna udělá mezi námi tak 2 kroky…ale zatím je pěkně opatrnej. Z mluvením to u nás asi nebude jen tak… páč se mu zkrátka moc nechce. Umí máma občas táta něco jako bába…. a jinak na vše ukazuje prstíkem a dělá eeee 🙂
    V noci se stále budí na mlíčko………mno a to je asi vše.
    tak pa musím fakt nějak tn internet vymyslet nebo tady jednou zmrznu.

    #865971
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko, jen toho manžu popožeň,ať už máte net doma.
    Jinak já vybírám zrovna golfky, páč jako skládat a rozkládat sporťák je fakt na hlavu a plus do toho nákup.. šílenost.. a musím říct, že těch golfek je a jsem z toho uplně paf a nevím, které vybrat. Už tedy mám tak nějak tři favority, tak je ještě pojedeme někam zkouknout, abych viděla, jak to vypadá normálně než to objednáme..
    No a ten náš Aďa je fakt zlobivý, co se týká jídla. Dneska jsem mu uvařila bram. kaši, mrkev a maso a fakt to měl dobré,tak chvilku jedl,pak už nechtěl jíst,tak jsem to přihřála,tak zas jedl a pak zas ne.. A jelikož jsme měli jet na nákup,tak jsem mu asi po hodině a půl dala přesnídávku a tu celou vyblajzl.. No a vyjeli jsme on se posral,to byl takový smrad v tom autě.. a já samo neměla přebalovací podložku v tašce,takže jsem je musela koupit a pak jsem šla přebalovat do koutu v globu, fakt total zesranej+o( .. No a když jsme pak vystoupili kousek od baráku a dala jsem ho do kočáru,tak usnul,takže jsem mu doma nemohla dát sváču.. tak dostal po koupání až kaši.. No já bych prostě potřebovala,aby mi ten oběd jedl a mnohem víc než jí. Nevím, jak to do něj nacpat, on prostě po určitě době zavře pusu a nechce, takže někdy mi sní jen 100g, což je málo..My fakt máme samé trable a do toho to cvičení, dneska byl i řev, jak nechtěl cvičit a my chtěli, aby cvičil..

    tak zatím

    #865972
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Babyzno, já Tě taky přečetla celou (teda Tvůj příspěvek). Přéma je šikula. Kuba říká tak akorát mam nebo mamba, hata, aba a ham. Ale na povel to rozhodně není, prostě to řekne jenom sám od sebe, když se mu zrovna chce. Zvuky zvířátek ho učím, ale on se mi jen směje :'( . Jinak taky přeju rychlé vyřešení gyn. problémů, abyste mohli pracovat na dalším mimču 🙂 . Jinak já mám teď manzes mnohem silnější, první 2-3 noci musím mít noční vložku i tampón. Jinak teď ani tampóny moc nenosím, furt bych je musela měnit. Je to děs.
    Bambulko, nakopni toho svojeho chlapa, ať už máš net doma a nemusíš nikde zmrzat!
    Dneska u nás byla návštěva a Kuba baštil úplně vzorně. Takovýho jsem ho pěkně dlouho neviděla. Zblajznul celou activii tvarohovou, jindy nechá skoro půlku. By jsme měli mít návštěvy častějc!

    #865973
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi,tak to byl Kubík tedy vzorný jedlík před náštěvou:D To je jako, když my jsme někde, tak Adámek je usměvavý a vše taky papá a doma mi to pořvává a jí jen co se mu chce.. nebo spíše sní toho méně..
    No ale dneska byl vzhůru už v půl šesté,takže dostal pak sunar,tak nám snad to jídlo dneska vyjde, za chvilku dostane sváču,pak mu uvařím svíčkovou se špagetama,tak jsem na to zvědavá, zda to bude jíst..
    To cvičení máme taky jak kdy, to posilování na boku jednou jde krásně, pěkně zvedá hlavičku a posiluje a pak se mi začne smát a otočí se mi na bříško..
    A dle DR. z neurologie, on to lezení má v hlavě,tak prý je jeden cvik zbytečný podle ní, ale i tak ho cvičím s ním. Já bych si opravdu už přála, aby se mi už rozlezl.. jsou to fakt starosti, cvičit s ním, nacpat do něj ty „vitamíny“ nebo co to je.. pak hlídat každé jídlo, aby to snědl..
    A do toho mi ta díra po zubu docela natekla a mám tam asi zánět, ale nemám komu dát Aďu,takže musím s tím počkat do středu až tam půjdu a pohlídá Honza.. Tahat Aďu k zubaři a navíc bych ho tam musela nechat na chodbě,tak to fakt ne. To vydržím, kdyžtak mě Honza odveze na pohotovost..
    Tak zatím, jdu Aďovi uvařit čaj..

    #865974
    Anonym
    Host

    ahojte,
    máme po oslavě, dort byl výborný a fakt krásný. Valuš z panenky měla ohromnou radost. poseděli jsme se sousedama, takže byl to fajn den. jen kdyby nám to něco nepokazilo. nevím zda nějaký vir nebo něco špatného k jídlu, ale včera jsem první lehla já, jde to vrchem, spodem, nemůžu ani chodit jak jsem slabá, tkže včera možná 4 piškoty, půl přesnídávky a možná půl litr čaje. spala jsem vedle aby malá nic nechytla. no ale v půl 3 se pozvracela i ona, ted ráno zase. večer jsem ještě volala šéfovi od martina že nemůže jít do práce, protože nám je hrozně špatně (to je právě ten jeden soused), prý no jo, že co se dá dělat. ted ráno jsem jim volala a prý markéta (má 2 měsíce do porodu) už taky zvrací a sedí na wc. holky nemám ani tak strach o mě a malou, ale nejvíce o ní. no a další sousedi také lehli, fakt hnus. takže už perem, no a Valinkaj e jen na čajíku, ted už leží v postýlce a asi spinká, je tam ticho. byla jsem jí jen přikrýt a jak mě viděla ani nevstávala jako vždy. jen klidně leží. tak jdu na ní zas kouknout, zatím se mějte a papa

    #865975
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti,tak to držíme palce,aby jste se brzo z toho dostali! Chudák ta sousedka,to bych měla fakt taky strach :((

    #865976
    Anonym
    Host

    Peti, tak ať jste brzo v pohodě. Taky bych asi měla strach o tu těhu sousedku. Snad to není nic zákeřnýho. Budu na Vás myslet. Jak jsem četla, že Val spí a je tam klid, tak mi došlo, že Kuba taky spí a já mám vypnutou chůvičku 😛 .
    Ivčo, já bych taky cvičila všechny cviky, ikdyž je nějaký zbytečný. Třeba mu pomůže zase na něco jiného.

    #865977
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    jsem moc ráda, že jste ten můj „román“ dočetli až do konce…
    Peti také přejeme brzké uzdravení i těm sousedům a jak píšete – tý těhulky je mi taky líto – to musí být děs takhle s bříškem :o(
    Děcko jak píšeš že malej nemluví na povel – tak to Přéma jak kdy – zvířátka dělá když řeknu jak dělá…, a občas zabere i na řekni máma, táta a podobně – ale musí se mu chtít – a taky jsem zapoměla – parádně mu jde NE – a to řekne klidně na všechno…
    A jak holky píšete že od porodu máte menses silnější tak v tom nejste sami taky to ze mě teče jak když píchneš prase – děsný. Ale asi to fakt dělaj ty prášky pač sem opět v pátek a v sobotu nevzala a je po krvácení… Včera už jsem tedy vzala a dneska taky a zatím klid tak uvidíme…
    Bivi a vydrž chápu že to cvičení je nahouby ale uvidíš že určo zabere….

    #865978
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    no doufejme, že to zabere, určitě dělá věci, co předtím moc nedělal. Ale občas je to už fakt boj, aby cvičil.
    Tak jsem zažila klidovou chvilku, Adámek zaujatě koukal na tv a jen si žužlal prsty a ani si nechtěl hrát a když jsem přišla blíž,tak jsem ucítila důvod klidu 😀 +o( Zkaděnej až hrůza a představte si,že začal řvát,když jsem ho nesla na přebalení.. chápete to?? On snad chtěl být posranej a spokojenej,než přebalenej 😀
    Babyzno, mě tedy antikonc.pilule taky způsobují krvácení, takže je nebere. Když už jsem před pár lety je brala,tak jsem vyzkoušela xx prášků než my jedny sedly a oni je pak přestali vyrábět,takže jsem zas byla bez.
    Jinak dneska jsem Aďovi uvařila tu dětskou svíčkovou se špagetama,tak to krásně baštil,ale zas snědl necelých 150g.. a ke konci to jídlo bylo všude, na oblečení, na zemi, na židli.. tak zas večer budu prát 🙁
    Tak zatím páá

    #865979
    Anonym
    Host

    Ivčo, hoď jsem recept na tu svíčkovou! Kuba dneska zblajznul zase celou skleničku. Když nevaří mama, tak sní všechno. Darebák!
    Já musí brát HA, jinak mám hormony v pr… a ani bych menzes neměla. Takže poctivě papám, ale co je beru, tak postupně mi menzes slábne, resp. už to není dvoutýdenní zabíjačka, ale je 6 dnů.
    Musím se pochlubit. UŽ MÁM DOMA PRAČKU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sláva!!!!!!!!!!!!! Sice teď prát ještě nemůžu, prý je zmrzlá ze skladu, tak ji mám nechat min. 5 hodin rozmrznout. Prý by stejně ani neprala. Jenže mi ji kvůli hadicím kousek posunuli a já teď musím přeskládat celou koupelku, teda spíš jednu skříňku a koš na prádlo. No ale to nějak zvládnu, hlavně když můžu vyprat.
    Malýho jsem šupla do prázdné studené ložnice do kočáru. Má tam cca +10stupňů, tak doufám, že bude chrupat minimálně hodinu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,736. až 3,750. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist