únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,766. až 3,780. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865995
    Anonym
    Host

    jé, vysocí lidi na golfky nemůžou snad žádní. já mám 172 cm, manža 181 ? a golfky nekopem. to je spíš stylem chůze. jinak kámošce se třeba ty chicca líbí jo a má asi 184 cm :), že jsou prostorné, mě takhle také, jen to prostě chrastí, ale to kterékoliv golfky s těma umělýma kolcama. ona má britax a taky pěkně rachotí, naopak jsou proti chiccu o dost menší, nejdou dát do lehu, no mají hodně nevýhod a to si člověk řekne britax za 5 litrů :), proto jsem moc spokojená se sportovní korbou u xlandera, prostorný, gumové nafukovací kolečka, nicn evrže či neskřípe při ježdění, skládání je pohodlné, je lehký. do auta senám v pohodě vejdou oba kočárky. kdybych neměla xko, tak jezdím určitě v golfkách a spokojená jako takhle bych byla 🙂
    jinak máme vše vydesinfikováno, přes kliky, madla, klávesnici :O , ješwtě povlíct postel. na oběd byla rychlovka, dušená mrkev s kotletou a bramborem. až je mi zle. malá zas odmítá jíst. ted jak je u nás nemoc tak vypije max i 120 ml mlíka, tak snad už to brzo poleví, takže jsem nyní ráda za jakukoliv lžičku jídla do žaludku.

    #865996
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsme i po rhb a po obědě. Dneska Adámek papal, asi byl z toho rhb zničený.
    Musím říct, to rhb je hrůza pro to dítě 🙁 Adámek řval jak na lesy. Bylo mi ho tak líto 🙁 Máme dva nové cviky, které mám s ním cvičit a nahrazují ty předchozí. Musí posílit svaly. Prý je dobrý pokrok,že když ho posadím tak sedí a vyvažuje se a nepřepadává. Tak ho mohu posazovat. Jen jsem z toho zmatená, ta jedna paní z druhé rhb, neposazovat, takhle že mohu.. Tato tedy myslím asi ví co a jak, přesně mi dala cviky pro něj.. tak sem budu chodit, ale paní bude dva týdny pryč,takže mezitím budu chodit na to druhé.. ale jinak bych chodila jen sem. Páč je to blíže a myslím si,že to paní fakt umí..
    A odpoledne zas jdu já k zubařce,tak jsem na to zvědavá, zda mi dá dren,nebo je to už lepší..
    Tak zatím pááá

    #865997
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem tu po sto letech, ale koukám, že sestava pořád dobrá:) . Dívala jsem se zatím jen na pár příspěvků a vidím, že Biba čeká druhé<:o) . Co to bude? Ještě někdo? Jej to musí být radosti, trošku závidím, my bychom to chtěli začít zkoušet na podzim. Aspoň já jo:) . Jediný, čeho se bojím, že mi zas bude půlku těhotenství blbě. Takže je to odloženo až po diplomce a dovolené:P . Taky jsem se dívala, že píšete o golfkách. Máte některá nějaké ozkoušené? Já se v létě chystám jezdit hodně vlakem (k rodičům), tak jsme koupili X-landrové z loňské kolekce. Chtěla jsem něco levného a lehkého. Do terénu ale samozřejmě se sporťákem. Bibo, kupujete dvougenerační kočárek?
    Peťulko, my si tu žaludečně-střevní virózu prodělali o Vánocích, krom Johanky. Bylo to velmi veselé. Hned v lednu to chytla má kamarádka, která byla zrovna v 9. měsíci těhu a tímhle se rozrodila. Takže z ní šlo každým otvorem něco. Bylo mi jí mo líto. Ani příbuzní ji nemohli v porodnici navštívit, protože to doma chytli všichni.
    No, jinak asi většinou víte z fotek, co se u nás děje. Já se snažím napsat tu diplomku (ještě pořád), Johanka je poděs – teda hodná, ale náročná na pozornost. Tento týden se rozchodila, tak je to sranda. A když se nudím, tak jsem objevila kouzlo blogů (tady jeden se skvělými modely pro děti: http://coolkidsclothes.punt.nl/) a šití. Takže tak…
    Budu k vám zas nakukovat častěji:) . Pa, hezký večer!!!

    #865998
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Kájo, ty máš Johanku šikovnou 🙂 To my si zatím můžeme o krůčkách zdát. Já s Aďou musím cvičit,aby si posílil bříško a mohl se rozlézt.
    Aaa dávají Kouzelnou školku a Adámek je v tranzu 😀 Tak to prý není ono, když tam není František:O
    Dneska jsme spali až do půl osmé:D To je rekord, to zatím se ještě nestalo, ale zas se nám rozhodí jídlo*-)
    Evi, tak co oslava ?? A co Kubík dostal ?? :))) Snad nemáte nějaké pooslavové starosti..
    Jinak jak jsem navečer byla u zubařky,tak mi tu díru po zubu musela vyčistit, trošku ubrousit kost, páč se mi to prý kvůli tomu špatně hojilo :((( A ještě my dělali rengen celé pusy,tak mám dva kazy,tak na ně půjdu v březnu 🙁
    Jen jsem jí řekla,že to chci pak vyvrtat najednou a bez injekce. Včera jsem měla tři hodiny pusu ztuhlou a to fakt nehodlám mít zas.
    Tak hlídal Honza a pak i koupal, páč jsem fakt byla z toho unavená. Tak to zvládl. Jen normálně neví, jaký má použít ručník na Aďu a že mu má pořádně opláchnout vlásky od mýdla.. Njn, to je to jeho, že já to umím víc.. kdyby se víc všímal a zajímal,tak to zvládne na jedničku:D
    Tak páá

    #865999
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Kájo, Johanka je mooooc šikovná a hezká holka.
    Ivčo, oslava bude až v sobotu. Zatím máme trošku jiný starosti. Jak byli ty mrazy, tak se nám pod střechou začla kondenzovat voda (průlezem nahoru šlo teplo a střechou zima). Takže máme mokrý stropy. Tak se to tady řešilo co s tím. Jenže večer se objevili další fleky. Naštěstí už ta voda dolů nekape. Předevčírem večer začla totiž kapat lustrem Michalovi do noťasu. Už mě to fakt nebaví. Pořád nějaký problémy.
    Jinak já dneska zkusím Kubovi uvařit tu svíčkovou. Ještě mu k tomu vařím zeleninu k masu, takže bude mít do mrazáku i zeleninový vývar. Hovězí maso už na mrazáku mám. Tak doufám, že mu to bude chutnat.
    Dneska u nás byla celkem pekelná noc. Od 22:30 do 4:00 jsem byla 5x vzhůru a 4x chtěl Kuba papat. O půl 5 jsem šla se psem ven. Pak jsem si teda ještě na hoďku lehla, ale jsem chodící mrtvola.

    #866000
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to chápu, takové starosti s tímto a ještě když pak dítě furt se v noci budí 🙁
    By ses potřebovala vyspat, abys měla sílu. Ale se fakt divím,že se ti tak moc budí na jídlo.
    No já byla teďka v tom pokoji a zjistila jsem,že máme zas plesnivé rohy 🙁 Takže jsem z toho zas otrávená, budu muset to tam postříkat a dát prádlo jinam. Buď ven nebo sem do obýváku 🙁 A ještě musím jít cvičit s Aďou.

    #866001
    Anonym
    Host

    Evi, to teda vůbec nezávidím. vždyt máte vše nově udělané a teď tohle. to je tak na škrábání stropů a nedejbože, pokud jsou zateplené. na tohle je zlatý byt. prakticky nic nehrozí. ale tak možná to zkusit protáhnout přes pojištovnu 🙂 , jinak na ty kondenzy je dobrý prý jeden nátěr, který právě tohle nedopustí. taky nad tím uvažuju, jenže na ten náš strop (a 2 krovy) jev obýváku, by to vyšlo na 17 tis 🙁 .
    Ivi, zuby jsou nemilé a navíc když bolí. já můžu děkovat, že máme asi dobré geny či co (tuk tuk), mám možná 4 plomby a to naposledy snad ve 4 třídě dělaný. byla jsem jen jednou na opravě stávající. pak zuby moudrosti už mám všechny vyrostlé a dobrovolně i vytrhané. když jsme u zubu, tak jsem si ted koupila meridol, mě trošku blbnou dásně, byla jsem ve druháku na uříznutí takové té uzdičky co je mezi dásní a rtem, stahovala se mi vlasntě při mluvení dásen a hrozila by para… , tak čas od času koupím tuhle lepší pastu a ono se to pěkně zacelí, navíc mám pocit že i krásně bělí zuby a nemám žádný takový ten povlak za den.
    no a dnes jsme byli na očním, valinka je ok a já mám na čočky na tom lepším oku -5,25 :'( , fakt budu slepece za chvíli. rovnou mě dr zprdnul, že jaktože nechodím do glaukomové poradny a jestli oslepnu bude jen moje vina. tak jsem nafasovala kapky na zlepšní toho pitomého tlaku v očích, za týden na kontrolu a udělá i perimetr. a cesta do nemocnice byla fakt úžasná, tam jsem řídila já a jelo se max 65, cesty zafoukané, bílé, fakt tu je kalamita. martin než jsme vyjeli, odhazoval sníh přes půl hodiny. bydlet na sídlišti, udělají to za nás technické služby, ale tak zas než se prohrabem od dveří k brance, pak schody k autu, před autem, neboť obecní bobek, co shrnoval sníh, tam nechal krásný nános.
    no a nevím co máme s tím jídlem, to už není nechutí, odmítá obědy, i kupované i vařené, martin ten domácí dojedl, fakt mě malá štve.

    #866002
    Anonym
    Host

    Tak svíčkovou dojedl pes… :@ . Musela jsem vytáhnout kupovaný, toho snědl tak půlku, ale to byla taková ta miska od 12 měsíců (250g).
    Strop už je v podstatě suchej, jen jsou na něm žluté fleky. Prý nám zateplí ten průlez na půdu a to by mělo pomoct. Pak by asi řešili odvětrávání půdy. No uvidíme.
    Ivčo, s tím jídlem to byl dneska extrém, ale v ty 4 dostal čípek a pak spal až do 8. To se už dlouho nestalo. Takže ho asi zuby… Jinak už jí kolem desáté nebo 11 večer, protože kaši má v 6 a pak většinou jde spát, pak si dá kolem 2 ráno, ale jen 120ml a kolem 6 jako snídani. No a pak už bývá vzhůru.
    No nic, musím jít trochu uklidit a dám si asi sprchu. Zase tu fouká a k tomu chumelí, takže dneska zase bez prochajdy :'( .

    #866003
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak my jsme už byli i na procházce, v Praze je málo sněhu a spíše to povolilo,takže jsou místa suchá, ale kolem naší louky je sníh a dost to tam klouzalo, ale díky tomu,že jsem šla za kočárem, tak jsem sebou nešvihla.
    Jinak se mi dneska už Adámek 3x posral, ale právě nejhorší to bylo při obědě. Pěkně papal, ohřála jsem mu celou skleničku 200g a fakt jsem až čučela,že furt otvírá pusinku,když se najednou na židličce sesunul a začal se tvářit, jak když tlačí a pak jsem slyšela takového rychlé šloupání. Takže jsem ho vzala na přebalení, páč by asi jinak nejedl.. A málem jsem se fakt +o( .. měl to i vepředu.. No a pak jsem ho zas vrátila do židličky,přihřála jídlo a on to celé zbaštil :)) Já jsem fakt byla ráda.
    Holky, opravdu s vámi soucítím ohledně toho nejedění, páč my si to docela procházíme často, ale naštěstí do něj vždy něco dostanu a pak i svačiny, pamatuji ty tři dny,kdy nejedl nic.. Fakt u nás to byl ten zub. Jinak u nás to na další zuby nevypadá,zatím asi mu stačí dva..
    tak zatím páá

    #866004
    Anonym
    Host

    Ahojda, dneska jsme měli ultrazvuk a byli tam dneska i medici, takže to bylo hodně podrobný a je jasný, že to je kluk :), dokonce nám to kvůli medikům řekli zadarmo, jinak se to tam prej platí..Porovnávala jsem si ty míry s Fílou v tomhle týdnu a je tenhle maličko menší, tak doufám, že to nebudou nakonec zase ty 4 kila..Kájo, dvojkočár asi mít budeme, bála bych se nechat Fílu jen na tom skejtíku. Asi to bude možnost, že děti jsou za sebou, líbí se mi tříkolka Jané Powertwin, i když na každým kočárku se najde nějaká nevýhoda..
    S tím jídlem se mi teď taky zdá, že Fíla jí míň, zvlášť co já uvařim jí hůř než dřív :(. Taky už nechce večer kaši, nikdy ji moc nemiloval, ale teď už ji ani do pusy nevezme..
    Jdu si dát něco, mám teď furt hlad 🙂 Paa

    #866005
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem Adámkovi dneska vyprala mantinel a jaksi mu to je divné,že tam není a nechce usnout, furt chytá tyčky a otáčí se na břicho a cpe i nohy ven.. To bude asi veselo..Navíc jsem mu tam dala do hlavy polštář, aby neměl otlačenou hlavičku.. ale jak ho vidím,tak budu muset najít ten druhý mantinel a šoupnout mu ho tam..
    Zítra jedeme ráno na rhb, moc se mi tam nechce, už jsem tento týden fakt z toho běhání po rhb a k zubaři, uplně k.o. Ale tentokrát jedeme autem,tak to bude rychlé..
    Tak asi to moje zlatíčko usíná :))
    Bibo,tak moc gratuluji ke kloučkovi, ty chodíš na Bulovku ?? Já si jen pamatuji,že na Bulovce taky často byli medici při porodně,naštěstí na mě nevyšli, asi bych byla z toho dost nervozní a taky bych se styděla. Mě stačilo, že mě vyšetřovali mladí doktoři, co týden jiný..
    Tak zatím páá

    #866006
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jsem chtěla napsat poradna ne porodna 😀

    #866007
    Anonym
    Host

    Chodím do Motola, tam jsou medici pořád, i na příjmu k porodu byli, dneska prvně jsem za ně byla ráda, protože jim to pěkně pořádně ukazovala, jinak třeba v předporodní poradně to bylo docela nepříjemný a na tom příjmu mi dělal klystýr a dával nějakou injekci a byl teda nešikovnej, to byla hrůza, ale měl z toho nervy, mě už to bylo skoro jedno..

    #866008
    Anonym
    Host

    Bibo, gratuluju k dalšímu chlapákovi. Bude veselo:-).
    Holky, u nás dnes poprvé napadl sníh a půl dne vydržel. Hned jsme vzala boby a Johanku a hurá do parku. Strašně se jí to líbilo, hlavně když to jelo rychle. Ani vám nemusím říkat, že jsem přišla pěkně utahaná.
    Koukám, že vám děti stávkují s jídlem. U nás je opačný problém, Johanka by pořád jen jedla. A naprosto všechno. Ještě jsem nenašla, co by jí nechutnalo. A to fakt nejsem moc dobrá kuchařka. Ještě i malinko kojím, večer před spaním a někdy kolem 5 ráno, když se poprvé probudí. Jsem ráda, že nemusím vážit cestu do kuchyně a ohřívat láhev:P .
    Chodí už děti na nočník? Nám se teď začalo dařit. Dnes jen jedna počůraná plinka. Ještě pořád používám látkovky a papírové jen na ven. Mám z toho radost a bojím se, že jsem to právě zakřikla.
    Děcko, s tou půdou vám to nezávidím, taky to znám z domku od našich. Museli jsme líp zaizolovat střechu. Tak snad vám ta izolace průlezu pomůže… Manžel právě dělá omítku v koupelně, takže stavební práce u nás jsou neverending story:) . Hezkou dobrou noc!

    #866009
    Anonym
    Host

    krásné ráno,
    Bibo já ti i závidím a hlavně klučíkovi přejeme krásný pobyt v bříšku. mě by medici asi nevadili, u nás se to nevidí. ale z vyprávění od mamky, kdy mě rodila, tak prý tam bylo na sále 10 lidí na čumendu a bylo jí to upřímně jedno 🙂
    Kájo, Janka je šikula, když je takový jedlík. my také nemáme normálně problém, ale ted je to prý fakt tou střevní chřipkou. dnes jsem byla rozhodlaná jet k dr, ale prvně jsem volala, zda to má cenu. aby nám dr řekl, že máme užívat smectu, tak to stačí po tel. prý když nemá horečky, tak radějc nechodit. že je plná čekárna kadících dětí :(, no jo, asi došel „mor“ do krnova. nemáme ani nutit k jídlu. takže dnes dostane polívku z mražáku, at má trošku tekutin. nechce ani čaj a ani mlíko.
    jé drak se blíží, tak fičím, mějte se

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,766. až 3,780. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist