únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,886. až 3,900. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866115
    Anonym
    Host

    Ivi, ten kočár vypadá dobře..Taky mě dneska bolela hlava, myslim, že ta změna počasí..Dobrou noc, jdu spát za Fílou, vstával nám dřív v 8 a ted po 7 už leze z postele :S

    #866116
    Anonym
    Host

    dobré ráno,
    ivi ten kočárek je stejný od pohledu, jen nižší cena. jen je mo´žná škoda že to nemá nánožník v ceně. i když mi nánožník u golfek ani jednou nevyužili, ale jezdili jsme jen občas a navíc jen jak bylo teplo.
    no ba u nás byla dnes noc celkem ok, možná jí bývá teplo, je normálně v tom pytli a nožky přikryté peřinou. dnes jen v pytli. zkusím znovu i dneska. ale mě připadá že máme v noci děsnou zimu. oba s martinem jsme přikrytí až po uši.
    večer jsem poslala doklad do pojištovny za pořízení skřínky, tak čekám už jen na peníze, jenže budeme uričě muset udělat dvířka, jsou fakt nasáklé vodou a celkem se rozjely :@ a aby toho nebylo málo, tak máti měla večer potopu v koupelně, ale na to se pojištění nevztahuje, kape jí ze zásobníku na vodu, tak už je tady opravář. takže asi se budou chodit umývat k nám, než budou mít opraveno.
    ted mě napadlo. máte pro prcky takové ty obrázkvé dřevěné knížečky? my je děsně rádi. už jich má snad 8, dokonce i počítání pro batolata. stojí u nás 69 a hodně se na tom učíme. když narazíme na černou, tam je obrázek kočky, tak udělá čiči a potukává na ní jak pitomá 😀 pokud byste měli zájem, písněte, zajedu klidně koupita pošlu. koukám že na ní je www, tak je to http://www.rebo.cz

    #866117
    Anonym
    Host

    dobré ráno,
    ivi ten kočárek je stejný od pohledu, jen nižší cena. jen je mo´žná škoda že to nemá nánožník v ceně. i když mi nánožník u golfek ani jednou nevyužili, ale jezdili jsme jen občas a navíc jen jak bylo teplo.
    no ba u nás byla dnes noc celkem ok, možná jí bývá teplo, je normálně v tom pytli a nožky přikryté peřinou. dnes jen v pytli. zkusím znovu i dneska. ale mě připadá že máme v noci děsnou zimu. oba s martinem jsme přikrytí až po uši.
    večer jsem poslala doklad do pojištovny za pořízení skřínky, tak čekám už jen na peníze, jenže budeme uričě muset udělat dvířka, jsou fakt nasáklé vodou a celkem se rozjely :@ a aby toho nebylo málo, tak máti měla večer potopu v koupelně, ale na to se pojištění nevztahuje, kape jí ze zásobníku na vodu, tak už je tady opravář. takže asi se budou chodit umývat k nám, než budou mít opraveno.
    ted mě napadlo. máte pro prcky takové ty obrázkvé dřevěné knížečky? my je děsně rádi. už jich má snad 8, dokonce i počítání pro batolata. stojí u nás 69 a hodně se na tom učíme. když narazíme na černou, tam je obrázek kočky, tak udělá čiči a potukává na ní jak pitomá 😀 pokud byste měli zájem, písněte, zajedu klidně koupita pošlu. koukám že na ní je www, tak je to http://www.rebo.cz

    #866118
    Anonym
    Host

    dobré ráno,
    ivi ten kočárek je stejný od pohledu, jen nižší cena. jen je mo´žná škoda že to nemá nánožník v ceně. i když mi nánožník u golfek ani jednou nevyužili, ale jezdili jsme jen občas a navíc jen jak bylo teplo.
    no ba u nás byla dnes noc celkem ok, možná jí bývá teplo, je normálně v tom pytli a nožky přikryté peřinou. dnes jen v pytli. zkusím znovu i dneska. ale mě připadá že máme v noci děsnou zimu. oba s martinem jsme přikrytí až po uši.
    večer jsem poslala doklad do pojištovny za pořízení skřínky, tak čekám už jen na peníze, jenže budeme uričě muset udělat dvířka, jsou fakt nasáklé vodou a celkem se rozjely :@ a aby toho nebylo málo, tak máti měla večer potopu v koupelně, ale na to se pojištění nevztahuje, kape jí ze zásobníku na vodu, tak už je tady opravář. takže asi se budou chodit umývat k nám, než budou mít opraveno.
    ted mě napadlo. máte pro prcky takové ty obrázkvé dřevěné knížečky? my je děsně rádi. už jich má snad 8, dokonce i počítání pro batolata. stojí u nás 69 a hodně se na tom učíme. když narazíme na černou, tam je obrázek kočky, tak udělá čiči a potukává na ní jak pitomá 😀 pokud byste měli zájem, písněte, zajedu klidně koupita pošlu. koukám že na ní je www, tak je to http://www.rebo.cz

    #866119
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    ten kočárek je fajn a je dobře,že ho mají taky v tom obchodě na ČM,tak se tam můžeme na něj jet podívat..
    Jinak včera mi nakonec bylo děsně zle, odpo jsem i zvracela :(( Já jsem asi alergická na tu injekci od zubařky plus prášky dohromady.. Přesně toto se mi stalo minule po té injekci.. Tak jí řeknu,ať mi to nedává. Nejhorší bylo,že jsem byla s Aďou doma sama.. Naštěstí Aďa si hrál na zemi,tak jsem chvilku ležela na gauči a pak se mi začlo dělat dobře.. Jinak bych asi musela volat záchranku..
    My dřevěné hračky nemáme, ale asi mu taky nějaké pořídím..
    Dnes jsme byli na rhb, tak paní mi říkala,že taky vidí pokrok, chvilku s ním cvičila a ukazovala,co dělá s tělíčkem nového,co předtím nedělal.. A že už má nákrok na to se zvednout do sezení.. Tak máme dva jiné cviky :)) Mám radost,že se to tak zlepšuje :))
    Jen mi ho zas bylo líto,on začne brečet hned jak ho tam svléknu a pak brečí při tom cvičení.. Stihli jsme i hned autobus,tak jsme brzo doma..
    Peti, ty nám píšeš 3x? 😀 😀

    #866120
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky pomozte nám ještě do pondělka hlasovat pro Maxíka Kováře.Já s přítelem hlasujem někdy i v noci a je to vysilijící.Jde to opakovaně po hodině,tak vás moc prosím.

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #866121
    Anonym
    Host

    ivi, né jen jednou jsem to odtukla 😀 a ted koukám co se tady objevilo :O .
    je fajn že se adámek zlepšuje, uvidíš jak za chvilku budeš nadávat že nic neuděláš, protože ti stojí za zadkem a že nechce spinkat, protože se postaví v postýlce 🙂
    hm asi mužeš mít nějakou alergii na látku, řekni to dr. je nepříjemní když jsi sama doma. vím jak jsme měli tu střevní, to byl mazec. byla jsem ráda že jsem dala malou martinovi a já mohla být v klidu celé odpoledne na wc.
    dala jsem malou spát, už mžourala očkama, ale chcí jí učit na po obídkový spánek, dnes bychom nevydržely. už ráno byla vláčná. vypadá že už i spí. je tam ticho. dneska nevařím, mám ze včera zahuštěnou zeleninovou polívku a v tom vajíčko. měla i vali včera, dneska dostane znovu, já si k tomu dám klidně rohlík, ale musím pro něj první zajít. snad ho vedle v obchodě bude ještě mít.

    #866122
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Peti, Ty ses po ránu nějak rozjela 😀 .
    My byli dopo na tom očkování. Malej byl zase od 4 do 6:15 vzhůru, pak naštěstí usnul (v ložnici v kočárku) a já taky. No a oba jsme se vzbudili v 8:45. Takže jsme lehce nastíhali, protože u dr. jsme měli být v 10. Rychlá snídaně a sváča, ještě jsem si stihla umýt vlasy. No a jak jsme tam dojeli, tak Kuba začal tlačit a hezky až na záda. Ještě že mám s sebou kompletní náhradní oblečení včetně riflíků a svetru. Nejdřív se na doktorku smál, ale pak jsme ho položily a začlo peklo. Sestra mi musela pomoct ho děžet v leže a i tak měla dr. problém ho píchnout. Jsem ho nakonec musela trochu zalehnout. No a jak byl zase oblečený, tak házel na dr. curkbliky. Hysterák náš malej. No a k tomu jeho nočnímu a rannímu buzení celkem nic neřekla. Její syn jí to dělal taky, prý ho nechávala vyřvat, bez efektu, hrála si sním, bez efektu, uspávala ho v náručí,… Prý ho to do dvou let přejde. To teda potěš! Ale mám mu zkusit dávat na véču klasický jídlo, třeba to stejný, co měl na oběd a mlíko mu dát klidně hned v ty 4 ráno, že se třeba uspí. A pak po probuzení mu dát třeba chleda s něčím, na sváču nějaký dezertík nebo přesnídávku (stále mi totiž nejí ovoce), oběd, jogurt, pořádnou večeři a před spaním zase mlíko. Tak snad to nějak zabere. Jinak se asi budu brzo stěhovat do blázince. Jo a taky ho mám zkusit naučit jen na poobědové spaní a max. hodinu a půl, pak ho mám budit.
    Ivčo, rozhodně si ten golfáč vyzkoušej. Michal u toho našeho kope do koleček. No ale asi to bude stylem jeho chůze. Jinak my nánožník už párkrát využili. Třeba když jsme měnili gumy u auta, tak jsem nechtěla brát velký kočár a byla už docela zima. Nějak ale nevím, jak ho využijeme třeba příští zimu nebo podzim, když už bude malej chodit. Ale jsem ráda, že k němu byl, minimálně pro jistotu. Ale nánožník se dá nechat ušít nebo koupit univerzální.
    No nic, jdu si chystat něco na oběd. Teda nevím co, když máme prázdnou ledničku 🙁 .

    #866123
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bude to jiné, až Adámek bude ťapkat a vše víc zkoumat. Já jsem fakt ráda, že se Adámek zlepšuje a zrychluje:)
    Adámek už asi hodinku spinká, byl z toho rhb unavený.
    Já bych taky chtěla Aďu naučit na spánek po obědě, ale moc nám to nevychází časově.. Třebas se to podaří…
    Té zubařce to řeknu, když už se mi to stalo podruhé, to není už normální..
    Dnes už budeme mít i doma taťku,to bude lepší: ) Tedy pokud mě něčím nevytočí..

    #866124
    Anonym
    Host

    Ivi a jak snášíš klasický brufen? Jestli třeba nemáš alergii na saliciláty. Moje mamka jí má, takže než jde k zubařce, tak se musí nadopovat lékama na alergii a zubařka zkontaktuje mamčinu dr, aby se nic nestalo. Mamka to má už teda trošku horší, takže se dusí, zvrací,… Poprvé jí i zubařka volala rychlou, protože obvoďačka tam nebyla a zubařka nevěděla co s ní.

    #866125
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Brufen mi nevadí. Fakt jí to radši řeknu, aby mi to pak už nedávala.
    Tedy Evi, Kubík se posrandí i u doktorky:D To je lumpík, ještěže sebou nosíš oblečení.
    Já se beru vždy taky náhradní tričko a punčošky, ostatní si myslím,že snad nezmaže.. Ale to fakt člověk nikdy neví, že ?
    Držíme palečky, aby to očkování zvládl dobře a bez reakcí.
    Adámek zatím spinká.

    #866126
    Anonym
    Host

    my se snažíme také přejít na spánek po o, ale dneska prostě to nešlo, včera v pohodě, jen teda oídekj e přesuntuý z půl 1 na cca 11 45.
    evi já přemýšlím že si dám postýlku do pokojíčku a budu tam spát s malou. nejde o to že jí budu moc nechat vyřvat když bude chtít dudel, ale o to, aby si vzykla o své prostředí a ve 2 letech kdy už bude mít trošku rozum a bude umět říkat dokonale ne, tak aby neměla strach z nového porstředí v noci. no uvidím jak to bude. možná odpolední spánek bych jí tam mohla dát, jenže musím dát na velkou postel nějakou zábranu na bok aby nespadla. nebo počkat než se naučí na postel vyšplhat. protože slízání nám jde, to pochopila hned že se musí otočit a jakože jít zadečkem a nožkama a ne hlavou a rukama 🙂
    já na oběd měla ted párky a rohlík, polívku dám zároven s prckem, zatím asi ještě spí, i když už se nedávno něco ozvalo z ložnice, ale je zas klid.
    hodinu a půl na spánek? to se mi zdá trošku málo na roční dítě ne? to je tak ve školce a to ti naší mrnousové mají ještě čas

    #866127
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, taky to tak máte, že když vám prcek spí, že neví najednou co dělat ??
    Já tu tak sedím a nevím do čeho se pustit.. Na uklízení nemám náladu. To bych spíše Aďu vzbudila a v tv zatím nic moc..
    Já měla k obědu vajíčkové topinky se sýrem.. Mňam :)) Měla jsem na to chuť. Maso se mi nechtělo rozmrazovat.
    Potřebovala bych koupit nějaké na polévku, abych mohla uvařit i pro Aďu. Ráda bych s ním zas najela na domácí, aby mi pak to neodmítal. Ale jsem ráda, že papá i ty skleničky. Dokonce dopoledne vypapal activii uplně s chutí. Mám pocit, že to cvičení mu pomáhá k chuti k jídlu.
    Jinak u nás zatím přesunutí Adámka do pokojíku nejde, máme tam furt velký stůl s pc a dokud nekoupíme menší a tento nedáme pryč,tak by se tam Adámek nevešel a hlavně musíme počkat do jara a přemalovat tam rohy..
    A asi mi pak bude smutno, až bude spinkat v pokojíku, sice už spinká celou noc, ale když se vzbudím tak ráda na Adámka koukám, jak spinká..

    #866128
    Anonym
    Host

    Peti, my Kubu nechali v pokojíčku, když nám opravili tu ložnici. Vlastně asi 2 týdny jsme tam spali s ním, tak se mi to zdálo jako jedinečná příležitost, když si tam rychle zvyknul. Teď teda přemýšlím, jestli si tam nemám koupit postel a občas tam s ním spat. Nebo spíš že bych se k němu přesunula, když se takhle v noci vzbudí a už bych tam dospala. Přijde mi to lepší než ho přesunovat zase zpátky do ložnice. Taky teď líp v ložnici spím, protože kvůli malýmu jsme neměli úplně zatažený žaluzie, abych na něho viděla i bez rožínání světla. Teď máme v ložnici větší tmu a fakt se líp spí. Jinak zábrana na velkou postel je, vypadá jako bok postýlky, že si tam dít může klidně stoupnout. Vím že jí má švagrová, ale nevím kde ji koupila. Její syn spává sám ve velké posteli.
    Jinak Kuba teď hezky zase spinká v kočárku pod oknem. Ven ho tahat nechci, protože už u oběda měl 37,2st. Takže nám to spaní po o možná bude vycházet. Na odpolední prochajdě už pak neusne, to jsme už zkoušeli. Peti, ta hodina a půl spánku je spíš v závislosti na to, kolik toho naspí v noci. Třeba když spí od 7 do 4 a pak od 6 do 9, tak by mu prý měla ta hodina a půl stačit. Rozhodně ho prý nemám nechávat spát dýl než 2 hodiny. A pokud se ráno vzbudí jinak a bude chtít spát i dopo, tak dopolední spánek prý tak max. hodinku a po o tu hodinu a půl. Že je prý možné, že je vyspaný přes den a v noci prostě už pak spát nechce. Uvidíme jak to bude fungovat.

    #866129
    Anonym
    Host

    tak malá spí už teda 2,5 hodiny a v noci spala :), budit jí určitě teda nepůjdu, vím že večer zas usne parádně. s tím my problém nemáme. taky se mi nic nechce dělat. mám otevřen dveře do ložnice, takže jsem si vypla i telku, stejně tam je prd a aby to tady jelo zbytečně a propalovala jsem elektřinu pánu bohu do oken za společnost, tak na to prdím. myčku jít dělat nemůžu, enbo bych jí vzbudila 🙂 tak si tady taky tak sedím, s nohama na podnožce poslouchám jak lupe v krbu a koukám do blba 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,886. až 3,900. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist