únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,901. až 3,915. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866130
    Anonym
    Host

    Peti, kdyby se mi prďola tak debilně nebudil, tak ho nechám chrupat klidně 3 hodiny v kuse. Ale jsem už docela zoufalá a zvykat se mi na to fakt nechce. Jako spát tak 4 hodiny, pak 3 hodiny čumákovat u děcka a pak zase spat 2 hodiny, to je fakt na houby. To o tom kratším spaní přes den jsem ale neslyšela poprvé, takže to asi zkusím. Nehodlám se jen tak vzdát a podřídit. Vždyť je to i pro jeho dobro, aby spal aspoň 7-8 hodin v kuse. Co bych dala za to, abych k němu vstávala třeba 4x za noc kvůli dudlíku. To se celkem dá, když je to otázka jen pár minut.
    Teď už chrupe skoro hodinu a půl. Když se nevzbudí sám, tak ho jdu nejpozděj za půl hodiny budit.
    Jinak já si udělala dobrý hostinec kuře na paprice, teď sedím u pc a jinak čučím na telku, teda spíš do blba. Do myčky naštěstí dát můžu, ložnice je za 2 zavřenýma dveřima. Možná ještě zapnu pračku. Jinak budu odpočívat a čerpat sílu na další probdělou noc.

    #866131
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,tak koukám,že je to všude stejné s tím čučením do blba:D
    Adámek se po 2.hodinách vzbudil a hodinu jsme pak seděli u oběda. Chvilku otvírá pusu krásně a pak mi přijde,že se zamyslí a nekouše a vše mám v puse,takže další nechce.. Tak jsem dala magnetky na hraní. Takové placičky (magnetky),tak je ohybal a pak je hodil na zem,tak ještě utěrku, tu roztrhal a pak až když jsem mu dala prázdný obal od ubrousků,tak začal jíst.. totálně studené,ale snědl to..
    Normálně před chvilkou se Adámek plazil směrem ke mně a koukám, jak si strká při tom i kolínka pod sebe :O 😀 Já čumím a tak jsem si říkala,kam se tak urputně plazí a on k mé pantofli.. když jí nemám na noze,tak mi jí bere.. jen ho hlídám,aby jí neolizoval..
    Tak jsem tedy dala lahvičky do myčky, tak uvidím, jak se to umyje 🙂 ale ty naše jsou taky vhodné do myčky,tak je asi tak pak budu mýt.. 🙂

    #866132
    Anonym
    Host

    Tak jsem se šla na Kubu podívat a teď jsme se oba vzbudili… spal zase skoro 3 hodiny. To bude zase noc 🙁
    Ivi, taky musím mít pantofle pořád na noze 🙂

    #866133
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,třebas se to zlepší a on se to naučí spinkat déle v noci :))
    Tak jsme se jeli podívat na ty golfky a ve skutečnosti jsou hrozné :(( Dost věcí se mi na nich nelíbilo:^) Ještěže jsem je zkoukla, pak bych byla naštvaná.
    Aďa v autě usnul, prostě jak sedne do auta,tak spí.. Ke sváče jsem mu dala banán na kolečka,tak ho hezky baštil. Už se to jedení vcelku lepší :))
    Teď hopsá na koberci a směje se na mě 🙂

    #866134
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!!!
    Adámkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám!
    Tak dneska už žádný tříhodinový noční čumákování nebylo 😀 . Ale zato se Kuba budil každou hodinu a od půl 6 už je vzhůru :@ . Usínám za pochodu. No ale snad se to nějak ustálí a bude chrupat líp. Teď teda žádný zázraky nečekám, protože je po tom očkování a taky si pořád něco cpe do papule. No bude to ještě boj.
    Ivi, to je dobře, že ses tedy na ty golfky nejdříve jela podívat. A co tento: http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Inglesina-Trip-se-skladacim-madlem-2012. No každopádně budu držet palce, abyste nějaký dobrý brzo koupili.

    #866135
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:))

    Evi, Adámek Vám děkuje:D Už dostal dárečky a tak vesele tu vyhrává. A taky mi už nadělil, posrandil se+o(
    Evi, určitě se to spaní Kubíka zlepší, neboj :))
    Adámek se dneska taky probudil po šesté, asi vnitrně cítil, že se před rokem klubal ven, tak aby mi to připomněl:)
    Je to stejně neuvěřitelné, že už je mu 1.rok. Já to mám ještě v paměti, to bříško a pak takové malé miminko, pro mě nejkrásnější na světě :)))
    Jinak včera si náš kocour lehl před Adámka a toho nenapadlo nic jiného než chytit kocoura za ocas a začal ho tahat. Kocour začal mňoukat a pak už to fakt vypadalo,že Aďu sekne, ale naštěstí jsem včas zařvala a kocour utekl.
    Musím Adámka naučit, že kocoura nemůže tahat za ocas. Kocour totiž škrábe :((

    #866136
    Anonym
    Host

    Ivčo, Kuba taky před chvílí vyprodukoval cosi neuvěřitelně smradlavého.
    No kocour je v tomto asi nebezpečnější než pes. Ten teda když se mu něco nelíbí, tak se ožene jako kdyby chtěl kousnout, ale v 99% nekousne a když kousne, tak nedokousne, jenom tak jako chytne. Zatím teda jen na Kubu štěkl a ten se lekl a hned se rozeřval. Musí si prostě zvyknout oba, pes na to, že mu Kuba bude dělat bac bac a různě tahat a Kuba zase na to, že když udělá něco co nemá, tak pes bude štěkat.

    #866137
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    JJ musí si zvyknout na sebe.
    Ty děcka z toho jídla fakt udělají něco nepěkného do té plenky+o( Už koukáme na Kouzelnou školku :))
    Dneska je tedy pěkně zataženo.. a nějak mě bolí za krkem..
    Tak přemýšlím, co budeme s Adámkem dneska podnikat, když má ty narozeniny :)))
    Evi, už je Kubík lepší po tom očkování ?

    #866138
    Anonym
    Host

    Ivi, on ani nijak extra špatný nebyl, odpo a večer měl zvýšenou teplotu, ale protože si furt něco cpal do pusy a všechno kousal, tak dostal na noc nurofen. No a ráno se mi zdál takovej „horkej“, tak dostal další dávku. Takže je mu dobře řádí, teda teď už zase chrupe v kočáře. Asi 3x popojela po ložnici tam a zpátky a vytuhnul.
    Já bych šla s prťatem někam na nákupy, co cukrárny, nebo s nějakou maminou do dětské kavárny. Sice to jsou Áďovi narozeniny, ale Ty jsi u toho taky byla a určitě si to taky zasloužíš oslavit 🙂 .

    #866139
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😀 To je fakt, taky jsem tomu narození byla přítomná 😀
    Pojedeme odpo ven :))
    Nyní jsem dala prát záclony, byly nějaké černé.. a odpo Honza umyje okna.
    Adámek asi půjde brzo taky chrupkat do postýlky, přeci jen vstával v šest a to pak brzo vytuhne.

    #866140
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme si s Adámkem ten dnešek užili :)) Dala jsem mu dárečky. Moc se mu líbí nová hrací farma a hned pochopil,že musí zvíře zmačknout 2x aby začala hrát písnička. Jednou to zvíře dělá zvuk, třebas pes štěká a po druhém zmáčknutí hraje písnička.
    Jen tam je zas kráva a to je neštěstí, Adámek začne hned brečet, když zabučí.. Tak mu hned říkám,že je to dobré a zmáčknu něco jiného. ale ta kráva je jak magnet..
    Pak dostal taky takové menší auto,co jede, když se s ním lehce jede vzad. A to byla fakt psina. Adámek to auto chytal, když jsem mu ho pouštěla a taky to auto vylekalo kocoura 😀
    A pak Adámek dostal taky ten hrací stolek od chicca. Tak jsme málem měli úraz :(( Adámek si ho hned zvrhl na sebe a jak jsem se ho snažila postavit,tak jsem na něj nechtěla pustila tu hrací desku, ale bylo to vedle. No pak jsem ten stolek dala vedle bez té hrací desky a Adámek se k němu dostal a skřípl si tam prsty..
    No a odpoledne jsem mu dala mléko a Aďa pak hopsal na břiše a pak začal pofňukávat,tak jsem ho zvedla, posadila k sobě na gauč, Aďa si krknul a následně se poblil na sedačku:(( Tak jsem se snažila hned to odstranit,ale furt to smrdí :((
    Ale je to moje zlatíčko a už si strká i kolínka pod sebe, tak snad se nám podaří brzo lézt :))
    Tak pááá

    #866141
    Anonym
    Host

    Ivčo, to je dobře, že jste si to tak užili, až na úraz, ale to se stává a Adámek si pak bude dávat pozor. Náš pes nemá rád, když se něco pohybuje a vydává zvuky (vysavač, auto na setrvačník, venku běžci, děti na koloběžkách a odrážedlech). Útočí na to. Takže to pak bude zajímavý, až se bude Kuba na něčem takovým pohybovat. Když teď zaútočí na nějaký to autíčko, tak ho „vyprovodím“ na balkon nebo do jiné místnosti.
    Dneska byla zase zábavná noc… Včera spal Kuba dopoledne asi hoďku a půl a odpo vůbec nechtěl spát. Až v 6 večer se po véči začal šmrdlat, tak jsem ho šupla do postýlky. O půl osmé řev, tak dostal mlíko a prd. Asi po třičtvrtě hodině marného uspávání jsme ho vzali do obýváku a ten hajdalák čumákoval do 23. Pak se zase každou hodinu budil. V 6 jsem ho dala do ložnice do kočáru a spal až do 9. Příští týden má Michal pár dnů dovču, tak se budeme zase snažit malýho uspávat dle knížek a necháme ho asi i víc vyřvávat a hlavně se budeme střídat. Nějak se mi nechce vracet postýlku do ložnice nebo si k němu pořizovat postel…

    #866142
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Evi, co to máte doma za nespavce ??:D 🙁 držím palečky,ať to ten příští týden zvládnete:)
    Já jsem celé ráno věšela záclony. Já to tam nemám ráda, ruce nahoře, naštěstí už nepřevěšuji jako dřív, pěkně si to rozdělím na půlky a většinou se trefím. Aďa mě sledoval.
    Honza včera umyl okna a říkal,jak byly děsně černé a i zevnitř.. V Praze se děsně práší, fakt hrůza :(( Tak jsem ráda,že jsme se do toho pustili a zvládli jsme to před oslavou. Sice mi tu naši nebudou kontrolovat pořádek, ale mám lepší pocit. Ještě tu musím utřít prach a poklidit. Odpo jedeme na nákup na oslavu a pak se bude čistit koberec. A večer si připravím chlebíčky na zítra..
    Holky, nevím, zda jsem to psala, ale Aďa pár dní odmítal večer flašku s kaši, ale my mu tam vždy nacpali a on to vypil a nakonec jsem zjistila,že on neodmítá tu kaši, ale ten dudlík, byl nějak u díry naprasklý a to mu vadilo. Včera jsem to i ukázala Honzovi, nejdříve jsem dala ten dudlík a Aďa to odmítl a pak jsem ho vyměnila za jiný a pil uplně bez problému, jenže to byl menší dudlík,tak to tahal děsně dlouho,tak musíme dneska koupit nový na tu kaši.. Tamten šel do koše.
    Tak zatím pááá, Aďa mi tu vlezl pod stolek a ťuká s hlavou o stolek.. a je mu to divné..

    #866143
    Anonym
    Host

    Ivčo, já taky prala záclony před oslavou. Okna jsem teda ještě neumývala. Na to se chystám, až koupím Kubovi nový nálepky na okna. Možná ten příští týden, když budu mít doma chlapa 🙂 .
    Jinak ten náš nespavec v podstatě spí, ale budí se na dudl. Vždycky za ním přijdu, dám mu dudl, pohladím ho po tváři a on spí dál. Uvidíme jak se to bude vyvíjet do středy a pak začne přísný režim uspávání… Jinak Kuba už kaši večer nedostává, má klasické jídlo, většinou zbytky od oběda 😛 . No nevím co s těma zásobama budu dělat. Mám tady 2 nerozdělané nurtilon vanilkové a 3 hami krupicová na dobrou noc. Možná je prodám známé a tak jednu krabici si nechám jako rezervu.
    Peti, jak dopadla Val s plínkama z DM? Jsi psala že se po první hned oprudila.
    Dneska zkusím Kubu udržet v bdělém stavu až do sváče. Ve 3 totiž musíme jít něco vyřídit, tak by se mi hodilo, aby usnul v kočárku. To by pak mohl jít spát pozděj a ráno by mohl taky spát dýl.

    #866144
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, my máme nějakou shodu v tom úklidu, že ? 😀 Ještě jsem před chvilkou leštila zrcadla.
    Aďa byl v postýlce akční a usnul až nyní, to vědět, tak ho tam nedávám a šel by jíst.. chjo :((
    Tak máš kaši zabalenou,tak je v pohodě udáš někomu jinému. Nebo můžeš mu kaši dát k obědu. Prý se taky může tak dávat.
    Jsem chvilku upravovala alba na fb, ten fb je fakt debilní, buď mi to hlásilo chybu nebo to děsně dlouho trvá než se to uloží..
    Jen jsem tak zjistila,že mám zas hafo fotek a měla bych si je nechat vyvolat, pro sichr :)))
    A k obědu asi nebudu mít nic :(( Nemáme nic pořádného v lednici, jedeme až dnes nakupovat.. nebo si možná udělám hranolky..
    Aďa dostane skleničku, včera jí dlabal fakt pěkně. Zítra mu asi uvařím polévku..
    To je fakt,že Petra nenapsala, jak s plenkama dopadly..
    A Bambulka nám chybí, asi stále nemají net.. bych asi bez netu doma nemohla být. Přijde mi,že jsem závislák.. furt něco hledám nebo čtu.. ale stačím si i hrát s Aďou a starat se o něj..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,901. až 3,915. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist