únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,066. až 4,080. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866295
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi a máš ho taky rozepínací na tu deku ? Vevnitř je zase fleece ?
    Náhodou nenabízeli fusaky i na tom veletrhu,co jste byli? V Praze bude ten veletrh v dubnu,tak tam chceme jít,tak že bych ho tam kdyžtak koupila.. a taky bych tam chtěla omkrnout ty golfky,jestli tam budou..
    Adámek tu vesele cestuje,nahrávám už to video na fb,tak se pak mrkněte :))

    #866296
    Anonym
    Host

    Ivčo, z venku fleece, zevnitř normální bavlněná látka http://www.emitex.cz/fusak2v1-bavlna/
    Na veletrhu je měli, já mám starý model, tentam stál 470 a tento nový už měli za 510 (jestli si to dobře pamatuju). Golfky na ton brněnským veletrhu moc neměli, jen od cam, inglesina a pak ještě nějaký neznámý.

    #866297
    Anonym
    Host

    polívka hotová, žemlovka v troubě, prcek chrní už hodinu a půl, martin za pc a já už konečně také 🙂
    no tak je to tedy ta 6. nemoc, celkem se mě i ulevilo. snad touhle nemocí vše zaženem a už to bude vše ok. máme jít v sobotu na narozeniny malé kamarádky, ale bude tam cca 30 lidí, tak jsem si volala k dr zda můžeme. prý radějc ne, ne žebychom to přenesly, ale že je oslabná a mohla by chytit zas hned kdejakou rýmu 🙁 , jsem se tak těšila. Nelča má ráda minnie, tak máme koupenou termotaštičku a polštářek s minnie, dokonce i balící papír a prdlačky z toho. bude tam i dort s minnie.
    mě se nic nechce, měla bych zas nafotit nějaké oblečení co jsem vytřídila k prodeji, pak dát dokupy odsávačku na MM, sterilizátor, váhu, a už asi i nanny, jneže na to fakt není vůbec nálada.
    Ivi, čekám netrpělivě na to video. ukázal se mi jen malý obrázek, jak je Adámek mezi futrami,tak jsem si říkala že to bude asi k videu patřit.
    taky přemýšlím zda koupit ten fusak moc se mi líbí. měly jsme jen ten do autosedačky a ten byl už malý a tak jsem ho prodala. navíc máme pokažený zip na nánožníku, tak asi jen tak s dekou nebudeme moc jezdit. uvidím, taky se chci pořádně rozmyslet a jestli ho někde uvidím, tak prohlídnu a pak bych objednala.
    jdu si v klídku nalít polívku :), máme zahuštěnou na másle, zeleninovou, a rozškvrdalné vajíčko. snad bude Vali chutnat

    #866298
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti,už by to video mělo fungovat.
    Adámek taky spinká,až se nějak probere,tak půjdu udělat to kuřecí do té sýrové omáčky..snad to bude papat a pak pofrčíme ven…

    #866299
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Bivinko to by bylo super kdyby jsi mi to koupila a poslala. Byla by jsi moooc hodná.
    Bohušek teď spinká snědl půl mističky polévky,ale jsem mu jí nějak moc zahustila nudlema takže tro byla taková nudlová kejda,ale chutnalo. Odpoledne dostane znovu rizotko tak jsme zvědavá zda ho bude baštit.
    Zrovna jak píšete o tom střídání mlíka jsme se chtěla zeptat zda to vadí ještě v roce. Hmmm takže nevím. Chtěla jsem přejít na sunar páč používám ten Babylove z DM a ten mají poslední od 10. měsíce a pak už nevyrábí od roka a tak a hlavně mě nebaví pořád jen jezdit kvůli tomu do DM. Takhle koupim sunar i v supermarketu. Ale zase je drahší. No ale zase ho třeba zasytí na celou noc a nebude v noci chtít 😐 . To je dilema 🙁
    U nás noc tak nějak. Vzbudil se e 23:30 a pořvával. Dnes jsem si šla lehbnout rovnou dopokojíčku páč manžel si šel lehnout už v 18 hod, že mu není dobře a že si jde na chvilku zdřímnout. Spal až do rána a když jsem šla večer kolem ložnice ozývali se tam chrupkací zvuky tak jsem si řekla, že toto poslouchat fakt nebudu a ani nechci aby na mne naplival bacili. Dnes už volal, že je mu hůř jak včera. No jo no chlapi a rýmička 😀 . Hlavně když už v pondělí říkal, že na něj něco leze tak jsem mu nabízela, že mu uvařím čaj s medem, citronem a zázvorem, že mu to pomůže (mě to teda pomohlo). No to že ne. Hmm a dnes prej jestli vby jsme mu ho neuvařila. No děs s těma chlapama.
    Peťul dobře, že už nemáte teplotky. Prej jakmile se opupínkujou tak už to bude OK.
    Ten podzimojarní pytel ani nevím zda budu požřizovat. Zatím používám zimní a později mám ten potah na golfky a Bohouška třenba přioblíknu nebo mu dám nějakou deku. No upřímně na to nějak nevychází ani finance,ale dek máme tři zadky takže něco vymyslím, nebo zaúkoluju maminu, že by z nějaké deky udělala ten pytel. Stačí zip a ďoury na kšandy ke kočárku . Uvidím hodím řeč s mamkou.
    No u nás konečně vylezlo to slibované sluníčko. Už se strašně těším na víkend na sluníčko.
    Jinak jsem zjistila, že tu máme mravence. Jsem včera zametala anametla snad 5 mravenců a před chvilku na mne jeden lezl a připadá mi , že mi snad jeden hryznul do zadnice 😀
    Tak páááček a mějte se moc moc hezky. Mi se odpoledne chystáme zase na prochajdu

    #866300
    Anonym
    Host

    Leni, tak pokud máš šikovnou mamku a z deky by Ti ušila fusak, tak bych ho asi taky nekupovala, jen bych si zašla do obchodu obkoukat ho 😛 . Jinak já mám ještě taky takovou tenoučkou deku/fusak do gofek, ale je to fakt tak na léto. Jinak já pořád dávám nutrilon od 10. měsíce, od roka mají jen ochucený. Bambulko, já si myslím, že když mu ty mlíka nebudeš pořád střídat, tak to moc nevadí. Takže pokud je pro tebe sunar lepší (dostupnější), tak bych to zkusila. Nebo třeba raděj zavolej doktorovi.
    My měli dneska na oběd krůtí maso na smetaně s těstovinama, jen pro obměnu jsem tam přidala rozvařený rajčata s bazalkou (mám je na mrazáku). Docela mu to šmakovalo, jen se mu chtělo spát, tak toho moc nesnědl. No a jak se na to tady dívám, tak dítě spí v kočáře, pes na pohovce… asi taky na chvílu zalehnu. Po sváči jdeme taky na prochajdu. Krásně svítí sluníčko a teploměr hlásí 10st, ale nefouká.

    #866301
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,tak mi hoď do zprávy na FB tvojí adresu se jménem. O víkendu půjdeme do té ikei a já ti tam ten set s hrníčkem koupím a pak bych ti to poštou poslala :))
    My tam koupíme tu židličku. Přeci jen se mi bude v ní lépe krmit Aďu na návštěvě u našich než na klíně.. To už ani nejde..
    Evi, na ten kočár jsem zapomněla se zeptat na té rhb :((
    Byli jsme taky venku a bylo to super, už je přeci jen tepleji,jen tu tedy foukal dost ještě studený vítr. Adámek čumákoval ven. Ale zas jsem zapomněla zkusit mu obrátit korbu,aby koukal dál.. tak příště ..
    Už jsem si objednala ten jarní fusak,zas přes ten obchod co minule,mají zdarma poštovné a přidala jsem si k tomu i nějaké nálepky do vany.. snad to pošlou dohromady..
    Přeci jen jsem dala na vás.. tenhle se dá rozepnout do té deky a má víc využití..
    Sice Honza,zda to není zbytečné,ale jemu přijde skoro vše zbytečné,tak to neřeším.
    Jinak Aďa se furt plazí do ložnice a rovnou k té skříni a už ví jak jí otevřít.. tak se tam musí dát magnet, páč by si tam mohl skřípnout prsty..mě už se to stalo taky víckrát,jak je to jen posunovací..
    tak páá

    #866302
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Tak Bivi jsem ti hodila zprávičku s adresou na FB.
    Odpoledne jsme byli zase pěšo v krámě a pak kočárkem na prochajde. Pokecat tady se sousedama, kde jsem vyfasovala vejce 😀 😛 a pak na sluníčkovou kávikču k sousedce.
    Jinak doma je Bohoušek teda na zabití……. pořád pofňukává za chvilku zase se směje. No fakt nevím co mu hrabe. Pořád chce na ruku. Jsme z něj hotová. Asi zuby či co. Není tam nic vidět v té puse,ale je načase aby se zase nějaký ukázal 🙁 .
    Tak pááápáček jdu nachystat mlíčko a koupání.

    #866303
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    U nás je už Adámek v postýlce, celé odpoledne byl vzhůru a furt se plazil někam. Ani ho hračky nebavily.. Docela mám honičku. A když jsem teď navečer zavřela dveře, abych ho furt nemusela sledovat,tak brečel u dveří. Ale jakmile začla kouzelná školka,tak se hned uklidnil a koukal.
    Bambulko, u nás jsou zuby na cestě, jsou vidět pod dásní,ale furt se neprořízly ven a má to nateklé. Furt si to masíruje, ale neřve. Což se docela divím, ale asi je to lepší. Ještě kdyby řval,tak by mě už pak odvezli..
    Jinak taťka se nám vrátil a hned zas šel s klukama na pivo.. A prý je mega unavený.. no nevím,když zas šel..
    páá

    #866304
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak dnešní noc byla na pár facek. Malej usnul asi o půl7, ale pak se v 8 vzbudil a že už spát nebude. Nakonec jsem ho uspala skoro o půlnoci a to jsem ho musela dvacet minut uspávat v náručí. No a pak byl vzhůru na dudl v 1 a ve 2. Další budíček ve 4, to už pak dostal mlíko a usnul asi o půl 6 v ložnici v kočáře. Teď už jsme zase od 8 vzhůru. Takže dneska jedeme do ikei vybrat postel do pokojíčku. Bohužel ty co bych brala mají jen v Praze :@ .
    Jinak včera vzala tchýně Kubu na prochajdu v tom příšerným kočáře! Jsem čekala zase nějaké kázání, že kočár půjde z domu atd. Nakonec si stěžovala jen na to, že je tam malej zkroucenej a nemůže se narovnat, protože ho kšíry táhnou dolů. Tak jsem jí vysvětlila, že od se tam kroutí a sesunuje se i s fusakem, takže nemůže spravit jen děcko, ale povytáhnout i fusak, že kšíry jsou dost dlouhý. Takže to dopadlo nad očekávání dobře.
    No nic, jdu chystat sobě snídani a Kubovi něco na sváču.

    #866305
    Anonym
    Host

    Holky, co máte v plánu vařit o víkendu (sobě i dětem)? Odpoledne pojedu na nákup a nějak nemám inspiraci…

    #866306
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mainky!
    Tak Bohoušek už spinká. Dnes straší od 5.45 a že orej už nebude spát. Mě fakt pěkně štve a já by jsme tak strašně chtěla :S . Jinak noc tak nějak. Byl vzhůru každou chvilku protože strašně kašle.,Le všimla jsme si jen když leží jinak ne 🙁 . Ale kašlal ze spaní takže spíš tím budil mne než sebe. Dokonce jsme mu i ze spaní odsávala nudle a on nic. Nehnul ani brvou. Vzbudil se kolem půl třetí na mlíko a pak v těch 5.45. Chjo já chci spavé a hodné mimi.
    Včera byl zase fakt na ….. pořád nukal a dnes v tom úspěšně pokračuje. Potvora. Mě fakt odvezou do Beřkovic.
    No dnes už hlásil manžel, že prej jde vypálit červa do hospody. Hmm zajímavé. Ve středu strašně nemocnoučkej, že musel spinkat už od 18 hod. Včera mu prej bylo ještě hůř a hnes má sílu jít na pivo :O :O :O .
    Teda ten tam zase chrchlá 🙁
    A co chystám k obědu??? No zítra bude asi ještě dnešní guláš… alespoń doufám a malej má kuřecí polévku se zeleninou a kuskusem a uvařím mu asi nějakou zeleninovou omajdu. Jsemmu nechala stranou kousek vepřového masíka. Tak něco uklohnim. A na neděli taky netuším,ale dala by jsem si pečené kuře, brambory a okurkovej salát. Hmm taky se chystám v sobotu do obchodu tak to možná koupím a uvařím
    Tak teda přeji hezký den.Mi odpoledne zase vyrazíme ven. Jen doufám, že nekašle z toho jak chodíme ven. Ale oblékám ho zatím dost. Páč to sluníčko klame. Svítí sice krásně,ale ještě tak hodně nehřeje.Holky co myslíte mam dávat ještě ten Mukosolvan an kašel co dostal??? Dávala jsem mu ho 8 dní i ty kapky do nosu,ale dýl si myslím, že se nedávají :S , Nechce se mi zase volat kvůli každé prkotině doktorce.
    Jo Péťo funguje ti ten mluvící pejsek. Si psala po Vánocích, že je nějakej divnej.
    No příští týden 21. jdeme zase k očnímu. Zase k jiné tak jsem zvědavá co ta nám řekne. Petruš jak vy jste dopadli u očního?? Nbeo jste ještě nebyli?
    Tak páááček

    #866307
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    to je fakt super ta žabková miska z Ikei, díky Ivi, to by mě nenapadlo, že mám tu gumu otočit a pak to bude přísavka :). Je to dobrý . Jinak jsme včera byli venku a snad tři hodiny jsme se tam cárali, když Fíla chodí, je to nadlouho, taky než ho dovezu někam, kde může dobře chodit..Byli jsme i na hřišti, rád kouká na děti, ale třeba na skluzavku se bojí, jsem ho dala na ní jen asi půlmetr nad zem a hned dotčenej řev..
    O vííkendu chci dělat guláš a jeden den jdeme jíst, protože manžel měl narozeniny v týdnu. Malýmu jsem zase udělala dopředu králíka s tou jakoby svíčkovou a mám tam ještě nějaký věci v mrazáku i jiný, tak jemu asi vařit nebudu nic.
    Dneska při obědě Fíla najednou úplně zavíral oči a lehl hlavou na pultík svý židličky, úplně tuhej, tak teď spí, já se v klidu najedla a teď si jdu hledat různě na netu :). Mějte se hezky a užijte si to krásný počasí. paaa

    #866308
    Anonym
    Host

    Holky, já jsem kuchařka na baterky. Jak se dělá svíčková? na netu jsou strašně složité recepty. A dají se omáčky zamrazit? Jinak už jsem vymyslela pečené kuře s rýží a pak mě napadla ta svíčková. Všechno teoreticky i pro malýho.
    Jsme šli na prochajdu, asi kolem půl jedné. Malej se vzbudil o půl 3, tak jsme šli domů, tady byl jako osina, tak zase spí. No ale asi ho půjdu tak za půl hodiny budit, ať spí v noci.
    Na tu ikeu jsem se vyprdla, nějak se mi nechtělo mezi ty lidi. Tak jsem si aspoň projela jejich web. Fakt všechno co se mi líbí mají jen v Praze, nebo ve Vídni :@ .
    No nic, jdu vařit kafíčko, ať ho má táta nachystaný jak přijde z práce.

    #866309
    Anonym
    Host

    pěkné odpoledne, také je u vás tak krásně???
    konečně, cítím z toho úplně to jaro. prcek mi spal od 11 do cc 13:45 venku, tak byl klid, dokonce jsme sithli sjet i do obchodu. jé holky to je puch. malá si prdla do plíny a je odemě snad 3 metry. tam bude i hovíno. ale pořád tlačí, tak ještě chvilku vydržím.
    po spaní jsem jí jen vytáhlaz kočárku, dala botky a ještě jsme venku chodily přes hodinu.
    jinak nám ta miska teda nedrží a to gumu mám správně danou 🙁 . Evi, co to máš vybranou za speciální postel že není u vás? a už vyhlížíš tak že zůstane pro Kubíka?
    Svíčková je jednoduchá, koupíš bud hotový sáček zeleniny pod svíčkovou, nebo mrkev, petržel celer, dáš na kousky a včera v jste to co jíte ukazovali jak se dělá s jogurtem, která není zahuštěná moukou.
    jinak já dělám tak že podusím zeleninu na másle, přidám většinou i kostku masoxu, zaliju vodou, pak rozmixuji po uvaření tu zeleninu, přidám smetanu a druhou smetanu dávám mouku a zahustím. to se mi zdá jednoduchý a rychlý postup. jinak na té primě bys dala víc zeleniny, mín vody a jen to rozmixovala, přidala jogurt a žádné zahuštování a měli to také krásně omáčkové. možná zkusím.
    jdu, už je tady jak v atomovém krytu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,066. až 4,080. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist