únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,081. až 4,095. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866310
    Anonym
    Host

    my máme nakoupeno na tu sýrovou omáčku s rajčatem a kuřecím. překecala jsem dokonce i martina, že to také zkusí. :), ale zítra máme špenát, brambor a vajíčko. v neděli udělám řízky s kaší a na pondělí si plánuji právě to kuřecí s majdou. jsem teda fakt zvědavá.
    chci už léto, kdyt nebude muset býž žádný fusak. ale děsně mě malá prudí, nechce na hlavě čepici. pořád si jí stahuje, tak dnes dostala takový flaušový kabátek a měl kapuci, tak jak si strhla čepku, narazila jsem jí znovu a zas zhodila, tak dostala kapuci a to se fakt vztekala. nejradějc bych jí plácla po prdeli, jenže když se vzteká tak to nemá ani cenu, dkyž neví za co. a přišívat šnůrky e mi fakt nechce.

    #866311
    Anonym
    Host

    Peti, chce koupit klasickou velkou postel, nejlépe šířka 140 nebo 160 a bílou (Brimnes nebo Hemnes). Bohužel na prodejní ploše je vystavené mají, ale na skladě ne. To mě štve. Teda jednu skladem mají, ale ta je bez úložného prostoru. Tak prostě nějak pořád nevíme. Asi jim zkusím zavolat, jestli mi ji můžou dodat z té Prahy.
    Díky za tu svíčkovou. Já právě našla recept se špikováním masa, pak že to má být den naložené s tou zeleninou,… Jak nic složitého se mi patlat nechce.
    Jinak Kubovi čepice ani kapuce vůbec nevadí, klidně i sám zvedne bradičku, abych ji mohla zavázat. V tomhletom je úplně zlatej. Ale nemá rád posazování do kočáru. Pak už mu to nevadí, ale prostě to posazení a přikšírování prořve.
    No nic, jdu vymýšlet co mu uvařím na véču. Nám Michal něco přiveze, protože musel jet ještě něco vyřídit. Takže ani to kafe jsem ještě nedělala. Táááááááááák se na to kafe těším (na Michala teda taky 😛 )

    #866312
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme byli na návštěvě u holek. Tak prý máme strašně hodného Adámka. Mája,ta je stejně stará jak Adámek,tak to je fakt motorová myš. Pokud neobchází nábytek, tak všude dozeze a děsně rychle. Tu uhlídat, to musí být fuška. Všude vleze, na svojí mamču leze,skoro až na hlavu..
    Adámek jen koukal, našel si na hraní botu a ta mu zas na chvilku vystačila. Auto mu vždy Mája sebrala.. Ty holky jedny:D
    Dostali jsme i oběd, ale Adámek po dvou lžičkách už neotevřel pusu.. tak zas dostal přesnídávku. On jí jen doma, v cizím prostředí moc nebaští.. Za to Mája ta krásně otvírala pusu a furt říkala ham a zbaštila celý talířek a ještě by si něco dala.. No fakt jsem koukala, jak je šikovná a akční.
    Ráda bych, aby jednou byl Adámek taky takový jedlík. Ale zas se Adámek tak nevzteká jako Mája Každé dítě je jiné, ale bylo to fakt príma si udělat výlet :))) Když bylo dneska krásně..
    Jinak já nevím, co budu vařit o víkendu…nejspíše guláš s knedlíkem.. a pro Adámka nejspíše nějakou polévku..
    Evi,třeba by ti tu postel z té pražské ikei poslali do té brněnské..
    Tak zatím pááá

    #866313
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak manžílek nám utekl na pivio a Bohoušek už spinká. Pořád kašle. Asi v pondělí zavolám raději doktroce nebo mu zítra dám ten Mukosolvan.
    Hoky mam depku. Připadá mi, že jsem zlá máma. Nevydržím s nervama a kolikrát malému střelím. Celej den jen pofňukává. Když jdu mejt jen třeba nádobí tak řve celou dobu co ho meju. A uvařit????? hmmm fakt skvělej zážitek. Pořád by chtěl nosit a to jsme ho to neučila. Říkám mum míš svoje nožičky tak ťapkej. Nejhorší když musím jít do kotelny. Když mu šikovně neuteču, že mě nezblejskne tak je ohen na střeše. Spustí takovej řev, že div si nevyřve hlasivky a pak ho další půl hodiny uklidňuju.No jo ale do té kotelny zkrátka musím a sebou ho vzít nemůžu. Ho nebudu kvůli 3 minutám oblíkat a kam ho tam dám. Je to venku takže děs. Už nevím co s ním se závislákem. No a tím jak řve dá se říct víc jak polovinu dne tak mam nervy na dranc. Pak mam z toho akorát depku a špatnej pocit. Chjo no sem se vykecala
    Jinak jsme napsala manžílkovi, že by mi mohl donést taky pivko a nic….. asi na mne se…
    Malém jsme dnes prvně vařila nějakou omajdu. Koupila jsem tu zeleninu pod svíčkovo uvařila jí s vepřovým masíkem, rozmixovala, zahustila máslovou jíškou a papkal to s kolínkama. Asi mu moc chutnala páč snědl celou mističku
    Tak páááček

    #866314
    Anonym
    Host

    Leni, ale prdlačky, nejsi špatná máma. hold jen pokouší co můžou. to samé je u nás, dokonce i ten únik znám, když potřebuji do sklepa pro brambory, tak to jí slyším přes 2 patra a 3 zavřené dveře. slzy jak krokodýl. vyřvává si hodně, ale nemá cenu jí fakt dát na prdel. stejně si to nepamatuje. protože to je ve vzteku. hold do období musíme přetrpět, tím si myslím prošla spousta mamin. já ujedu aplácnu, když hodí ovladačem na zem, nebo stahuje šampony z vany. to jí lupne, žem á fakt i červenou ruku, ale pak už nesahá, zas další den. ted to praktikuje ve vaně teda 3 dny, dnes už nezhodila nic, tak snad to zabírá. neboj, to přejde !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Evi, ta velká postel je rozumné řešení. jsem za to fakt ráda. můžu na ní spát i s malou, máme 140. jen vyberte pořádnou matraci a ne jak my na2x. tu starou co na ní děti tehda leželi asi budem prodávat, je fakt měkká a dospělý se nan í nevyspí.
    jo jinkak Leni, naočním je vali dobrá, za rok ale máme přijít na kontrolu, rozkapaly jí hned oči. prohlídnul tím světlem, pak hračkou zoušel pozornost a to šilhání. dokonce kyž jí zakrýval rukou očko, tak ho odstrkovala, jsme se i nasmáli.
    no a pejsek funguje a nefunguje. prý to bylo baterkama, což moc se mi nezdá. prostě ta žlutá nožka hodně blbne. ale u nás hafan moc nefrčí. lepší je ten aktivní zpívající stoleček, o něj chodí, u něj stojí hodně. pak má i tu zpívající kačenu, která zpvá abc a pak dělá kač kač a ta jí baví taky víc než hafan. ovšem nejvíc jí baví hračka z CA, stojí tam 150, po zmáčknutí bříška vydává zvuky mlaskající pusiny

    #866315
    Anonym
    Host

    Leni, to jsme na to všechny stejně. Já taky bývám na malého hnusná, když je třeba v noci 2 hodiny vzhůru a pořád nemůže nebo nechce usnout. To mu pak nadávám. Jinak já můžu odejít kam chci, když je v televizi reklama 🙂 . To ho šupnu do ohrádky a můžu v klidu vařit, jít na záchod,… on si tam pak chvílu hraje s kelímkama. Už sám postaví komín.
    Peti, já doufám, že brzo nějakou koupíme. Nebo ještě lépe, kdyby zlobr spal celou noc a já k němu nemusela lítat. Takhle tam třeba hodinu sedím ve starým houpacím křesle a akorát mě z toho bolí záda a brní nohy.
    Hele, ale pivo bych si taky dala a třeba se sušenýma švastkama opečenýma ve slanině… Hmmmmm, asi budeme muset zajít do hospody!

    #866316
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,
    určitě nejsi zlá máma. Bohoušek zkouší, co si může dovolit a je to fakt jen ze vzteku. Jen by možná bylo dobré mu něco dát nebo do něčeho ho šoupnout,co ho na tu chvilku zabaví.
    Aďa se zatím moc nevzteká, ale už to na mě taky zkouší. On teď furt se plazí do ložnice a tam otvírá a zavírá tu vestavěnou skříň, jenže tam si může skřípnout prsty.. Honza tam zítra dát magnet. Fakt já sama jsem si je tam už víckrát skřípla a to tam jdu jen pro oblečení..
    No a abych mohla na večer dneska uvařit kulajdu,tak jsem musela zavřít dveře,aby mi tam furt nelezl.. a taky začal řvát u dveří.. ale pak začli reklamy a byl zas klid. Nebo ho na chvilku šoupám do chodítka a tam si hraje na ty klávesy a já si v klidu skočím na wc.. Já to spíše využívám na ty minutky,kdy nutně jdu na balkon nebo na wc..jinak mu nechávám prostor..
    Ale zatím máme stále hodné dítě.. možná na to časem taky přijde.. No už jsme ho naučili na to, kde se dělá blik na světlo,takže chodíme po bytě a on chce rozsvicet a zasínat.. no a nad gaučem furt po nás leze a taky občas začne řvát,když ho tam nechci vyzvednout..
    Jinak my si dali vínko, ale přijde mi nějaké kyselé.. já pivo nepiju..
    Tak pááá a pevné nervy s těma dětičkama 🙂

    #866317
    Anonym
    Host

    Ivčo, u nás je víno drahá záležitost. my máme totiž oba rádi sladké, takže min. 200 za flašku… No ale počkej, Adámek Tě za chvilku nenechá se vzdálit ani na krok 😛 . Já Kubovi říkám, že je moje malá velká liána. Pořád se na mě věší. Když ho vezmu do náruče, tak chce hned zase na zem, ale do náruče ho vzít musím, jinak dělá scény. Já ho teda dávám do ohrádky hlavně při přípravě jídla, to fakt nechci, aby se na mě sápal, když mám v ruce nůž a patlám syrové maso. Jinak už ani v ohrádce nevydrží. Jen teda při reklamě a pak ještě chvílu po, ale už to není co bývalo.
    Holky, myslíte si, že by se mohl Kuba převrátit přes čelo týhle postele: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S69849788/#/S29849790 ? Myslím to čelo v nohách. Pořád nevíme jakou postel koupit.

    #866318
    Anonym
    Host

    Evi, postel je pěkná a přepadnout může z čehokoliv. i přes zábranu. ta je celkem 40 cm vysoká a to si myslím že postel bude mít odspod matrace víc než 40 🙂
    ivi, užívej si Adámka ještě zatím plazícího. není nad to mít hodné dítko (takřka stále na místě). jak já bych ted tu dobu taky brala, aspon na půl hodiny na den. kolikrát i taky fakt leze na nervy a myslím si že je teda extra hodná. když jí dám papír a pastelku tak si maluje, sama si zajde do pokojíčku, tam si sama hraje, ale když jí to chytne, tak to stojí fakt za to.
    u nás pije jen táta. pivo. já ani víno, ani pivo, leda občas vodku s džusem (to tak 2x do roka) když sedíme venku u známých na grilovačce. ani nekouřím a ani nikdy nekouřila. u mě je to spíš blok, nebot mám fotra silného alkoholika, který přišel o vše a bude jednou bezdákem. takže fakt k tomu mám odpor, ale martinovi zakazovat nechci. přeci jen maká jak šroubek, ted zas začne zahrada, prdlačky mu se zlobrem pomůžu, tak proč by si nemohl dát doma pivko. navíc když nechodí do hospody a mám ho tak pod dohledem. jen to nesmí přepísknout, to pak je zle a nadávám a lítaj slova.
    jé jdu spát, honzík je pořád v šopě, a tu hodinu na ně se mi čekat nechce. tak asi tedy dobrou

    #866319
    Anonym
    Host

    Peti, my taky v podstatě nepijem a vůbec nekouříme. Dáme si jen občas. Když jsem pila černé pivo na mlíko, tak jsme si dali falšku na půl. Takže to je jak říká můj taťka „jak když prdne a zavře branku“. Já se v podstatě opila naposledy na svatební cestě, což bude už 5 let.
    No uvidíme s tou postelí, tahle se totiž líbí i Michalovi. Jen jsem si nebyl jistá s tím čelem. No ale jinak se mi zdá docela nízká, takže by se mohl rychle naučit lozit nahoru i dolů.
    No nic, půjdu chrupat. Přeji všem klidnou noc a hezký víkend!!!

    #866320
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, to je hezká postel. A vy to pak chcete nechat na spaní pro Kubíka ? Asi to moc pro dítě není, ale třebas Vašemu se tam pak bude dobře spát 🙂
    Já se dneska nějak nevyspala, Adámek nejdřív byl vzhůru v půl páté,to jsem ho jen přebaila a šup zpět do postýlky. Pak začal řvát v šest,tak to už dostal mléko.. a šup zpět,ale vůbec nespal, já tedy vždy na pár minut usla, ale pak Honza začal dělat pššš na Aďu, páč tam vrčel.. a to Aďu zas vytočilo a začal řvát… No nakonec jsem tedy v osm už vstala..
    Už jsem dala vařit guláš a polévku,přeci jen se to hovězí vaří delší dobu.. no a při řezání masa mi zklouzl nůž a pěkně jsem se řízla :(( Tak mi to musela dokrájet Honza..
    Aďa už zas cestuje.. Tak máme dočasně zavřeno,přeci jen ho furt nebudu honit 😀
    Tak pááá a užijte si sluníčka :)))

    #866321
    Anonym
    Host

    Ivi, proč by to nemohla být postel pro dítě??? dáš tam dětské povlečení a je to. nebo vy budete Adovi kupovat nějakou klasickou dětskou, třeba jak je ten mamut v ikei?? my máme pro vali taky koupenou 140*200 cm. na boku u zdi jsou plyšáci a hnedka je prostor pro spaní 100, takhle na klasické posteli by nebzývalo místo ani na otočení. já jsem plně pro větší postel a pěkně rovnou. navíc jak bude puberták si tam dovede Kubík kočku a bude to raz dva. i když to je asi daleko co? 😀
    já už jdu taky vařit dnes ten špenát, ale ze dvou balíčků, polívku neřeším, je tam ještě porce kdyby někdo chtěl, ale my se napráskáme špenátem.
    odpoledne jdeme na ty narozeniny. už máme dárečky zabalené a těšíme se. bude všechno v minnie stylu, od výzodbuy, přes dort a malý oslavenec bude v masce minnie 🙂 , maminka je řádně praštěná. jak mi ukazovala objednávka přes net, kde byly balonky, píštalky, kornouty na hlavu.
    jinak je u nás krásně, těším se až dám malou do kočáru spát a já půjdu na lehátko na sluníčko. tak přejeme všem krásný den

    #866322
    Anonym
    Host

    Nádherný den přeji!
    Ivčo, ta postel je nejdříve pro mě. Když se darebák v noci futr budí, tak ať tam nemusím pořád lítat. Si tam pak hezky lehnu a bude. Jinak tu postel plánuji dát ke zdi a z druhé strany narazit postýlku. Pokud tam bude třeba za půl roku Kuba chtít spát, tak mu koupíme zábranu a bude. A jak píše Peťa, až mu dovolíme (v těch pětadvaceti letech) si domů dotáhnout ženskou… Odpoledne se pojedu do ikei podívat, abych věděla která postel se mi zdá lepší a jestli mi ji třeba můžou objednat z té pitomé Prahy :@ .
    Jinak já peču kuře a naložila jsem maso na zítřejší svíčkovou. Doufám, že se mi premiérově povede 🙂 .
    Dneska je venku úplně luxusně, auto mi v 10 hlásilo 14,5st. Kuba teda vytuhl doma v kočáře, ale po obědě jdeme všichni ven.

    #866323
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    postel je pěkná, ale my máme malý pokoj, kde bude Aďa a žádná velká se tam dávat nemůže.. spíš tak ta klasická šířka, aby tam mohl pak mít i stůl a skříň atd.. To by pak v pokoji byla pouze postel a nic víc a to se mi zas nelíbí.. A do puberty je daleko a to myslím Adámek nebude řešit, zda má úzkou postel nebo širokou:D 😀
    venku je krásně. Takže z kočáru dám pryč zimní fusak a půjde tam jen deka..
    Já uvařila ten guláš a polévku a když to bylo před dvanáctou a Adámek ještě byl vzhůru,tak jsem ho začla krmit,ale zas měl odmítavou a snědl pár lžiček, do knedlíku ani nekousl.. on ho jinak rád jí.. když ho občas uvařím..Tak frčel do postýlky a hned tam usnul.. takže ho budu muset nakrmit ještě po spánku.. a pak frčíme ven..
    Já chci doma mít jedlíka !!!! tohle je fakt na palici, jednou jí a dvakrát nejí.. ale jen oběd ..ostatní papá.. Chápete to ??

    Evi, zas tak nám tu Prahu nehaň 😀 Já vím, že Brno je Brno.. ale v Praze je blaze 😀 😀
    tak pááá a hezký víkend..

    #866324
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    krmila jsem ho polévkou, né tím gulášem 😀 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,081. až 4,095. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist