únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,096. až 4,110. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866325
    Anonym
    Host

    Ahojda maminky!
    Tak Vám moc moc děkuji za podporu a jsem ráda, že v tom nejsem sama. Nééé že by jsem Vám to přála,ale přece jenom je dobré slyšet, že nejsem zas takovej cholerik 😛
    Jinak mi dnes byli nakupovat. Bohoušek byl úplně suprovej. No jo no může se z tatínka poprďánkovat 😀 ,ale to je dobře.Cestou zpět usnul a tak jsme ho nechali spinkat v autě. Spal něco málo od 12 hod asi do 13:30.
    Zítra vařím hovězí gulášek na přání manžílka a pokusím se poprvé upatlat kynutej knedlík tak jsem na sebe velice zvědavá. Bohouškovi uvařím také něco z hovězího,ale ještě nevím co. Něco vymyslím.
    Před chvílí spadl malej z křesla. Jsem prudila manžela, že nechává všude bordel a byl nasranej a šel si to uklidit,ale nechal malého na křesle a on se nakláněl kam jde a už to bylo. Převážil se a spadl na hlavu nebo spíš jako kdyby udělal kotoul. CHudák. Fakt ve mne zatrnulo a klepala jsem se jak ratlík jak jsem se lekla. Chvilu brečel,ale jinak je v pořádku. Budu ho hlídat kdyby něco. No je to chyba obou. Moje že jsem ho prudila a jeho že ho tam nechal samotného :S
    Dnes je venku fakt nádherně. Krásnej den. Jééé už aby to vydrželo.
    Tak páááček

    #866326
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,hlavně,že je Bohoušek v pořádku :)) Jinak já na Aďu dneska zas zvýšila hlas u oběda.. jak nejedl tu polévku,tak pak usnul.. no a po probuzení jsem ho pak chtěla nakrmit skleničkou, měli jsme jet nakupovat a nemůžu ho vzít hladového.. Tak zas že nechce a furt mě odstrkoval, magnetky nezabrali,pak začal ječet.. Nakonec zabral papír,že si ho mohl roztrhat a sem tam otevřel pusu,ale nic moc tedy.. tak jsm trošku na něj zvýšila hlas..
    Na nákup jsme kočár nebrali,tak v ikee se Adámek vozil v tom malém vozíku, seděl a koukal po světlech a v globusu taky..
    V ikee jsme koupili tu židličku v modré barvě a fakt super se dává dohromady.. tak bude mít Adámek u našich a na chalupě v čem sedět.. doma máme dřevěnou.. Ještě jsem mu koupila v ikee jednu osušku, mám jen jednu s tou kapucí a on jí jednou za dva dny zčůrá,tak jí furt peru a do klasické osušky ho taky balím,ale jak má mokrou hlavu,tak to musím brát další ručník.. Tak je lepší osuška s tou kapucí..
    jééé už mi tu Aďa zas dělá vztekec..tak pádím..

    #866327
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Leni, tak hlavně že je Bohoušek v pořádku!
    Ivčo, Kuba má pokojíček o rozměrech 5x5metrů, takže velká postel, postálka, přebalovák a komody se mu tam vlezou úplně v pohodě a až bude starší, tak si tam může pořídit i menší pohovku. Mě se původně tahle postel moc nelíbila, chtěli jsme Malm, ale tam je dost velký rantl, takže je to pro dítě na prd, další adept byla Brimnes, ale tu u nás už nemají, budou prý v dubnu a v jiným odstínu bílé. Takže taky na prd. Tím pádem máme vítěze… Dneska ji asi budeme kupovat. Protože ta noc byla zase na odstřel. Byl vzhůru přes půl hodny kolem půlnici a pak od půl 4 do 6. To jsme ho zkoušeli uspat chováním, vzít si ho do postele,… prostě nic nezabralo. Takže jsem si říkala, že si prostě k němu lehnu a bude. Když si bude chtít povídat, tak já se mlžu aspoň válet v posteli.
    Dneska zkouším tu svíčkovou, tak mi držte place! Včera ten darebák vůbec nechtěl pečený kuře s rýží, tak jsem mu k tomu udělala ještě smetanovou majdu, taky nic, sklenička taky nezabrala. No tak měl na oběd asi 4 lžičky jídla a pak až sváču. Ale asi to bylo zubama, má pořád něco v papule.
    Tak se zatím mějte hezky a užijte si krásný den!

    #866328
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    no Evi, ten Váš Kubík je tedy nezmar s tím nespaním.. *-) Řekni mu,že je to pěknej loupežník!
    Držím palce, aby s postelí to bylo lepší 🙂 Třebas když usneš,tak on taky usne :))))
    Adámek se dnes vzbudil v půl šesté,tak dostal sunar a šup zpět do postele a začal povídat až v půl deváté,tak jsem se krásně vyspala a to sluníčko je taky super,že tak svítí,tak pojedeme pak na procházku:)))))
    Honza dneska bude malovat jednu stěnu v obýváku, páč tam máme mega flek od té čoudivé svíčky a prý je to strašné..tak když to vymaluje :)))
    A Adámek zas cestuje, už zas leze do chodby, kde ještě nebyl.. tak asi brzo objeví wc kočičáka…
    Jinak ta židlička z ikei je tedy super, lepší než ta dřevěná 😀 😀 Lépe v ní sedí a nesune se dolu, ale zas ta dřevěná vydrží pak větší váhu..
    Evi,držím palce se svíčkovou :))) Jo a to nepapání fakt může být kvůli zubům, tak hlavně moc nenutit,ale to víš 🙂
    Tak zatím pááá..

    #866329
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak u nás noc klasika. V noci se probudil kolem půl jedenácté pak kolem půl dvanácté a tojsme si šla k němu lehnout do pokojíčku. A pak tuším spal až do 4 hodin kdy jsem mu udělal amlíčko a pak spal asi do šesti a pak se rozhodl , že chce soát semnou takže do sedmi jsme to dali ale ani o minutu déle. Asi by mu něco uteklo :O .
    No jinak mi máme taky velký pokojíček, Tevím teda koli je metrů,ale má tam pstýlku,přebalovák, komodu, a velkou postel, kde spím s ním já a má tam prostoru, že by jsme tammohli tancovat. Dokonce tam věším i prádlo na sušák.alespoň se mu zvlhčí vzduch.
    U nás baštění v klidu. Dne spoprvé vařím kynuté knedlíky tak jsme na svůj výkon docela zvědavá. Zatím kynout. A pak dělám hovězí guláš a Bohouškovi asi rajskou. Snad mu bzde chutnat.
    Joo BOhoušek je Ok po včerejším pádu. Se mu asi pěkně rozsvítilo 😀
    Tak jo mějte se moc moc hezky a hezký sluníčkový den

    #866330
    Anonym
    Host

    Tak svíčková se povedla. Teda Kuba měl jinej názor, ale všem ostatním chutnala. Takže dostal rizoto ze skleničky. Teď mi na sváču odmítl activii a raděj si dal chleba se šunkou.
    Jinak po obědě se u nás žádná prochajda nekonala. Kuba si spinkal u babičky na balkoně v kočáře a my jeli do ikei kupovat postel. Nakonec jsme koupili tuto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50080315/ Sice to není dle mého gusta, ale zvítězila praktičnost nad estetikou. Je totiž rozdělávací a má úložný prostor. Peti a vybrala jsem tvrdé matrace, pro mě jsou střední moc měkké. No a než tam bude Kuba spávat sám, tak já mu je proležím 😛 .
    Leni, já si ty rozměry pokojíku pamatuju, protože jsme mu tam přes měsícem kupovali koberec 🙂 .
    Teď se tady spolu koukáme na vraždy v midsommeru…

    #866331
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, hezká postel :)) A cože jste nekoupili tamtu ?? Ta byla i levnější ne ? 🙂
    Tak ať se ti na ní dobře spí a Kubík ať ti v noci nezlobí :)))
    Honza vymaloval tu zeď, pak jsem ohřála ze včera polévku a guláš. A u nás taky klasika, Adámek se mi na polévku vys…,tak jsem mu dala skleničku a na tu se mi taky vys.. Tak dostal čaj a pak jsem lehce uklidila a jeli jsme na prochajdu. V krámku jsme koupili nám zákusek a Adámkovi ten kinder piškot nebo co to je.. tak snědl půlku a pak že to už nechce, ale měl hlad a vyjedl skoro celou přesnídávku a pak to ještě zapil mlékem.. JJ když se nepapá oběd,tak svačina se papá.. Já už na něj neměla nervy,abych mu oběd dávala na svačinu.. ale příště to dostane ke sváče..
    Pak jsem doma ještě doklidila a teď ještě krámuju jednu skříňku a vyhazuji nepotřebné věci a časopisy..mám pocit,že kdybych se do toho nedala,tak bych lépe udělala.. 😀
    Já zas dnes objednala pc stůl menší ze sconta,měli slevu na objednávku přes e-shop a my si to pak zítra vyzvedneme na prodejně :)))
    Aspoň bude v pokojíku víc místa a pak tam taky pořídíme postel pro Adámka,aby se tam nějak pak přestěhoval.. ale až čáááááááááásem.
    Jinak jak jsem psala,že jsem Adámka naučila na vypínač,že tím děláme blik se světlem.. tak je nyní uplně posedlý a když vidí vypínač,tak chce na něj a chce cvakat a u gauče se na něj sápe dokonce sám a to dokonce šel i do stoje.. Hodně se nám zvedá.. 😛 Tak asi brzo objeví na co ty nohy má :)))
    Tak páááá,jdu to dokrámovat.. *-)

    #866332
    Anonym
    Host

    Ivi, rozhodlo asi to, že tato postel je rozkládací. Sice teď bude pořád rozložená, ale až bude Kuba větší, tak bude jen jako jednolůžko a bude mít ještě víc místa v pokojíčku. Finančně to až tak velký rozdíl nebyl, protože tahle postel má rošty v sobě, u té druhé by se museli dokupovat. No ale ještě postel není složená. Stačilo ji vytáhnout do druhého patra a Michal odpadl. Sice je ve 3 krabicích, ale celkem váží 102kg, takže docela fuška. Ještě jsme v ikei koupili expedit, ať máme v ložnici dát různý krámy a pak si k němu Michal dokoupí pc stůl. Já mám svůj v obýváku.
    Jsem teď 2 hodiny žehlila, zase 75% kubíkovo :S . By mě zajímalo, kdy dožehlím naše oblečení. Vždycky vyžehlím Michalovi oblečení do práce a zbytek odložím, protože jsem takhle večer úplně kaput. Zítra a pozítří budu pracovat jako šroub, nějak mám teď té práce čím dál víc. No ale zase třeba bude i o trošku víc peněz.
    Tak se mějte hezky, přeji klidnou noc!

    #866333
    Anonym
    Host

    Nádherné ránko!
    Tak dnešní noc byla v podstatě úžasná! Kuba sice usnul v náručí až o půl desáté, ale vzbudil se až asi v 5:45. Tak jsem mu dala mlíko a zase usnul. sice jen do 6:03, ale i tak super. Já se teda pořád budila, protože občas trošku zašustila chůvička a nebo jsem se prostě vzbudila v obvyklou dobu, kdy se budívá. No ale jestli bude už takhle normálně spávat, tak se už tak budit nebudu a bude to príma.

    #866334
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Děcko supééér konečně Kubíček toršku spinkal v kuse. Já to znám. Jak jsem zvyklá, že se budí tak se taky budím a říkám si co že se to děje, že nepláče???? Ale musím říct, že je to lepší alepší. Dnes byl vzhůru kolem jedné hodiny to jsme mu udělala mlíko páč jsem se ho snad hodinu pokoušela přesvědčit, že je ještě brzo na mlíčko,ale byl jiného názoru tak ho tedy dostal a spal do šesti. Strašidlo taky by mohl spát alespoň do osmi. Teď už usnul. Bez oběda páč bylo brzo. No po dloouhé době zbaštil banán. zal si hopo půkách do ruky a cestoval tady s ním a přitom ho baštil.
    Jinak Bohoušek taky hrozně rád dělá blik. Naučili jsme hože dělá blik když jde z koupání tak zhasíná v koupelně pak rozsvicí v pokojíčku a zase zhasíná v obýváku aby se mu lépe usínalo po vypití mlíčka .
    Dnes ru máme celkem zimu. No zimu jsme zvyklá, že tu máme 24 – 25 (je to až teď v tom novém baráku) a dnes tu máme 21 a přijde mi tu zima. Ale venku už se klube sluníčko tak uvidíme.
    Dnes byl manžel na noční tak teď spinká tak sjem zvědavá jak dlouho bude spát. Není zvyklej na noční. No jo no pan vedoucí 😀 . Potřeboval něco udělat a asi aby měl na to klid tak jel na noční. Aso podřízený koukali co tam prudí v noci a měli z něj děsnou radost 😀 😀 .
    Jo postel se mi taky líbí. Taky by jsme jí brala….. někdy příště
    Jo dnes jsem vysávala malému zase nudle a najednou začalo ve vysavači chrčet a začoudilo se z něj a tak jsem ho raději rychle vypla. Hmmm takže vysávat nosík už asi nebudu… zkoušela jsme to pusou (tou odsavačkou na vysavač). Zvedá se mi z toho žaludek,ale budu muset. Máme jen jeden koberec tak nevím zda kvuli tomu kupovat nový vysavač. Se musím podívat jestli nebude někde nějaký v akci a nebo jestli někdo neprodává nějakej ojetej.Ach jo se z toho po….
    Tak ju budu končit. Páááčko a zdravím dětičky

    #866335
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Adámek se vzbudil před půl šestou,tak jsem vylezla a udělala mu sunar a říkám mu, dáme si ještě dvacet,ale na tři hodiny.. a co myslíte??? On to vzal těch dvacet vážně a v šest začal řvát jak tůr, jsem dělala,že nic neslyším,ale on vesele zvyšoval intenzitu řvaní,tak jsem na něj koukla,co je, no měl bobek v pleně.. tak jsem ho přebalila a zas jsem ho šoupla do postele.. tak prý jen na hodinu mě nechá spát.. a pak začal povídat,ale tak nějak jsem ležela.. ale to už Adámek neřval,ale byl tentokrát posrančený+o( Nevím,proč si to nenechá na jednou,kdo s ním má furt lítat do koupelny:D 😀
    Pak jsme posnídali, musím říct,že ta ikeácká židlička je fakt pro mě lepší než ta dřevěná. Je přímo u stolu (nekupovali jsme pultík) a tak plácá do stolu a já ho v pohodě krmím..
    No a v půl desáté jsme vyrazili k paní zubařce,tak ona na něj,zda jí ukáže zoubky.. Adámek ani náhodou a ještě přivřel pusu,nakonec mu musela násilím otevřít pusinu a ukázal jí jen ty spodní a horní.. a víc nic. Ale prý je vše v pořádku a má hezké zoubky a klidně můžeme používat pastu pro děti..
    Cestou zpět jsem ještě nakoupila v albertu a pak v rossmanu pleny a jeli jsme domůůůů…
    Evi, super,že Kubík tě nechal tak spinkat :)) Ono se to bude zlepšovat:)))
    Leni, tak už mám zabalený setík pro vás a myslím,že dnes odpoledne to Honza pošle :))))
    Tak zatím pááááá

    #866336
    Anonym
    Host

    Bambulko, taky máme doma 23-25 (ráno těch 23 a pak to leze nahoru) a když je náhodou míň, tak klepu kosu. Nechápu, jak jsem mohla 20 let spávat v 16st a přes den max 19.
    My se teď vrátili z prochajdy. Byli jsme v lékárně, na poště a ještě v bance. Tak Kuba spal přes hodinu a půl. Pak ho vzbudil sousedovic štěkající pes.
    dneska budu mít na obídek zbytek svíčkové a Kuba rybu s br. kaší, když svíčkovou nepapá.
    Ivi, já mám taky raděj tu ikeáckou židličku než dřevěný. My ji teda máme s pultíkem, ale nám to taky vyhovuje.

    #866337
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    tak Adámek byl akční a ne a ne spát.. to jsem si myslela,že mu uvařím bram. kaši se šunkou.. a že to uvařím,když bude spát,ale když nechtěl spát. Tak jsem do něj zas tlačila skleničku.. Zas měl přivřenou pusinu.. Ale spapal to nakonec.

    Aďa už spí:))) Jupí,tak si dávám kafe a čokoládu.. :))
    Evi, ty děti jsou vybíravky,já svíčkovou miluji :)) Ale co se jim honí v hlavičce, to člověk neví..
    No až za týden budeme u našich,tak doufám,že tam bude papat víc a třebas se na to domácí víc naučí.. nebo mě fakt omyjou a odvezou do blázince…
    Jinak já jsem doma větrala od rána a máme tu 24,5st.. no docela mi byla zima,tak jsem zavřela okna.. Ty domácí teploty nechápu..
    Tak zatím

    #866338
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    No jo no jak si zvykneme na vyšší teplotu tak se na nižší zvyký blbě. Ve starém baráku jms eráno měli běžně 19 stupňů a v pohodě a tady klepu kosu při 21???? No jo no.
    Bivi moc moc děkuji za poslání setíku. Budu netrpělivě vyčkávat. Doufám, že to nedorazí ve středu to jedeme do Loun na oční. Musela byjsem do vedlejší vesnice na poštu :S ,ale zákon schválnosti funguje tak by jsme se tomu nedivila.
    Jinak u nás byli dnes také zbytky. Bohoušek kuřecí polévku a rajskou omajdu s knedlem, já hovězí guláš s knedlem a manžel hovězí guláš s bramborem.
    Na zítramusím něco vymyslet. Asi čočkovou polévku a nebo pečené kuře. Dám vybrat manžílkovi aˇsi vybere a nebojsou tam stále ty jitrnice. Uvidíme jký bude mít mlsný jazýček. Bohouškovi nemám tucha. Když budu péct to kuře dostane to jinak nevím.
    Asi budu končit páč se ke mne řítí. Manžel ai vytuhnul páč je vedle klid. Je dnes po noční a tváří se jak kdyby celou noc skládal uhlí. No jo no spal jen 3 a půl hodiny tak je ubaveňoučkej a bolí ho prej hlavička a má rýmičku….. chuďátko naše 🙂 😀 .
    Tak pa pa pa

    #866339
    Anonym
    Host

    Tak Kuba usnul asi 15min před příchodem hlídačky. To má fakt dobře načasovaný 🙁 . Takže mi chudák holka pomáhala s prací. Jenže malej se vzbudil do protivna, takže já si s ním hrála a hlídačka mi pomáhala s prací. No a sotva odešla, tak malej je jeden velkej úsměv.
    Já budu zítra dělat asi nějaký kuřecí maso, pro mě a Kubu.
    Leni, mě s poštou nepomáhá ani to, když sedím doma na prdeli. Stejně mám pak ve schránce výzvu, že mě nezastihli :@ . Jako když mám možnost, tak si všechno nechávám posílat ppl nebo nějakou jinou společností, hlavně ne českou poštou.
    Teď mi taky Kuba přeřvává myčku a televizi, řve vávává, gágágá… a když se na něho otočím, tak se mi směje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,096. až 4,110. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist