únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,141. až 4,155. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866370
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda maminky!
    Holky minulý týden jsem četla někde v letáku, že Sunar je v akci v Albertu… myslím že za 179,- ale nevím jestli to ještě platí. Mi už taky přešli na Sunar. Sice je to stejné jako to Babylove z DM,ale co myslím, že zase vydrží déle.
    Dnes noc tak nějak. Vzbudil se kolem 22:00 pak asi kolem 2:00 a na mlíčko až ve 4:30.Vstávala v 6:30 takže to jde no. Teď už zase chrupká. Dělá si ze mne srandu. Jsem mu vymyslela, že se nejdříve v 11:30 naobědvá a pak teprve bude spát a on si ti klidně předělá… potvůrka. Tento režim vydržel si myslím 3 měsíce a zase vymýšlet něco jiného. No ale přeci ho tu nebudu tejrat když semu chce spát.
    Jsem jinak zvědavá na ty brýle jak ho je dnutímnosit a tak. Jinak já jsme šla k očnímu kvůli dědičnosti z mé strany. Měla jsem vrozenou krátkozrakost, tupozrakost a ještě jsem do toho šilhala. :O . Malej prej nešilhá,ale mě přijde i manželovi, že jo. Dokonce to říkal i prodavač v optiku, že mu to přijde. No doktoři jsou snad chytřejší amají pravdu. Jinak si taky dost žmoulá očíčka tak to tomu taky přisuzuju. Myslím si, že když je dispozice v rodině tak by jsem neváhala a šla raději na kontrolu. Za to nikdy nic nedáte než to zanedbat a právě když se to neřeší tak může vzniknout tupozrakost!!! U nás je i dost dlouhá čekačka tak bacha na to. Třeba u vás to takové není,ale u nás je těch dětských očařů málo. Objednávala jsme malého už loni tuším v září a objednali nás až na ten březen.
    Dnes jsem malému uvařila květákovou polévku tak dougám, že nebude z toho mít bolení bříška :S ,ale taky se mi nechce mu pořád dávat jen ty vývary se zeleninou. Ať má změnu.
    No a dulíky??? U nás jsou snad všechny ny šŇůrce…. teda mimo toho na spinkání. Ale na ven ho má na šňůrce. Takové ty jak prodávají všude snad za 10,- je to na mobil, klíče… Poradila mi to kamarádka a splní to stejný účel jako ty klipy co stojí snad 50,- Bohoušek přes den dudel vůbec nepotřebuje. Vrazím mu ho jen když je ufňukanej a bereme ho sebou do kočárku ven ….. kdyby měl náhodou protivku tak aby neřval na celé kolo.
    Jinak dnes je u nás pod mrakem. Pořád čekám kdy to sluníčko konečně vyleze.
    Takjo budu zase končit. Mějte se moc moc krásně. pááá čekám pořád na poštačku až mi přiveze ten setík co mi posílala Bivinka . Včera nic!!!! To je děs ta pošta. Tak snad dnes už to přijde

    #866371
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Bíbo já jsme malémi kopila Perličku. Píšo tam že je snad od 0 – 10 let. Tak nevím. Vesměs mu ale čistím bez pasty. Čistím mu zuby (trda pokoším se čisit) ráno i večer a večer někdy dám pastu někdy ne a když dám tak spíš jen tak umažu kartáček,ale teď jsi mě teda zaskočila. Tak ji raději dávat nebudu :O

    #866372
    Anonym
    Host

    Nějak jsem četla, že ta pasta pak teče do žaludku, když to neumí vyplivnout, ale když se dá málo, asi to není tak hrozné. Koupila jsem si taky nějakou dětskou pastu, ale tam je právě až od 2 let, v obchodě jsem si toho nevšimla..

    #866373
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.
    Tak u nás se taky spí mimo běžný čas, už od deseti to Adámek zabalil. Nejdřív děsně lezl na vypínač na gauči, tam fakt umí nalézt na kolena a snaží se zvednout na nohy,ale uplně ještě nepochopil jak na ně jít. Ale i tak je to dobrý trénink kvůli těm kolínkům. No a pak tam našel kabel od notebooku,tak ho začal rvát,tak jsem mu ho sebrala a to se začal vztekat,tak šel do postýlky.
    Bibo,určitě se zeptej, mělo by to jít změnit. Mě na sociálce dokonce říkali,že kdybych měla druhý dítě před koncem té tříleté rodičovské,že to mám nahlásit a zas bych měla nárok na mateřskou.. Za zeptání se nic nedá a když by jste měli víc penízků,tak tím lépe :))
    Leni, určitě to už přijde. Jen se kdyžtak nediv,kdyby tam byl Honza uvedený, já jsem sice sebe uvedla na balík,ale on to pak na tu složenku vyplnil na sebe.. no nevím na co myslel..
    Já až se malej vzbudí,musím jít balit na tu dovču u našich :))
    Jen je blbé,že asi bude ještě pár dnů zima,tak povezu i zimní oblečení..
    Tak páá

    #866374
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jinak s tou pastou mi zubařka říkala,že pro děti dělají s menším obsahem floridu nebo čeho a že prý můžeme používat na čištění,mám se zeptat v lékárně a tam mi poradí,že já zatím se snažím ho naučit na kartáček, on Aďa zatím nějak moc nechce.. občas se zadaří..

    #866375
    Anonym
    Host

    Bibo, utíkej na sociálku si ten rodičák změnit na dvouletý. Pokud jsem to dobře pochopila, tak je základ, aby aspoň jeden z rodičů měl ten denní vyměřovací základ a tím pádem i nárok na dvouletou. Rychle si to vyřiď, máš to rozdíl 3700 měsíčně!!! S tím dalším dítětem nevím jak to je, ale teď si to rychle vyřiď.
    Sunar opravdu mají v albertovi za 179,90. Teď jsem ho tam viděla, tak jsem si to kvůli vám zapamatovala 🙂 . Já teda zkusila koupit jednu krabici vanilkového nutrilonu. Taky jsem koupila huggiesky, 160 ks za 589kč. Peti, vím že to není jako z pl, ale aspoň něco. Taky tam mají v akci pampers active baby (Ivčo, něco jsi o nich psala, ale už nevím jestli už je máš doma nebo sháníš). Dál jsem do alberta nedošla. Ono se s tou obrovskou krabicí plínek a kočárem špatně manévrovalo. Taky jsem hodně nakoupila v dm a vzala jsem vzorky plínek od rossmanna, tak uvidíme co je to za zázrak. Taky jsem přemýšlela, jestli třeba už nekoupit ty plenkové kalhotky, protože občas mám problém malýho pacifikovat, abych na něho plínu dostala. No ale teď mám plínek dost.
    Čištění zoubků-my používáme ještě takový ten silikonový kartáček (měli sadu v rossmannovi-takovoý kartáčkový kousátko, pak ten mezi kartáček, který používáme a klasický malý kartáček). Perličku jsem včera taky koupila, ale ještě nepoužila. Má se jen zabránit tomu, aby dítko spolklo pastu, ale když má ten kartáček jen postrašený, tak v podstatě ani nemá co polykat.
    Jé zase román 😛 . Končím, jdu si uvařit kafe a trochu uklidit.

    #866376
    Anonym
    Host

    Tak jsem dala malýmu ten vanilkový nutrilon. Mám pocit, že stihl poznat, že má ve flašce mlíko… Vyžahl celou flašku neskutečně rychle. Pak se v postýlce otočil na bok a už hodinu spí. Jsem docela ráda, že se mi daří ho už neuspávat.
    Jinak já teď umyla francouzský okna (zatím jen zevnitř) a obměnila Kubíkovi nálepky. Konečně jsem sundala vánoční výzdobu. Na jednom okně má velikonoční kuřátka a zajíčky a na dalších dvou má dole silnici (nebo závodní okruh?) a výš jsem mu nalepila opičky. Je to sice trošku divočina, ale jemu se to snad bude líbit.
    No nic, jdu vzbudit chlapa a psa, abysme mohli jít spát.
    Dobrou!!!

    #866377
    Anonym
    Host

    Evi, takové novinky děláš Kubíkovi jo? no jinak já neodolala opět koupit hotovou kašičku, protože mi kámoška řekla že prý banánové chutnají málokterým dětem. hm zajímavá zkušenost, tak jsem vzala tedy vanilkové nestlé. nazvala bych to, že to smrdělo málem. tak vysátou flašku jsem dlouho neivděla, i když je pravda že je večer zvyklá na 300 ml mlíka a toho bylo jen 200 ml. ale spala na jeden zátah do 6, tak jsem spokojená.
    dneska k nám přijede nějaká ženská od společnosti lux, vyčistit místo asi párou na které si ukážem. a prý ne jen kousek, ale když řeknu sedačku, tak celou sedačku. tak jsem navrhla sprchovací kout. tak že ano, že si píše co se bude čistit. jo klidně i okna, jen to nesmí být kůže. tak jsem zvědavá, je to olomoucká firma, tak chceš evi případně také něco zkusit vydrnhnout, beztak se budou ptát na doporučení. jo , nic se zat o neplatí.
    tak já jsem v posteli a prcek už se rozčiluje a pochoduje po koberci. dá ruce nahoru a připadá mi že chodí jak bůh. jako koukejte na mě, co dělám.
    máme právě vytlačený bobek, ale pořád stojí. doufám že nežuchne na zadek a nerozplácne si ho po celé dupce

    #866378
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Peti, zrovna bych potřebovala umýt okna 😛 . Klidně jim dej na mě číslo. Když by přijel brzo, tak bych si je možná pozvala, ale nevím co mi na to řekne Michal. On tohle úplně nesnáší. No už bylo na čase vyměnit ty nálepky, protože vánoční už jsou chvíli pasé…
    Jinak já začla zase dávat na noc kaši a mám pocit, že spí asi o facku líp. Rozhodně líp usíná, pak se vzbudí, když my jsme ještě vzhůru a pak jak kdy. Dneska se třeba vzbudil v 5 na mlíko a pak spal ještě skoro do 7.
    Jinak já jsem dneska už vyvenčila psa, vyžehlila, dala si sprchu a konečně cucán snidaňovou kávičku.

    #866379
    Anonym
    Host

    martin to také nesnáší, ale prý je podmínka aby zde byl partner u toho. tak jsem ho překecala, rotože já jsem fakt zofalá z té koupelky. teda sprcháče. tak svolil. přijede a třetí hodinu. tak jim dám na tebe tel a třeba se domluvíte :), kámoška chce zas nechat vyčistit sedačku, má mikroplyš

    #866380
    Anonym
    Host

    Jo a abyste se mohly takhle při dopoledni zasmát, tak vám něco napíšu. Ve středu jsem jela udělat malej rychlej nákup. Koupila jsem mimo jiné i smetanu v kelímku. Nákupek jsem dala do igelitky a tu strčila do kabelky. No a cesto domů jsem musela prudce zastavit, protože mi tam zleva vjela vietnamka (říkala mi, že má přednost, protože jede rovně). No a smetana se mi rozlila po celé kabelce, ikdyž byla v té igelitce :@ . Takže jsem doma všechno vydělala z kabelky, tu jsem vyprala. No a Kubíček mi včera shodil z botníku druhou kabelku na zem a tím pádem se mi rozbil flakon s voňavkou, která se vylila do kabelky i na podlahu. Celá předsíň teď smrdí, já nemám už další náhradní kabelku a ten darebák si v tom musel vyráchat ruce. Jenže to byl kvalitní parfém, který jen tak lehce nesmyješ. Takže můj drahoušek teď smrdí jako stará ku.va. Tááák, doufám, že jste se pořádně zasmály cizímu neštěstí 🙂 .

    #866381
    Anonym
    Host

    Evi, hltala jsem každé slovo, nesmála se vůbec, až do doby že kubíček smrdí jak stará …. to jsi mě fakt dostala.
    no u nás užje po spánku, druhý den vytvrdne na půl hodky a probudí se, pak půjde spát i po obědě do kočáru. ted vařím polívku, jen kuřecí vývar se zeleninou a dám jí do toho těstoviny. druhé jíst asi nebude. máme ten květák s kaší, ale včera to odmítala.
    jo holky která jezdíte do globusu, tak tam mají za 15 kč úžasné kuřátko a dole jsou malé bonbonky. je to takové to klasické na natahování a pak to skáče. vali se doažaduje neustáleho natahování. ted kuře strká do kelímku.
    jinak fusak je teda fakt super, psala jsem to i na fb, ale nevím zda ses dočetla, žej sem goflky složila jak s podložkou tak s fusakem. sice to šlo už trošku hůř než normálně, ale velmi slabě jsem zatlačila a bylo to. máš tam také to jistící ouškou???
    a už čekám na tu sluneční clonu, od emitexu vypadá fakt dobře a má víc upevnění. však až se v dubnu uvidíme, tak sama uvidíš a mají u nás i tu béžovou za 260, tak písni zda by se ti to hodilo. klidně koupím.
    jdu sesbírat snídanovou vánočku ze země, je to čert co vše hází na zem a taky zazimovat zimní fusak do skříně 🙂

    #866382
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme od večera u našich:D Super relaxace. Jen jsem nějak špatně spala,furt jsem se budila a Adámek ze spaní škrábal po té postýlce cestovní,co máme tu.. tak to mě taky budilo a pak jsem se probrala ve čtyři a nemohla zabrat a když jsem před pátou usnula,tak se vzbudil Adámek.Měl na noc jen mléko a přijdeme mi,že když má jen mléko,tak se budí brzo,s kaší spal i do půl osmé,takže asi zas přejdeme na kaši,ale už nějakou jinou.
    Evi,jsem se taky nejvíce nasmála na tím,že Kubík smrdí jako.. 😀 ,ale pěkně se ti zadařilo. No já bych s kabelkama problém neměla, mám jich asi 100, jisté období jsem byla ulítlá a co měsíc jsem si kupovala novou.
    Peti,tak pak napiš, jak vám to vyčistili :))
    Adámek spí a my už máme oběd.
    páá

    #866383
    Anonym
    Host

    Ivčo, já už taky vařím oběd. Kuba sice spí a ještě asi chvílu spát bude, ale já mám hlad.
    Holky, ale kdybyste věděli jak mu ty ruce pořád smrdí. Ještě že mám doma ještě další voňavku, protože tuhle už nemůžu ani cítit. No já ty kabelky při stěhování hodně zredukovala a mám 2 větší, který můžu mít i na věci pro Kubika a pak nějaký jako když jdeme se psem do lesa,… ale ty teď vůbec nenosím. Takže teď mám použitelnou jen přebalovací tašku. Ty dvě kabelky mi schnou, naštěstí to šlo všechno vyprat. No každopádně budu mít za 3 měsíce narozeniny, tak už vím, co mi může švagr koupit 😛 .
    Peti, s tou clonou dám vědět podle toho, co ten slunečník. Možná bych ji ale brala na golfky, ať nemusím slunečník předělávat. No ještě si to musím rozmyslet. Taky pořešit tu vložku do golfek. Peti, já ty golfky s tím jarním fusakem složila jen tak na půl. Mám tam poutko na zajištění, ale to mi bylo na prd.

    #866384
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Tak mi dopoledn nešel net tak už jsem z toho měla depku, že nepůjde a ejhle on opět jde. Asi jen nějaký výpadek.
    Děcko tak jsem se tedy pobavila. Hlavně tou ku…Asi ho už přestali byvit jen ty miminkovský vůně, no a chtěl se zalíbit nějaké holčičce 😀
    Jinak dnes úplně poprvé (co si tedy pamatuju) Bohoušek pil mlíčko až ráno v půl sedmé. Jinak nejdříve je vždy kolem půlnoci a klasika tak kolem třetí. Takže dnes fakt supéééér. Jen tak dál. Sice byl v noci vzhůru,ale jen na dudel nebo na pohlazneíčko. Miláček můj.
    Jak je venku krásně tak je jak vbyměněnej. Je s ním větší sranda. No jo no doma ho to pořád nebaví. Teď jsme skoro pořád jen venku. Chvilku na houpajde, pak se jdeme jen tak cournout po dvoře pak třeba kočárkem na procházku. Mimochodem včera mě málem hryznul takovej malej ratlík (a majitel říká neboj ona tě moc nekousne ona jen tak naznačí) no fakt mě pobavil. M štestí, že je ho znám a je to tak nějak kamarád nebo jen takový známý jinak by jsem ho poslala do patřičných míst. Už fat nevím kam na ty prochajdy chodit. Na jednu stranu když jdu tak tam pobíhá snad 5 volných psů a to jsou fakt hajzlové který klidně rafno. Sice sou to malý psi,ale i tak. Nikdy nevím aby nekousli malého. No a teď jak jsem chodila tak atyk zase tyto psi. Ach jo. Ještě mam vymyšlenou jednu trasu, to je do lesa tak snad tam žádný psisko nepotkám. Jinak musím podél silnice a to mě moc nebaví.
    Jsem se zase rozepsla kvůli takové blbosti 😛
    bivinko už mááááám balíček. Jupíííí. Takže vše úplně super. Hrníček používáme. Potvora pije sice na jeden zátah,ale pk to vyflusne takže to dělám jak jsi psala, Dám napít a nechám ho to spolknout. Talířek drží jakš takš. Zkoušel ajsme to zatím jen s polívkou a kuřátkem takže nebyla moc příležitost. Zítra tam bude snídaně. Bryndák už jsme úspěšně naplnili a lžička také OK, Takže moc moc děkuji 😀 .
    Tak páááček jsem se zase rozepsla až až

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,141. až 4,155. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist