únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,156. až 4,170. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866385
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Leni,tak super,že setík už dorazil. Tu přísavku u toho talířku musíš otočit, aby to pak šlo přisát:)
    My sebou máme jen hrneček, abych neměla mega tašek.. no nakonec jsme jeli se třema a židličkou. Naštěstí u našich máme kočár po neteři,tak ten nemusíme vozit. Adámek v něm sedí jako král :)) Jen kočár nemá otočné přední kola,tak s tím zápasím, nejsem na to zvyklá.
    My jsme dneska byli celé odpoledne venku :)) Fakt bylo krásně.
    A MÁME ZAS POKROK 😀 😀 Adámek se odpoledne sám třikrát zvednul na čtyři. Uplně jsme všichni na něj koukali. Prostě mu pobyt u našich fakt prospívá :)) Jsem se smála,že snad se tu rozleze po čtyřech:))) Fakt úžasný pocit. Jen jsem neměla u sebe foťák,tak doufám,že zítra už to stihnu..
    A jinak jsme mu dělali krupičku k večeři,tak vypil půl fláši a pak tedy ne.. tak jsem musela ještě udělat trochu sunaru,tak to dopil a pak frčel do postýlky :))
    Tak páááá a Evi, už toho Kubíka nevoň:D 🙂

    #866386
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bambulko, s těma psama je to na prd. Já vím jaký je to u našich, ale tam už běžně psi odchytávají a lidi si je pak musí vyzvedávat asi za 1500 v záchytné stanici. To si pak rychle rozmyslí, jestli je nechají voně běhat po dědině. Jinak u nás musí být pes buď na vodítku nebo s náhubkem. ALe ani náhubek v kousnutí nezabrání. Jsem šla jednou s naším bíglem ven a potkali jsme nějakou starou bábu s jezevčíkem, který měl košík, ale i tak se Alisterovi zakousl do boku a vysel na něm, než jsem do odtrhla. Baba mi pak říká, on je asi trošku podrážděný, protože jdeme z očkování. Jsem ji seřvala na dvě doby. Ona totiž původně s tím psem šla na druhé straně silnice, jenže on jí zdrhl a hned se do toho našeho zakousl a ona jen stála na místě a volala na něho. Takže jsem ho chytla za takovou tu volnější kůži za krkem a odtrhal jsem do od Alistera, bohužel i s chlupama. Teď má chudáček náš na boku lysinku. Jako nikdo nikdy neví, co může zrovna tomu psovi vadit a ten pak klidně zaútočí, ikdyž je normálně úplně neškodnej a má rád děti.
    Jinak my byli včera v hospodě, i s Kubíkem. Nechtěl papat co jsem mu vzala s sebou a raděj si dal kraj pizzy a kousek pečené bagetky. Jinak byl v pohodě, byl v židličce a hrál si v ní s kostkama. Byl rád, že je jakože s náma u stolu. Noc pak byla celkem normální. Šel spát v 9, pak se 2x vzbudil před druhou. Jednou jsem za ním šla já, dala mu dudlík a usnul, ale za 10 min už byl zase vzhůru, tak za ním šel Michal, dal mu mlíko a spal až do 7. Jen ráno pak nechtěl vůbec papat. Jedl až v 9. Doufám, že se nám podaří mu dneska nebo zítra složit tu postel. To ho pak budu zase učit spát přes den v postýlce. Lehnu si tam k němu a budeme chrápat spolu 😛 .
    No nic, jdu trochu uklidit, malej si v ohrádce skládá komín, tak toho musím využít, než bude zase chtít jít do pokojíčku, to už pak zase nic neudělám.

    #866387
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné dopoledne,
    tak tady je krásně a svítí tu sluníčko, Adámek si dal dvacet:)Chtěla jsem mu tu koupit ten pytel míčků na hraní a tady je prostě nikde nemají, ani u číňanů.. no škoda..
    Jinak je vidět,že dovča u prarodičů Adámkovi prospívá, jen zatím taky nepapá ty obědy, ač mu děda vyvařuje,tak stejně nepapá závratně..
    Evi, já myslela,že už Kubíkovi nedáváte mléko v noci nebo Michal zapomněl ? Váš pejsek má hezké jméno 🙂
    Tak krásný víkend. Zas pádím. Tady ani není čas na netík 🙂

    #866388
    Anonym
    Host

    Ivi, mlíko mu v noci nedávám (já). Michal jen nepochopil, že tam mám nachystaný na mlíko na ráno. To ho ráno dostává podle toho jak se probudí, mezi 5 a 7. V noci maximálně dostane, když večer vytuhne moc brzo a už nedostane mlíko před spaním. No ale je fakt, že po tom nočním mlíku spal tahem od 2 do 7, takže taky dobrý a v těch 7 už mlíko nechtěl. Jedl až v 9 chleba se šunkou.
    TeĎ jsem ho zkusila dát spát do postýlky a pěkně se tam rozčiluje. Tak ho asi dám spát do ložnice do kočáru. Po obědě možná vyrazíme na nákup do globusu, ale ještě nevím, protože s kočárem toho moc nenakoupím 🙁 .

    #866389
    Anonym
    Host

    Ivčo, pes má jméno od chovatelů, Alister. My mu ale říkáme Álojz nebo Lojza.
    Á, už je v chůvičce klid, tak snad po více než měsíci malej usnul přes den v postýlce. No ale kontrolovat ho nepůjdu, až tak za 15 min, abych ho třeba neprobudila 😛

    #866390
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak Bohoušek spinká dnes venku v kočáru. Usnul mi zase v houpačce tak jsem ho narvala do toho hlubokého kočáru. Je tam sice tip ťop ale je 😀 . Příští měsíc budu kupovat cestovní postýlku za 500,-. Už jsem s paní domluvená. Bude jí mít venku. Hrozně rád loni v létě spal venku. Maině řeknu jestli mi neušije nějaou síťku na vrch aby na něj nešli včely, vosy…
    Teď jsem s ním venku a natáhla jsem si kabel s notebokem ven i s netem. Vidím sice h… páč mi do toho svítí sluníčko no alew co něco tu vyčtu. Koukám do toho jak husa do flašky 😀
    Noc u nás nic moc. Pořád se budil a nevím proč jestli zase zuby??? Včera pohoda a dnes nic moc. asi zase zuby nebo nevím. Mlíko dostal půl páté a vstával v šest chjo strašidlo.
    Jinak už mám vypráno a vymýšlím co uvařit. Manžel jel k rodičům pro postřikovač – budeme tu ničit kus trávy aby jsme mohli něco pěstovat. Jsem na nás zvědavá 😛 . Už máme zaseté v sadbovačích rajčata, papriky, jarní cibulku a kedlubny tak uvidíme co z toho bude.
    Jooo dnes jdu ven heč. Koná se u nás sraz maminek ze Žatce takjdu úplně poprvé. Jinak už je to asi 8, sraz nebo kolikátej. Tak manžílek bude večer hlídat. Super. Už se těším. Zítra písnu jaké to bylo. Dokonce si budu moc i dát pivko páč bude řídit kamarádka. Supéééér
    Takže krááásný sluníčkový den. U nás je nádherně. pa pa

    #866391
    Anonym
    Host

    Bambulko, to máš v pohodě, když můžeš Bohouška nechat takhle na zahradě. My sice taky máme zahradu, ale bydlíme ve druhém patře, takže je to houby model. Leda že bych ho nechávala na balkoně, ale to by ho zase mohl budit vlak.
    Jinak já jsem teď umyla okna do zahrady, ještě mě čekají do ulice a pak celé prosklené schodiště.
    Dneska mám na oběd tvarohové knedle s jahodama a Kubík skleničku. Michal není doma, takže nic nevyvařuju. Ani nevím kdy přijde. No a jelikož malej teď spí, tak ani nevím, jestli pojedeme nakoupit. Možná až se nám vrátí táta a pohlídá ho. To pak aspoň něco nakoupím, když nemusím táhnout kočár.
    No nic, jdu obědvat a pak trochu uklidím.

    #866392
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak bambulko pěkně si užij sraz a pak nám napiš, co a jak tam bylo:)))
    Já jsem taky tuhle koukala po nějakém mateřském centru, kam bychom mohli chodit a mohla bych pokecat, ale nevím,zda by tam pak Adámek nechytl nějakou nemoc.. možná budeme chodit na hřiště, tam jsou taky maminy a děti..
    Dnes tu u našich byla i ségra s rodinou,tak si sestřenice hrály s Aďou a pak při obědě ta starší na Aďu dělala ham a on se po ní opičel a vždy otevřel pusu dokořán,tak jsem mu tam šoupla lžičku s jídlem a on to spapal a tak dokola a snědl to cobydup. Tak jsem říkala,že bych jí potřebovala u oběda stále,aby Adámek jedl:D Odpoledne jsme šli na hřiště, byl fotbal a my jsme pokecali, holky se pohoupaly, Adámek koukal z kočárku na děti a na fotbalisty a pak si tam hodil šlofíka.
    Opět se doma zvedal na čtyři a dokonce se dokáže ze sedu otočit do boku a pak se celý převrátit na břicho 🙂 Mám radost, jak mu to jde :)))
    A večer mu mamka opět uvařila krupicovou kaši do sunaru a dneska se povedla a vyžahl to na jeden zátah,ale zas jsme toho měli málo,tak se pak dopil samotným sunarem a už spí :)))
    tak paáááá a dneska budeme spát o hodinu déle :)) tedy doufám..

    #866393
    Anonym
    Host

    Ivanko,
    o hodinu méně 🙁 , já ty posuny nesnáším.
    psi na vesnici jsou pitomý, ale co mě fakt dojme je, jak jde maminka s kočárkem a psem na volno bez náhubku. a ne jen tak jedajaým psem ale vlčákem. to senám stalo tenhle týden, kdy jsme s s malou v kočárku zastavily a čekaly jako co se bude dít. matka si tam házela něco do popelnice, kočár pořád v ruce a pes tam lítal jak splašenej. to psa doma máme, tak strach jako takový nemám. jo a bylo to hnedle v první uličce za náměstím. neřeknu kdybych lezla po okraji města.
    no a protože už je vlastně půl 8, tak jsme od 7 vzhůru. takže už peru další várku potahů ze sedačky. dneska asi zmáknu dodělat kuchyn a možná i ložnicovou skřín, ale tu jen zvenčí dvířka. a jestli bude fakt pěkně, tak bych možná překecala hejsu že bychom mohli umýt, vysát a naleštit auto. tak dítě už zas došlo po svých z pokojíčku. to nabralo takový spát, jsou to 3 dny co udělala první 3 samotné krůčky a ted chodí po venku jak „skorosuverénka“ doma taky, prahy, neprahy, prostě bezhlavně jde. navíc asi smrdánkuje

    #866394
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Takl srazík byl super. Manžílek hlídal prďolku taky v pohodě takže fakt jsem si to užila. Jela jsem s kamarádkou takže jsem si dala i pivko (teda jednéo velký a 3 malý 😛 ). Ale suprově jsem pokecala. Fakt super. Domů jsem dorazila něco málo před půl jednou. hodila spršku a v půl už jsem hajala v posteli. V půl třetí jsme slyšela malého jak fňuká (ale byl s ním manžílek takže bez starostí.). Vstávala jsme v půl osmé (dle starého času).
    Fakt mě sere ta změna času už jen kvůli malému. Zase vše šoupat. Jsem zvědavá na večer. Fakt chci mít už v osum u telky klid. No uvidíme.
    Manžel jen na motorce pro buřty a budeme opíkat. Nějak nejede. :S . Nevzal si ani telefon. Mám o něj pořád strach. Pořád slyším v rádiu či televizi nehoda motorkáře a nebo i když jezdí do práce autem takovou dálku tak mam taky strach. No snad už brzo přijede.
    Péťo četla jsme na FB jak jsi byla pilná…. hmmm šikulka. Já jsem líná jak veš. Mam uvařenoupolévku a vyprané 2 várky prádla a toď vše. 🙁
    Tak ju budu zas končit. Přeji hezký den. Páááček

    #866395
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    dneska bylo zas krásně :)) Dneska Adámek podle starého času vstával v půl šesté, podle nového v půl sedmé, ale máme to docela rozhozené..
    K obědu měl bramboračku,ale nijak moc jí nejedl,ale za to skleničku baštil mnohem více..takže zítra musím koupit skleničky,asi to domácí ani tady jíst nebude.. Za to už si umí vybírat na procházce a to,že si mu podám krabičku,kde mám pro něj sušenky a křupky,tak vyhodí křupku z kočárku a vezme si sušenku 😀 A tu flašku už si začal držet sám,ale zatím v leže. Jen mu jí strčím do pusy a nechám na hrudníčku a on si jí zvedne a pije. Mám z něho fakt radost :)) Musíme trénovat. Jo a večer už pije krupicovou kaši dělanou do sunaru :)) Vaří mu to tedy babi, jen jednu lžíci mu tam dává, ale baštil to dneska. Ale fakt to posunutí času je blbý, mám pocit,že jsem to nějak nevychytala a nechtěl usnout. Ještě vyžahl čaj a pak klid a pak začal brečet,tak s námi chvilku koukal na Zázraky života a pak až k deváté usnul.
    Tak holky hezkou noc :)))

    #866396
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak u nás se změna času projevila hlavně včera odpoledne, když usnul v půl 6. Takže pak to měl tak nějak rozhozený a já ho musela uspávat skoro hodinu. Jinak noci o víkendu nic moc. Ale možná to bude i tím, že jsme mu sestavili tu postel a on má teď postýlku v jiným místě. No ale každopádně se nám oboum zamlouvá to, že se ráno probouzíme a koukáme na sebe. On totiž Kuba pak ještě skoro půl hodiny leží v postýlce a mě nechá se aspoň trochu probrat. Sice mu do postýlky musím strkat ruce a on si s nima hraje, pak mi podává dudl, Pana Muchlu (usínáčka), ale hlavně že u toho můžu ležet 😛 .
    Jinak u nás kromě složené postele nic novýho není. Možná leze Kubovi pravá dvojka nahoře. Víkend jsme měli opět pracovní. Já bych už tak chtěla mít někdy opravdovou neděli :'( .
    Leni, to je dobře, že sis srazík užila. A doufám, že manžílek přijel s buřtama v pořádku. Já se motorek taky bojím, hlavně v pozici řidiče auta. Michal by motorku chtěl, ale to by ho prvně zabila jeho máti a pak hned já. Teda já bych mu povolila buď skútr na ježdění do práce nebo nějakého choppera, na něm se totiž už z principu nesmí nijak divočit.
    Peti, jsi drak s tím úklidem. Mě to čeká tento týden. Budu to dělat tak nějak postupně, když bude Kuba spat.
    Ivčo, jak by Ti řekla moje tchýně: musíš mu to jídlo uvařit tak, aby to jedl! Takže já už neříkám, že mi něco nejedl a že jsem musela dát skleničku. Jinak včera krásně baštil ptáčky na ruby s rýží. Takže je bude mít i dnes. Asi už chce mít nějaký normální chutě a na ty nedochucovaný jaloviny. Jen nevím, jak mu to můžu dochucovat, když kořenící směsi ještě nemůže.
    No nic, jdeme chystat sváču.

    #866397
    Anonym
    Host

    ahojte,
    u nás ten čas aké nic moc, šla se koupat před 7, normálně to bylo v půl 7 a vstávaly jsme v půl 8, takže nám ten čas jakž takž sedí. ale je holky pravda, že jak chodí, tak je mnohem více unavená, večer odpadne ani neví jak. nechche se mi tomu pořád věřit, je den odedne lepší. už i po venku chodíme. je to fakt super.
    Ivi, Adámek je šikula, neboj za pár týdnů nebudeš ani vědět, žes měla doma nelozící, nedržící falšku ,… to vše příjde rychle.
    Evi, i u nás to s tou postelí platí, fakt se nám tam spí lépe a ty budeš víc odpočatá. prostě do pokojíčku velká psotel, to je dobrý tah 🙂
    Leni, já ti k motorce psala už u fotky, já mít doma chlapa (i na babetě) tak ho asi zabiju. to je pro mě nepřítel jako blázen. náš soused se teda vrátil domů, ale ležel půl roku ve špitále, má sešrubovanou páteř a už zas kretén na tom sedí.
    jé děcko je protivné, společně vaříme, dala jsem jí spát, ale dělala rambajs, tak doufám že do 11 stihnu mít oběd a půjde spát

    #866398
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak Adámek vstával v půl sedmé nového času. Ale asi jsem ho vzbudila já, páč jsem ho přikryla, furt si říkám, jak může spát odkrytý.. a ono mu to asi vyhovuje, loupežníkovi :))
    Děda mu zas přinesl k snídani rohlík a opět se mu na něj vyprdl:O Adámek prostě ráno snídá jogurt a nic jiného do něj nedostanu :))
    Jeli jsme pak s dědou do Lidlu,mají tam pár věcí na prcky. Tak jsem Adámkovi koupila ponožky, punčocháče, pyžamo a na léto tílko s trenýrkama :)) To jsem vzala už větší, aby mohl běhat třebas i bez plenky:D
    Ty ponožky se fakt vyplazili, dva páry za 49,90 kč. Normálně v Praze stojí jeden pár i 100,-..
    Adámek si i schrupnul, dokonce už jsem rozchodila na tom starším kočáru,co v něm tu jezdíme to polohování, tak už můžu dávat i dolu když usne..:))
    A za půl hodiny jedeme pro Adélku (neteř Adámka) do školky, prý by si přála,kdyby jí vyzvedl i Adámek :))
    Jinak já motorky taky nemám ráda, jednou jsem seděla na takové té malé motorce a byla jsem posr… až za ušima a už nikdy bych na to nesedla.
    Holky, myjete lahvičky už klasickým jarem nebo čím to myjete ?? Tedy když to nedáte do myčky..
    Já nevím,zda se může ten jar už používat nebo ne…
    Tady ten speciální mycí prostředek, co kupuju ani neprodávají. Hold malé město, ale jinak vše ostatní se tu sežene,ale spíše v lékárně..
    Tak pááá a hezký den přejeme s Adámkem :)))

    #866399
    Anonym
    Host

    Ivčo, já už dávno umývám v jaru. Už někdy ve 4 měsících mi dr. říkala, že když ten jar pak dobře opláchnu, tak to ničemu nevadí, že tak mám omývat i nové hračky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,156. až 4,170. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist