únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862638
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Teda zase jsem měla co dělat než jsem vás všechny přečetla 🙂 Nebojte s Artrozou se něják poperu ,vždyť už spolu žijem léta že 😀 Už si z toho musím dělat legraci ,jinak bych se asi zblázila.
    No předporodní kurzy..to je zapeklitá otázka, já jsem to vyřešila tak že moje kamarádka dělala na JIP v podolí a tak mi zatím přes facebook radí co a jak a když mě děsí doktorka tak mě zase Adelka uklidní 🙂 Takže v nejhorším případě sednu do auta zajedu do Milovic a pořeším to s Adékou 🙂 Pediatra taky ještě nemám vyřešenýho žiju taky za Prahou tak musím někde tam na těch vesničkách někoho najít 🙁 .uvidíme…..Na Facebooku jsem jako Darina Benešová..Tak si mě také klidně přidejte budu ráda 🙂 Alespoň se mužem setkávat i po prodech že 🙂

    #862639
    Anonym
    Host

    jo holky to už tu taky bylo, vykecali jsme se, že nafukujeme s tátou kondomy jako balonky, když se druhej den vrátila ze školy vrčela, že jsme pitomí, že se holky mohly uchechtat:P , tak byl na chvilku pokoj, než jsme zjistili, že nás mrška šmírovala hned druhej den klíčovou dírkou- naštěstí jsme přes sebe měli deku:$ , ale prý proč táta u toho tak funěl a jestli jsme si hráli na bunkr, tak mě nic snadnějšího nenapadlo, než jí říct, že jsme si hráli na kromaňonce:) , smích nás přešel asi za týden, byl u nás její kamarád, zalezli si pod deku a funěli, já se zděsila, a odkryla je , naštěstí on byl bizon v jeskyni a ona lovkyně, ale nahnala mi to je fakt, ta puberta s tou dětskou naivitou, to je hrozný období, samej šílenej nápad:$ 😛 .Teď jsem byla u učitelky na koberečku, že prý Petra se s ní dohadovala, že se děti dělají, když se hraje na Kromaňonce, a ne, že ze semínka a vajíčka jak se učili, no co mám říkat dílko:-* tak jsem to učitelce vysvětlila a ona se smála až brečela. Jo takových veselých příhod máme…Ančí nebude o moc lepší, vlezli jsme do čekárny k doktorovi , ona na něj hodila oko, on se usmál a říká, ty jsi ale hezká princeznička. Ona mrkla na mě a povídá:“ mami to je ale pěkná blbka!“ Tak se doktor zarazil a pak se chchtal jak pominutej. To je z toho, jak se občas s tou starší o něco perou, říkala jsem, že by obě potřebovaly zalepit pusu, na to Aňa zalepsi sama. No děs:$ 😀 Prostě jsou někdy nevyzpytatelný obě.

    #862640
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    Evir. nic si z té švagrové nedělej a hlavně zůstaň v klidu, ty víš, že děláš pro mimi to nejlepší a na ní se vykašli!!!já zase od jednoho kolegy vyslechla, že dřív ženy rodily na poli a makaly až do porodu a po něm hned zase- řekla jsem mu, že až vyroste že si pohoví a mám klid.
    na cukrovku jdu zítra – brrr
    původně jsem na kurz také nechtěla, ale aspon nějaké info tam prý dostaneme. u nás je kurz jen na 6 hodin a probere se vše, vč. prohlídky sálů a stojí 1500,- + dostanu razítko do těh. průkazky – vzhledem k tomu, že už jsem musela vynechat cvičení tak aspon na ten kurz půjdu.

    #862641
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminky,
    jo kosto to už sem taky několikrát slyšela, že ,,dřív sme chodili makat do devátýho měsíce a rodili jsme na poli a taky jsme živí.“ no jo něco v tom sice je ale dnes je taková doba a dřív taky.
    koukám, že jste se pustili do diskuze co se týče kurzů. to je na něj nepůjdu říkám si že kdyžto zvládli všichni tak to zvládnu taky:)
    Dneska jsem si udělala radost:D koupila jsem na internetu nebesa a perinku proste 6-dílný set a dvě nepromokavý prosteradla tak se na to mocccccccc těším až to prijde.
    to jsou historicky první věci které jsem pro Davídka(mimi) koupila, zatím jsem se jen koukala

    #862642
    Anonym
    Host

    ahoj,
    tka jsem byla z apediatrem , krom toho, že je milej, hezkej a mladej 🙂 to je prý i dobrý doktor, takže pediatra máme, mam mu zavolat z porodnice.

    Taky jsem od muže dostala nové žehlící prkno, takže jdu žehlit :-), protože to starý mi tam prožehluje kostičky na trička celý se nějak vyklá a rozjíždí.
    A protože jsem měla chutě, tak jsem si upekla piškot a dala jsem si do něj čerstvé jahůdky a vanilkový krém… ňamina 🙂

    #862643
    Anonym
    Host

    Holky koukám, že už všecky pěkně nakupujete.
    To u nás manžel nakupuje pro rybičky do akvárka a já občas něco pro mimi, ale zatím nemám takřka nic. Dneska sem začla prohlížet na netu kde by se dali využít ty kupony na slevy z maminky a něco už sem objevila tak snad taky něco nakoupim.. Jen kdyby těch pěnízků bylo víc abychom mohlikoupit všecko co by se nám líbilo, co? Moniko kde pak jsi nakupovala? A vůbec pokud máte někdo něco osvědčeného hoďte to sem pro inspiraci…
    Díky moc

    #862644
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    babyzna: no ja nakupovala na http://www.ebutik.cz a další věci mam vyhlídlí na http://www.detskyraj.cz a http://www.detskezbozi.com
    jelikož bydlím v jizních cechach a prijde mi že je to tu dražší než kdekoli jinde tak to porovnávám to co bude levnejší na netu a je to úplně stejné zbozi tak to tam koupim. zatim je to skoro vse:D

    #862645
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky8-|
    já ještě nemám pro mimi nic, nechci nic zakřiknout.ale chystám se tak na začátku prosince, zatím sonduji.
    zkuste třeba tohle
    http://www.detskepostylky-eshop.cz/akcni-nabidka?sort=20a&page=2

    #862646
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak já jsem také zatím nic nenakupovala. mam toho docela dost od švagrovejch – co se týká hadříků, Kočárek mam zamluvený a postýlku bude kupovat také švagrová. Potom lehátko do vaničky mi slíbila kamarádka, že mi ho prodá za 100,- takže také super, Přebalovací stůl budu mít od strejdy a komodu mi koupí prý mamča – je to moje zlatíčko 😀 . Mno a ty ostatní věcičky budu nakupovat asi taky až v prosinci a nebo až v lednu až budou povánoční slevy. Třeba na něco natrefím. A taky mamča je krejčová tak mi toho určitě i hodně ušijě. Teď se chystá na kojící polštářek. Koupila mi časopis Betynka a tam byl a moc se jí líbil tak říkala, že mi ho zmákne ušít. Jinak si myslím, že jááá budu kupovat vše samo až na poslední chvíli – bůh ví jestli to nebude muset nakupovat chudák manžel. Ale zatím mě nějak nic nenapadá co budu potřebovat a co ještě nemám takže to poznám až bude ten náš svišť na světě co by se mi šiklo.
    jinak takové hlášky jako to, že kdysi dávno rodili ženské na poli jse už taky slyšela, ale také ty co se mi hrozně diví, že jsem ještě v práci a podobné řeči, že by jsem neměla už chodit do práce a neměla dělat noční a podobné řeči. nechápu, že se každý nestará sám o sebe. Já se cítím dobře i o noční a nemám potřebu být doma. Jsem společenský tvor a jsem ráda mezi lidmy,ale mateřskou si vychutnám plnými doušky 🙂 . A jestli se už těším na mateřskou??? Aby jsem řekla pravdu mam z toho děsnej strach, že to nezvládnu. Malej bude plakat a já nebudu vědět co s ním a podobně. ….
    No tak všem přej krásný večer. Pa i mimískům

    #862647
    Anonym
    Host

    ahoj,
    tak mi až na kočárek, který buď zítra koupíme,nebo objednáme a dětské kosmetiky,plenek a pracího prášku atd máme asi všechno.

    Pořád nevíme co to bude,ale příští týden jdeme na to 4D, takže až do února mam na co zírat 🙂 .
    Miminko kope jak čertík a já jsem se tak nějak dala do přehazování skříní,abych měla místo na věci pro mimi co nejblíž přebalováku a komodě.

    takže se mějte fajn 🙂 a pozdravujte miminka 🙂

    #862648
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojíííík,
    lenuna: ty už máš všechno:O tak to se mas ja nemam skoro vůbec nic. a jestli se můžu zeptat jaký kočárek máte vybraný:)
    Tak to ti držím pěsti ať se ti příští týden ukáže a i kdyby ne hlavně aby bylo mimi zdraví a mělo se čile k světu:)

    mě náš malý brouček kope nebo bouchá nebo co dělá zrovna do žeber a moc příjemný to není:S
    ale aspoň vím že tam je:)

    #862649
    Anonym
    Host

    tak máme za sebou opět kontrolu u doktora, tak jsem se pokochala pohled na Nikolku na monitoru, zrovna spala potvůrka jedna, po tom, co mě koppala celou noc dospávala:^) Jinak prý vše ok, jen na kardiologii mě ještě žene, že už je na čase tam naklusat, tak jsem trochu vrčela, mezi ty chřipkáče se mi teda vůbec nechce. koukám, že nakupujete, já nakoupila u čáryfuka fusak přes net, mají docela slušný ceny:)

    #862650
    Anonym
    Host

    ahoj,

    Monika306 – zitra pro nej jedem
    http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/X-Lander-Set-XA-2010-do-vyprodani

    Jestli může jen poznatek, tak jsme meli vybrany Dorjan Danny sport 2010,ale kamarad s pul rocni holcickou rikal, ze po pul roce jsou kolecka na hovno, kocarek se vykla a na dalsi dite 100% nevydrzi. takze jsme se rozhodli pro Xlandra s ložiskem.

    jinak my jsme teho dostali spoustu, hlavně oblecky a tak … zbytek se knam taky nahromadilo od znamych,ale koupili jsme novou postylku http://www.batolemarket.cz/2737-Postylka-s-14ti-dilnou-vybavou-c-1.htm je super a materiál je přijemny, taky kupujem novy kocarek a kosmetiku a takove veci. a kocarek koupime pokud v tom malvikovi od zitra budou mit tu 20% slevu, jinak ho objedname s 10% slevou,. chteli jsme to nechat az na prosinec,ale aspon neco usetrime .. stejne uz jsme zahuceli asi nejakych 3O tisic. a dalsi jeste padnou 🙂

    #862651
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    teda, já vás nestíhám číst. Evi, moc jsem se zasmála tvým příspěvkům. Koukám, že s holkama se musíš mít pořád na pozoru. Ale jsou to pěkné historky:D .
    Lenuno, závídím!!! Tenhle kočárek mám vybraný taky, nebo jeho variantu X3, se kolečky stejně od sebe. Takže hold musím počkat, až mi ho slevní doufám po Vánocích nebo v novém roce:'( . Jakou chcete barvu? Mně se hodně líbí ta rocky, ale trochu se bojím, že se bude bít s holčičím oblečením. Já teda moc růžové nekupuju, ale spoustu jsme toho už dostali. To by byla sranda, kdyby se z toho nakonec vyklubal kluk:P .
    V úterý mě dojal manžel, vrátil se ze služebky z Prahy a koupil svou první věc pro miminko – soupravičku a tričko. Móc krásné, jenom tu cenu kdybyste viděly (ale to jsem mu nemohla říct). Vykládal mi, jak ho obchodem pronásledoval hlídač-černoch, kterému se zdál asi podezřelý. Není divu, když prý byl jediný chlap v celém obchodě:) .
    Jinak dnes jsem byla na 2. předporodní lekci. Celkem jich je 9 (porod, šestinedělí, kojení, problémy při kojení, péče o novorozence, masáže kojenců a nošení v šátku, látkové plinky, předporodní kurz s tatínky, péče o novorozence s tatínky). A celkem to stojí 900,-. Tak neberte to! Ještě donutit ty tatínky:) .
    S nakupováním věciček vám taky moc neporadím, 90% všeho jsem dostala, zbytek oblečků koupila víceméně v sacond-handech (tady mají fakt skvělé, člověk někdy koupí úplně nové věci ještě s visačkou, nebo značkové za třetinové ceny). Beru to tak, že mimi stejně hrozně rychle roste, tak je škoda do toho přespříliš investovat. Tím ale nechci říct, že to nejsou pěkné věci.
    Holky, taky se moc těším, až bude malá na světě. A tady na BW nebo FB budou přibývat naše čerstvé zkušenosti a fotečky.
    No, to je dnes asi vše. Já jdu zítra ráno asi na ambulanci, nějak už mi druhý den není nejlíp a hrozně tvrdne bříško (každou chvíli), tak to nechci podcenit. Pak dám vědět, třeba je to prkotina.
    Dobrou noc vám i mimískům! Hezky je pohlaďte.

    #862652
    Anonym
    Host

    Kájo, to co popisuješ se mi stalo v neděli, přetáhla jsem se, tak mi to miminko dalo náležitě sežrat celou neděli jsem profuněla v posteli. Tak ať dopadneš dobře a odpočívej, ono to těhu sice není nemoc, ale asi nejsme tak odolný jak ty naše bábinky, nezapomeň , že ony měly docela zdravou bio stravu narozdíl od nás plnou pesticidů, dusičnanů a vší té chemie. dle doktorů se to taky pěkně podepsalo, máme to na celý život. Tak byteček už máme komplet, jen sháním desku na kuchyňskou linku, to je to jediný a stáhnout dolů z patra gauč a sláva můžem nafotit. jsem hrozně ráda už se mi to tak trochu vleklo, ale chodíme se kochat8-| . Včera jsem se akorát chytila s manželem, protože chtěl pozvat bratrance s rodinkou na pochlubení se, a dožadoval se, aby spali v bytečku pro turisty, rázně jsem to zamítla, představa, že v bytě naleštěném a vonícím novotou budou tři rajstajblové ve věku 2×3 roky a 1x 5 let, kteří neposlechnou ani rodiče, natož nás:S no děsný, navíc byt maximálně pro 3 lidi by musel pojmout lidí 5 a ještě bych jako obvykle kolem dětí zas a opět skákala já, protože je díky bazénu nemůžem pustit do zahrady, měla jsem z toho osypky. Chlapi se totiž vždycky zašijí do sklípku na vínko, a nechají to na nás ženských, Přece jen 5 dětí je už malá mateřská školka, a nevím proč po minulé návštěvě absolvované u nás na to nemám nervy dítka rozjařená honit po celém domě, když odjeli, bylo to tu jak po výbuchu8o| . Oni je totiž domadrží zkrátka tak, že si pomalu nesmí ani hrát v obýváku, a maximálně s jednou hračkou, zatímco u nás mají volnost, tak to taky podle toho vypadá…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist