únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,261. až 4,275. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866490
    Anonym
    Host

    Tak papučky (nebo spíš domácí botičky) máme. Sice ne ty co jsem chtěla, ale tak jsou hezký: http://wak.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3784766. Klasický bačkůrky jsme naznaly, že nejsou dobrý, když ještě i lozí. Původně jsem chtěla tyto: http://shop.fare.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=210925, že jsou i pro lezoucí, ale nějak ho dřely u kotníků, hned to tam měl červený. Jinak Kuba sice lozí, když nemá okolo čeho chodit. Když se má čeho držet, tak je pořád na nohách. Takže bych řekla, že tak 60% na nohách je. Jo a včera (omylem) stál asi 3 vteřiny bez držení, jen měl v rukách kostky. Tak doufám, že do měsíce už snad zvládne těch pár samostatných krůčků.
    Taky naměřila prodavačka Kubovi zase o číslo větší nohu, takže už by měl začít chodit, ať mu nemusím kupovat další capáky (na ven) a můžu mu koupit rovnou pořádný boty. A taky nám Kuba vyrostl. Při roční preventivce měl 76cm a já mu předevčírem naměřila 82cm :O .
    Jinak já dávám malýmu botky, když není v pokojíčku (tam má koberec) a vždycky když má ponožky. On si je hned sundává. Přeci jen on když chodí, tak to jsou docela rázy na ty patičky.
    No a dneska spal Kuba teda po dlouhé době přes den v postýlce. Vzbudil se až skoro hodinu po plánovém obědě. Naštěstí toho moc nesnědl, tak jsem mu mohla dát dřív sváču a vyrazili jsme na ty botky. On teď spí max hodinu a půl. Dřív zvládl i tři hodiny.
    No nic, půjdu spát. Přeji hezký víkend a pohodové Velikonoce.

    #866491
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak jsem se naštvala. Včera nám prodavačka špatně změřila nohu :@ . Takže Kuba v botkách zakopává, šlape si po nich a už si spadl jak o ně zakopl. Takže jsem vyjela do terénu a máme doma ty Fare papučky. Jakmile jsem mu dala správný číslo, tak ho ani u toho koníku neřezaly. No aspoň vím, že do toho obchodu už nepůjdu, to raděj pojedu na druhý konec Brna. Ale zase náme jedny domáci botky do zásoby 🙂 .
    Za chvíli jdu dělat na oběd palačinky a pak jedeme k našim. Kuba teda dostane až u našich skleničku, protože svačil až v 10.
    Docela je dneska hezky, na to jaký hrůzy hlásili (déšť se sněhem).
    No nic, jdu chystat věci, ať pak stíháme. Tak přeji hezký víkend!!!

    #866492
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi a nejdou ty botky vrátit ? Nebo jsou větší a pak je ještě užijete ?
    My byli nakupovat, tak jen pro to nejdůležitější a litr v čudu 🙁 Fakt to lítá, ale vlastně jsem tam navíc koupila jedny ty žluté pampersky, měli je levnější než obvykle, tak proč to nekoupit.
    Ještě jsem se stavila v Dm pro sunar a vybrala jsem tam Adámkovi flašku s tím brčkem, aby mohl pít i v sedě a nějak se to naučil a hlavně tahle bude dobrá i do kočáru. Hrníček brát nemůžu a flašku zatím sám nahoru nezvedne..tak uvidíme:D
    My budeme mít špagety a Adámek pak skleničku. Usnul cestou domů..
    U nás prší..
    Tak páá

    #866493
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,to byl ale den,skoro jsem nevstala z gauce.Johanka se vcera rano probudila s kaslem a rymou,tak jsme hned sly k doktorce.A plna cekarna deti s tim samym,pry radi virozy.Dostala leku,ze ja jich tolik v zivote nevidela.A od odpoledne ma horecky,takze mi neustale sedi na kline,nebo lezi a pospava.Aspon jsem si odpocinula.Ale hrozne se trapi,samy sopel,slinta a ouska ji bolej.Jedine,ceho se bojim,abych poznala,ze jsou zrale na pichani. Do tohi mam zas z tech horsich dnu (blee),takze u nas zadne velke pripravy na Velikonoce neprobihaj.Rano jsem jen nazdobila misku s vajicky,Alex upekl berany a mazance,vysal a zitra bude pect jehneci.Prijedou totiz nasi.Snad to zvladnem.Jsem z toho nicnedelani unavena,asi brzy odpadnu.Preju vam vsem opozdene krasne Velikonoce!

    #866494
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kájo, přeji Vám brzké uzdravení pro Janku a i tobě, aby ti nebylo moc špatně.
    Moje známá byla s holkama na píchání uší a chudák to taky nepoznala, ale prý se dítě hodně tahá za ouško a nebo na něj lehá a když se dítěti zmáčkne za ouškem (tam kde je takový ten dolíček) a začne brečet,tak to má bolavé ouško..
    To jen tak pro vysvětlení, vůbec vám to nepřeji.
    Jinak u nás taky bylo pečení beránka, taky pekl tatínek. Jsem mu jen radila těsto.. Mazanec jsme dostali. Zítra jdeme na oběd,tak nic nevymýšlím.
    Jo a k té láhvi s brčkem, fakt zas kup na jedno, Adámek odmítl vůbec si vzít to brčko do pusy, asi si myslel,že je to injekční stříkačka a že mu zas chci dávat nějaký hnus.. tak to zkusím časem,zda z toho bude pít..
    Jo a oběd zas měl na dvakrát.. Myslela jsem,že když se vzbudil po půl jedné,že sní skleničku a bude klid a on ne.. tak to dostal ve tři hodiny a to už to snědl.
    A v postýlce se opět snažil zvednout :)) Tak se to fakt dává do pohybu :))
    pááá a přejeme hezké velikonoce.

    #866495
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak jsme včera konečně tkykoupili botky. Koupili jsme je v tom CCC. Prej jsou tam docela dobrý boty. Dle kamarádky,alůe nevím no. Koupila jsem botasky a bačkůrky. Teda zatím mamka 😛 . Musím vrátit 🙂
    Teď už Bohoušek spinká. Měl k obědu od včera špenátovou polévku a mi hrachovku ataky jí máme ještě dnes. Mám jí ráda,ale manžel jí nejí tak jí doma nevařím. Jen občas si pro sebe uvařím třeba z pytlíku.
    Bivi Adámek je den ode dne šikovnější a šikovnější. Budeš koukat jak ho bude brzo plnej barák. Mě už pořád zdrhá. Vezme čáru a hotovo. Nejhorší je oblíkání. Jak vidí že ho chci obléknout tak vezme dráhu a má z toho staršnou prču 😀
    Jééé Děcko na podobné bačkůrky jsme včera taky koukala v těch céčkách. nakonec jsemmu koupila malinko jinačí,ale taky jsme mu je zkoušela. No jinak u máme velikost 21 a kousek dle toho jak se tam přiloží ta nožička,ale jinak máme koupenou velikost 22. Je to prý lepší. Ze zadu se má vejít prst nebo malíček. a u 21 se nevešel. Chodí v nich krásně. Nechal si je nanoze hned v obchodě a hned honil s nima parádku 🙂
    No budu asi končit páč už mam chuť na tu hrachovku tak jí pujdu asi ohřát.
    páááá

    #866496
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak co Velikonoce? Užily jste si mrskůt? My na to prdíme. Michal jel s Kubíkem jen na jeho ségru a neteř. K nám teda dorazil švagr. Jinak nic. Na štěstí.
    Chci se pochlubit, Kuba teď v noci spává i 5-6 hodin v kuse! Takže se občas i relativně vyspím.
    Holky, co dneska vaříte? Já přemýšlela nad zeleninovým rizotem, ale nechce se mi jet nakoupit.
    Jinak u nás není nic nového.

    #866497
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi,tak to je super,že se Kubík tak zlepšuje s tím spánkem:)
    U nás velikonoce na nic, ani se mi o tom nechce psát.
    Snad za rok budou pěkné a hlavně Adámek bude moci jít si vykoledovat :))
    Večer krásně usnul po sedmé,ale v devět začal fňukat a až do řevu to přešlo,takže jsem mu udělala čajík a nakonec se mnou koukat na Kriminálku Anděl a ještě na Teorii třesku.. A až v deset zas usnul..
    No a zas ráno mě naštval kocour, sbírala jsem prádlo ze sušáku a kocour byl na okně a nějaký pták sedl na parapet do rohu a náš kocour si myslel,že ho uloví přes sklo a přes kytky,takže skočil na květináče a ty s ním spadly a tak jsem přišla o dva kaktusy a dva se jen vysypali z květináčů, hlína všude.. No fakt na ránu kocour!!!
    Jinak já mám vařeno ze včera, polévku a vepřové na mrkvi, to i papal Adámek včera, sice na dvakrát, ale zpapal to :))
    Tak zatím pááá

    #866498
    Anonym
    Host

    Tak Kuba dostal skleničku. Nějak na mě začal vyřvávat dřív, než jsem měla dovaříno. Teď už je v postýlce, ale ještě nespí, pořád tam něco rachotí. Ale nechám ho tam, dokud nezačne řvát nebo neusne. Jinak já vařím kuřecí vývar se zeleninou a kapáním. Na zítra (nebo na dnešní véču) mám kuřecí maso se špenátem a rýží. Taky bych chtěla někdy udělat hráškový krém, ale nevím, co Kuba na to. Aby ho to pak „neroztrhlo“.
    Ivčo, se s kocourem nenudíš 😀 . Já se včera se psem taky nenudila. Jsem nachystala oběd (řízky s kaší) a jen jsem chtěla dát malýho do židličky a to hovado pes mi sežral celej řízek! Jako ještě jsem neviděla, aby někdo sežral řízek (přes půlku talíře) asi za 10 vteřin.

    #866499
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi 😀 ,tak to se se psem tedy taky nenudíš,ale já bych ho asi zabila, sežrat mi maso na řízek.
    Ale neuděláš nic, že ? Jako já s těma kaktusama..
    No nakonec jsem tu omáčku dala zamrazit, páč jsem měla ještě vepřové plátky v lednici a musím je upéct a rozhodně nebudu jíst omáčku dva dny a pak ještě maso. Jen jsem šla k troubě a koukám do ní,že nesvítí.. No máme tam nějaké tlačítko u malých hodin a jaksi jsem ho asi včera zmáčkla, když jsem tu troubu myla a tudíž se mi nezapla. Ono je to nějaký časovač.. možná by se mi to zaplo kdo ví kdy..
    Ještěže jsem na to přišla nyní a ne za hodinu:D Adámek dostane taky polévku s kapáním a pak asi skleničku. On té polévce nikdy moc nedá,tak aby byl napapaný.
    Mě Adámek spinká víc jak hodinu..

    #866500
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Tak já jsme právě teď zbaštila ze včera velikonoční nádivku. Mam vyndané maso na omajdu,ale manžel tam má ještě taky zbytek té nádivky tak nevím jestli to budu vařit dnes. a ani nevím co z toho vznikne. Malej měl kuřecí polévku ze včra jen jsemmu jí nastavila ještě zeleninovým vývarem a zbaštil snad 3 nebo 4 naběračky. Žrout jeden a ješte pošilhával, že by možná ještě cosi zblajzu. No to je totiž celej on. Ráno snídani moc nedá, svačinu jak kdy ale dnes dojídal celé dopoledne chleba od rána a pak se mam divit, že toho tolika zbaští.
    Jinak u nás Velikonoce taky nějak neslavíme. Alespoň mě a manžela to nebere. Vyšupal mě akorát taťka, brácha a synovec. Nějak mě ten svátek nebere.
    Děco to je dobře že už prďolka trochu lépe spinká u nás se to už taky lepší. A neboj brzy budeme mít určitě největší spáče.Bohoušek dneska spinkal od 19:30 – 23:00 (na dudel), pak se mu ve 2 hodiny v noci asi cosi zdálo prorže jen trošku zafňukal (pak nejpíš našel dudana) a spal dál takže jsem ani nemusela vstávat a na mlíčko vstával až ve 4:30. Vypiul mlíčko a chrupkali už jsme tedy spolu do 6:45. Takže to jde.
    No jinak včera jsem se vrátila od našich. Takže už jsem zase ve svém.
    Tak se mějte hezky u nás nic víc nového také není tak pa pa pa

    #866501
    Anonym
    Host

    Tak Kuba neusnul. Jsem se šla na něj podívat a on si tam povídal se zvířátkama na povlečení 🙂 .
    Ivčo, to už byl usmažený řízek a byl na mém talíři, takže mi zbyla jen kaše. No a díky tomu jsem si vzala řízek, který jsem původně měla mít dnes na oběd. Jo a Kuba řízek taky papal. Oškrábala jsem mu z něho strouhanku a nakrájela na malé kousky. No a večer zblajznul celou 250g skleničku. No tu polívku, co jsem vařila si asi necháme na véču nebo ji šoupnu do mrazáku. Už tam má sekanou zeleninku a zeleninový vývar. Jinak nějak už na mrazák nevařím, vždycky to zblajznem hned všechno 😛 .
    Jinak Kuba se s náma včera díval na kriminálku anděl a ještě i na začátek hlasu. Pak konečně usnul, zabrekl na dudl nějak před půlnocí. Pak se vzbudil na mlíko až před šestou a ještě do 8 jsme se váleli.
    Dneska je počasí na draka. Sice svítí sluníčko, je 11st, ale fouká jako prase. Úplně se mi otvírali venkovní žaluzie. No ale snad se to do odpoledne uklidní, potřebuji totiž vyvenčit psa.

    #866502
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, u nás Velikonoce moc nedržíme, dostali jsme nadílku od babiček, ale jinak celkem nic. Fíla si nějak změnil spánkovej režim, tak jsme mrtvý – ráno vstává už před 7 (dřív do 8), pak nechce spát po obědě, nebo spí jen tak hoďku (dřív byl kolem 12 unavenej a pak 2 hodinky spal), usíná mi pozdějc a večer taky nechce spát, až tak kolem devátý. Zato ale spí celou noc, to je fajn, ale ten odpočinek ráno a přes den mi docela chybí, protože jak brzo vstane, tak je protivnej a chce se nosit (nosí ho manžel) a teprve tak kolem půl devátý se dostane do svý kondice..Tak nevím, snad se to nějak upraví zas a všichni si zvykneme. Jinak Evi, ty bačkorky Befado taky máme, teda takový sandálky, jsou i na ven.
    No, jdu si rychle prohlídnout aspoň něco na webu, dokud spí ten trapič. Tak papa

    #866503
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já se fakt z toho Adámka už dostanu do blázince, zas měl oběd na dvakrát. Tedy polévku nechtěl,tak dostal půlku skleničky a té tedy zas nedal,tak jsem mu řekla,že jedeme do ikei a bude jíst až se vrátíme.
    Tak jsem v ikee koupila zarážky pod dveře, ale pod jedny se mi to nevejde, není tam mezera :(( A tam bych to zrovna potřebovala,tak musím sehnat ještě jinou. No a po návratu jsme zas u té skleničky seděli hodinu, občas otevře pusu,ale spíše mám pocit,že mu tam dávám jen olíznout.. nakonec jsem to do něj nacpala,ale fakt už si s ním nevím rady.
    Zas si masíruje jinou část dásně,takže asi zuby budou pokračovat v růstu a já zkončím v blázinci.
    Zlatej Bohoušek, že takhle jí a ještě kouká co by zblaznul..
    Tak zatím, už mi zas Adámek rve záclonu..

    #866504
    Anonym
    Host

    Dobré ráno!
    Tak jsem toho našeho skunka smrdutého asi přechválila. Včera šel spát kolem 8 (Michal uspával, takže nevím kdy přesně usnul, protože i tatínek na chvílu usnul), vzbudil se pak v 1 a byl vzhůru až do 5 :@ . Já už pak usla jen do půl 7 :'( . Takže jsem pěkně na odstřel. A to máme dneska docela náročný den. Dopoledne jedeme nakupovat, pak jdu na ultrazvuk s prsama a odpo zase venčení.
    Bibo, taky nemám ráda, když se malej probudí brzo. To je fakt pak na pár facek. Ale Kuba spává přes den už jen tak hodinu a půl. Takže už to taky není co bývalo. Asi se už chystá na školku 😛 . No já jsem tak nějak i docela ráda, že Kubovi jsou ty befado větší. Aspoň je bude nosit, až bude opravdu sám chodit a možná je bude mít i na ven. Zatím to teda ještě na tu samostatnou chůzi nevypadá. Minulý týden pár vteřin stál bez držení (držel si v rukách kostky), tak jsem si začla dělat naděje. Ale od té doby zase nic. No asi se řídí heslem Co se vleče neuteče.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,261. až 4,275. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist