únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,336. až 4,350. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866565
    Anonym
    Host

    Ivčo a zkoušela jsi Adámkovi dát ten oběd na večeři a v poledne kaši? Prostě mu to odsunout na nějaký nezvyklý čas. Nebo u známé zabírá přidat do jakéhokoli jídla pláteček másla. Jinak s tím zateplováním Ti nezávidím. Budeš mít před okny síť, takže nebudeš vědět, jestli prší nebo svítí slunko, vyvětráš leda tak do bytu prach a polystyren,… Jojo, ještě si to pamatuju :@ . Hrozně nepříjemnej pocit, když se nám promenádovali po balkoně cizí chlapi. No budu ti každopádně držet palce, aby to netrvalo zbytečně dlouho.

    #866566
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, už jsem to zkoušela mu to přehodit,ale on prostě odmítá ten oběd jíst ať je to v poledne nebo ke svačině nebo k večeři :(( Trošku se lepší teďka jídlo, tedy když vyrostli zuby nahoře. Dneska jsme zase papali jablíčko a krásně kousal. Jen mu pak zaskočil kousek a tak to celé vyhodil ven, tak mám zas „poblitou“ sedačku,tak jí musíme pak vyčistit.
    Nakonec jsem mu rozmixovala jablko s banánem a celé to zbaštil 🙂 A krásně otvíral pusu. Tak se nám toto zlepšuje, předtím nechtěl klasické ovoce, jen v přesnídávce. Už dokonce třetí den chce ode mě něco ochutnávat, tedy nemyslím oběd. Ten fakt nee..
    Zkusím mu něco uvařit se zeleninou a masem, třebas chce změnu chuti, ty skleničky jsou na jedno brďo.. snad se to povede..
    Jinak se fakt snaží stoupnout na špičky, tak jsem ráda,že se to posunuje 🙂

    #866567
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jo a s tím zateplováním baráku mě taky děsí ti chlapi za oknem a pak že se nebude moc větrat a hluk. Zažili jsme už zateplování sousedního baráku a děs běs to byl. A my měli špinavá okna taky..
    Blbé je,že to u nás bude přes to léto :(((

    #866568
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsme krásně spinkali do půl sedmé. Pak jsem Adámkovi udělala mléko a vypil ho až do dna a pak si krknul a v sedě mi povídal a pak přišlo megakrknutí a s tím i vyhodil část mléka ven :(( Takže poblil sebe a ještě mojí postel. Tak zas peru.
    No a teď se tu rozčiluje,že se nemůže dostat na gauč:S . Občas zapomene,že musí na kolena a pak se zvednout.. Já ho ale zvedat nemůžu, to se to pak nenaučí. Tak hold tu máme řvací ráno.
    Pak pojedeme do globu koupit tatínkovi dárek k narozeninám, bude je mít v sobotu,tak abychom měli připraveno:)

    #866569
    Anonym
    Host

    krásné sluníčkové ráno,
    Ivi, děláš dobře, že Adámkovi nepomáháš ve věcech které už objevil. dokonce jsem to i někde četla v doporučení pro rodiče, aby nepomáhali třeba dětem „padat“ na zem ze stoje.
    u nás se padalo fakt dobře, ale kdyby padala na hlavu, asi bych zasáhla. my spadly na zadek, časem zjistila že nemusí padat, ale jít přes kolínka, tak jak vylezla. a s tím zateplováním ti fakt nezávidím. máte okna jen na jednu stranu??? nebo budou dělat najendou celý barák? u nás jak jsem bydlela v paneláku, tak se vždy dělala jen jedna strana, pak lešení shodili a postavili nové, takže jsem mohla klidně větrat jinými okny, ale ti chlapi nebyli vůbec příjemní na oknech, navíc když jsem ráno spávala do té půl 8 -8 a oni už tam od 6 běhali. fakt člověk ztratí hned svůj styl a soukromí. tak at to máte brzo hotové. pak aspon ušetříte na topení :), to je dobrá zpráva ne?
    s tím sunarem je to i u nás, levnější v lékáně, ale jen jedné, tak tam už chodím. jinak jsem dnes otevřela krabici vanilkového. tak žádný problém to nedělalo, vypila zas flašku do dna. ráno dělávám 240 ml a večer jsme přešly na kaši, tu hotovou sunarku v krabičce a vždy k tomu dodělám 90 ml mlíka.
    jsem se zas ráno hned naštvala. si naplánuji dělat pangáse a my žádného nemáme, tak jsem vytáhla pstruhy, jenže jsou balení po 3 a to nevím zda sníme. vali dostane kousek ryby, já sním celou a martin se bude zas frfnat.
    tak a ted jdem na snídani, máme koupenou čerstvoou šunku, křupavý chlebík, jé to bude plný břich. zatím papa

    #866570
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, já nechala Adámka řvát, aby pochopil,že když už to zvládne, tak ať se snaží, tak tu řval a řval. Tak jsem šla dát do myčky nádobí, abych jí zapla a hned bylo po řvaní a hned byl u myčky a tam v pohodě se vytáhl a byl na kolínkách. Zas tak vysoký gauč nemáme, stačí mu taky jít na kolínka a je to a on se občas snaží zvednout z lehu*-)
    S tím padáním jsem to už taky slyšela a navíc prý ty děcka to pak čekají,že je někdo chytne,tak se to nemá dělat, že pak je to lepší.
    S tím zateplením, prý postaví lešení kolem celého baráku a dva měsíce budou dělat jednu stranu a pak druhou. Jen hned všem na začátku sundají zábradlí na balkonech a nebude se tam moc chodit. Máme okna na jednu stranu, jen v kuchyni máme na jinou, tak snad ta stranu bude aspoň na větrání, páč tam to je už zateplené. No mě by to zas tolik asi nevadilo, kdybych chodila do práce, ale když budeme skoro furt s Adámkem doma,tak mě jebne z toho. Možná v létě odjedeme na chalupu, aby jsme si oddychli a pak k našim taky.. to asi by pak pomohlo.
    Jen s tím sušením prádla je to debilní, koukala jsem na sušičky,ale nevím, levné jsou takové divné a ty značky, člověk neví, zda to nebude hrůza sušička. Peti, ale tys psala o jedné kamarádce, že nějakou levnou koupila, že ? No asi to je jediné řešení, fakt tu nechci doma furt sušit na sušáku..
    No určitě pro zateplení jsem, určitě to pak ušetří za topení a hlavně nám v těch mrazech furt plesnivěli rohy, jak to není zateplené. Tak to těch pár měsíců prostě pak přežijeme.
    Já už jsem po snídani, Adámek až po deváté, dřív do něj nic nedostanu a pak vyrazíme ven.

    #866571
    Anonym
    Host

    ivi, má nějakou indesit, kolem snad 7 tis. ale nevím typ, nic víc.
    tak my jsme také po snídani, dostaa chleba s veselou krávou a šunkou, tak se zas s tím poprala, jogurt jí ted asi nedám. ona stejně vylíže ten sýr.

    #866572
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Už jsme doma, pořídíli jsme dárečky a ještě jsme koukli na věci v dětském oddělení v CA, mají tam moc hezké věci na jaro i pro kluky :))) Tak pak tam dojedu a něco Adámkovi koupím.
    Vybírala jsem tam malé „dupačky“ nebo jak to nazvat, když je to na léto s krátkým rukávem. Zítra jedeme na návštěvu do mé práce a jedna kolegyně je tam v očekávání,tak jí dáme dáreček pro malého na léto, pak už jí asi neuvidím..
    No to jaro asi má své kouzlo, potkali jsme plno těhu maminek 🙂
    A Adámek, jak má zvykem, tak hned tam koukal po jedné holčičce. No a před barákem to zas zalomil,tak spinká v postýlce, vyslečený, jen zůstala mikča, páč se rozčiloval,že ho svlékám,tak snad nebude zpocený, ale má tam otevřené okno..

    #866573
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    To Bohoušek taky kouká po holkách. Kluci ho moc nezajímají,ale jak jde kolem nás holčička tak div si nevykroutí krk a ještě se ohlíží 😀 😛 . Proutník jeden. Dnes dokonce koukal dopoledne na film a zrovna se tam objímali a líbali a on z toho nemohl spustit oči a smál se tomu. 😀
    Dnes jedem v jednu do města. Koupit plínky a Sunar-zkusím lékárnu. a pak jdeme s kamarádkou do dětské herničky tak jsem zvědavá jak se tam bude prďolíkům líbit.
    Jinak už mám uvařeno páč se vrátím až večer domů. Uvařila jsem bramborové knedle plněné salámem(jsem je dělala prvně tak kdyby jsem to zvorala tak jsem nechtěla pokazit uzený 😛 ) a k tomu jsem udělala špenát.
    Jééé Bíbo mě taky Bohoušek pořád tahá za ruku a ukazuje že mám někam jít. Dělal to takhle i u babi a dědy. Chytil dědu a táhnul ho do pokojíčku aby se šel s ním úpodívat na rybičky. Bylo to hezký. Mě tady protáhne po celém baráku a když mu řeknu, že se mi nikam nechce tak je naštvanej 🙁
    To zateplování baráku musí být hrozný. Cizí chlapi na balkoně. Se nemůže člověk ani podrbat na zadku 😀 😀 😀 . A jakej to dělá bordel a hluk 🙁 . Zlatej baráček,ale zase budte mít v zomě teploučko a uštříte za topení
    No pujdu se pomalinku chystat do toho města. Bobeš ještě spí tak ho tak max. za 15 minut musím vzbudit, obléknout a musíme vyrazit. pa pa pa

    #866574
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Jo Bivi já jsem v C&A koupila Bohouškovi na léto koskaté kraťasy a tyrkysově modré tričko (souprava) je to moc hezký už se těším až to bude nosit. Ale na holčičky… těch šatiček…. takový krááásný a sladký…. jéééé já chci holkůůůů 😛

    #866575
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé bambulko, já bych si dala ty knedlíky plněné uzeným, dlouho jsem to nedělala, děkuji za tip. Koupíme uzené a já to udělám, mňam, jen mě k tomu více chutná zelí :))) Musím na to pamatovat,až pojedeme příště na nákup.
    Dneska bude bramboračka, doufám,že ten můj nejedlík, to bude papat.
    V tom CA fakt mají krásné ty kraťasy,taky jsem si jich všimla. Jen zatím ještě počkám,nevím, jak Adámek se vytáhne a hlavně kdyby se pak postavil,tak by to bylo lepší pro to vybrat velikost..
    Šatiček tam měli krásných,to je fakt, ale hold my máme kluky :)))
    Bambulko, užijte si herničku :))
    Dneska je tak krásně a docela teplo 🙂

    #866576
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    všude mají spoustu šatiček, sukýnek a jiných hadříků na holky a na kluky většinou pěkný prd :@ .
    My máme dneska den úplně na ho… Já mám zvýšenou teplotu, motá se mi hlava a pořád bych spala. Kuba totiž včera usnul skoro až v jedenáct po skoro dvouhodinovým uspávání v náručí. Pořád plakal. Už mě ty jeho zuby štvou. Já jsem pak nevyspalá a mám pak takovýhle stavy. Ještě k tomu je venku tak krásně, ale já raděj ven nechci, kdyby náhodou ta teplota nebyla jen z únavy, ale od nějaké virózy. Kuba Teď baští rohlík, jeden kousek do papule a dva psovi. Až to dopapají, tak mu dám trochu šunky. Na oběd jsme měli kuřecí maso se smetanou, těstovinama a sýrem.
    Ivčo, my máme barák zateplenej takovým stylem, že si to tady vyhříváme snad i dechem. Když nechám přes noc otevřenou ventilačku a vypnu topení, tak mi teplota klesne z 25 na 23st.
    Jé, Kubovi padá hlava na pultík, tak šunku už asi nedostane a půjdeme oba spát! Hurá!!!!!!!

    #866577
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, tak jak je u vás, je to lepší nebo ne ? Držím palečky, aby to bylo jen z nevyspání.
    U nás se spalo do půl druhé. A to celé odpoledne nechtěl pít a pak usnul. Tak jsem si tak říkala,jak se vrhne na oběd, když spal ta dlouho. A jak jsem se šeredně zmílila, vůbec nechtěl jíst a napil se jen trošku z hrníčku, fakt mě z toho skoro jeblo. Tak jsme se chvilku trápili a pak jsem ho dala na zem, a asi po půl hodině znova oběd a to trošku snědl, ale žádný zázrak to nebyl,tak nakonec jsem ho nechala. Pak se tedy napil pořádně.. ale fakt už nevím co s tím. No zítra to prohodím. K obědu dostane ovocnou přesnídávku a pak ke svačině oběd. Doufám,že to bude pak jíst. Nebo budu muset už to řešit s Dr. Ostatní jí uplně v pohodě, jen ten oběd nechce.
    No,ale Adámek mi to pak vynahradil tím zvedáním u stolku, to bylo fakt krása. Šel tedy jen na kolena a pak se tam přidržoval a hrál si s těma táckama pod skleničky a pak balancoval a nevěděl co dál,tak jsem mu jen lehce pomohla s nohou, aby si mohl sednout a už to pak pochopil a zas se zvedl a pak sedl.. :))) To mi fakt zvedlo náladu.
    A taky jsem zjistila u objednávky, že golfky už jsou skladem,tak mi asi zítra dají vědět, že je už dodají :))) jupíí

    #866578
    Anonym
    Host

    Tak nakonec spal Kuba a pes. Já si šla lehnout taky, ale jak jsem začla usínat, tak venku začal nějaký debil troubit, pak mi zase volala mamka, takže jsem spala asi 10 minut. No ale asi 4 hodiny po paralenu jsem si měřila teplotu a měla jsem 35,4 :O . Takže asi fakt jen ta únava. Dneska půjdu spát dřív, tak snad to taky pomůže.
    Ivčo, Áďa je moc šikovnej kluk!

    #866579
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    čtu vás pravidelně přes mobil, ale píšu přes něj nerada, tak až dnes jsem zapla PC.
    Dneska jsem byla vyřizovat tu kratší rodičovskou, už po třetí a zas mi řekli něco jiného. Manžela jsem kvůli tomu honila, aby donesl vyplněný papíry z práce a dnes mi řekli, že to vůbec nemusel, takže už jsem tento měsíc klidně mohla mít tu vyšší. Super, někdy mám pocit, že to dělají naschvál. Vrrr.
    Dnes jsme taky byli na UTZ na genetice a všechno prý výborný a zatím to vypadá na holku. Tě pic, to budeme mít doma veselo.
    Evi, snad to nebude nějaká viróza, šetři se.
    Ivi, to zateplení taky nezávidím. Hlavně mě štve, že to nemá žádný smysl. Kamarád a další si nechali zateplit kus paneláku a teplárna jim po roce řekla, že moc ušetřili a že jí udělali ztrátu, takže jim zvýšila cenu za měrnou jednotku a ve finále platí stejně. To jsou hajzlové! A stejně je to i s vodou, to se nám stalo tady v domě… Jo, a dnes nám tu někdo ukradl kovová vrátka od zahrádky, taky dobrý.
    Bibo, super. Já už bych chtěla být aspoň v půlce. A pak rovnou za šestinedělím. My nakonec ten kočárek kupovat nebudem, snad to zvládnem.
    Jak vás tady čtu, asi budu taky muset vyrazit na nákupy. Mám slevový kupón do CaA, tak aby mi nepropadl:) . Dobrou noc!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,336. až 4,350. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist