únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,351. až 4,365. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866580
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak dneska Adámek povídal už v jednu hodinu, docela hodně brebentil,až jsem na něj koukla. Přebalila jsem ho a dala jsem mu napít čaje a to pomohlo. Otočil se a spal. No ale mám pocit,že pak brebentil už od pěti, vylezla jsem tedy až před šestou.. Vyžahl mléko a už se nespí…
    Kájo, je dobře, že vše máte dobré s mimi. A to už vám na 100%řekli,že to bude holka ?
    Dneska pojedeme na pokec do práce, ale zatím to vypadá venku hnusně, na to,že má být nejtepleji.. Tak zatím, Adámka už mám na stole a klepe mi do monitoru ..

    #866581
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Jé, Kájo, to fakt budete mít doma veselo 😀 . Já když si vzpomenu na sebe a na ségru, to byl mazec. Jsme se pořád hádaly, rvaly,… ale zase jsme byly i nejlepší kamošky (teda až tak od 17).
    Jinak dneska už se cítím mnohem líp. Sice jsem vzhůru už od půl 6, protože Michal musel do práce dřív, tak jsem šla se psem. Jen už se mi pak nepodařilo usnout, tak jsem si dala sprchu a teď jsem chvílu pracovala. Dneska mi přijde hlídačka už na 11 a bude tu až do 3, tak snad mi v práci uvolní počítač, abych mohla pracovat. No nic, měla bych se jít nasnídat a uvařit Kubovi jablíčko-hruškový kompotek. Snad ho bude jíst.
    Noc u nás byla zajímavá. Teda už i večer, to jsem se docela posmála. Jsem si jela do práce vyměnit papíry a Michal hlídat. Pak mi přišla sms, že už malej usíná. No a jak jsem dojela domů, tak už za dveřma slyším řev. Tak prý usnul a do 15 min se probudil s řevem, že je posranej. no a jelikož Michal viděl z okna že už jedu, tak to nechal na mě. Tak jsem ho přebalila a asi dalších 45 minut uspávala. Ani navečeřet jsem se pořádně nemohla, protože hned jak jsem si sedla k jídlu, tak začal zase řvát. Pak se vzbudil kolem 1 na dudl, kolem 3 si povídal ze spaní a pak v 5 budíček na mlíko. No ale ještě spí, tak je to v pohodě. Včera vychrápával až do půl 10. Takže já se po snídani asi vyvalím na pohovku a budu relaxovat 😛 .

    #866582
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi 😀 , ty máš dobrého manžela. Malej je posranej a už je mamka za dveřmi,tak počkáme na ní:D Jsem se fakt nasmála. V tomhle zas Honza je dobrej, že Aďu přebalí i posrančeného. Jen on zas nesnáší, když Adámek jí něco tuhého a pak z toho udělá těsto v puse a pak to vyflusne nebo se tím dusí,tak Honza se hned odvrací. Ale už jsem mu řekla,že se musí přemoci, když se to stane, až tu bude s Adámkem sám,tak hold mu musí do pusy šáhnout a vyndat mu to!
    Jinak mám pocit,že ty děcka snad mají šestý smysl na to, když se vrátí mamka z venku,že hned jsou nahoře. Mě už se to stalo taky víckrát,že jsem byla pryč a hlídal Honza a malej spal,že když jsem se vrátila,tak se hned probudil..
    Adámek dneska prvně se sápal i na postel, musela jsem mu ale okázat,že musí na kolena a pak se zvedat. Toto musíme asi trénovat, on si myslí,že zvedne ruce a celý se pak přitáhne na kolena:O No a pak když už věděl,že na kolenou je to ono,tak se zvednul a byl u postele, pak se chvilku snažil balancovat a dokonce v jednu sekundu mi přišlo,že chce na nohu, ale pak si to rozmyslel.
    Stejně je to už jiný rozměr, vidět to dítě na kolenou zvedlé u stolku nebo někde.

    #866583
    Anonym
    Host

    Ivčo, on by ho i přebalil, ale ví, že když se jen utírá ubrouskama, tak bývá opruzený a taky když ho špatně umeje pod vodou. Takže když ví, že za chvíli jsem doma, tak raděj počká. Minule ho totiž srdla jeho máti, že ho blbě umyl a je opruzenej,…
    Jojo, je to jinej rozměr, když se na tebe pořád cosi sápe 😀 . Už chápu ségru, když mi do telefonu řívávala, že se cosi po ní plazí, takže to musí sklepat z nohy 😛 . No já jsem zvědavá jaký to bude, že bude Kuba sám chodit. Jo a včera jsme hráli hru kdo je rychlejší. Dala jsem mu křupku k televizi a rychle běžela vydělat nádobí z myčky a dát tam špinavé. Tak to bylo asi tak, že jsem mu dala křupku, vydělala 4 kousky a už jsem ho zase musela odnést k telce a pořád tak dokola. No ale smáli jsme se u toho oba.

    #866584
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Kájo s tím odcizením jsi mě teda dostala, je to fakt hnus. mi připadá že za chvíli se zančem krást všichni něco navzájem. i když zatím u nás ze zahrady se nikdy nic neztratilo, ale je tam taky pořád pes puštěný a hodně lidí si myslí že je to bojové plemeno a přitom to je jen labrador 😀 . jej to bude mít taťka o radost fakt postaráno jesti se potvrdí holka. ale tak zas využiješ nějaké oblečení po Jance, pokud jsi to teda také nerozprodávala. já z těch pidi oblečků mám jen jednu krabici, spíš taky unisex, jako kdyby náhodou, ale asi to taky nafotím a prodám. dnes to bolečení výjde fakt na pár kaček z druhé ruky.
    no jinak u nás byla holky skvělá noc. malá usla v 19, možná i kousek dřív a probudila se až v 8. bez jediného probuzení. fakt luxus. asi tu rýmu k nám budu volat častějc 😀
    ted už zase spí a já vařím. teda vaří tlakáč hovězí vývar. my máme bramb kaši ze včera a udělám k tomu jen volské oko, ale malá at má i maso nějaké ze zeleninou. a mám děsný bordel v kuchyni, ale děsnou lenoru.
    a u nás byl včera super den, teda odpoledne, jeli jsme všichni na zmrzku, vzali jsme trojkolku, malu v ní stejně nechtěla moc být a radějc si chodila, nebo jí tlačila. je to hned zas jiné, než mít dítě připoutané v kočáru.
    dneska je u nás zas krásn, sice jdou mraky,ale snad to do odpoledne vydrží, půjdem se zas projít, ale dnes jen u nás. jo a ještě k tomu srajdění, tak včera jak jsme došli z venku, jsem říkala martinovi vysvlíkni jí, já letěla smrkat a na záchod. tak mi říká, takvou nálož jsem už dlouho neviděl. no a my teda utíráme pořád jen ubrouskama. nepasují nám jen huggies. ale používám často ty z DM, pak tesco (zelené), zelené a oranžové pampers a občas niveu, ta je ale moc drahá.takže když je někde v akci, tak vezmu i ty lepší. jde to naomak fakt poznat levné od drahých.
    tak už jdu na tu kuchyni, se mi ale fakt nechce. zatím pá a pěkný den

    #866585
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Kájo to je dobře že je vše v pořádku. A další holku???? 😀 😀 to bude babinec.
    Včera hernička byla super. Teda do té doba než tam nezačali řádit starší děti (tipovala by jsem tak kolem 10 let) jezdili tam na těch malých odstrkávadlech mezi těma prckama 🙁 , pak si tam stavěli bunkr a Bohoušek jim bral ti mega kostky a oni mu je nechtěli dát. No myslím, že takové velké dětio by tam už být neměli a nebo je prostě rodiče měli trošku krotit. Řvali tam víc než těch 6 malých dětí. Ale Bohouškovi se líbilo. Pořád tam pobíhal a koukal na hračky, hrál na piáno…. a ani mě nepotřeboval.
    Péťo já mam taky lenivku. Stačila jsme jen umýt nádobí a zamést a prdím na to. Vytřu o víkendu až bude manžel doma a pujde s malým třeba ven nebo ho nějak zabaví. Jinak musím před ním schovávat kbelík s vodou a to mě fakt nebaví. Vždy se v něm chce ráchat 🙁
    K obědu máme dnes zbytky. Já knedle a Miloš polívku a Bohoušek měl omajdu vyndanou s mrazáku s kolínkama. Pak mu možná ještě dám kousek toho knedle od mne.
    Jo jinak Kájo já taky využila v tom C&A ten slevový kuponek. Je to jen do velikosti 92 takže jsem neváhala. A koupila tuším 92 ta mu určitě bude.
    Tak pa pa pa přeji hezký den. U nás to vypadá celkem a hezké počaí atak uvidíme zda se to nepokazí. Včera to celkem šlo

    #866586
    Anonym
    Host

    Dnešek začal dobře, na sociálce mi konečně vzali ty papíry kvůli rodičáku a příští měsíc už dostanu to maximum, hurá hurá. Přijela babička a hlídá Johanku, vaří a uklízí, takže zase můžu psát diplomku a taky trochu koukat na internet.
    Dole nám brousí další parkety ve 3. pokoji, takže to vypadá, že se o prázdninách budem definitivně stěhovat, výrobu kuchyně (což je závěrečná fáze) máme zadánu na srpen. Těším se, že Johanka bude mít vlastní pokojíček. Už máme koupený i koberec. Jen aby to všechno klaplo.
    A diplomka musí být odevzdaná na konci června. Na obhajobu jdu v září, to už budu mít nejspíš pěkný pupek, tak snad mi to dají, i kdyby nechtěli:) .
    S tou holkou to zatím není jisté, moc toho prý vidět nešlo. Ale nám je to fuk, hlavně, že je to zdravé. Manžel říká, že má stejně raději holky, že si s nima víc rozumí. Věci mám zatím schované skoro všechny, prodala jsem jen pár extra růžových. Já tu růžovou moc nemusím, Johance ani moc nesluší, protože je světlý typ. Teda zatím.
    Jejda, jak já bych někam jela na dovolenou, nejlíp k moři. Ale stačí i Jeseníky, Evi, závidím.

    #866587
    Anonym
    Host

    Dnešek začal dobře, na sociálce mi konečně vzali ty papíry kvůli rodičáku a příští měsíc už dostanu to maximum, hurá hurá. Přijela babička a hlídá Johanku, vaří a uklízí, takže zase můžu psát diplomku a taky trochu koukat na internet.
    Dole nám brousí další parkety ve 3. pokoji, takže to vypadá, že se o prázdninách budem definitivně stěhovat, výrobu kuchyně (což je závěrečná fáze) máme zadánu na srpen. Těším se, že Johanka bude mít vlastní pokojíček. Už máme koupený i koberec. Jen aby to všechno klaplo.
    A diplomka musí být odevzdaná na konci června. Na obhajobu jdu v září, to už budu mít nejspíš pěkný pupek, tak snad mi to dají, i kdyby nechtěli:) .
    S tou holkou to zatím není jisté, moc toho prý vidět nešlo. Ale nám je to fuk, hlavně, že je to zdravé. Manžel říká, že má stejně raději holky, že si s nima víc rozumí. Věci mám zatím schované skoro všechny, prodala jsem jen pár extra růžových. Já tu růžovou moc nemusím, Johance ani moc nesluší, protože je světlý typ. Teda zatím.
    Jejda, jak já bych někam jela na dovolenou, nejlíp k moři. Ale stačí i Jeseníky, Evi, závidím.

    #866588
    Anonym
    Host

    Dnešek začal dobře, na sociálce mi konečně vzali ty papíry kvůli rodičáku a příští měsíc už dostanu to maximum, hurá hurá. Přijela babička a hlídá Johanku, vaří a uklízí, takže zase můžu psát diplomku a taky trochu koukat na internet.
    Dole nám brousí další parkety ve 3. pokoji, takže to vypadá, že se o prázdninách budem definitivně stěhovat, výrobu kuchyně (což je závěrečná fáze) máme zadánu na srpen. Těším se, že Johanka bude mít vlastní pokojíček. Už máme koupený i koberec. Jen aby to všechno klaplo.
    A diplomka musí být odevzdaná na konci června. Na obhajobu jdu v září, to už budu mít nejspíš pěkný pupek, tak snad mi to dají, i kdyby nechtěli:) .
    S tou holkou to zatím není jisté, moc toho prý vidět nešlo. Ale nám je to fuk, hlavně, že je to zdravé. Manžel říká, že má stejně raději holky, že si s nima víc rozumí. Věci mám zatím schované skoro všechny, prodala jsem jen pár extra růžových. Já tu růžovou moc nemusím, Johance ani moc nesluší, protože je světlý typ. Teda zatím.
    Jejda, jak já bych někam jela na dovolenou, nejlíp k moři. Ale stačí i Jeseníky, Evi, závidím.

    #866589
    Anonym
    Host

    Sorry holky, jsem vám tam ten svůj proslov poslala 3x, nějak mi to blbne:( .

    #866590
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak už jsem u pc. Dopoledne jsme byli u mě v práci na pokecu a pak ještě s tou mojí šéfkou jsme šly na oběd. Adámek tedy dostal přesnídávku. Protože tam do něj cpát oběd by asi nebylo nejlepší. Všichni mi v práci říkali, jak máme krásného kloučka. Dokonce i jedna paní v autobuse mi to řekla, docela mě tím překvapila. Většinou se každý na nás jen culí, ale nemluví na nás 😀
    Bylo to hezké dopoledne, domů jsme dorazili až po půl třetí a s tím,že jsem ještě naháněla Honzu, páč jsem ještě byla objednaná na gyndu,tak aby se včas vrátil domů a pohlídal Adámka.
    A než jsem šla,tak mu říkám, aby mu ohřál skleničku ke svačině (ten oběd) a dal mu to.
    Tiše jsem doufala,že to Adámek od táty sní. Tak prý ani omylem :(( Já se z toho fakt pos… A ještě mu to prý Honza mixoval :(( Což já vůbec už nedělám. A teď spí.
    Jinak na gyndě prý všechno v pořádku. Dělala mi paní Dr. ultr. a nic tam nebylo a najednou takové kolečko tmavé, jsem na to koukala a paní Dr. na mě.. tady nám zraje vajíčko a když prý na to zítra naběhnem,tak bude mít Adam sestřičku 😀 😀 Tak mě fakt pobavila.
    Jinak si prý mám nechat vyšetřit prsa prevenčně a dokonce nám naše část i na to přispívá.
    Tak se objednám…
    Tak zatím pááá

    #866591
    Anonym
    Host

    A sakra, Ivča zítra zboří barák, jak se bude snažit Adámkovi o sestřičku!!!!
    Já dneska pracovala a odpo jsme šli na prochajdu. Bohužel nás chytali takový malý přeháňky. Takže na prd.
    Kuba měl dneska na oběd kuřecí se špenátem a kolínkama. Tak to zblajznul všechno a to jsem mu ty klínka nakrájela jen na půl. Ještě před týdnem jsem mu je musela krájet na malý kousíčky. Jo a už mu vylezl sedmý zub! A tak je tam brutálně vidět ta jedna horní trojka, což nechápu.
    Kájo, tak přeji rychlé stěhování a ať je mimčo v pořádku, ať už je to holka nebo kluk. A diplomku Ti určitě dají, zvláště kdybys tam začla rodit 🙂 .

    #866592
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, celej panelák zboříme:D 😀 Fakt vtipná paní doktorka.
    Jinak ten náš lumpík se probral po šesté hodině a zas dostal to jídlo a trochu snědl,ale žádný zázrak. Po půl osmé šel do vany a pak dostal pacholík a zapil to troškou mléka.
    Evi, napiš mi recept na to kuřecí, cos dneska vařila 🙂 Zítra chci vařit i pro Adámka, snad to sní..
    Já fakt už nevím, když jsem mu dala do ruky chleba,tak to jedl a vše jí, krom toho oběda.
    Jen když ještě ho máme vzhůru,tak snad bude spát minimálně do osmi:D
    Holky, jestli náhodou máte nějaký super recept,co jedí i děcka,tak mi to napište, musím to prozkoušet,třebas jde u Adámka jen o chutě..

    #866593
    Anonym
    Host

    Ivčo, žádný zázrak to není. Kuřecí maso naložím do bylinek, tak opeču na pánvi, přidám trochu vína, to nechám provařit, přidám špenát a na konec smetanu na šlehání. ono je to sladký,takže to dětem šmakuje. Můžeš to udělat klidně i s rýží, podle toho co má radši.
    Kuba dneska spal od 4 do 5, takže teď kouká na růžovku.

    #866594
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    hlásíme se od půl šesté:P Aďu vzbudil tatínkův budík. Tak jsem aspoň ještě stačila vytřít a Adámek už si hraje s kostkama :))
    Evi, to je dobrý recept, jen nemáme doma ani deci vína :(( Musím tedy vymyslet něco jiného a co asi bude to moje zlobidlo jíst. Nějakou omajdu s kuřecím masem.
    Asi už si půjdu dát kafe..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,351. až 4,365. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist