únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862668
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, hezké poledne!
    Za oknem je tak nádherně, že bych nejraději šla na procházku. Ale raději to riskovat nebudu. Včera bříško pořád zlobilo a dnes se to zdá lepší. Jen doufám, že to přejde a nebudu muset s nohama nahoře strávit zbytek těhotenství. To by mě asi jeblo… Paní doktorka v nemocnici povídala, že problém s „dráždivou dělohou“ mívaj častěji štíhlé holky:'( : asi zkusím pořádně přibrat:) !!! V pondělí ráno si udělám malou vycházku, jdu na ten test na cukrovku. A taky asi změním doktora, protože cca 45 km dojíždění na kontroly bych s takovou nemusela zvládat.
    Jinak jak jste psaly s mimi, taky ho asi ze začátku necháme v ložnici, ať si to ten tatínek taky trochu užije, ne?! Ale po nějaké době ho taky přestěhuju. Snad mě nepřemůže pohodlnost, protože jeho (vlastně její) pokojíček bude přes chodbu a další pokoj.
    Bambulko, s tím autem jsi fakt borka, já bych taky asi jela dál. Ještě že u nás servis obstarává manžel. Akorát s výměnou žárovek je to stejný problém jak u Petry.hej, je to práce minimálně na hodinu.
    Holky, užívejte krásného dne, třeba i focením bříšek! Ať to stihnete do porodu, ne jak ja, manžel jako obvykle v trapu (hraje v nějakým studentským filmu) a fotka zatím jen ta z oslavy narozenin:^) . Papa

    #862669
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahpjda holky!
    Tak teda když budete potřebovat vyměnit žárovku – dá se říct, že dělám v oboru takže poradím popřípadě vyměním – nééé dělám si srandu,ale možná by jsem poradila – pracuji totiž ve firmě, kde vyrábíme přední světlomety do aut takže vím jak je tam blebej přístup 😐 . Kolikrát se divím jak to ti „disajnéři“ můžou takhle vymyslet. Mno jinak u nás nic nového. Stále je tu děsnej bordel. Dnes jsem něco poiklidila,ale nějak to není vidět.
    Tak pááá zase zítra. Zítra jdu do poradny – těším se jestli mi ukážou prcka 😀

    #862670
    Anonym
    Host

    Ahoj holky 🙂 Taky čekáme v únoru náš poklad 🙂 Akorát ještě nemáme kompletní výbavu – nemůžu si vůbec vybrat, existuje tolik značek a diskuzí na tohle téma… Teďka mě zaujala kolekce http://www.spuntik.cz/kocarky-2011/?vyrobce=35%5Dkočárků Teutonia 2011, protože jsem četla i na internetu docela dobré reference na tuhle značku. Máte někdo zkušenosti? A kupujete výbavu přes internet nebo chodíte do kamenných obchodů? Díky a mějte se 🙂

    #862671
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    vítej Soňo – my kočárek koupíme v kamenném obchodě, oblečení přes internet a něco málo v obchůdcích, podle toho co bude třeba, ono toho zas až moc není:-))
    něco dostaneme od kolegů z práce.
    pokud jde o kočárek, mám skvělé reference na x-lander a hartan, o jiných zatím neuvažuji
    když pročteš posledních pár diskuzí, najdeš tam i odkazy:-)) o kterých jsme se s holkama bavily8-| al eje to o tom, že ten kočárek si musíš aspon jednou vyzkoušet – né každému sedne typ, co má třeba tvá kamarádka, někdo je vyšší postavy a tak potřebuje nastavitelnou rukojeť apod. .
    jo kájo, to já si na hubenost stěžovat nemůžu:-))spíše naopak, ale pořád si říkám, hlavně at je prtous zdravý a zbytek se nějak poladí:-))hlavně se šetři – moje kolegyně byla od pátého měsíce v nemocnici, zašitá a nebylo to nic moc. doma je doma, takže se opatruj a mimco taky.
    jinak to tvrdnutí – to jsi měla dlouho tvrdé bříško? občas mi taky ztvrdne, ale jen podbříško a asi tak na minutu možná dv, ale pak je zase v poho.
    dneska bylo zase hezky holky co? zítra mám spicha s kámoškou v jednom obchodáku, tak se tam mrknu po něčem a když se mi bude něco líbit tak už asi něco koupím.
    tak holčiny pěkný večer

    #862672
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Tak zase po wejkendu v práci 🙂 No alespoň mi to více utíká..i když někdy bych měnila za klid na lůžku ale jen na pár dní ,pak už by mě to nebavilo.No mi máme celkem jasno , prcek bude s námi v ložnici jelikož jeho budoucí pokoj se nachází v podkroví a dokud nebude nová střecha což znamená nejdřív na jaře tak bude muset bejt u nás.Sice mě to taky bude kvuli parterovi mrzet protože má lehké spaní a je toršku neurotickej ,bude to s námi muset přetrpět ale nedá se nic dělat , jedině že by byl v obejváku:) Teda Bambulko s tím olejem , já se docela v autech vyznám a musím ti říct že máš docela štěstí ..protože lejt do auta které má ohřátej motor olej nebo vodu se rovná docela jistě průšvihu a to prasknutí těsnění pod hlavou a nebo v horším případě hlava ..to už bys nejela nikam!!!No hlavně že to dopadlo dobře!!!!§!!!Jinak holky byl krásnej víkend vyprala jsem všechno pro prďolku byly toho 4 plné pračky a ted suším…sousedka má dva kluky tak se tetelila když viděla ty šňůry plné růžového 😀 .No představa žehlení mě toršku děsí ale udělat to musím 2 koše už mám vyžehlené a tak 3 mě ještě čekaj..Jsem si myslela jak to miminkovské půjde žehlit rychle a pěkný prd :S no tak se mějte krásně hlavně se opatrujte a zatím papapa

    #862673
    Anonym
    Host

    Nazdar holky,
    taky zdravím. Dnes hned z rána jsem si byla vypít ten půllitřík cukrového roztoku. Chuťově v poho, ale cítila jsem z toho jakýsi nemocniční pach, tak jsem musela tajit dech. Výsledky se dozvím odpoledne.
    Kosto, jinak to tvrdnutí je mazec. Většinou ztvrdne celé bříško a úplně se vyboulí, někdy jen podbřišek. Za minutu je to sice ok, ale bývá to i bolestivé, hlavně když už je to víckrát po sobě. Rekord byl asi po pěti minutách. Ale dobrá zpráva je, že odpočinek na to funguje. Blbá zatím ta, že jak jdu něco dělat, tak je to zas zpět. Hm, ale asi bych se s tím naučila těch pár měsíců žít, pokud je to jen takové falešné plašení. Ve čtvrtek jdu k novému doktorovi, tak se poradím. Docela se těším, prý je to sympaťák:) .
    Ahoj Soni, vítám tě mezi námi, teda pokud zase hned nezmizíš:D . Ty kočárky Teutonia nevypadají špatně, jen se mi jako sporťáčky zdají menší, ale je fakt, že jsem je neviděla naživo. Taky si nejsem jistá těma kolečkama, já raději nafukovací, protože všude ve městě jsou tu kostky. Jinak já mám taky za favorita X-lander 2010, ale stejně ještě půjdu kouknout i na jiné. Jestli jsi z Prahy, tak to máš jednoduché, tam je spousta obchodů s kočárky, např. Malvik.
    Darenie, jj, praní a žehlení dětského je horší, než na nás. Všechno je tak titěrné a jestli se snažíš jako já, tak je to skoro na několik dní. Já to ještě třídila podle druhů a velikostí a dávala do sáčků s cedulkami. Jsem ráda, že už to mám za sebou: nový kolotoč začne snad až po narození.
    Tak zatím pa, dám vědět výsledky. Samozřejmě ale s jiným než dobrým výsledkem nepočítám!

    #862674
    Anonym
    Host

    ahoj,
    Soni – koukala jsem na tu Teutonii a nevim, nejak me to nenadchlo. proto jsme v patek koupili 2010 xlandra v setu v tom Malvikovi s tou 20 % slevou.
    dneska jsem zas nemela co delat, tak jsem ho rozkladala a prehazovala korbu a autosedacku, prijde mi to jednoduchy, jen jsem se smala, protoze kdyz jsme ho domu privezli, nesel nam sundat z konstrukce sportak 🙂 , v navodu samozdrejmne nic,ale clovek si chvili hraje a pak to slo samo 🙂
    koupili jsme teda Styl XA protoze to je ctyrkolka a otacecimi prednimi kolecky, zda se mi na Prahu a jeji super chodniky nejlepsi reseni :-

    Jinak jsem celou noc nemohla spát, děsne me bolelo cely bricho,taky jsem ho mela takovy nejaky tvrdsi, takze jsem tukala na mimi az se ozvalo na zpet, ze je to ok,,, pak neprestalo kopat asi hodinu 🙂 , odpocinku mam dost, teda vic nez dost,ale stejne doufam, ze mi nic neni :S

    taky na praní jsem si říkala, ze to dam az v lednu,ale to uz budu mit takovou vanu, ze nevim, jak se budu natahovat ke snuram a tak, takze musim koupit nejaky detsky prasek a taky asi zacnu, vidim to tak na prosinec.

    tak se mejte hezky, pozdravujte miminka a ja jdu odpocivat 🙂

    #862675
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    nejdříve bych mezi námi taky chtěla přivíta Soňu. A kolikátého února máš termín???
    Jinak zítra jdu na krev:'( mě se taaaak nechce
    Jak jsem Vám holky psala o rekonstrukci bytu tak už se skoro blížíme do finiše.už jen vymalovat obývák, ale ještě nás čeká celá kuchyň:S teď jsem se vařila dva týdny pro pět lidí na to že jsem zvyklá vařit jen pro dva a jednou za dva dny tak mi dalo makačku vymýšlet co jim udělám když se nemůžou ani sednout teď budou muset chodit do hospody protože nebude kde vařit tak si aspoň chvilku opočinu.

    #862676
    Anonym
    Host

    no holky koukám, že nejsem sama, koho mimčo zlobí:S , já dnešní noc nespala vůbec a pak jsem zachrápla v devět hodin ráno aničku, že chce na nočník:$ , tak z toho byla chudinka celá špatná, protože si cvrnkla do postýlky. Já usnula až někdy kolem 7:30. Tlak úplně dole, dnes jsem ráda, že vůbec existuju a mimčo spí, celou noc mě kopala jak fotbalista a nedala pokoj. No teď ze zkušenosti nás budou bříška zlobit, natahují se až běda den po dni, a později jak se mimča otočí hlavou dolů mezi kyčle, to bude teprve chozeníčko a hačáníčko. Přirovnala bych to sezení na kokosáku*-) už si říkám, aby to už byl ten únor a my to měly za sebou. no ne holky? Já už se na tu malou vyloženě těším až bude venku a bude už jen papáníčko a chováníčko…:) , tak se mějte jedu pro cácorku do školy, odkaz na web tu na byteček hodím, včera jsme fotili, ale šprajcla jsem se v koupelně u umyvadla, blbě se to fotilo8o| . a taky mě naštvala sousedka nad náma, lítají nám od ní listy z javoru ze zahrady, protože ona dlabe na hrabání, já měla schody až po vrch plný a lezlo nám to až do domu, přitom nemáme žádný strom, tak jsem to shrabala a zametla v týdnu, každý den to byl jeden obr pytel, už jsem neměla kam dát, kontejnery na bioodpad už mám plný díky tomu, tzak jsem vyklidila krb, a jala se aspoň jeden pytel po troškách s dřevem spálit. Do hodinky na nás bušení na dveře, a tam dva měšťáci, že prý jim někdo volal, že něco pálíme, koukala jsem jak blázen, pálili to tu v okolí všichni, tak říkám, já tu uklízím po sousedce její listí a ona ještě volá vás? to mi fakt hlava nebrala. Tak jsme uhasili, a šla jsem jí od plic říct, co si myslím, příště taky nahlásím, že to lítá k nám a ostatním, že na plevel a listí kašle:@ . Já ji vlastně vyudila jejím vlastním listím:P

    #862677
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak mezi námi vítám Soňku. Kdypak se vám má drobeček narodit a co to bude? Prozraď nám něco.

    Holky můžu říct, že dát se do rekonstrukce bytu v těhu období je fakt blbina :o) Předěláváme postupně skoro celej barák a už toho mám nějak dost.. Jediné na co se teď těším je nákup nábytku do obýváku a hlavně na celou výrobu dětského pokojíku.. Tam to berem vážně komplet od elektriky, snížení stropu, nové podlahy až po nábytek a veškeré dekorace. Ale představte si to množství bordelu – denně luxuju a vytírám :S
    Koukám, že se všecky chystáte mít mimčo alespoň ze začátku u sebe. To já sem zatím přesvědčená, že bude rovnou spinkat v pokojíku, ale uvidíme jaká bude skutečnost 🙂
    Ve čt jdu na 3D tak už se moc moc těším až toho našeho drobečka uvidím a třeba se i konečně dozvím jakého je pohlaví… Už se nemůžu dočkat..
    Teda Evco sousedce si to dala pěkně „sežrat“ – dobře jí tak
    Teda já vám závidím – všichni už máte kočárky vybraný – to já pořád nevím – nějak se nemůžu rozhodnout – líbí se mi jich víc tak nevím

    #862678
    Anonym
    Host

    Babyzno, však ony ty dodělávky taky budou mít jednou konec uvidíš, my už jen dotahujeme fasádu a pak velký úklid a finito:) , taky v tom těhu toho mám už dost, ono se enzdá je to nápor viď?Jinak z mé zkušenosti, Petra byla v ložnici vevlastní postýlce do dvou let, než jsme koupili dům, kde měla pokojíček, ale stejně se nám courala do ložnice, chtěla vedle sebe někoho cítit sama se bála, navíc jak se dávala v noci čůrat, tak se i tak k ní muselo vstávat. To samý máme s Ančí, tas e budila do dvou a půl roku i na mlíko v noci a pak na čůrání, takže ji máme ještě stále usádlenou v postýlce u nás, do pokojíčku s Petrou se jí nějak nechce:) . Jsem zvědavá jestli se aspoň vzdá dětské postýlky. Má novou postel i s baldachýnem, listem z ika, jako brouček, ale spát v ní nechce:S courá z ní k nám, nebo k Petře, blbý je, že Peťka už je veliká, takže chodí spát v jinou dobu než Ančí a ta je pak v pokojíčku sama a nechce tam být

    #862679
    Anonym
    Host

    Jo holky, naprosto souhlasím, dnešní noc byla nějaká divná, já se taky furt budila a bříško pobolívalo. Nebyl úplněk?
    Evčo, nedej se! Jen sousedku pěkně vykuř. Však listí se snad pálit smí, ne?! Ta má teda drzost8o| .
    Glukózová tolerance dopadla dobře, tak mám radost. Jsem ráda, že je to za mnou.
    Holky, vy co rekonstruujete, docela vám závidím. Teda ne tu těžkou práci, ale to zařizování. Mně by to moc bavilo. No, snad se dočkám aspoň té kuchyně, prý o víkendu budem konečně malovat a montovat skříňku. Doufám, že je tím myšlen tento víkend a nic už do toho nevleze!!! A jestli to dobře dopadne, tak vám taky přidám fotečku:) .
    Babyzno, užij si 3D. Jdeš i s partnerem?

    #862680
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    mám termín sice 3.3 ale mám pár otázeček a tady je vás o něco víc tak mi nejspíš líp poradíte 🙂 Snad se mužu na chvilku vtěrknout 😀 minulý týden jsem byla na 3D utrazvuku a nejen že to byl užásný zížitek,ale nakonec jsem zjistila že náše princezná má už 750g není to moc????I když jsem ráda ,že je větší měla jsem strach aby nebyla moc malá prdolka 😀 a k tomu tvrdnutí bříška mam takové tlaky v podbříšku,ale nezdá se mi že by tvrdnulo,ale magnezko jsem dostala pro jistotu,ale z toho tlaku nejsem moc nadšená někde jsem četla ,že se prcek tlačí moc dolů,ale není to ve 25tt brzy?????

    #862681
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak co se týče kočárků, tak mi měli jinej problém , nelíbil se nám žádnej 🙂 , nakonec vyhrál ten Xlander a mám ho doma a vypadá zatím fajn, počkám si jak bude praktický 🙂

    taky jsem dneska byla v DM, takže jsem si domů odnesla 2 igelitky věcí pro mimi, a zítra jedeme s jednou už maminkou na nákup a mělo by to být komplet .

    co se týče pracího prášku dala jsem na Lovelu a aviváž od Lovely, tak až to budu prát, tak uvidim jak to dopadne.:-)

    jinak mi bříško roste sand každý den, těším se na středu na to 4D až prcka uvidím a snad nám řeknou co to bude,jinak už to ani vědět nechci 🙂

    mě bolí břicho pořád, takže se snažím zařídit vše teď a pak už s bubnem budu jen odpočívat 🙂

    🙂

    #862682
    Anonym
    Host

    Evi nezbývá mi než souhlasit – ty práce jsou fuška, ale zas už se těším na ten pocit až to bude hotové… A s tim spaním – já říkám že je to jen moje představa, že prťousek bude vedle, ale on už si pak sám řekne…
    Kájo na 3D už se moc moc těším, ale asi půjdu sama. Manžel sice chtěl jít, ale neví jestli to stihne protože měl nějaké zdravotní potáže a musí na kontrolu a pak ještě přesum skoro 50km z Prahy do Ml. Boleslavi a má na to hodinu, tak bude záležet jak moc bude ucpaná dálnice. Byli bychom rádi kdyby to stihl, ale uvidíme…
    Milinko myslím, že termín máš tak na hranici, že vlastně třeba nakonec budeš patřit spíš k nám 😀
    S tou váhou – jestli dobře počítám tak ti byl 3D dělán ve 24tt. – možná je to trochu víc, ale jak sama říkáš lepší než málo. Aspoň je vidět, že je mimču u tebe dobře. No a k tomu tvrnutí – taky mě to zlobí a navíc ještě polesti stydké spony takže je mimčo také asi víc dole… Ale ve čtvrtek sem byla na kontrole a doktorka říkala, že je vše ok. Tak jí věřím. Chce to jen víc odpočívat a dávat na sebe pozor…
    Maminky opatrujte se a pozdravujte mimísky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist