únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,531. až 4,545. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866760
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Kájo, já musím mít do obchodu s sebou lístek s nákupem a propisku, abych si to odškrtávala. Už se mi totiž několikrát stalo, že když jsem měla jen seznam, tak jsem stejně něco přehlídla. Já tomu říkám vykojený mozek a to jsem kojila jen 9 měsíců.
    Holky, ten náš hajdalák včera spal od půl 10 do 12 a pak ještě od půl 4 do 5. Takže večer jsem ho pak musela asi půl hodiny uspávat v náručí a usnul až v jedenáct. Jsem myslela, že mě jebne. No a teď ještě pořád spí a ani se nevzbudil na mlíko.
    Já vám všem tak závidím, že si mlžete jet odpočnout a nechat se hýčkat k mamince. Já bych si u našich moc neodpočla. Protože i když k nim jedeme na návštěvu, třeba na oběd, tak musíme přijet dřív a musím mamce pomoct s vařením, pak umýt nádobí, uvařit kafe,… Takže jako doma. No a když mám všechno udělaný, tak mi zase rychle vrací dítě zpátky s komentářem, že si od děcek potřebujou taky chvílu odpočnout. Bydlí u nich totiž ségra se 3 děckama, takže prý ani Kuba k nim nebude jezdit na prázdniny. Jé jsem se zase naštvala. Nějak mě totiž naši v poslední době štvou s upřednostňováním ségry. Michal pojede v červnu na 4 dny na služebku, tak jsem mamce volala, jestli by u nás nemohla aspoň dva dny být (mamka je invalidní důchodce a do práce chodí jen po předchozí domluvě). Tak mi řekla, že ještě neví, jestli nebude ségra chtít pohlídat nebo s něčím pomoct.
    Já teda složení potravin moc nehlídám (kromě šunky, másla a pod.). Dívám se taky na spotřebu a občas je mi to taky na prd jako Ivči. Spíš dám na doporučení a na osvědčenou značku a teda ještě i na cenu. Je teda fakt, že to kuřecí většinou kupuju bio nebo jak píšou na etiketě že je to z „lepších chovů“. U nás v samce totiž moc jinýho masa nemají, už jen vnitřnosti, mletý a většinou pak na guláš a naložený. Ale když vyjedu někam na větší nákup, tak koupím i jiný. Jen to telecí mají buď u nějakých řezníků nebo v globuse. Jo a budu ho dělat na zelenině na svíčkovou, tak uvidíme co z toho bude, protože nemám ani smetanu ani bíl jogurt.
    Jé, jsem se zase nějak rozepsala 😛 .

    #866761
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to máš blbý s mamkou. Naši sice se ségrou nebydlí, ale denně jsou u nich a hlídají holky,ale nikdy neřeknou,že jich mají až nad hlavu a že mi Adámka nepohlídají. Fakt tam jezdím s Adámkem většinou na týden a máme se tam fajnově :)) Hlavně Adámek tam dělá větší pokroky než doma. Hold jiné prostředí.
    Já budu dělat svíčkovou zítra, dneska musím jen koupit maso a zeleninu na to. A taky jedeme s Adámkem do DM pro pleny a sunar a uplatním na to kuponky a tu slevu 20% na celý nákup. Jsem se na to ptala a prý to tak jde,tak ušetřím trošku :))
    Jen musím s velkým kočárem,abych ty pleny dala pod něj.
    Už nám stavějí lešení,ale zatím z druhé strany baráku,ale asi brzo půjdou i na naši stranu. Za den mají vždy postavenou jednu stranu.
    Jinak Adámek seděl vedle Mikiho a začal ho hladit,pak ho fackovat a nakonec na něj chtěl vlézt a celou dobu Miki držel a nechtěl seknout nic. Už si asi zvyknul na to naše dítko a to si myslím,že to bude horší. Já jsem prý jako malá vozila kočky v kočárku a tahala je za ocas a prý mi nikdy nic neudělaly.
    Tak zatím pá.

    #866762
    Anonym
    Host

    Ivčo, tak přeji, abyste měli brzo zase lešení pryč.
    Tak Kuba se vzbudil kolem půl 10, dostal rohlík se šunkou (snědl tak čtvrtku rohlíku a plátek šunky) a pak si vyžádal ještě mlíko. Asi proto že je zvyklý ráno na mlíko a dneska by ho nedostal. Pak jsem uvařila oběd, něco jako svíčkovou s kolínkama. No a Kubovi jsem dala do pusy první lžičku a hned to vyplivl ven a začal se šudlit. Tak teď už půl hodiny zase spí a oběd dostane až se vzbudí. Doufám, že už si to spaní brzo dá do pořádku.

    #866763
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak mě to dm potěšilo,jak jsem nakoupila za tisíc dvě balení velkých pampersek a dva sunary :)) Tak máme na chvilku klid.
    Evi, buď v klidu. Adámek ve dvanáct dost oběd a my taky jedli,ale jelikož to byla sklenička,tak to do něj zas šlo jak když nešlo a pak začal řvát, fňukat a usínat.. a to jsem ho chválila,jak je hodný klouček,že vůbec neřve.
    Takže šel do postýlky,kde jen výskal, hejkal Ajka ajka (jeho plyšák) a pak usnul. A když jsem se na něj šla mrknout,tak puch jako blázen a Adámek posranej,ale spokojeně spal a skoro bez oběda..
    tak jsem ho přebalila,vůbec se neprobral a vesele spí dál..
    A to jsem měla radost,že stihnu dát oběd a pak spánek a ono prd..
    No lešení bude až do cca října *-) ale aspoň bude pak zatepleno.

    #866764
    Anonym
    Host

    Holky, přemýšlím nad protiskluzovýma ponožkama pro Kubu místo bačkůrek. http://www.prvnikrucky.com/prestashop/product.php?id_product=711 Ty co má, že mu jsou tak nějak akorát až možná malý a ty co máme o číslo větší, ale od jiné firmy, jsou mu zase ještě dost velký a jiný se mi teď kupovat nechce. Já mu papučky nedávám pořád, jen když jsme v kuchyni, protože je tam dlažba, tak aby mu tlumily rázy při obcházení linky a taky kvůli teplu na nohy. Jsem si totiž všimla, že je asi po mě. Jakmile je mu chladno na nohy, tak mu hned teče z nosu a to může být jinak navlečený. Tak jsem přemýšlela nad těma ponožkama, že jsou protiskluzový a ještě froté, takže teplý a relativně i měkký.

    #866765
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    tak jsme z očního doma. A holky bylo to hroznýýýýý. začalo to tím, že jsme jeli autobusem a tam narvaný 4 kočáry takže jsme totálně zablokovali prostředek autobusu a lidi co nastupovali (musí se jen předem) tak pořvávali ať si lidi postupují a ty zase pořvávali zpět, že to nejde že jsou tam kočáry. :S :S . byla jsem z toho na nervy. Kočár držela zuby nehty aby mi neodjel a nebo aby mi někdo neskočil na malého :@ . Opět jsme to hledali (byla jsem s prababi). Pak dostali vynadáno, že jsme si nevzali pořadové číslo. To je nějaká novinka a nakonec nás tedy vzali, vyšetřili a po domluvě, ž enám rozkapou očíčka. Bohoušek byl jak šídlo běhal po čekárně jako blázen a já nebo prababi za ním 😛 . 5x po 5 minutách vždy kapička do každého očíčka. Po pátém rozkapání už byl malej proivnej jak osina v prd…. a to jsme museli ještě dalších 20 minut čekat než se ta zronička pořádně roztáhne. To už ale řvaů jak blázen páč byl unavenej, spinkat se mu chtělo a asi i hladovej a žíznivej (nesměl u toho kapání pít ani jíst). Pak jsem ho držela já ruce a tiskla si ho k sobě, sestřička hlavu a otevírala očíčka a doktorka měřila :S :S . Bylo to hrozný. Malej se kroutil, brečel…. no děs. Nakonec tedy něco naměřili. Trošičku nižší hodnoty než minule,ale dioptrie tak nějaké jsou,ale brýle ještě nasazovat nebudeme páč je ještě maličkej a to oko se stále vyvíjí. Dělali to jen pro kontrolu co máme čekat. Jsme objednaný na prosinec tak uvidíme co bude dál. PakBobíček usnul v kočárku. Chudinka. Spinkal všehovšudy hodinu a vzbudil se zase s brekem. Je celkově dnes protivnej a asi ještě bude než semu zase vrátí ty zorničky zpět. je blbě vidět potom rozkapání tak proro je nervozní a protivnej. Teď zase usnul tak snad se z toho vyspí. :S .
    Bolí mě hlava tak sijdu dát asi prášek. Už se to tu snažím od rána vydržet a nic takže na to kašlu a jdu si vzít asi Ibalgin či co t najdu.
    Jinak u maminky je ksako krááásně. nemusím vařit, uuklízet, umývat nádobí páč mají naši myčku a nemusím pořád běhat kolem malého takže mam klid i pro sebe. Sice až odpoledne ale i to pomůže. Hodně mi pomohla i prababička u očního. Asi by mě jinak odezli do Beřkovic 😛
    Jééé Kájo já ti ty kopanečky závidím. Já měla tak krásný těhotenství….. fakt jsem si ho užívala.
    Na etikety na potravinách já taky nekoukám. Jenna dobu spotřeby to je vše. Táta kouká ještě zda je to český výrobek. já v podstatě na nic. Jinak by se z toho zbláznila. Maso máme kolikrát z vlastních zdrojů (už jsme tedy dlouho neměli),ale tak že zabíjíme prase, dostaneme kachnu nebo kohouta od manželovo rodičů. telecí, skopový jsem snad ani tady u nás nikdy neviděla. Jendoujsem viděla koninu toď vše a tu by jsme zase nejedla. Miluju koně takže by jsem to prostě nedala.
    No zase jsme se nějak rozepsala. Pujdu se asi najíst. pa pa

    #866766
    Anonym
    Host

    Jééé to je sranda ty fusekle. Mi máme akorát buď s puntíčkama protiskluzovejma nebo tam má ťapky. Jinak máme bačkůrky.

    #866767
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni, chudinka Bohoušek,takhle ho tam trápili :(( Tak přejeme s Adámkem,aby se z toho vyspinkal a viděl lépe 🙂
    Jinak jak si psala o tom autobuse,tak to je fakt i tady v Praze. Už se mi jednou stalo,že jsme se tam nevešli,páč tam bylo překočárkováno. Nejhorší jsou ti lidi,co nadávají,že tam jdeš s kočárem. A asi máš jet jako jak?? No říct něco takové někdo mě,tak ho seřvu na dvě doby. On si vozit pr..l může,ale mamina s dítětem,ne?? :@ 😀
    Evi,ty ponožky jsou fakt super,ale dost drahé na jeden pár. To jsou levnější bačkory:D Vůbec by mě nenapadlo,že takové ponožky prodávají..
    Holky,já dneska koupila novou lahev pro Adámka, nakonec jsem zas vybrala od Mam,sportovní lahev a je od 12+,tak akorád pro nás a teď,aby jsem naučila Adámka z toho pít. Už se na to chystám za chvilku. Už jí mám vyvařenou, čaj se mi chladí,tak uvidíme:D Přeci jen to bude lepší,když venku bude pít z této lahve než s dudlíkem.
    Adámek zrovna jezdí s ferrari 😀

    #866768
    Anonym
    Host

    Holky, já jsem tak ráda, že všude jezdím autem. Jako dostat se někam MHD, tak musím vždycky minimálně 1x přesedat, od nás jede nízkopodlažní bus tak 2x za den. Sice nadávám, když nemám kde zaparkovat, ale raděj zaparkuju o pár ulic dál, než se vláčet busem. Já teda nikdy nenadávala maminkám, že se roztahují v buse a takový lidi nemám ráda. Prostě když to jinak nejde, nebo někdy to může být lepší, než jet autem, tak prostě se musí ty mamče někam dostat. Já jsem prostě ještě ten vůl, který s kočárkem pomáhá ostatním, pouští invalidy a starší sednout,… Já prostě cestování veřejnou dopravou nemám ráda od té doby, co mě jednou jeden opilec nade mnou stojící pozvracel.
    Jinak dneska už Kuba usnul v normální dobu, tzn. kolem 21. Sice to bylo s řevem, ale pak si šel za ním lehnout táta a oba usnuli 😀 .

    #866769
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Evi, to se ti nedivím,že nechceš jestit mhd po takové zkušenosti:S
    Dneska jsme si dáchli až do osmi, Adámek sice už před půl šestou byl vzhůru na mléko,ale pak jsem ho zas položila a zas usnul. Tak jsem stačila pak ještě vytřít po osmé, jen kocour vypadal na to,že začne blít. Žral trávu a pak začal,tak jsem ho chytla a nesla do chodby,ať aspoň tam to udělá,tak přestal… Snad se nevyblil někde jinde..
    Jinak mi napsali od nás z práce,zda bych jim na chvíli nevypomohla,tak mám radost, každá koruna se hodí :)) A když budu moci pracovat z domova,tak je to fakt super, Adámek mě snad nechá chvilku:P
    pááá

    #866770
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo neboj, Adámek Tě pracovat nenechá 😀 . Věř mi, znám to moc dobře. Budeš moct pracovat, když budete mít doma tátu, aby malýho zabavil a nebo když bude spát. Kuba si sice dokáže docela dlouho hrát sám, ale jakmile vidí, že sedím u pc, tak musí hned za mou a pomáhat.
    U nás byla noc relativně dobrá. Malej sice kolem půlnoci začal brečet, tak jsem si šla lehnout za ním a spali jsme až do čtvrt na osm. Pak se vzbudil a když viděl, že spím bez dudlíku, tak se mi jeden snažil nacpat do pusy a ještě mi podával i muchláčka. To bylo tak hezký. Teď se láduje šunkou, rohlík hodil po psovi a ten si ho běžel zahrabat do postele. Dopoledne nebo hned po obědě pojedeme se známou koupit jejímu synkovi sandálky. Tak nechám Kubovi taky přeměřit nožičky, protože se nějak teď vytáhl, tak aby si nekrčil prstíky v těch co má.
    Teď mi nadává, že zase ťukám do noťasu a on sedí v židličce. Prý „aďadi bleee, áááááááááá mamba“.

    #866771
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé Evi,to je hezké,že ti Kubík dává dudlík a uspáváčka:))
    Tak to máte masového kluka,když jí jen šunku. Já jsem nám dneska udělala chleba s máslem a šunkou a Adámek nechtěl, přitom včera odpoledne jedl i se šunkou i samotnou. Tak dostal přesnídávku,nějak se zas nemůže vykadit.
    Ale koukám,že už tlačí..
    Tak jsem dala vařit svíčkovou,snad se mi povede. 😛 Dneska moje premiéra. Dvakrát jí vařil Honza..
    No snad to nějak zvládnu,pracovat a Adámka hlídat. On si taky dost vyhraje sám,ale přesně jak ty Evi,jen co mě vidí u pc,tak si jde ke mně stoupnout a už mi musí zasunovat klávesnici.. teď jsem víc na velkém pc než u noťasu..
    Jinak s tou novou lahví,včera jsem jí Adámkovi ukázala,tak ani omylem z ní pít nebude,tak jsem dneska zjistila,že se na ní dá dát i normální dudl z jiné lahvičky,tak už pil. Asi si musí zvyknout na jinou lahev a až si zvykne s dudlem,tak tam dám ten „náhubek“:D

    #866772
    Anonym
    Host

    Ivčo, Kuba je masožravec 🙂 , proto mu musím nejdřív dát na žužlání rohlík a až ho nechce, tak teprve potom šunku.

    #866773
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    U nás je to asi opačne, Aďa spíše sní to pečivo než šunku, to by pak snědl kocour:D 😀
    Nám se asi po…l velkej pc :(( to mám fakt radost 🙁 zrovna budu moci trochu si přividělat a odejde pc, na malém se mi to fakt bude dělat blbě.. snad to dá nějak Honza dohromady, prý možná odešel harddisk,fakt super, já tam mám plno fotek a dalších věcí a ono se to ..
    No ještěže Adámkovi fotky mám v noťasu a už i na dvd..
    Svíčková už voní,tak jsem na to zvědavá,jak to dopadne, knedlíky mám zadělané, Adámkovi pak uvařím mušličky k tomu..
    Holky,měly jste fakt pravdu,jakmile se dítě postaví,tak zkončilo leháro, furt někde stojí nebo někde lumpačí. A to ještě nechodí.. to pak asi už budu jen za ním běhat..

    #866774
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Bivi to je super, že se ozvaly z práce. Přesně jak píšeš každá korunka dobrá. U mne to nehrozí a i kdyby tak to nejde dělat z domova. Dělal jsem ve fabrice na výrobu předních světel do aut a dělala jsem kvalitáře takže to by asi na dálku zkouknou světla si nešli 😀
    No jinak včera si Bobeš dáchnul do 15:15 a pak už byl malinko lepší. Šli jsme babičce na proti do práce a pak mazali domů páč svítilo sluníčko a doktorka říkala, že by mu mohlo vadit.
    Dnes je celkem dobrej. Vstával už před šestou,ale vezme si ho babi a já dospávám do sedmi pak už musí mamina do práce 😛 😀 . Dnes odpoledne mam domluvenou kamarádku,ale je teda venku pěkná zima. Teploměr ukazuje 9,5 st. brrrr. No tak se pořádně oblíkneme no. Zítra dopoledne mám zase jinou kamarádku a odpo zase jinou. Vždy když jsem přijedeu tak musím oběhat všechny kamarádky a alespoň prababi….. Naštěstí už ty kamarádky mají taky děti takže jsme rády obě že je vyvenčíme 😀
    U nás je Bobeš i na maso i napečivo,ale spíš to pečivo. Není zvyklej na uzeninu takže šunku drtí v puse ,ale sní jí a maso třeba z polívky nebo kuřecí jí v pohodě,ale když jí sám třeba kuře s bramborem tak si dává do pusinky raději brambory 😀 . To určitě nemá po mne ani po manželovi páč jsme oba masožravci. No ještě neochutnal to nejlepší jako je uzené maso a tak. Pak seo něj budmem doma prát 😛
    Jo jak se tu psalo o pití tak malej má taky raději teplejší čajík než studenej. Je ráno schopnej vypít 300 ml čaje a pak během dne cucá tu 150ml celej den,ale teď jak se naučil pít sám tak nasává každou chvilku. Pochoduje s flaškou po bytě a dělá machry že už to umí sám 😀
    Dnes baštil bramboračku,ale byl dost uinavenej tak snědl tak půl misky a dala jsem ho spát a až se probudí tak si dáme spolu špenát s knedlem a maso. Ohřeju mi houskovej a já si dám bramborovej páč jsem zjistila, že po bramborovém knedlíku ho bolí bříško :S asi je to na něj těžký na žaludek.
    tak jo už jsem se zase pěkně rozepsala. tak pa pa pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,531. až 4,545. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist