únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,546. až 4,560. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866775
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    jj je to super,že si něco vydělám a můžu pěkně v klidu z domova, ono u nás v práci vše jede přes net,tak to pak není problém to dělat i doma. Tak jsem i pracovala na konci těhu.
    Jinak svíčková dopadla na výbornou, na to,že jsem to vařila prvně. I Adámek baštil,jen on to měl s těstovinama.
    Pak jsme jeli na procházku, aby jsme se trošku protáhli. Chvilku teplo a chvilku zima. To je zas počasí.
    Adámek fakt už krásně stojí u nábytku a i zkouší dělat u nábytku krůčky,jakože se drží jen jednou rukou a někam chce jít. Ale tak max. tři krůčky a pak držkopád:O 😀 Ale zatím to vždy dopadlo dobře. Jen jednou se praštil o stůl do hlavy,ale jen lehce,tak dobrý, ani nefňukal. Těch pádů asi bude více..
    A taky si stoupá ze strany u gauče a pak se do něj zakousne+o( nevím, proč ho to napadá.. no asi jako když se dítě zakousne do postýlky.. Mám pocit,že ho bolí dásně. Má je nahoře nateklé a jen se modlím,aby mu nerostlo hodně zubů najednou..
    U nás se už spinká:))
    Leni a jak si Bohouška naučila, aby si držel flašku sám i ve stoje ?
    Adámek to umí jen v náklonu..
    Tak zatím pááá

    #866776
    Anonym
    Host

    Ivčo, postav Adámkovi flašku na pohovku nebo na židli a uvidíš jak se to brzo naučí. Nejdřív si s flaškou sedne a pak bude pít i ve stoje. No ale je to šikula, že se snaží obcházet nábytek. Teď to povalí jak na drátkách 🙂 . Jen ten náš carda pořád nic.
    Dneska jsme pro botky nejeli, známá musela k doktorovi a čekala tam přes 2 hodiny. Tak jsme to odložili na sobotní dopoledne. No ale chtěla jsem Kubovi koupit už normální botky, ale s tím jeho tempem to budou asi ještě jedny capáky :@ . Zítra dopoledne máme konečně sraz s Jiřinkou. Už bylo na čase, bydlíme od sebe cca 6km.
    Jinak Kuba ještě nespí a zrovna se na mě sápe a asi nějak zapáchá +o( .
    Tak zatím dobrou!

    #866777
    Anonym
    Host

    Krásné ránko!
    U nás svítí sluníčko, ale je jen 9°C.
    Dneska jdeme s Jiřinkou a Týnkou do herny, tak doufám, že to konečně vyjde. Protože Kuba se začíná budit a když je brzo vzhůru, tak pak chce po sváči spát. Takže nám držte palce, v 9:30 tam máme být. No nic, on se fakt budí, tak ho jdu ještě uspat.

    #866778
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi,tak holky pozdravujte :)) a foťte,ať vás vidíme v herně :)))
    Adámek dneska se vzbudil v pět,ale po flašce a přebalení usnul a spali jsme do půl osmé. Už jsme po snídani.
    Jinak tu flašku dávám na stolek už dlouho a Adámek si stoupne ke stolku, ukáže na flašku a začne fňukat,že chce pít. Nebo mi jí přistrčí,abych mu dala napít. Třebas jednou si vezme do ruky :))
    Tak už tu mám prcka..

    #866779
    Anonym
    Host

    Ivčo a máš na té flašce držátka? Neboj, až si sebou bude dost jistý, že si zvládne sednout s něčím v ruce, tak zečne pít sám.
    Kuba stále chrápe, ale už se občas něco z chůvičky ozve, tak doufám, že to stihneme. Fotit se budu snažit 🙂 .

    #866780
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bohoušek taky nejdříve ukazoval na flašku, že chce napít tak jsem mu jí držel a on se napil, pak mi ji začal nosit aby jsemmu dala napít a tak jsem mu vždy dala obě ručičky na flašku a řekla zkus sám jsi šikovnej a jen lehce přidržovala a ukazovala, že ji musí naklánět a pak zničeho nic začal sám pít a teď už jí a ni držet nechce,ale je to fakt asi o té stabilitě. Páč on s ní pochoduje po celém bytě a ani nekouká na cestu jak má zakloněnou hlavu 😀 takže ho musím pro změnu hlídat aby nenaboural třeba do futer 😀 .
    Děcko užijte si herničku a pak pár foteček jak píše Bivi 😀
    Mi byli už od půl deváté venku. na devátou jsem byla domluvená s kamarádkou. Tak jsme zašli do cukrárny na kfíčko a dortík… né že by jsem to potřebovala, ale pro jednou :$ . Bohoušek byl zlatíčko, nejdříve poslušně seděl v kočárku ani dortík nechtěl. jen zbaštil sušenku co jsem dostla ke kávě a pak ťapkal po cukrárně. naštestí jsme tam byli sami takže pohodička. No samo, že cestou domu mi usnul. A bez oběda takže teď chrupjá. To jsem klidně ještě mohla s kamarádkou jezdit venku 🙁 . Odpoledne mam zase jinou kamarádkuk. to jdeme do takoého jako parku či co to tady mají takže tam bude i Bobeš běhat… snad nebude mrzutej.
    Zítra nemám nic takže dopo budmem asi doma a odpoledne pujdu zaplatit daň z nemovitosti a pak naproti mamině. V sobotu jedeme zase na zahradu na celej den takže bude Bobeš dostatečně vyvětranej a má se už konečně zase trochu oteplit. Dnes ráno jsme t měli 6,5 st. Ale na sluníčku bylo docela příjemně.
    K obídku mám gulášovku a Bobeš bramboračku ze včera a ještě tui má taťka svíčkovou takmu možná dám jeden knedlík. Uvidíme kdy se probudí a tak.
    Dnes večer hokej… jedeme hoši jedeme….. no jsem fanynka no 🙂 . Doufám, že vyhrajeme .
    Tak pa pa zase jsme se rozepsal až až

    #866781
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak my byli už taky venku. Zas jsme jeli s Adámkem koupit dárek pro tetu. Měla jsem vybrat triko, jenže já mám problém sama na sebe něco vybrat a pak na někoho jiného.. No a navíc oni mají buď trička s dětským potiskem nebo s hlavama ženskejch a nebo už na zralé ženské.. Takže nakonec jsem vybrala bižu na krk a naušnice 🙂 Adámek byl zlatý, celou dobu koukal a broukal si. Za to jiné děti tam řvali a řvali..
    Doma jsme si všichni dali svíčkovou i Adámek jí vymlaskl a teďka je v postýlce,jestli si dá dvacet :))
    Tak zatím pááá

    #866782
    Anonym
    Host

    My jsme ještě venku nebyli, pokud se nepočítá přesun do a z auta 🙂 . Herna byla super, jen Týnka s Kubem si hráli spíš každý zvlášť, takže moc fotek není. Jsem jen doufala, že se tam Kuba unaví a po obědě si dáchne a ono prd. Zatím mi zabavil myš od noťasu a teď se válí v pelíšku pro psa. Tak už se doválel, ale zase objevil ovladač od televize. Já si asi půjdu uvařit kafe a budu ho pozorovat jak nám demoluje byt…
    Ivčo, já mám taky problém si na sebe něco koupit. Mám pocit, že nikde nic pořádnýho nemají.
    Bambulko, gratuluji k dobré noci. Kuba se vzbudil někdy kolem 1, tak jsem si šla k němu lehnout s tím, že jak usne, tak se přesunuju zpět do ložnice. No a vzbudila jsem se o půl 6. Asi jsem usnula ještě dřív než on 😛 .
    No nic, jdu ho trošku pacifikovat, ať nám tu všechno nerozebere.

    #866783
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,jestli někdy budete chtít, aby se vám dítko pěkně pročistilo,tak mu kupte borůvkovou přesnídávku. Adámek se tááák sesr..,že to měl až na zádech a i tričko trefil +o( 😀
    Už hezky stojí u nábytku, mám z něho fakt radost. I hezky leze, vždy tedy jen kousek,pak se vrátí k plazení.
    Jinak tu pěkně řádí, vždy mu uklidím hračky a během chvilky to zas rozhází kolem 🙂
    Evi, tak kafíčko s holkama se vydařilo, že :)) My jsme tu fakt od vás uplně stranou.. Snad si najdeme nějaké maminy na hřišti,až budeme chodit.
    Dneska jsem se byla i mrknout na botičky pro Adámka a mají hezké a i u bati mají za tu 600,-,tak to docela jde,tak až budeme kupovat,tak mám kde vybírat..

    #866784
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, však s Adámkem můžeš na pískoviště už teď. Kuba taky ještě nechodí a jsme tam tak 2x týdně. Sedí si na pískovišti a hraje si tam, pak se rozhodne, že někam poleze, jezdí po skluzavce (hezky po bříšku), s kamarádem se houpou na houpačce,… Nechození mi přijde momentálně jako výhoda, protože ostatní děti pořád někam utíkají. Já si myslím, že se tam brzo seznámíte s nějakou maminou se zhruba stejným dítětem. Já se teda zatím nějak nejvíc bavím s maminama, který mají i psa. Nějak nám to navazování rozhovoru jde přes děti a psi lépe. No ale zjistila jsem, jak se tedy hrozně drbe. Jsem se dala do hovoru s jednou maminou, která má asi o půl roku starší dceru a psa, který se s tím naším nesnáší. No a ona se mě ptala, jestli v baráku bydlíme sami nebo ještě s někým, že je docela velký,… No já jen koukala. My jsme původně bydleli ve vedlejší bytovce, tak jsme se docela potkávaly, ale nikdy jsme se nebavily. No a ona hned ví, kam jsme se přestěhovali. Prý jí to řekla prodavačka ve večerce (kam nechodíme) a ta to má zase od manikérky. No drbárna horší než na vesnici!
    Včera jsem byla zase utrácet v makru. Původně jsem jela pro vodu a toaleťák a nechala jsem tam 1300.
    Normálně, včera jsme museli přitopit. Jak jsme dojeli z herny, tak doma bylo 19st. Docela nezvyk, protože jindy máme minimálně 22st. Dneska venku svítí sluníčko, ale venku je jen 6st. Takže kotel ještě asi na letní provoz jen tak nepřepneme.
    Tááááák, dítko se mi asi budí. Tak se zatím mějte a pište, i Hejsková!

    #866785
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    přesně tak holky, pište pište :)) Ať máme co číst.
    Adámek dneska začal výskat už po třetí hodině, jsem málem padla:S
    Jsem myslela,že stačí přebalit a on začal vřískat a skákat v postýlce.. tak jsem ač nerada,šla udělat mléko,tak to vymlaskl a pak začal mega kopat v postýlce. Nakonec si prdnul a usnul..
    Ale další výskání bylo snad v půl šesté, ale to jsem fakt nebyla schopná vstát,až po třičtvrtě hodině.. Asi začíná další boj se zubama :(( Masíruje si je o stošest.. chjo..
    Dojeli jsme si i pro snídani, fakt je tam zima,ale krásně svítí sluníčko.. ááá Adámkovi se nelíbí stát vedle mě bez toho,aby mi mohl zasunovat klávesnici pod stůl.. mám jí zabloklou..
    Evi, to je fakt,že můžeme na pískoviště už nyní.. až se víc oteplí,tak tam půjdeme:))
    To tam máte pěknou drbárnu tedy:D 😀
    Holky, jdu čistit lahev, nějak jí máme tmavou, prý pomůže prášek do pečiva,tak snad se to povede,aby zas byla čirá :)) Nebo máte lepší radu??

    #866786
    Anonym
    Host

    Tak jsem si plánovala, jak hned po sváči vyrazíme na sociálku potvrdit papíry na změnu rodičáku a Kuba měla zase jiný názor :@ . Dneska totiž po mlíku špatně spal, pořád pokňourával, takže je v postýlce a dospává. Jenže pak bude mít oběd a na sociálce jsou dnes jen do jedné, takže stihneme asi velký kulový.
    Jsem mu dneska zkoušela přeměřovat nožky a botky. Capáky, který nosíme ven má už úplně na těsno, teda podle metru. Nohu jsem mu naměřila v sedě 12cm a vnitřek boty je 13cm, takže když si stoupne, tak už tam nemůže mít moc prostoru. Z bačůrek jsem vydělala stélku a vrazila mu ji pod nohu, když stál u pohovky a sledoval reklamy. Tak stélku má už jen asi o 2mm větší než nožičku. Takže asi zítra budeme muset koupit botky. Naštěstí máme ty větší bačkůrky z minula, když mu špatně prodavačka změřila nohu, tak koupíme jen boty na ven. Ale asi koupím už klasický boty s nějakou pogumovanou špičkou, aby si je hned neprodřel. Sandálky koupím, až bude opravdu chodit. Doufám, že v té obuvi budou mít nějaký hezký a levný boty. Nějak mám tento měsíc moc neplánovaných výdajů.

    #866787
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, máš Kubíka obléci a jet, on by se pak dospal cestou nebo pak doma. Já když někam musím a Adámek spí,tak ho prostě obleču a jedeme.
    Já šla před chvilkou přebalit Adámka, tak byl posrančený, dneska už po druhé. No včerejší přesnídávka fakt zapracovala. No a když jsem si ho přinesla omytého z koupelny a už jsem ho chtěla zabalit,tak začal čůrat a jelikož měl nohy nahoře,tak začal čůrat na sebe, vzal to přes tělíčko, hlavu a až na postel.
    Tak šel do vany a pustila jsem sprchu,ale to řval jak tygr. A to jsem si myslela,že dneska vyperu nám a dám na sušák ven,tak místo toho peru přehoz a prostěradlo.. Takže více se mi nevejde,by to neuschlo..

    #866788
    Anonym
    Host

    Já bych ho oblíkla a jela, ale je to cesta na prd. Autem jsme tam tak 5 minut, čekačka tak hodinu a pak zase domů. To by moc nespal a jen by tam vyřvával. Takže to zkusíme v pondělí, snad to už konečně zvládneme.
    Kuba teda už takhle dlouho nesrandil ani nic nepočůral. Jen mi teď dareba nechce hačat na záchodě. Takže si v učení asi dáme pauzičku. Teda ještě se na záchodě nevyčůral, ale já když jdu na záchod, tak ho beru s sebou a pak ho tam taky posadím. Pár vteřin tam vydrží, ale nic neudělá. Na nočník řve hned jak ho tam posadím.
    Já teď peču psovi hovězí oháňku a kuřecí krky. Původně jsem to chtěla vařit, ale nemám na to hrnec, tak jsem to hodila na pekáč. Taky dražím na aukru nějaký hadříky na písek.
    Holky, jak se dají dělat halušky? Vím že se zelím a slaninou a pak se slaninou a brynzou. Já bych je chtěla udělat se zelím a nějakou sýrovou omajdou. Dneska je měl Kuba s kuřecím masem a sýrovou omajdou a šmakovalo mu. Tak jsem si říkala, že bych to prubla se zelím, ale nevím jestli nějakou tu omajdu.

    #866789
    Anonym
    Host

    Jedna aukce ukončena! Máme bundičku a rifle i s poštovným za 180! Další aukce mi končí za 10 hodin, to bude taky větrovka a pak zítra končí lacláče na písek, ty jsou od korunky 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,546. až 4,560. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist