únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,636. až 4,650. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866865
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsme si víkend u rodičů užili. V sobotu večer jsme byli i na grilovačce, mňam:)) Fakt bylo na to prima počasí. Adámek si to taky užíval, navečer ho děda i ještě provezl v kočárku a on mu usnul a pak doma nechtěl spát a zlobíkoval a zlobíkoval, až do půl desáté. Musela jsem to taky v pokoji přestavět, aby mi z té cestovní postýlky nevypadl. Ona je nižší než dřevěná a Adámek si tam stoupnul, začal s ní rumplovat a už by letěl. Máme kloučka velikého :))
    Naši mají koberec a Adámek celou dobu tam lezl po kolenou, je fakt vidět, že ten koberec je vhodnější pro ty děti. U nás spíše se furt plazí, kvůli té podlaze.. A taky se babi a dědovi předvedl,jak umí stát. Babi mu pořídila pytel plný míčků,tak si s nima hrál, no spíše je rozházel na všechny strany :))) Což asi znáte :)))
    Dneska odpoledne jedeme k té neuroložce,tak snad to bude dobré..
    Peti, doufám,že Valince už je dobře:))
    Tak zatím pááá. Chudáci naši sousedi pod náma, Adámek se rozhodl,že bude celé ráno házet autem o zem.. asi ferrari dlouho nebude:D :O

    #866866
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, Adámka už asi ferrari omrzelo a chce něco nadupanějšího 🙂 . Zeptej se mi na neurologii na chození, jak mám Kubu motivovat. Ještě jsme si všimli, že hrozně málo krčí pravou nohu. Při lezení je to v pohodě, ale jak chodí, tak ji v koleně skoro vůbec neohne. No asi za ty 3 týdny taky dostaneme doporučení na nějaké rhb nebo neurologii :'( .
    Kuba šel včera taky spát až v půl 10. On si totiž dal hodinku po obědě a pak od půl 5 do 6. No a potom nás nenechal dívat se na Hlas. Teda dívat jsme se mohli, tak on nám do toho pořád kecal. Dneska odpoledne jdu na oční, tak jsem zvědavá, kdy bude Kuba spát.
    Peti, tak jak je Valči? U nás zatím v pohodě. Občas se mi zdá, že je Kuba nějaký teplý, ale když mu změřím teplotku, tak má většinou nějakých 36,6. Pokud nám teda neblbne teploměr.
    Včera jsem udělala nájezd na DM. Měla jsem z novin ten kupon na 20%slevu. Tak jsem koupila i 2 ochucený nutrilony, na který jsem použila joker na slevu 25% a i tak jsem platila asi 1200. Taky jsem si tam koupila tašku na kočár za 179, není to ta klasická velká přebalovací, ale taková menší, spíš jak jsou teď ty nákupní tašky přes rameno. Jsem si říkala, že si ji nechám v košíku v kočáře a budu tam mít základní věci na přebalení a nějakou hračku. Případně když někam půjdeme (na návštěvu nebo nějakou akci), tak do ní dám spoustu hraček.
    Jé, chůvička mi zase nějak chrčí, tak to půjdu zkontrolovat.
    Zatím papa a kdo má dneska co vyřizování a kontroly, tak přeji dobré pořízení.

    #866867
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,já se zeptám, tedy pokud nezapomenu nebo mě ta paní Dr. nějak nevykolejí.. Jestli Adámek nebude zas u ní řvát,tak zas bude říkat, že je nějaký divný,když je tak ticho..
    Moc se mi tam nechce, ale když jsme objednaní.. To mi připomíná,že se musím podívat, jak nám tam jede bus..
    Evi a jak vypadá ta taška ?
    S těma slevama je to fakt takový príma nákup. Jen teď všude zas mají levný sunar,no co se dá dělat..
    Taky přejeme,aby dobře dopadla kontrola.

    #866868
    Anonym
    Host

    Ivi, tu tašku jsem našla jen v různých diskuzích http://www.emimino.cz/diskuse/taska-z-dm-na-kocarek-79216/strankovani/2/
    http://www.emimino.cz/diskuse/taska-na-kocarek-dm-cena-79637/
    Mě to stačí, klasickou přebalovací mám, takže tahle je spíše pod kočár nebo na hračky.

    #866869
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,hlavně jí využiješ i na nákup. Já si tehdy s golfkama objednala tuhle http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/brasny-na-rukojet/Primi-Sogni-BORSA-SHOPING-taska-na-kocarek
    Takový šikovný vak:)
    Tak stále mi neposlali přístup z práce,tak jim nemohu pomoct.. Oni si mysleli,že si po roce budu pamatovat heslo a i k emailu.. takže nové mi poslali do firemního mailu a nyní asi mají problém to přeposlat do soukromého..tak čekám a čekám..
    Zrovna Aďa spí,tak jsem mohla v klidu už pracovat a nic..
    Vůbec nevím,co mám dneska Adámkovi uvařit, moc se mi do ničeho nechce.. a nevím,zda sní skleničku.. No uvidíme.. Hlavně usnul dříve,tak to snad pak budeme stíhat k té Dr..
    Včera u našich spal tři a půl hodiny..

    #866870
    Anonym
    Host

    Jojo, je dobrá i na nákup nebo na ty hračky.
    Ivčo, já dneska dělám pangase s br.kaší. Jsem dala Kubu spát, ale nějak mi to tam zase rachotí. Taky si dal před spaním bobíka, tak nevím kdy bude obědvat a jak to budu stíhat na to oční. Tchýně mi slíbila, že ho pohlídá, ale pořád má na krku límec a nevydrží moc dlouho na nohách, tak ji nechci obtěžovat. No uvidíme jak to zvládneme. Jinak Kuba je teď strašně nevyzpytatelný s tím spaním. Jeden den spí klidně 2,5 hodiny a pak další necelou hoďku.
    A je po spaní… a ještě taky začlo pršet, zrovna když jsem pověsila prádlo ven… super den :S

    #866871
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek právě chrupká každý den 2-3hodiny, dneska naštěstí usnul brzo,tak stihneme i jídlo a pak můžeme frčet.. Adámek moc nechce jíst bram.kaši s rybou,takže polévky nebo omáčky.. má radši když to není tuhé..
    Evi,tak ať to zvládnete. Já mám prádlo na balkoně,tak je krytý proti dešti:))

    #866872
    Anonym
    Host

    Jinak já mám jako klasickou přebalovací tašku tuto http://www.u-ticiny.cz/detail.php?zbozi=1982703

    #866873
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, hezká taška :)) Já už hodně jezdím jen s golfkama a tam nemůžu mít těžkou tašku,páč se pak můžou překlopit,tak mám takovou menší od oriflamu a ta se mi vejde na stojáka do košíku dolů a to jsem ráda,že mě to napadlo to využívat.
    Přemýšlím,zda už ten sporťák neuklidit. Fakt s ním skoro nejezdím,jen když prší.. a trošku nám tu překáží v chodbě, golfky člověk složí a dá do kumbálu,ale velký kočár ne..

    #866874
    Anonym
    Host

    pěkný den,
    u nás už se také spí, slupla 2 velké naběračky porkové polívky. včera mi dali inspiraci v loskutákovi a fakt je dobrá, dělaa jsem jí prvně. jen místo opečených krutonku jsem si dala čerstvý rohlík a vali to měla holé.
    tu tašku mám Evi také, pak i tu jejich velkou přebalovací. mě děsně ale na tom štve, že mají ty ucha na suchý zip a je to pořád takové blbé ovládání. kámoška si tam ale dala nějaké okrasné spony. jen my zas moc s taškou nejezdíme a když tak jí nesundávám. ale ta malá z DM je fajn že jde i přes rameno.
    asi rychle uklidím po vaření a půjdu taky spát. ráno nás probudil martin jak došel z noční, tak celý týden budem vstávat asi brzo kolem té půl 7 🙁

    #866875
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé,to je fakt kocourkov u nás v práci.. Ani radši nepsat:D
    Peťa mě inspirovala polévkou a už se vaří. Jen ještě zvlášť vařím Adámkovi kuřecí masíko,co mu tam pak k tomu přidám. Aby jsme na maso nezapomínali, když jí ty polévky.
    Peti, tak Adámek už pár dní se zas budí po páté hodině,dneska tedy v půl šesté.. a pak skáče v postýlce a nechce už spát,takže stávám taky brzo, jen já už během dne neusnu.. Možná jo,ale byla bych pak jak přejetá..

    #866876
    Anonym
    Host

    Ivčo, já zase pořád jezdím se sporťákem a golfáč se práší. Teda v neděli si ho Michal vzal s sebou, když jeli s Kubem do obchoďáku. Golfky beru na nákup jen když jedeme všichni. Já tu velkou přebalovací právě na prochajdy tahat nechci, je hrozně těžká, tak jsem koupila tuto. Peti, já ji asi budu nechávat v košíku pod kočárem, protože na rukojeti bych do ní kopala. Spíš než samotný suchý zip mi vadí to, že není tak široká, abych ji mohla dát na rukojeť jako z boku. U golfek jsem to ještě teda nezkoušela.
    Já už vařím brambory a pangase jsem hodila do trouby, protože se mi nevleze ani do tlakáče, ani na pánev a parní hrnec se mi nechce vytahovat.
    Na tu pórkovo-hrachovou polívku jsem se taky dívala, jen mi do toho Kuba furt kecal, takže vím velký kulový. Mám v mrazáku hrách, tak jsem ji taky chtěla uvařit. Asi zkusím pohledat nějaký recept na netu.

    #866877
    Anonym
    Host

    Holky, mám dotaz. Jak často dáváte prťata na nočník? Nám se stále nedaří. Posadím ho tak 2-3x denně na záchod, občas na nočník. Všude vydrží jen pár vteřin a chce dolů.

    #866878
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak víkend jsem tu nebyla. Páč když mam doma manžela tak jsem raději s ním a různě něco pouklízíme nebo vymýšlíme.
    Před chvílí jsem otočila seno pro králíky. Jo no jo vlastně novinka. Máme 2 králíčky. Králíkovou a králíka. Už jsem je i vyblejskla a dám je na FB. Když bude králíková dobrá matka bude do chovu a bude se mít u nás dobře a dožije tu a to samé má i králík. Musí umět dobře trtkat a bude se mít dobře 😀 😀 😀 . Bohouškovi se moc líbí. Pořád na ně kouká a naučila jsem ho jim dávat lupení z ruky. Raději ti tedy po něm hodí,ale pomáhá mi 😛 . Jen Beník je jak utřženej ze řetězu. Pořád tam na ně načuhuje a poštěkává telátko.
    Na nočník dávám Bohouška pokaždé když ho přebaluju a po spinkání- to většinou načůrá nejvíc. Jooo a včera hodil i bobek do nočníku. Zatlačil a už to bylo. To bylo radosti. Nikdy by jsem si nemyslela, že budu mít radost z H… 😀
    Spánek u nás proměnlinej,ale v průměru tak hodinu a půl za celej den. Chodí spát jen dopoledne po polévce.
    Co se týká jídla tak je to milovník polévek. Miluje vývary se zeleninku. Dnes měl kuřecí a k druhému máme společně vylítaný ptáky. Na zítra ještě nevím,ale mam tady jogurtové knedle v prášku. byli v akc tak jsem je zkusila jaké budou. V mrazáku máme jahodovu dřeň tak možná to uvařím.
    Sýrovo smetanová omáčka holky se mi povedla. Byla výborná. I malej dlabal takže moc dík za tip a od teď ji bud vařit taky. Fakt super rychlý, jednoduchý a mňam
    No jinak dnes konečně přišla voda……. :@ :@ :@ . Přišlo to už jako upomínka. Nedpolatek 2600,-. Mě jebne. Fakturu ani neposlali hlavně že poslali upomínku….kurvy…. Už jsemzase nasraná a sprostá jak dlaždič. :$
    Už jsem asi vyčerpala vše co se u nás událo takže se budu loučit. Pááááček

    #866879
    Anonym
    Host

    Bambulko, na upomínky můžeš být klidně sprostá 🙂 . To je skoro jako u nás s poštou. V pátek i dneska jsem měla ve schránce lístek, že mám na poště balík a že zvonili na všechny zvonky. Ale já byla v ten uvedený čas doma a tchán taky a nikdo nic neslyšel…
    Jsem se teď vrátila z toho oční. Je fakt, že mi přeměřila oční tlak a dívala se mi na oči přes mikroskop. Ale cylindry mi nezměřila vůbec, ani se o to nesnažila. Jen mi překontrolovala dioptrie. Jsem docela naštvaná. Asi díky tomu ani ten recept nepoužiju, pokud se v optice nedomluvíme, že mi ty oči ještě překontrolují. Ty cylindry jsem před vánocema měla už asi 0,5 dioptrie. No a ještě mi řekla, že mám nosit jiné čočky (ani ne tak lepší jako dražší) a když jsem řekla, že mi v oku nedrží, tak prý si na ně oko musí zvyknout :@ . Fakt na pár facek. Jinak tchýně pohlídala Kubíka. Byli spolu v květinářství. Jen jsem jí musela přehodit sedačku na sporťáku, aby si prý mohla s Kubem povídat. No aspoň jsem pak nemusela poslouchat, jak je ten kočár na ho…
    Dneska je tu už po třetí bouřka. Takže ani ven pořádně jít nemůžeme.
    No nic, jdu se věnovat dítěti, ať mi nevyháže všechno oblečení z přebalováku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,636. až 4,650. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist