únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,651. až 4,665. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866880
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Upomínky jsou fakt k naštvání!! Bambulko, lepší by byl přeplatek:) Ten potěší.
    Tak jsme se vrátili z neurologie. Ták paní Dr, dejte ho na zem, ať se ukáže. Aďa začal řvát, nic ho nezajímalo, chvilku tedy auto, ale zas řev. Pak měl ukázat, jak leze ke mně,tak si sedl jak hřib a řval a řval, ani když jsem se schovala za dveře,tak nešel za mnou. Doma za mnou leze všude i na wc.. Dokonce v jednu chvíli chtěl pochovat od Dr.,ta z toho byla v šoku,asi se jí děcka bojí.. A Dr. chvilku měla telefon a jak Aďa řval,tak neslyšela,tak jsem ho chovala a on přestal řvát a sestra na mě,že ho prý nemám hned chovat, že ho mám prý něčím zabavit. Prý mám mamánka,to vyplynulo z toho, jak mi to furt ta sestra říkala,že ho nemám hned konejšit. No prý máme přijít ještě jednou, ale až Adámek bude chodit, tak měsíc po tom na kontrolu. Takže kdybychom tam nešli,tak se taky nic nestalo.
    No pak na zastávce jsme se měli sejít s Honzou a spustil se mega slejvák, naštěstí jsme se schovali do průchodu, jen Honza se neschoval a byl mokrej až na tělo.. chtěla jsem mu půjčit vestu, aby se aspoň zahřál,ale prý by vypadal jak tydýt:O
    Jééé už tu mám posrančeného
    Adámka..+o( 😀

    #866881
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Holky, se mi stala úžasná věc. Jak máme polámanou tu chůvičku, tak ji mám přes den úplně zeslabenou a jen mi bliká a večer ji zesiluju. A já si ji včera večer nezsílala 😛 . To byla ale klidná noc 😀 .
    Včera jsme byli u tchýně a Kuba tam objevil francouzskou hůl. Tak jsem mu ji musela držet a on s ní chodil. Jenže on se teď naučil chodit se židlí a jak ji musí víc tlačit, tak tlačil před sebou i tu hůl. No ale byla to sranda ho tak vidět. Pak jsem s ním doma šla jen za jednu ruku a už se tak nepředkláněl a už obě kolínka ohýbá. Myslím si, že je to tou židlí, je vyšší než chodítko a musí se fakt víc namáhat, ale hrozně ho to baví.
    Ivčo, na sestru se vyprdni. To že Adámka „umlčuješ“, když někdo telefonuje, je si myslím normální. Já to taky tak dělám. Když jsme doma nebo někde, kde to nevadí a malej v podstatě nemá důvod se rozčilovat, tak ho buď nechám nebo ho nějak zabavím. Ale když je potřeba, aby byl chvilku zticha, tak ho taky vezmu do náruče a snažím se ho utišit.

    #866882
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, nakonec se Kubík naučí chodit s židlí a holí :)) Holčička,té mé známé, zas před sebou tlačila odpadkový koš a tím se taky rozchodila.. Člověka by to nenapadlo,co těm dětem stačí..
    Včera jsem našla kocourovi míčky na hraní a hrál si s nima Adámek a děsně se tomu smál. Dneska zas našel ten míček s rolničkou a tak si s ním kutálel a zas se smál, jak to cinkalo a kocour se jen díval:D
    To víš,že na tu sestru prdím, ta je až moc chytrá, určitě svoje dítě taky chovala.. Já radši Adámka pochovám a pomazlím se s ním, aby věděl,že ho mám ráda a že má u mě bezpečí.
    Tak dneska jsem vyndala kuřecí stehna a zas přemýšlím co z nich, Honza přijede prý dříve z práce a to na oběd a pak se bude učit na zkoušku..
    A zas peru, já nevím, kde to prádlo bereme.. ještěže mi Honza zas pověsil ty šnůry na balkon, páč na sušáku to schne blběji a méně se mi toho tam vejde.. Když nám budou zateplovat až asi za tři měsíce,tu naši stranu,tak proč nesušit normálně.

    #866883
    Anonym
    Host

    Ivčo, já mám doma 3 sušáky… Jinak moje neteř se naučia chodit s koštětem. Nejdřív ho ségra držela, pak postupně pouštěla a nakonec jí to koště zabavila. Jako já doufám, že už se konečně rozchodí, teda spíš, že se konečně pustí. On už minimálně 2 měsíce pořád někde stojí a když může, tak u něčeho chodí. Třeba okolo pohovky už hezky dlouho nelezl, vždycky k ní doleze, stoupne si a jde a až dojde na konec a nemá se čeho chytit, tak teda zase leze.
    Já dneska budu vařit tu polívku z loskutáka, tak doufám, že se mi povede a že to bude Kuba baštit. Večer budeme mít vepřový na grilu, ale musím ho ještě naložit.
    To děcko mi ještě pořád spí. To zase bude rozhozenej celej den a určitě pak bude chtít spát, až přijde hlídačka :@ .

    #866884
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Je fakt,že u každého je něco jiného, co tomu dítěti pomůže k chůzi. Jsem zvědavá,co to bude u nás. Adámek fakt už krásně stojí u nábytku, i kolem něj ťapká.
    My tu porkovou polévku měli včera, ještě mám na dnešek pro Adámka a jak jsem psala, zbaštil dvě naběračky jako nic. Ještě jsem mu tedy do toho dala maso, přeci jen,aby ho měl taky.
    Tak já jdu zas věšet prádlo. Adámek snědl lipánka a furt zývá,tak asi brzo půjde do postýlky.
    Evi, z Kubíka se stal pěkný spáč:)

    #866885
    Anonym
    Host

    Ivčo, já si myslím, že spí tolik jen kvůli zubům. Má krvavý všechny 4, jeden špičák taky leze a ještě mu chybí jedna dvojka. Pořád slintá a má furt něco v papule.
    A jak přesně jsi tu polívku vařila? Mě do loskutáka kecal Kuba…

    #866886
    Anonym
    Host

    Evi, nevím za Ivanka dělala tu porkovou jak v loskutákovi. tam dávali hrách a ten jsem nedávala a recept jsem psala Ivče já :), takže zpěnit máslo, trošku zesklovatět, dát nakrájený porek, ten trošku osmažit, či podusit, nevím jak to popsat, přidala jsem polévkovou zeleninu (ze sáčku mraženou, čerstvou sjem měla jen mrkev), všechno spolu pomíchala do měkka, na takovou srajdu. přdala jsem zeleninový bujon (z kostky), povařila, rozmixovala a přidávala jsem smetanu, bylo to pořád hodně husté, tak jsem přilila ještě vodu. kdyby se ti to zdálo pak řídké, můžeš zahustit krupičkou. porek není teda vůbec cítit, takže příště zkusím třeba cibulačku, at je prý sladká :), už se i těším

    #866887
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to je Kubík dobrý,když spí tak dlouho přes bolest zubů.. Tak Adámek už je v postýlce, furt si moulal očíčka a zýval,tak jsem mu přihřála čaj a dala napít..
    Jen mi tam zas vlezl kocour,tak ho pak musím vynést,ať mohu zavřít dveře.
    JJ polévku jsem dělala dle Peti,jen jsem místo smetany dala mléko a zahustila jíškou. A fakt jí Adámek vymlaskl a já taky, plus my tedy navíc s masem.
    Já furt ještě nevymyslela,co z těch stehen.. Péct je nechci,asi vykostím a pak čínu z toho..

    #866888
    Anonym
    Host

    On je spíš z těch zubů unavený.
    Tak jsem začla dělat tu polívku. Bude asi spíš krémová zeleninová. Koupila jsem hrášek s baby karotkou s tím, že karotku pak vydělám, rozmixuju a zamrazím. Ale po otevření pytlíku jsem zjistila, že je tam plno na kousky nakrájené mrkve a trocha hrášku :@ . Takže tam přihodím trochu další zeleniny a bude zeleninová se smetanou.

    #866889
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jé Evi, to já jí tuhle taky koupila a zas jsem tam měla plno mrkve a málo toho ostatního.. Já nevím, jak dělají poměr té zeleniny do sáčku..
    Tak jsem stihla přesadit fialku, už jsem na chudinku nemohla koukat. Jen to je pak bordelu, snažím se hlínu nikam nesypat,ale dostane se i na zem atd..

    #866890
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak jsme tu měli dopoledne návštěvu. Jednu kamarádku z porodnice. Má o 3 dny maldšího klučinu. Pěkně si kluci spolu pohráli. Jen ten náš Bobeš je oproti Péťovi takový otesánek. No dám nějaké fota na FB aby jste mohli porovnat jaký může být rozdíl ve stejně starých dětech 😀
    Jinak noc pořád na prdlačku. Ať mu už odpoledne dávám jen minimum jídla tak sice zbaští celé mlíčko (dokonce i víc),ale i tak se mi budí kolem 1-2 na mlíko. Už fakt nevím. Když mu dámmísto mlíka čaj nebo vodu tak jí nechce. A když ho nechám pořvávat tak bu´d na to nemám tak dlouho nervy a nebose mi stejně třeba za hodinku znovu probudí. No asi budu muset vydržet a ono ho to třeba přejde časem.
    Jinak mi přijde že mu lezou zoubky…. no říkám to pořád když má ty své zlobítkovaté noci,ale tak mi to nějak přijde že mu tam cosi leze na na omak mi přijde že cítím trošku špičku zubu. Uvidím zda se z toho vyklube zub a třeba zrovna potom až se vyklube bude klid u v noci.
    Dnes peču kuře s bramborem a začala jsem být na sebe tvrdá a budu tršku držet dietu nebo se alespoń snažit trošku dodržovat nežraní. Takže původně jsem obědvala až s manželem kolem páté teď na to prdím akolem třetí si dám s Bohouškem obídek a až přijde manžel tak ysi buď už nedám nic nebo jen něco lehčího a začala jsem si méně sladit čaj a nebo vůbec. Vypiju za den v klidu litr čaje. Jinak co jsem kojil atak jsme se naučila pít vodu tak to mi problém nedělá. A na sladký????? No snad to vydržím. Ale jednu kostičku čokoládky by jsem si snad dopřád mohla. 😛 .Jsem zvědavá jak dlouho mi to nadšení vydrží 😀
    Tak budu končit ať tu zase nepíšu romány. Pááááček

    #866891
    Anonym
    Host

    bambulko, má se jíst 5x denně. já to teda nedodržuju ani omylem. ale je fakt, že já sladký nemusím skoro vůbec, čaj nesladim a do kafe si dám půl lžičky. ale taky pořád nehubnu.
    ja ted sedím na zahradě, datluju do mobilu a čekám, až se kuba vzbudí. usnul totiž b kočárku na prochajdě. až se vzbudí, tak musím setřít chodbu, protože při odchodu jsme rozbili frisco. sice jsem to nějak utřela a posbírala střepy, ale pořád to nějak lepí. no a teď se mi fakt nechce letět do druhého patra pro kýbl a jarovou vodu. raděj se pokusím si opálit nohy, mám je jak ředitel vápenky.

    #866892
    Anonym
    Host

    Tak už jsem zase na PC. Kuba se vzbudil, dal si sváču a je zase v postýlce.
    Bambulko, tak jsem se podívala pořádně na PC na ty fotky a kluci se mi zdají stejní. U Bohouška to hodně dělají ty tepláky a bodyno. Nebo tak se mi to aspoň jeví. Kuba má taky tepláky věčně pod pupkem a když mu třeba dám triko, tak vypadá vyšší a hubenější.
    Á, už mi zvoní hlídačka. Tak zatím papa

    #866893
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak si představte,že jsme byli celé dopoledne doma a nikam jsme nešli a přesto nám pošťačka hodila lístek do schránky,že nás nezastihla. Kráva blbá!!! Takže jsme večer jeli na poštu..
    Leni, kluci jsou na fotkách správní, moc rozdílní nejsou, jen Bohoušek má větší bříško. To kdyby jsme byli u vás my,tak by byl vidět rozdíl, Adámek je dlouhý a hubený, žádné bříško nemá. Přitom jí mnohem více než dříve, tak snad je to jen tou výškou..
    Dneska byl Adámek zas odpoledne ukňouraný a občas i řval vzteky, začíná se pěkně projevovat:O 😀 Za chvíli budu mít nervy v klíblu, ale trošku to přikládám růstu zoubků, páč když jsme se škádlili a Adámek se smál,tak jsem viděla nahoře jeden zoubek vedle druhého pod dásní, takže mu to asi roste najednou.. Už aby měl všechny zuby venku..
    Holky, tak mám trošku dilema, jestli Adámkovi nemám dávat ty bačkorky už. Páč mi teď přijde,že vyvrací jednu nožičku.. možná se zeptám příští týden paní doktorky, ona se mrkne a třebas mi poradí.. Tedy, jestli zas nebude Adámek řvát jak tygr..
    Tak zatím pááá

    #866894
    Anonym
    Host

    Ivčo, pokud vyvrací nožky, tak bačkůrky nee. Spíš mu kup kožené kotníkové capáčky. Ty jsou uzpůsobený stoupajícím ale stále lezoucím dětem. Věř mi, my měli oboje. Samo že je teda lepší, aby si ty kotníky zpevnil sám, hezky na boso. Ale pokud nemáte moc koberce, tak ty capáčky kup. Počítej teda s cenou minimálně kolem 500Kč.
    Jinak s pošťačkou to máme úplně stejný. Však včera jsem měla taky lístek, že dokonce zvonili na všechny zvonky…
    Ivi, Adámek sice jí víc než dřív, ale hýbe se taky o hodně víc 🙂 .
    Kuba šel dneska zase spát o půl 10. Sice jsem ho dávala do postýlky už před 7, ale to si dáchl sotva hoďku a pak už to bylo bez šance, tak jsem ho vydělala a řádil tu s náma. Asi si chtěl pořádně užít tátu 😛 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,651. až 4,665. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist