únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,756. až 4,770. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866985
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak jestli by to zabralo,tak by to bylo super,nechat si takhle vylepšit postavu:))
    U nás je to s tím spaním taky rozhozené nějak.. včera jak jsem psala, usnul odpoledne a pak divočil večer.. víc mi vyhovuje,když spí mezi 10-13 hodinou,pak dostane oběd a pak nespí, až večer usne..
    Už koukáme na Kouzelnou školku :))
    Evi,tys psala,že Kubík měl rýmu od zubů,že? Mě tak napadlo,zda tu rýmu fakt od toho nemá.. celou horní dáseň má nateklou a furt si to masíruje..

    #866986
    Anonym
    Host

    Ivi, pokud mu už pár dnů teče z nosu v podstatě voda,tak je to od zubů. U klasické rýmy ten sopel během cca 2 dnů zhoustne.
    Holky, já si teď volala ségře, jestli už má pro mě k narozeninám dárek, že by mi ten poukaz mohla koupit a prý už mám jeden od ségry a jeden od mamky. Já jsem tak šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #866987
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé,tak to máš prima :)) Njn, spíše je to voda.. Už aby ty zuby měl venku..

    #866988
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak pak dáš tedy vědět jestli ta krypt….. zabrala 😀 . mno taky budu mít narozeniny a kulatý tak že by jsem si taky udělala radost?????? Hmmmm
    U nás noc také nic moc. Vzbudil se už kolem půlnoci na mlíko, pak kolm půl čtvrté a ve čtyři jsme si ho vzala k sobě. Pak se probral kolem šesté a přemluvila jsme ho do čtvrt na osum. Vstávali jsme po půl osmé a teď už zase chrupká po polévkce v postýlce. Spí už hezyk dlouho jen jednou denně. Odpoledne by jsme ho mooooožnááá přemluvila,ale to by bylo ródeo večer. Šel by spát asi po plnoci 😀 .
    Dnes mi nešel hnedka net. Takže jsme hrála karty na pc a vařila. Nešel asi hodinu takže teď fofruju protože počítám, že se Bobeš každou chvilku vzbudí.
    Dnes jsem dělala bramborovou polévku pro Bohouška a pro nás a vlastně i pro Bohouška kuře na paprice s kolínkama. Jen musím ještě uvařit ty kolínka,ale na ty je do půl třetí času dost.
    Dnes je u nás konečně po dlouhé době zase krásně, Ráno bylo na slunci až 34 st. a teď ve stínu kolem 25 st. Paráda konečně můžeme zase ven a hrát si venku. Hraje si tam s Beníkem, nahání kočku,chodíme koukat na králíčky, na koťátka…. no prostě je to o hodně lepší jak být zavřenaá doma. To potom i na večer ho to doma víc baví.
    Já do Rossmana taky moc nechodím protože když už jedu do města tak je dost z ruky. Ve městě je DM a Schlecker (ten je taky dobrej – mam tam slevovou kartičku). A o letákách ani nemluvím. Nám sem toho moc nechodí. Chodí sem nábytek, ktarej je v podstatě nezajímá a Tesco a takové ty přiblblé zájezdy s předváděčkou.Taky po výplatě šmejdím po netu kde je co v akci a takto nakupuju 🙁
    Bíbo taky na tebe pořád myslíme a doufám, že bude vše OK.
    Včera jsme naučila Bohouška jak se má mejt ve vaně. Je to sranda jak se šmudlá.:P
    Takže přeji moc hezký den. páááček

    #866989
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak u nás se už spí 🙂
    Leni, Bohoušek je fakt super, hlavně se nebude bát zvířat, když jich máte tolik a přijde s nima do styku:)) To chce.
    Proto jsem ráda,že máme doma kocoura a pak že Adámkovi ukazuji zvířata i venku na té farmičce. Dneska jsem opět pracovala,dneska mi to šlo od ruky.. Adámek spal a pak obídek dostal a pak jsme jeli na prochajdu. Fakt bylo krásně.
    Adámka jsem dneska držela za tělíčko pod ručičkama a tak hezky ťapkal. Docela se mu to zalíbilo. No a už se začíná pěkně projevovat tím vztekáním. Jakmile mu něco chci vzít,co zrovna má,tak začne vřískat nebo když náhodou odejdu a on se někde zapomene,tak se začne vztekat,že jsem ho tam nechala.. Ale přeci už umí lézt,tak musí za mnou,přeci ho nebudu přenášet.
    Jinak s tím nalézáním na stolek a gauč je to fakt síla. Normálně budeme muset dát tv na stěnu, páč furt stojí před tv a taky leze na ten stolek..
    A až začne chodit,tak to fakt bude síla. Už jen jak to tu čtu,co dělají vaše děcka.. no hlavně,pak asi nebude chtít sedět v kočáře venku,tak to bude taky síla ho někde honit…
    A už jsem dosbírala albertíky,už jen nám chybí ta 60 a tu albert dotiskne a vymění za jinou kartičku,tak snad budeme mít všechny.. Jen musím ještě někomu střelit ty alba.. ale až příští týden,už nemám moc peněz..
    Ještě jsem i sehnala penny nálepky pro neteřinku,co jí chyběly v albu 🙂 Tak mám radost a ona bude mít taky, byla smutná,že neměla všechny..
    tak pááá

    #866990
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak my jsme vzhůru zas od šesti. Tak jsem vytřela a pak jsme se oblékli a už si hrajeme..
    Jsem prala předložku od vany a nějak pračka odskákala kam neměla,naštěstí dneska prát už nebudu,tak jí pak Honza odpoledne vrátí na místo..
    Jak jsem psala na FB,tak Adámek se začal nově projevovat. Vzala jsem mu ovladač od tv a tak začal vřískat a vztekat se a hopsat vzteky na kolenou a když jsem nereagovala,tak ke mně přilezl a začal se tulit,že ten ovladač dostane, ale nedostal. 😀 Ale je to zajímavé,jak se to dítě mění.. Taky asi za vámi děti chodí nebo nelezou,kam jdete?
    Adámek zaujatě koukal na tv,tak jsem šla na wc a on hned za mnou dolezl a ještě si u mě stoupl a začal se mazlit a že chce pochovat,tak mu říkám,že teď ho chovat nemohu,že dělám ee.. to ho vůbec nezajímalo a furt chtěl ke mně.
    Ale když měl na té neurologii ukázat,jak za mnou leze,tak to neee.. :O 😀 Jéé už zas přepnul tv.. Budu muset vyndat baterku z ovladače..

    #866991
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Taky si dneska dáchli skoro do půl 9. Teda v půl 6 se vzbudil na mlíko a pak měl problém usnout, protože se nám po okny začly hádat nějaký 2 ženský. Tak jsem si šla lehnout za ním. Teď už jsme oba po snídani. Kuba teda snědl jen půlku jogurtu. Nevím proč, tenhle je totiž nejoblíbenější. No ale za chvíli asi půjdeme nakoupit něco na oběd, tak mu v obchodě koupím nějakou dobrotku, aby se dojedl. Dneska má Michal dovolenou, ale pomáhá kamošovi na bytě. Takže ani nevím, jestli přijde na oběd nebo dojde domů, až to dodělají… Každopádně si na dnešek vyžádal hrachovou polévku, tak musím jít všechno nakoupit. Jen teď koukám z okna a tam to začíná vypadat na pršení. A to jsem si říkala, že bysme zašli nakoupit jen tady do samky. Autem se mi nechce, protože parkuji asi 2 ulice dál.
    Ivčo, já Kubovi řeknu, že někam jdu a jestli jde taky. Někdy mě následuje a někdy na mě háže bobek. Na záchod teda chodí (leze) skoro vždycky. Jinak vztekloun je to taky pěkný. Pokud mu chci něco vzít, tak to musím za něco vyměnit nebo jsou scény. Ovladač od televize je taky hodně oblíbený. Baterky mu v něm už nechávám, protože když to omylem přepne, tak mi ho přinese, ať to přepnu zase zpátky. Jinak ho vždycky vezme, natáhne ruku proti televizi a čeká co se stane. Je to docela sranda.
    No nic, jdeme se chystat na ten nákupek, než fakt začne pršet.

    #866992
    Anonym
    Host

    Tak už máme nakoupíno. Déšť naštěstí taktně počkal, až dojdeme domů. Teď už mám polívku na sporáku. Kubovi ji ale asi nedám, chci do ní dát totiž česnek. Máme tu ještě trochu zbytku ze včera, vepřové zapečené s bramborem, tak dostane toto.

    #866993
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    U nás svítí sluníčko,ale sem tam jsou mraky..
    Adámek je pěkný komediant. Celé ráno si hrál a vůbec si mě nevšímal,tak jsem si řekla,že vyžehlím prádlo zatím,co si bude hrát.. Protože když pak usne,tak pracuji..
    A co myslíte, hned ke mně přilezl a tak jsem ho odnesla zas k hračkám a tak dokola.. Nakonec si sedl přede mě a začal..nejdříve fňukat,když jsem se ho nevšímala a dál žehlila,tak začal jakoby brečet,ale komedie největší,protože mu to nešlo a ani netekly slzy..tak pak začal kuckat a když zase ode mě žádná reakce,tak začal vřískat a pak taky zkoušel si mudlat oči,že chce spát… Ale dožehlila jsem a vůbec jsem se ho nevšíla.. Až pak jsem ho odnesla do postýlky,ale samo,že hned neusnul..
    Jinak před čtvrt hodinou jsem chtěla začít pracovat a PC exnul..nakonec mi Honza po tel. poradil,vyndat zandat kabel od klávesnice,že to prý blbne.. Navíc jsem se třískla do hlavy.. fakt výborný den..
    Evi,ty nedáváš Kubovi jídlo s česnekem? Já ho do bramboračky dávám a pak ho vyndám,ale normálně to Adámkovi dávám jíst..
    Tak pááá,jdu pracovat.

    #866994
    Anonym
    Host

    Ivčo, občas taky někam dám rozpůlený česnek, aby pustil trochu chuti a pak ho vyndám. Ale do té hrachovky ho chci rozmačkat, ať to má grády 😛 .
    U nás sprchlo jen trošku, taková malá přeháněčka. Pořád je ale zataženo.
    Kuba je teď taky v postýlce, ale ještě se tam převaluje. Tak snad brzo usne. Já bohužel pracovat nemůžu, musím počkat až po pracovní době :@ .

    #866995
    Anonym
    Host

    Evi a ty dáváš česnek už na začátku?? nebo ke konci? já teda hrachovku malé už dala, dokonce i s česnekem. ale bylo tam toho málo a pak jsem odebrala misku pro prcka a nám dodala třený česnek. ono prý čím víc se česnek vaří, tím je to pro něj horší. takže já dávm u vaření česnek fakt až ke konci. jo leda tak pod kuře. to jde rovnou a peče se hodinu.
    u nás prší, malá spí, měla hovězí vývar ze včera a snažla jsem se do ní narvat palačinku, ale ani omylem se jí netkne. fakt nevím jak to udělat aby jedla i tohle.
    odpoledne dojedou zas holky s prckama, no nemůžem jít ven, škoda, tak budu muset povytírat at nejdou s černýma ponožkama domů. my totiž nosíme černé :)) a bytaři vesměs bílé. se mi vůbec nechce. čeká mě i koupelná, od včera jsem předmáčela zašedlé prádlo at to trošku pustí a ted je od té chemie celá vana. už jsem vytřídila prakticky celou 86 ven a dala 92. no a právě pyžámka co máme soju dost jeté a zašlé, ale tak poslouží to, však je to na doma 🙂
    jdu smlsnout palačinku a začít uklízet když je na to klid a nikdo tady nebude cupitat a sanžit se mi pomáhat, hlavně namáčet ruce :@

    #866996
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak já teda dávmám česnek hooodně málo. V podstět ho měl asi jen jednou v bramboračce. Jinak pořád dělám jak já říkám skoro vše „jalový“. Ale Bobeš to baští tak proč mu to zbytečně kořenit. KOřenené jídlo dostává když má to samé co mi a to jsem se tak navykla kořenit málo, že to asi nestojí ani za řeč. Já by jsme se teda bála dát Bobešovi hrachovku,ale měla by jsem to prubnout. Jako že nadýmá a on je takové bebíčko když ho bolí bříško,ale zase proč to nevyzkoušet. mnooo dobre nápad. Možná hnedka zítra jí uvařím anebo příští týdem Dnes měl ještě ze včera bramboračku a pak máme společně kuře na paprice.
    No jinak dnes jede manžel na dvoudenní školení tak budemem sami 🙁 . Vždycyky se už na něj těším když přijede z práce a i Bohoušek je nadšenej. No jo co taky pořád jen s maminou má dělat.
    Teď peču chleba páč jsme byla líná jít do obchodu pro pečivo. Měli jsme tu sotva na snídani. Teď jsem zblajzla poslední rohlík s párkem a je tu prd. Tak snad se povede. Nějak se mi ještě ani jednou z té domácí pekárny ten chleba nepovedli nebo mi zkrátka nechutnal. Ale ještě jsem nikdy nedělala sama tu směs vždy jsme měla kupovanou tak možná příště zkusím udělat dle receptu.
    Večer se chystám vytřídit oblečení.Páč švagrová bude bábou tak po mne chce mimi oblečení,ale nejsem blázen nebudu jí dávat vše-plno věcí jsme dostala od mamky,kamarádek a nebo koupila a pochybuju, že se mi to vrátí zpět. Nemůžu moc remcat páč jsme taky vše dostala od švagrové (teda jiné),ale je to v rodině no.
    No jinak z amnou taky všude metelí ten malej lotr. I na ten záchod a pak na mne kouká co že to s tím papírem dělám. Tak mu to jako vysvětluju. No připadá mi, že z toho má prču. Nechávám si i otevření dveře (tedy když jsme sama doma) a on mi tam pak zavírá a má z toho děsou srandu. Sedím tam pak po tmě tak trubka a hledám toaleťák 😀
    Rozčiluje se taky obstojne. Ovladač je samo in. Ale naučil se ho jen vzít a donést mi ho. Zakázala jsme mu ho brát od samého začátku a dali jsme mu jeho od starého satelitu, kterej se už nepoužívá. Tak to vezme do ručičky a natáhne ruku k telce a dělá, že přepíná. S tím rozčilováním rozčiluje i mne. Umí se pěkně vztekat. Dokonce začíná i mrskat nožkama nebo dupat. Tak to mu ještě přidám a jdu od něj pryč. A řeknu až se uklidníš nebo vyvztekáš tak přijď. :@
    U nás počasí dnes nic moc. Teplo sice je větší jak doma,alesluníčko se nám schovává :$ .
    O noci ani psát nebudu páč už mě to štve. v podstatě v bleděmodrém jako včera :S .
    Tak pa pa pa zase jsme tu napsala román

    #866997
    Anonym
    Host

    Peťul s těma fuseklema to znám. Mi pro jistotu nosíme zasde pantofle a bohoušek bačkůrky,ale i když vytřu tak za hodinu se tu stejně našlape ai tak jsou bílé fusekle špinavé.
    A Bohoušek taky nechce palačinku. Jedl ji jen když tam nebyla marmeláda tak na sucho a to taky jen aby se neřeklo 😛 .

    #866998
    Anonym
    Host

    Peti, na kuře, nebo když něco peču, tak česnek dávám hned, jinak až ke konci. Ale když už ho dávám, tak rozhodně nešetřím, proto tu hrachovku Kubovi dát nechci.
    Bambulko, Kuba už jednou hrachovku měl a byl bez bolení. On teda na to nikdy netrpěl. On prdí jak starej chlap, buď si stoupne nebo sedne, lehce se předkloní a rána jako z děla a pak se tomu směje. Luštěniny se dětem mají dávat a prý když tu hrachovku rozmixuješ a ještě přecedíš tak, že tam nebudou žádné kousky slupek, tak by bolení být nemělo. Však uvidíš.
    Á, belzebub už je vzhůru…

    #866999
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    holky, já nosím tmavé ponožky nebo barevné:D Bílé jsem nosila jen když jsem měla bílé tenisky na ven,aby to ladilo.. Ale Honza nosí i bílé a tím mě sere8o| s prominutím,páč on zásadně chodí jen v ponožkách a tak je pěkně našlape a taky pak v práci v kanadách,takže jsou černé a navíc si je sundavá a háže do koše obráceně, vůbec se mi pak na ně nechce šahat,když je mám prát.. Ale taky obden vytírám. Občas se stane,že se kocour vyblije,ale to je u nich normálka a Honzovi se už asi xxxkrát stalo,že to vyšlápl. Tak to má jako odměnu za to chození:D
    Já už hrachovku Adámkovi dávala a baštil jí. Mě přijde,že nemá nadýmání, protože často prdí,tak tím si asi ulevuje 😀
    Takže z práce nakonec sešlo, pitomý počítač se mi tu furt kouše..takže jsem zpracovala asi 5 faktur.. takže počkám až na odpoledne či večer,až se na ten pc podívá Honza,za to mi to nestojí,abych tu seděla 2 hodiny a nic neudělala..
    Adámek tedy ještě spí, uvařila jsem bramboračku,ale nevím,zda jí bude nebo ne.. Uvidíme,kdyžtak mu zas frknu skleničku.. Musíme nakoupit maso, už přišla mateřská,tak mám něco málo peněz:))
    U nás stále svítí slunko.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,756. až 4,770. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist