únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,786. až 4,800. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867015
    Anonym
    Host

    ahojte 🙂 po víkendu.
    u nás byl pohodový, v sobotu na návštěvě, procházka a včera jsme grilovali u sousedů. my teda s kámoškou a děckama jsme byli doma, chlapi byli venku a dělali maso. tady byla děsná bouřka, ale když už je to naložené, tak at se to nevyhodí.
    chudák sousedka, včera se do ní navezl chlap, že dělá doma hovno a mají neksutečný bordel. jenže jí vůbec s ničím nepomůže. je pravda že proti ní teda máme doma pořádek a poslouchám to od martina taky 🙂 bylo mi jí až líto, navíc ted mají 2 měsíční holčičku, která je navyklá na nošení. při položení okamžitě řve, nebo se proboouzí. fakt bláznovství.
    u nás se už zase spí :), zblajzla 2 knedlíky, 2 naběračky koprovky a 1 celé vajco. jsem hleděla jak to do ní dneska spadlo. a jsme zase opruzení, přes noc se prosrajdila a vzbudilo jí to až v půl 4. tak má chudera celou dupku červenou. ráno už zas kadila. si tak říkám zda nelezou poslední 5.kové stoličky.
    á pračka doprala, tak jdu to přehodit.
    Ivi, to s tou elektiřnou je na pytel. kdyby byl doma manža, hnedka bych ti řekla kde máte problém. ale pracuje. Adámek je šikula, fakt dlá velké pokroky. a Evi co vy? už jsi byla u dr????
    leni, vyčitky neměj, já to říkám tak, že když něco chce koupit, atk koupí a nepotřebuje ani kolikrát slovo díky, prootže pokud nechce pomoci, tak to vůbec neudělá a věř že by ti nikdo tak plíny, jídlo, prostě nic nedal. máš hodnou rodinu. u nás nemá kdo pomáhat. max nás moje máti pozve občas na oběd.
    tak zas mizím, dneska jedeme ke kadeřnici s máti a pak kouknout k větvím , v opavě mají takový mega centrum a včera jsem tam koukala na tepláky, jen za 130 kaček. tak snad mi budou. 🙂
    papa

    #867016
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    To je tak hezké číst si jak máte radost z toho, že stojí, vyvádí lumpačiny….. je fakt,, že jak si Bohoušek začal stoupat a pak i chodit, že nastala úplně jiná etapa. Pro mne teda suprová. Přijde mi, že je strašně vynalézavej a vymejšlí samé bejkárny. Dost se kolikrát nacehtám co vymyslí. Teď už i sám odkráčí do pokojíčku a hraje si tam sám. Pak mi přinese nějakou hračku nebo prádlo 😀 ,ale s rakovým nadšením jak je šikovnej.
    No jinak u nás už se spinká. Musela jsem to dnes kousek šoupnout. Ve 12:45 když se nevzbudí sám tak ho budu budit. Obléknout a frčet na bus a na očkování.
    Včera jsem koukala na ten film Lidice a zase jsem řvala jak želva. Jsem fakt po tom porodu nějaká víc citlivější i když toto snad minimálně rozesmutní každého. Hrozná představa být tam něco takového zažít……
    No jdu si ohřát ze včera minutku s rýží.
    Tak pa pa pa

    #867017
    Anonym
    Host

    Peti, teoreticky máme čas do pátku, ale dr. budu volat už ve středu. Ve čtvrtek máme v práci školení, tak abysme se mohli v pátek přijet ukázat a domluvit co a jak dál.
    Kuba ještě nespí. Po obědě jsem ho dala do postýlky a chvilku si k němu lehla. Jenže pak zaštěkal pes a bylo po usínání. Musela jsem ho uklidnit a pak znovu uspávat. No a pak mi začal zvonit telefon. Fakt na palici. Teď je sám v postýlce a pořád pobrekává, ale myslím, že za chvilku už snad usne.
    Bambulko, mě občas tchýně koupí na malýho nějaký hadřík. V pátek to byli zrovna bodyna. Plínky teda nekupuje, ale zase mi donesla ty slevy do rossmanna (prý u nás ve schránce nebyli a v práci ano).
    Peti, já taky věčně poslouchám věty typu Máš tady bordel, Brečí Ti tam děcko, On se Ti asi posral,… Takže je to jen můj nepořádek a moje dítě :@ . No ale občas pomůže nebo pohlídá, takže to tak hrozný taky není.
    Na Lidice jsem se nedívala, nějak jsem nevěděla že jsou. U nás byli formule 1. No ale kamoška mi říkala, že taky u toho hrozně řvala. Že od té doby, co má malýho, tak si všechno jako vztahuje ne sebe, jak by jí bylo v takové situaci atd. Je fakt, že já se nemůžu dívat skoro ani na zprávy, řvu snad u všeho.
    Bambulko, přejeme pohodové očkování a reakce jako u nás… minimální 🙂 .
    Ták, v chůvičce už je definitivní ticho, takže můžu jít uklízet.

    #867018
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Není nad to, když nejezdí výtah, ještěže bydlíme v druhém patře.. Mě vůbec nenapadlo,že díky tomu rannímu výpadku elektřiny nepojede výtah.. Nu což, snesla jsem dolů, dali jsme si kolečko kolem louky,nakoupili něco ke kavě a chleba a salám a zas jsem vynesla kočár s Adámkem k nám na patro.. a pak koukám pod kočár.. :O a jaksi jsem zapomněla vyhodit venku posrančené pleny,takže jsem celou dobu s nima jezdila.. Tak je máme opět doma.. Jsou jak bumerang:D Leda,že bych si zkusila dohodit do popelnice, které máme pod okny:P
    Myčku jsem si musela napojit na prodlužovačku do jiné zásuvky,nevím,zda to Honza odpoledne vyřeší nebo ne..ale špinavé nádobí mýt v dřezu nebudu..
    Adámek usnul před pár minutama,potvůrka,celou dobu byl akční. Ale lepší,že až nyní. Aspoň jsme se naobědvali, projeli po venku a mám čas jít pracovat..
    Já na Lidice nekoukala,nějak takové filmy moc nemusím, je mi těch lidí líto a i ta doba byla strašná a pak nemohu z toho spát..
    Tak zatím pááá, uvařím si kafe, jen si musím konvici taky přenést k jiné zásuvce..

    #867019
    Anonym
    Host

    Ivčo, to jsme na tom podobně. Já vždycky posbírám Alisterovi hovnisko a dám ho pod kočár. Jenže ho pak zapomenu vyhodit do koše a dovezu si ho domů. Naštěstí po zavření dveří to ucítím a tak ho vyhodím do popelnice.

    #867020
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak Kuba je už od 6 vzhůru. Ještě kolem 3 ho něco vzbudilo, možná projíždějící auto, tak jsem ho pak musela asi půl hodiny uspávat.
    Teď ho mám na klíně s rozčiluje se, že ho nenechám taky něco napsat.Jenže po jeho minulém psaní mi blbne mezerník.
    Jinak máme pár novinek. konečně se mu proklubala chybějící dvojka vpravo dole, obě čtverky vlevo už jsou skoro celé venku. A další novinka je ta, že vydrží pár vteřin stát bez držení. Ale zatím si to asi moc neuvědomuje. No uvidíme co se bude dít do konce týdne. Zítra nebo pozítří ráno budu volat doktorce.
    Už mi zase nosí boty, že mu je mám obout 🙂 .
    Ivčo, máš pravdu, jakmile se naučí stát, tak už je to o něčem jiném. Kuba si teda naštěstí rád sedne a hraje si, nejlépe sám. Já za ním přijdu a on mě odhání a rozčiluje se, že ho ruším. Taky rád jezdí v kočáře, takže zvládáme hodinové venčení.
    Včera večer jsem jela do rossmanna koupit pampers premium care za 222 a ještě jsem na ně uplatnila 10% slevu, takže mě jedna plínka vyšla na 3,84Kč. Docela hezká cena, když normálně vychází jedna plínka asi na 6,50Kč. Jenže mi ještě nepřišla výplata, tak jsem mohla vzít jen jedno balení. Jinak bysme měli zásobu plínek, ale asi bysme se šli pást, protože bych neměla na jídlo.

    #867021
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak Aďa je vzhůru od půl šesté a ač jsem se snažila,aby ještě usnul,tak stejně furt stál a všechno házel z postýlky ven,tak jsem vždy na pět minut usnula a pak zas se vzbudila.. Řval pěkně, ale jen proto,že jsem se ho nevšímala..Je to pěkné zlobidlo. Už u mě taky stojí a snaží se mi mačkat písmenka..
    Adámek si chvilku v sedě hraje ráno, to rozhází hračky z krabice,ale pak se u něčeho postaví a začíná zlobit a jak už umí nalézt na gauč,tak už ani věci na gauči nejsou v bezpečí..
    Evi,tak to se brzo rozchodí :))
    A ty plenky jsou dobré ? Nevím, jak jinde v globuse,ale u nás ode dneška budou mít krabici pampersek za 499,-,tedy 132ks.. což je taky slušná cena,takže pokud přijdou penízky,tak snad koupíme rovnou dvě krabice,jestli tedy ty plenky ještě budou v krámě..:D
    Aaaa už zas ke mně jde..

    #867022
    Anonym
    Host

    Ivčo, tak to je taky krásná cena. Nám rodičák chodí už začátkem měsíce, ale já z něho poplatila všechno možné a teď už jen čekám na výplatu, ale ta dojde asi až za týden.
    My jsme si šli teď s Kubem lehnout, ale bez efektu. Jo já aspoň chvíli ležela v posteli a to mi asi musí stačit. Kuba si dá tak za půl hodinky jogurt a pak už snad usne. Já bych usnula hned.

    #867023
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek už jogurt dostal,ještě čaj a doufám,že do deseti hodin bude taky spát v postýlce.. Ale zatím vypadá dost čile..
    Cena těch plenek je fakt dobrá,tak asi vezmeme dvě krabice a bude klid na dva měsíce..
    Já zas nevím,co uvařit k obědu.. *-) To je snad moje dilema obden:P Včera sice Honza vařil tu květákovou polévku,ale moc mi nejela, takže mu jí nechám k večeři a udělám nám něco jiného:D
    Jo a včera s tou elektřinou,to nakonec bylo asi v celém baráku, páč odpoledne přijeli nějací chlapi a venku to nahazovali v těch skříních na elektřinu,takže asi proto i nejel výtah. Tak pak už nám vše šlo,tak jsme si oddychli 🙂

    #867024
    Anonym
    Host

    Ivčo, já dneska vařím hrstkovou polévku (ze směsi z tesca). Tchýně i vychvalovala, tak snad bude dobrá. Myslíš že bude v 10 Adámek v postýlce spát nebo stát 😛 ? Je tak to je dobře, že už ta elektrika jede.
    U nás zase prší. Mě to tak štve. Jsem se těšila, že půjdeme odpoledne na prochajdu a bude z toho asi zase prd.
    Kuba už půl hodiny spinká a já začínám mít nějaký hlad. Taky jsem snídala v 6… Nějak jsem zjistila, že poslední dobou jím sice po trochách, ale každý 3 hodiny a taky mám 2 kila dole. Takže ještě zlepšit pitný režim, pak to zmražení špeků a budu krásná!!!

    #867025
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    No asi ten můj Adínek spát nebude.. zatím je plný energie.. Sama bych spala.. U nás zrovna neprší,ale je zataženo.. tak doufám,že procházku zvládneme mezi deštěm:P Přeci jen se člověk musí vyvětrat..
    Stejně ty děcka mají energie,kde jí berou. A to ještě neběhá..

    #867026
    Anonym
    Host

    Peti, jsem se dívala, že Valuš nosí legíny. Moje švagrová pořád propaguje http://www.coolkiddy.cz, jsou taky na mmb http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=294572 nebo i na fb http://www.facebook.com/pages/D%C4%9Btsk%C3%A9-oble%C4%8Den%C3%AD-Coolkiddy/347238628633241. Já tam z principu nakupovat nebudu (vadí mi, jak to pořád propaguje na fb nebo vždy když se vidíme). Ale dívala jsem se, že tam nemají špatné ceny a některé kousky jsou hezký. Tak mě napadlo, že by se Ti tam mohlo něco na Valču líbit.
    Jinak Kuba stále spí a spí. Takže já půjdu za chvíli vařit tu polévku.
    Uvidíme jaké bude počasí odpoledne, ráda bych šla ven. Když bud pořád pršet, tak se dostanu tak akorát na nákup a do práce.
    Ivčo, až začne běhat, tak na něho přimontuj krokoměr a uvidíš kolik toho naběhá. A ty za ním 🙂

    #867027
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé, Adámek právě usnul:P Sice nejdříve to vypadalo,že bude v postýlce lumpačit,ale po položení a domluvení nakonec usnul. Tak ještě vytřu a začnu dělat oběd.. asi kuřecí plátek se zeleninou a bramborem.. To by ten můj rošťák mohl jíst:) Doufejme.
    Vůbec by mě nenapadlo,že pobíhání za dítkem může člověka odrovnat.. Jsou opravdu akční ty děcka. Jo ten krokoměr by byl dobrý, jen bych se asi pak zhrozila,co toho ujde a ještě má energie večer hopsat v postýlce.

    #867028
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak očkování včera proběhlo úplně v pohodě. Bohoušek vůbec neplakal. Máme suprovou sestřičku. Něco mu vyprávěla o autech a už to bylo. Pak mu jen ukázala, že má obrázek na náplasti a bylo. Zatím jsme bez reakcí,ale je asi ještě brzo soudit.
    Jinak včera se odpoledne u nás udělalo krásně. Jsem nás navlíla jak kdyby jsme šli na severní pól. Já teda jen triko a mikču,ale Bohoušek měl i punčošcky tak sjemmu ve městě musela koupit ponožky a sundavala mu je. Měl body s dlouhým rukávem, svetr a ještě sebou lehkou bundu. Nakonec běhal jen v tom tričku. Po očkování jsme šli s kamarádkou a s Nikem (tomu budou teď 2 roky) do Kapucínské zahrady. mají tam ovce, kozy, pávy a andulky. Bohouška nejvíce zaujali ty pávi. Koukal tam na ně a smál se jim.
    No jinak včera měla sousedka nehodu. Až mam z toho husí kůži. Jela do města (a to jsme si plánovala, že pojedu s ní,ale jela brzo tak jsme jela tím busem) a nějakej chlap to do ní napálil. Jela s maminou – tu odvezl nakonec vrtulník :S ,ale měla by být v pořádku. Měla asi od airbagu naražený hrudník. Sousedka vyvázla bez zranění jen je trochu pohmožděná a ten chlap jen oděrky. Auto je na odpis. Hrozný. Ještě teď je mi z toho špatně a jí to teprve teď dochází co se stalo. Chudák. Hlavně aby byla v pořádku ta maminka. Taky se jim to vše sere. Jak se říká smůla sere na jednu hromadu 😐
    Dnes jsem vařila hrachovou polévku tak jsem zvědavá jak bude bohouškovi po ní. Zblajznul hnedle 3 naběryčky. tak snad ho potom nebude bolet bříško. Rozmixovala jsme jí a přecedila ty slupky přes síto. Ještě budu dělat guláš s kolínkama. Ale to až později. Teď odpočívám
    Kočka už vyvedlakoťata,ale jen náš praštěnej pes na ně pořád číhá takže nemůžou ani vylézt ven na sluníčko jinak je hned celé oslintá. Blbec.
    Včera jsme koupila Sunar za 189, – ve Schleckeru. Vanilkový 😛
    mě chodí mateřská kolem 20. ,ale manžel bere kolem 15 takže zž čekáme na výpaltu jak na smilován íBoží 😀
    tak pa pa pa přeji hezký den

    #867029
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak to je mazec s tou sousedkou. No ještě že jsi jela busem.
    Tady chodí rodičák kolem 5. nebo 6. a výplatu mám kolem 15. Michal ani nevím kdy má výplatu. Veškeré jídlo, drogérku a jiné věci platím většinou já. On zase platí ostatní provoz.
    Jé, teď je v Sama doma o hubnutí po porodu. Prý tak za rok by se ženská mohla dostat zpět do kondice.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,786. až 4,800. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist