únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,816. až 4,830. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867045
    Anonym
    Host

    Bivi tak to jsme nějak zvorala s tím Nutrilonem…. tak, že by Děcko???? No nevím vždyť je to fuk. 😛 😛
    Jinak já to taky jeden čas dělala to, že jsem to Bohouškovi musela vnutit násilím do pusy, aby nejdřív ochutnal co mu vlastně chci dát než mě začně odstrkovat, že to nechce. Dělal to hodně u jogurtů a v podstatě to dělá občas i di dnes. potvora. Je pěkně mlsnej. Nebude přece jíst ty obyč jogurty. To on Bobíka, Kostíky….. Jednou mi mamka koupila ten probotickej…. no ale tennesnědl ani náhodou. Je to drahý jako prase aještě k tomuhnusný… teda nai mě to nechutnalo.
    Dnes Bobíček nějak dlouho spí 🙁 :O 😀
    Usnul v 11:20 a je 13:00…….:O :O :O
    Tak ju tady je pěkně hnusně. Pořád prší a prší…..chjo
    Tak pa

    #867046
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    tak Adámek už měl 39st*-) Chjo.
    Chudinka můj malý, navíc furt řve jak tůr. Myslela jsem si,že si dá polévku,ale chvilku to jedl a pak to z pusy zas vše vyflusal,tak jsem mu udělala mléko. Už dostal i panadol a mám pocit,že už mu trošku zabral,páč už tak nehoří jako předtím.
    Bude to ještě perné asi :((
    S těma jogurtama to znám, některé jsou drahé a taky pěkně hnusné.

    #867047
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Leni, tak co ta kamarádka a její maminka??? dneska jsem projížděla kolem nehody, taky to nebyl moc pěkný pohled. jinak jestil je to těhu, tak gratulujeme :), to by vyšlo na stejný termín jak u těch našich prcků
    Ivi, ty reakce jsou fakt všelijaké, my měly naštěstí jen teploty a trošku se osypala, ale nic hrozného. je to prý nejagresivnější očkování. no pak ještě nás to bude čekat jednou kolem druhého roku.
    jinak my jsme stále věrní v jogurtech aktívii, nebo florianu. vychází dobře co se týká složení. prý nejhorší jsou ty dětské jogurty s lentilkami a jak je to jen růžová ochucená … , prý to nemá nic společného s ovocným jogurtem.
    doufám že už přestane lít. naštěstí že vždy kolem 4 hodiny se jakž takž vyčasí a neprší, tak se dá jít aspon na procházku. dneska se cácora vezla vkočáru a nechtěla jít ani krok po svých. štěstí že máme gumáky. přemýšlím že si koupím i pro sebe. začíná to být i modní doplněk.
    jo a koupila jsem dneska ten persil zas do zásoby. jak na bílé tak na barevné. na 80 dávek mě po slevě vyšel na 330 kaček, což vychází perfektně, jen něco málo přes 4 kč na pračku. navíc dávám čtvrt odměrky, takže to mám na déle. perem pořád s koulema. tak o to snižuji dávky prášku. no a koule jsem ed zas koupila o víkendu u tamíků, za 69 kaček dvě. a fakt to funguje. holky a kdo má rád vonavé prádlo, koukněte na http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?strana=2&order=1&hltext=KUSCHELWEICH&nove=1 , tenhle typ aviváží fakt nádherně voní. nejvíce mě osobně teda bílá a modrá. fakt doporučuji. Leni a ty to do německa nemáš daleko ne? nebo ti tam někdo jezdí, zda pamatuji dobře. tak to budeš mít ještě levnějš 🙂
    představte si, že stále mě značka whirpool ujištuje v tom že to je šmejd. včera mi volala kámoška, …….. 2,5 roku stará sušička a je v p……., nas…ná jak prase. bud ty šmejdy vozí k nám na severní moravu nebo nechápu, mě se to stalo zas u pračky. prostě už nikdy. bavily jsme se o tom dnes i s mamkou a tak jsem řekla že whirpoolu a konkrétně tu mou pračku, kde není samotné ždímání už bych nekoupila. no ale koho by v dnešní době napadlo, že pračka nebud emít samotné ždímání či nastavení na noční proud (to tam teda je, ale takové zvláštní), jsem zvyklá na všech spotřebičích to mít tak že za tu danou dobu to sepne. tady to můžu nasstavit jen na 3,6,9 a to určuje za jak dlouho bude vypráno. fakt na… a to byla stejně drahá jak aeg. hold za blbost se platí.
    jé začne už růžovka, tak pádím pro kakao a dát nožky nahoru. mějte se

    #867048
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    ten probiotický jogurt Kubovi občas koupím, má rád jablko s mrkví. Ale má ho jen občas a spíš tak na dojezení. Protože je docela malý a na sváču mu nestačí a 2 na jednu sváču mu fakt za ty peníze kupovat nebudu.
    Leni, už jsi čůrala na papírek? Ať víme, jestli bude mít Bohoušek sourozence.
    Ivčo, tak snad bude Adámek brzo zase ve formě. Prý ty reakce trvají cca 4 dny.
    Peti, já jsem zatím s whirlpool pračkou spokojená. Před tím jsem měla indesit, která měla otáčky ždímání max 600, neměla poloviční dávku,… Teď mám dvojté máchání, 1200 otáček, program na ničení bakterií,… Nějaký „noční“ program tam mám taky, ale po tom, co mi jedna pračka vytekla, si během praní netroufnu odejít ani se psem na zahradu. Já si teda tu pračku koupila i kvůli tomu, že mi ji firma dovezla jen na základě telefonické objednávky hned druhý den a tu starou si odvezli. A taky rozhodl poměr cena/funkce. Ta firma totiž má totiž v Brně nejlepší ceny. Oproti internetu mi vyšla skoro o 2tis levněji. Ale je fakt, že jsem v poslední době na některé produkty od whirlpoolu slyšela kritiku. Prý jsou teď nejlepší spotřebiče od bauknechtu, že je to ještě origoš vyráběno v německu.
    Holky, já včera byla na to pitomým školení. Bylo to fakt na celý den. Dozvěděla jsem se tam teda hodně nových věcí, obzvláště v souvislosti s připravovanou novelou zákona (někteří zákonodárci jsou fakt idioti a ty jejich návrhy jsou skoro na svěrací kazajku). No ale byla v sále puštěná klima a nám se nepodařila vypnout, takže mě teď bolí záda a za krkem. No a taky jsem si koza blbá dala tatarák. Když vím, že se mi z mastného dělá špatně. Jedna pitomá malinká topinečka a já prozvracela celý večer.
    Jinak kluci to včera spolu celý den zvládli, dokonce i Michal uvařil. Taky zvládli jít i se psem na procházku. Jen doma to pak bylo jako po výbuchu.
    Kuba mi už zase spí. Ráno se vzbudil před šestou a odmítl už usnout, ale kolem 8 začal být protivný. Tak jsem ho dala do postýlky, pustila mu ukolébavky a už je klid.

    #867049
    Anonym
    Host

    Jo a taky jsme se na tom školení bavily s maminama o klíšťatech. Prý fakt doporučují očkovat až od 3 let, ale moje neteř byla očkovaná už pře druhým rokem (co doktor to názor). A prý pokud je okolo zahrady cca metr široký pás třeba mulčovací kůry a nějaká zítka, nebo kačírky nebo něco prostě bez trávy, tak by se tam klíšťata „od sousedů“ neměla dostat. No a teď říkali ve snídani s novou, že když se klíště i neodborně vydělá brzo, tak je pravděpodobnost infekce velmi malá. Že čím dýl je klíště přisáté, tím víc se ten vir v klíštěti množí a víc ho proudí do těla člověka. Tak borec říkal, že dlouhé kalhoty, dlouhý rukáv, repelent a několikrát prohlídnout i vlasovou část i intimní partie.

    #867050
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak my máme pračku fagor,ale už je cca 6-7let stará.. odhadem.. už jsme měli jí opravovanou a i jsem od fagoru objednávala šuplík,ale zatím pere,tak jsem spokojená. Sice máme nějaké porouchané dvířka,ale jen v pantu a jinak těsní a tak to neřeším. Objednávat nové nebudu, to si radši počkám až se to celé rozbije a koupíme novou pračku.
    Adámek večer měl teplotu,tak dostal panadol. Jen mě nasral soused, začal vrtat ve čtvrt na devět a vrtal asi dvacet minut,takže se Adámek vzbudil.
    Ráno se Adámek probudil po půl šesté a už zase hopsal v postýlce,takže mu otrnulo. Ani nemá teplotu.. ale zatím dobrý. Hraje si a vůbec nefňuká jako včera. Včera celé odpoledne se mnou byl na gauči a jen odpočíval.
    Evi,ty po mastném zvracíš ? Je tedy pravda,že mi občas taky něco nesedne,tak zvracím. Já tedy tatarák nejím,kvůli tomu syrovému masu..
    Dneska to vypadá na slunečný den. Tak asi pojedeme do drogerie, už nemám šampon. Holky,jaký používáte? Já teď měla timotei, po druhé tedy, ale asi jsem si vzala nějaký blbý,páč vlasy divné,vůbec ne krásně jemné a příjemné na dotek a navíc i se mi tím šamponem začla vysušovat kůže na hlavě.. brrr.. Takže ten už určitě ne!
    tak zatím páá

    #867051
    Anonym
    Host

    Ivi, mě to dělalo občas, když jsem večer snědla něco hooooooodně moc mastného, ale od těhu mám problém třeba i s opečenou slaninkou na snídani. Jako občas něco risknu, ale už mám strach. Nedělá mi dobře ani majonéza, takže mám strach i z br. salátu. Hold musím jíst aspoň trochu zdravě. Ale tataráček jsem si zamilovala a od těhu jsem ho neměla, takže to bylo velké lákadlo. No a namazaný na obyč pečivu není nic moc. Ale asi by to byla lepší varianta. Bohužel mi na tyto stavy nepomůžou žádný zaručený fígle ani prášky na žaludek, prostě to musí ven.
    Holky, mě se tak nic nechce. Ale musím trochu uklidit ten včerejší výbuch hraček, když hlídal Michal. Já je totiž tak nějak vždycky průběžně uklízím, nebo aspoň srovnám. Ale jak mi bylo večer zle, tak jsem se na to vykašlala a teď mám zase KOPR.
    Ivčo, já většinou používám šampon i balzám z DM (balea). Teď se mi teda objevili lupy, ale já je mám hned když si šampon špatně vymeju, takže mám zase head and shoulders. Jinak moje sestra doporučuje klasický kopřivový nebo březový a pak kvalitnější balzám.

    #867052
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, tatínek neuklidil?:D
    Já taky večer uklízím hračky zpět do krabic. Aby jsme na ně pak nešlápli nebo aby si s nima v noci nehrál Miki:D
    A ráno jsou už zase všude. Adámka prostě baví vše rozházet na všechny strany. Ale poslední dobou ho nejvíce baví auta a nejlépe když s nima může jezdit po gauči a pak nechtěně mu spadnout a to se může Honza pominout. Já to neřeším, páč už jsem zvyklá,že mu to upadne, ale Honza ne. Njn, nehlídá,tak to nezná a pak se jen diví.
    Zrovna přemýšlím,zda do té drogerie jet nyní nebo až odpoledne.. Dneska chci uvařit rizoto k obědu,snad bude papat i Aďa.

    #867053
    Anonym
    Host

    Tatínek neuklidil, ale zase uvařil (kuřecí se smetanové omajdě se špenátem a rýží), jel s Kubem na výlet, šli na prochajdu a taky odstranil hovno. Takže ten nepořádek mu prominu. Tak ho nikdy nehlídal tak dlouho, vždycky maximálně 4 hodiny. A včera jsem byla pryč od 7:30 do 19. Takže si to užil.
    My půjdeme dopoledne do sámošky nakoupit něco na oběd. Jinak by měl Kuba skleničku a já asi kolínka s vajíčkem. Nic jiného použitelného jsem nenašla.
    Kuba taky rád rozhazuje, ale taky když začnu hračky uklízet, tak on mi je nosí a podává. Včera, když jsem ležela na gauči, mi přinesl pantofle, protože ví, že je mám vždy na nohách. To bylo tak hezký.
    Jinak já už uklidila, smetla chlupy a teď přemýšlím, jestli mám i vytřít, protože prďola ještě spí.

    #867054
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,máš šikovného tatínka. Náš hlídal nanejvýš dvě hodiny a to většinou když Adámek spal.. Honza sice umí něco uvařit,ale to co by jedl Adámek,to moc ne.. a taky ho ještě pořádně obědem nekrmil. Mám pocit,že má strach..
    Tak já už jsem dala vařit na rizoto, Adámek chrupká. Ještě jsem zas dala do pračky, zase vojenské věci..
    A půjdu zas pracovat 🙂

    #867055
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Do Německa nám jezdil kamarád co jezdil pro tu firmu kde jsme s manželem pracovali. Jelikož manžel už tam nedělá a já jsme na mateřský tak už to nejde a navíc myslím, že už pro tu firmu ani nejezdí 🙁 . Jinak se mi asi ani nevyplatí tam jet. Zase tak blízko to není.
    Co se týká té kamarádky tak nevím. Mluvila jsem s ní naposledy v úterý. Ve středu jela za mamkou do nemocnice a pak čtvrtek a dnes je v práci. Dělá 12-ctky takže je tam celej den a není možnost s ní mluvit.Dostala náhradní auto od pojištovny a na to nabouraný měl přijít likvodátor,ale nevím jak to dopadlo. Snad je vše v pořádku 🙁
    Bohoušek nemá rád jogurty s kouskama ovoce to fluše a nechce ho. 😛
    Já mam teď pračku Beko,ale také je tam naprogarmování jen ty 3,6 a 9 hodin,ale docela jsme to využila. Teď to nevyužívám páč Booušek stejně straší od šesti nebo od sedmi hodin ráno tak mi to vyjde zhruba na desátou, že mám vypráno a to chodíme akorát ven takže mi to vyhovuje.
    Na papírek jsem ješztě nečůrala :$ . Jo taky jsme si říkala že jestli jsem těhotná tak manžel bude asi plodnej jen jeden den v roce 😀 , protože má už jednu holčičku (ze svého mládí) a ta je narozená úplně stejně jako Bohoušek tj. 19.2. a jestli jsme těhotná tak bude termín podobnej. 😀 :O
    Šampon jsme teď měla taky Timotei a taky mi moc nevyhovuje. Hlavně mi jdou špatně rozčesat vlasy. Nejraději ma Fructies (nevím jak se to píše 😛 ). Ale kupuju většinou co je v akci a spíš takové ty obyčejnější.
    Manžel taky nikdy nehlídal celej den taky tak kolem dvou hodin a hotovo,ale myslím, že by to neměl být problém a že by to určitě spolu taky zvládli. Jinak já taky uklízím hračky průběžne. Bohoušek je děsněj kramář,ale někdy taky pomůže s úklidem.
    No jinak nic nového není….myslím. No tak se mějte krásně. U nás je dnes sluníčko tak už mám vypranou první dávku a zítra dám prát druhou.Dnes už na to prdím. Tak pa pa

    #867056
    Anonym
    Host

    Bambulko, já jsem si na to vzpomněla, protože včera to byly 2 roky, co jsem zjistila, že jsem těhu. Ráno jsem načůrala na papírek, ale nechtělo se mi čekat, resp jsem si myslela, že zase prd a jela jsem k doktorovi na testy z krve. No a odpoledne mi řekli, tak vás tady vítáme maminko. A já řvala jak krokodýl a jela dom vybufetit test z odpadkáče. A ty 2 čárky tam byly… No ale jstli se fakt zadařilo, tak aspoň bude to mimčo bude moct dědit oblečení po Bohouškovi 🙂 .
    Já nakonec do samky nejela, protože mi volali z byťáku ohledně sklepu v bytě, kde jsme bydleli. Jako idioti, všechno jsme jim předali s podrobnou prohlídkou a oni že neví který sklep k tomu bytu patří a jestli je vyklizený. Tak jsme tam museli s Kubem jít. No ale aspoň už mám i vyvenčenýho psa. Nějak se tady totiž otepluje a mě by se pak odpoledne nechtělo. Na oběd jsem nám oboum udělala kolínka s vajíčkem. Tak Kuba jedl jen z mého talíře velkou lžičkou, ale moc toho nesnědl. Takže mu asi tak za hodinu dám skleničku.

    #867057
    Anonym
    Host

    Matka na baterky… Píšu tady bláboly a dítě si našlo na přebalováku pokaděnou plínu… Přišla jsem do pokojíku, všude smradu, podívám se na zem, tam hovno a rozdělaná plína. Vezmu děcko do náruče, tak měl v ruce lžičku, od hovna, pak si prohrábl vlasy, chytl na dudlík (pravděpodobně ho chytl jen za ten kroužek) a utřel si ruce do bodyna. Oblečení už je v pračce, dudl vydeszinfikovaný a vyvařený, dítě a veškerý nábytek utřený dizinfekčníma vlhčenýma ubrouskama, který mám v kabelce, když potřebuji na nějaké veřejné záchody. Malýho jsem teda ještě i vysprchovala. Jen doufám, že nechtěl ochutnat…

    #867058
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to jsem se fakt nasmála:D 😀 😀 Co ten Kubík s jednou pokaděnou plenou provedl 😀 😀 😀
    Tak to se nám ještě nestalo.
    Leni,tak to pomalu aby sis koupila papírky:P
    My jsme zatím taky nikde nebyli. Adámek dvě a půl hodiny spal. Tak jsem hodinu a půl pracovala, uvařila to rizoto. Fakt dobré. Dala jsem tam navíc mrkev,kvůli Aďovi.
    No nejdříve mi na to prděl,že to jíst nebude. Tak jsem mu trošku vynadala,že všechny dětičky jeho věku papají bez problému a jen on dělá caráty.. nakonec jsem mu to rizoto trošku mixnula..na kaši s kouskama.Tak to začal jíst. Ale musel po tom dostat mléko, dneska mi odmítá pít čaj. Tak,aby nebyl dehydrovaný. Zkusím mu uvařit nový čaj.
    Trošku po tom spánku byl zas horký,ale jen měl lehce zvýšenou teplotu.. a teď si hraje.

    #867059
    Anonym
    Host

    Ivčo, jsem ráda, že se aspoň někdo baví… Já ještě před chvílí musela vyčistit velké plyšové auto, která taky ochmatlal. No aspoň už vím, že musím plínky vyhazovat hned a taky kontrolovat jestli jsou dveře zavřené nebo jen přivřené. Jenže když jsem uklízela tu spoušť, tak mi zatím Kubíček vydělal těsnění ze dveří na balkon (byly otevřené na ventilačku). Fakt super den. A to jedu večer nakoupit…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,816. až 4,830. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist