únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,846. až 4,860. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867075
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Mno tak už jsem čůrala na papírek………………tak se asi přidám k miminkám narozené únor 2013 😐 . Jo jo 2 čárečky. Už jsem objednaná i na gyndu, Jdu příští týden ve středu. Tchýně pohlídá venku malého protože je až ve druhém nebo třetím patře bez výtahu a s kočárem by jsme tam těžko vylezla a navíc nevím jestli by ho sestřičky pohlídali. Jsem z toho zatím nějaká ykolejená. Nějak ani nevím zda to budu zvládat a tak…… chjo
    Teda Peťul dokud jsi nenapsala, že jsi se chechtala o rozkleplém vejci tak by mě do té doby nenapado nic jiného než obyč vejce od slepičky 😀 😀 😀 , ale po té jsem se taky zasamála.
    Mrazák se může namražovat i když bude křivě postavenej. Vezmi vodováhu a změř si to. Ale taky to může být těma horkama. Jestli máte doma tepleji tak musí častěji spínat.
    Děcko to se ti nedivím, že nenecháš malého lozit v H…. taky by jsem nenechala. Sice tu kadí pes ,ale to jsou bobky, že nejdou přehlídnout tak se je snažím vždy uklidit. Taky se mi už stalo, že mi přinesl Beníkovo bobek (naštěstí byl už suchej, že si ho nerozmatlal po ruce) 😛
    Jo zahrada je parádní. je to bez starostí. Vypustím ho tady, uvařím si kafe a vím de co máme takže nemusím mít starost když někam leze. Jinak ják píše Péťa Bohoušek je jak chodí víc špinavej než když lezl. Miluje vodu takže má pořád ponořené minimálně ruce v Beníkovo misce (hlavně jí z velkou oblibou vylejvá a pak se ňahná v té vylité vodě), spírá nezralá jablka a strká je do pusy a pak je fluše, nebo baští Benokovo granule, které rozkoše a vyflusne (vše samo na tričo) a hlavně teď si strašně oblíbil jezdit autíčkem po čtyřech a samo, že po betoně takže mu dávám dvoje tepláky co jsou takové starší nebo by měl všude prošoupaný kolena. Sranda je když má kraťasy to má vystrčenej zadek a jezdí 😀
    Včera se tomu našemu broučkovi vůbec nechtělo spát. Dopoledne spl přes dvě hodiny tak měl ais napáno a já od sedmi a manžel od osmi jsme ho uspávali. Mezi tím jsme ho vždy na chvilku vypustili ať si tedy hraje. Ve 20:45 už jsme se našvali šoupli ho do postýky abohoušek sputil neuvěřitelnej cirkus. Nakonec jsem to už nevydržela ašla ho uspat tak, že jsme si s ním lehla do postele a on během 5 minut usnul tak jsem ho šoupla do postýlky byl klid.
    Tak už mě zas nic nenapadá co napsat tak pa pa pa

    #867076
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak čtu, že Bambulka bude mít přesně po dvou letech mimi, tak moc gratuluju :). Já furt čekám, už se to nedá vydržet..Je to takhle s tím druhým dítětem docela nervák, protože minule jsem jela do porodnice a nemusela nic kolem řešit, a teď hlavně, aby měl hlídání. Fíla cítí ve vzduchu tu nervozitu a visí hrozně na mě, když jsem byla v poradně v pátek, tak to doma mámě celý probrečel, to normálně nedělal. Fakt už doufám, že už to bude, všem se nám uleví. Tak se mějte dobře a držte palce, jdu uspat Fílu. Pa

    #867077
    Anonym
    Host

    Leni, gratuluji :), co povídal manžel??????? já jak vidím malou že miluje děti, do dalšího bych šla hned, jen nevím jak bychom to zvládli finančně. ta srážlivost se řeší injekcema, včera jsem narazila na holčinu a psaly jsem si o tom po fb. také měla parádní první pord a druhý už byl ok. prý dědičnost. vážně tolik společných věcí bylo a to se neznáme.
    Evi, pořidte na venek kocoura, nebudete mít kočičince po zahradě :), my od té doby co máme Toma, tak k nám na zahradu nepáchne jediná kočka či kocour. a tom chodí jedině do kočkolitu a to je kočka jen venkovní, i přes zimu. kuny nám bydlí před barákem a dělají disco pod autem, ty zas nejdou kvůli psa. ale občas nějaké hovíno najdem. ale já teda z tohoto tragédii nedělám. víc bordelu udělají kačeny a slípky a abych držela malou mimo trávu kvůli tomuto, tak to né. v životě se setká s horším svinstvem (i přes jídlo) jak koukám kolikrát na jogruty a je to vlastně umělá hmota a vidím jak lidi to berou po 20 kusech. hm, dobrá představa se zakousnout do petláhve nebo bábovičky. to jí dovolím raději „přírodní“ produkt. však ruce se umyjí.
    mě čeká odpoledne čištění jahod. koupila jsem 4 kila a udělám dřeň, nějaé jen tak zamrazím at je na tvarohové knedlíky.
    dneksa mi dorazily adidasky, ta paní byla pěkné čunče. prý jak nové, málo používané, čisté. no však jsem doplnila pískoviště o trochu písku :))), ale už je mám namočené a jak doperu ložní, hodím do pračky a budou jak nové. podrážka i vnitřní stélka je fakt jak nová. jen asi používali tyhle boty i na písek. já většinou mám jedny uzavřené boty a sandálky na venek (procházky) a pak na zahradu a písek.
    užíjte sluníčkový den. voda v bazéně je už 25 st a to jsem řekla že až bude tahle teplota, tak půjdu i já :)), venku vzduch ve stínu máme 32 st a doma přes zatažené žaluzky 27 :)))
    papapa

    #867078
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,tak to taky mooooc gratuluji a držím palečky:) Určitě to zvládnete:))
    Jen si vemte,kolik mamin má dvě dětičky a moje sestřenice dokonce tři a je uplně v pohodě. Asi jde o to si to hlavně srovnat v sobě a pak se to poddá.
    Bibo, moc na tebe myslím a držím palečky,aby porod proběhl dobře. Uplně tě chápu,že už to chceš mít za sebou. Děti jsou vnímavé,takže asi proto i Fíla něco tuší.
    Já jsem teďka hodinu pracovala a dávám si pauzu, jsem z toho kontrolování nějak mimo a hlavně bych nejradši odjela na dovolenou taky k moři,když to fakt furt vidím.. Jen ty peníze..
    Jinak s těma hovínkama.. Sice nemáme zahradu,ale byt.. Ale máme kocoura a Adámek zatím tedy do wc Mikiho nevlezl,ale asi to taky přijde, je děsně zvědavý.. Prostě dítě umýt a moc to neřešit,že ? Já začla Adámkovi mýt ruce v umyvadle,aby byl na to zvyklý a děsně rád se takhle nechává mýt.
    Jdu skočit do schránky,zda přišla ta nálepka od té ženské a pokud ne,tak jí fakt něco napíšu!

    #867079
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak to velká gratulace! Já si myslím, že dvouletý odstup je v pohodě.
    Bibo, myslíme na Tebe dnem i nocí a držíme palce!!!
    Peti, Kuba naštěstí ani do té trávy nechce, nějak mu asi vadí na ty ručičky.
    My se teď vrátili od dr. Tak prý máme s rhb počkat do 18měsíců. Podle ní ale do měsíce začne chodit sám. Hrozně ho chválila, že si i stoupá na špičky, prý to v jeho věku dělá molo chodících dětí, natož nechodící (mě se to teda nezdá jako taková rarita), pak říkala, že si hezky stoupá a hraje si ve stoje obouma rukama, takže prý jen chce mít pocit opory. Že z rhb by nás vyhodili, prý úplně ukázkově leze i s botama a to je pro ně do těch 18 měsíců důležitější než chození. No tak teda uvidíme.
    U nás je venku 35 na slunku, ve stínu 30 a doma 28. Takže hnus největší.

    #867080
    Anonym
    Host

    Jo a k tomu mrazáku (kombinované ledničce), tak máme ho cca 7-8 let, do ledničky lezu tak 3-4x denně a do mrazáku tak 1x. Ve vodováze je, nebo aspoň v říjnu, když jsme se stěhovali, byl. Já se obávám, že se s náma brzo rozloučí, ale dávat teď 10tis za nový se mi moc nechce.

    #867081
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak vidíš, máte ještě čas s chozením do 18.měsíců, jako my:)) Ti naši kluci to zvládnou a pak budeme fakt vzpomínat na to,jak jen tak stáli atd..
    Aďa ještě furt spí, jen mě chytla lenora z toho vedra,takže už nepracuji, až večer budu pokračovat, aspoň jsem si dala oběd a buchtu s kafem.
    Máme plný plech buchty s citronovou polevou a nevím,kdo to bude jíst.. Honza večer snědl jitrnice a jelita,co jeho rodiče dostali jako výslužku ze svatby,kde byli a Honza od rána prý tráví čas na záchodě:O Samo,že s ním soucítím,ale i se směju, protože já mu to říkala,ať to nejí, kdo ví, jak dlouho to měli na té svatbě na stole.. Prý, přeci to nevyhodíme, ušetříme na jídle.. hm, to radši sním to,co vím,že je v naší lednici tři dny než tohle. Navíc já jitrnice na noc nejím.

    #867082
    Anonym
    Host

    Ivčo, ta lenóra je hrozná, já ji dneska mám taky! Teda u mě je to horší o to, že mi křuplo v kotníku a nějak to nemůžu rozchodit, tak se raděj válím na pohovce. Kuba naštěstí spí. Jo a Honzovi bych se taky smála…
    No já doufám, že se ti naši kluci brzo rozchodí. My jsme hlavně chtěli teď s tou dr. zjistit, jestli se jen bojí nebo je někde chyba.
    Holky, co mám dělat s tím kotníkem. Bolí to jako čert, pořádně ani došlápnout nemůžu :'(

    #867083
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,dej si na to studené. Ale abys nakonec nemusela s tím k Dr.. A co si dělala? Si špatně došlápla?
    Aďa stále spí, už tři hodiny. Jsem se na něj byla kouknout,leží s roztaženýma nohama, odkopaný a dudlík v puse:D
    Jen doufám,že bude jíst jídlo.
    Já jsem uplně zlenivělá..

    #867084
    Anonym
    Host

    Ivi, tak ledování nemělo žádný efekt, tak zkouším tchánovu metodu… kapesník namočený ve slivovici a zafašovat (zafixovat). Ještě se mě tchýně ptala, jestli mi nemá zajet do lékárny pro ortézu, ale to kdyžtak necháme až na zítra. Původně jsem chtěla jet odpo nakoupit a uvařit nějakou dobrotku, protože zítra ráno mi manžel odjíždí na 4 dny do Německa. No ale s tou hnátou nikam nejedu, takže si prý objednáme pizzu. Kuba má na véču zbytek od oběda.

    #867085
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak dík za gratulace. Už jsem objednaná i k lékaři tak příští týden ve sztředu se ukáže v jakém týdnu tedy jsem.
    na kotník radu nemám. Nemám s ničím takovým zkušenosti,ale asi to chce šetřit a odpočívat. mě zase louplo v koleni,ale bolí to vždy jen chvilku a až to rozchodím tak je to dobrý.
    Musím končit zase zítra sáme se tu po mne ten náš zfňukanej loupežník

    #867086
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsme opět vzhůru od čtvrt na šest*-) Adámek už nehodlal spát a pak si sedl do rohu postýlky a začal řvát. Až když jsem ho vyndala,tak přestal,ale zas byl posrančený až na záda..
    Ale i tak před chvilkou si zas sedl a začal řvát.. Asi budeme mít probrečený den..
    Já bych tak spala.. chjo.. tak kafe..

    #867087
    Anonym
    Host

    Dobré ránko,
    teda Ivi, máš ranní ptáče doma, tuhle dobu bych fakt nerozdýchala. my teda měly dneska budíček před půl 7. ale díky tomu, že táta má noční a chodí pak spát do pokoje za pokojíček a vzbudil nás klikou 🙁 , ale noc byla úžasná, v 7 jsme jí dali spát a celou noc jsem o ní nevěděla. večer v pokojíčku jsme měly skoro 29 st, tak měla jen krátký overálek, ale spinkala v pytli.
    se právě směju jak jelito, donesla si klobouk, crocsy a to je stále v pyžamku. takže klobouk si už nasadila a ted zkouší botky. jenn evím zda zvládnu jít s ní ven. musím si připravit do práce a tam se mi ale vůbec nechce.
    Evi, to jsem teda vůbec netušila že u dětí je „zázrak“ když stojí na špičkách. to mi přišlo že na špičkách stála hned ze startu a teď už nějaký týden to umí účelně. nejvíce to jde vidět když chce pití ze stolu a musí se natáhnout, nebo u bazénu jak si chce máchat ruce.
    Ale kluci se vám brzo rozejdou a budete mít pak také parádní veselo. jen zezačátku schůdky a překážky jsou kruté. Valča už je pěkně jistá, jen dolů se schodů to nejde, tak se zastaví a udělá hm, roztáhne ruce a čeká.
    no a já zas od rána peru, ješttě to oblečení co včera přišlo pro malou. večer jsem prala bílé a fakt se to krásně vybělilo. paní to měla asi 2 roky v pytli, tak to zvláštně „smrdělo“ a bylo zašpiněné asi od prachu.
    jé asi budu muset máknout a jít ven. stojí u branky a volá , tak krásný sluníčkový den

    #867088
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, nedá se nic dělat,když řve a nechce už spát a ani být v postýlce.. tak se oblečeme,umyjeme a jdeme do obýváku..
    Holky, já před chvílí hledala nějaké oblečení na sebe, jdeme v pátek na promoci.. našla jsem tedy kalhoty a pak sukni,do obojího se vejdu (tak se pak rozhodnu dle počasí,co si vemu),ale horní část je potíž.. ve všem mi nějak přetéká břicho :((((( Já se fakt z toho zblázním.. Takže nakonec budu muset si něco koupit. Přeci jen tričko se hodit nebude .. chjo..
    Ještě přemýšlím,zda Adámek může mít na sobě proužkovanou košili a džíny…?? Nemám na něj žádné společenské oblečení nebo jak to nazvat.. Ono u toho dítěte je to jedno, stejně mě prý s děckem dovnitř nepustí, budeme prý čekat v chodbě,aby prý tam ty děti neřvaly,tak s nima se čeká před a je tam i televize,aby člověk o tu promoci nepřišel..

    #867089
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Holky, běžte se zahrabat s tím stáváním. U nás byl budíček ve 3! jsem myslela, že mě jebne. V 5 jsem už pouštěla televizi a pak jsme šli budit tátu. Měl ohromnou radost, když ho Kuba začal mlátit plastovým kladívkem do zad 😛 . No a po 6 šel zase spát. Já až kolem 7, ale stejně jsem se jen převalovala. Dneska totiž jezdí popeláři a pak to vedro… Kuba taky spal v krátkém overalu a v tenkém pytli, ale i tak se teď vzbudil celý mokrý.
    Jinak noha pořád bolí, ale chodit zatím můžu. Tak je to fajn, protože potřebuji zajet na nákup, když mi to včera nevyšlo, jinak bych si asi musela dát skleničku s Kubíkem…
    Holky, já jsem jak kdyby mě přejel tank. To zase bude den.
    No nic, jdu dát Kubovi sváču a pak asi vyrazíme na ten nákup, než se z auta stane totální sauna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,846. až 4,860. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist