únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,876. až 4,890. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867105
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dneska mě fakt jebne. Doma na zalknutí. Už jsem ven pověsila prádlo a ještě vysála celý byt… nakonec jsem si musela dát fakt sprchu. Šílené. Adámek je fakt lumpík. Musela jsem ho dát do chodítka,abych mohla vůbec vyluxovat. Pak se mnou věšel prádlo. Tedy on vyhazoval kolíčky z košíku, místo aby mi je podával. Líbí se mi,že umí obejít postel z jedné strany na druhou. My to v ložnici máme fakt na uličku kolem postele. Už se těším, až dodělají barák a já kytky se skříňkou vyhodím na balkon. Nebo nějakou skříňku vyhodím uplně. Přemýšlím,že snad za ty peníze,co dostanu za výpomoc v práci koupím buď něco Adámkovi do pokojíčku nebo koberec do ložnice.
    Peti,Valča je tedy lumpík,když někam odejde a jako myška tam pak něco vyvádí:))
    Adámek dneska asi hned tak spát nebude.. Ještě mu musím povléci postýlku.. Dneska udělám brokolicovou polévku k obědu..

    #867106
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak u nás doma je nádherně. Je tu asi 23 st. takže paráda. Veku je na zdechnutí
    Noc byla hrozná. Včera večer manžel říká. Zajdi si někam na kávu já se o malého postarám, vykoupu a uspím. Jéééé to se stalo prvne, že by mne až jako takhl evyhazoval ať i jdu vyčistit hlavu. Tak jsme šla ke kamarádce- Když jsem se v půl devátý vrátila tak náš malej miláček ještě nespal. Prej usnula a manžel šel nakrmit králíky a když se vrátil Bohušek řval v postýlce jak tru. Tak ho vzal k sobě a čučeli spolu na telku. Tak jsme si dala sprchu, udělala večeři a čekla jestli se milostpánuráčí spinkat. neuráčil tak jsem si ho vzala já a taky bez úspěchu. No v devět říkám jdem se najíst nebudeme večeřet v noci. Tak jsme si ho posadila k sobě a navečeřeli jsme se. Baštil semnou a měl z toho srandu. Potvora. No v půl desátý jsme si šla a sním tedy lehnout. Pořád se kroutil a plakal. Teplotku neměl…. no nevím co mu bylo. Nakonec jmse mu ještě dali flašku s mlíkem a pak usnul po desáté.Ale celou noc byl neklidnej. Pořád pobrekával, křičel ze spaní takže já jsem jak praštěná klackem po hlavě. V pět se vzbudil na mlíko a spal tak do půl sedmé a hotovo. No fakt mazec. jinak bouřks u nás byla tak od 22:30-? V jednu už bylo po všem.
    Ráno zbaštil Bobeš tak půl rohlíku a k obědu jsmem u vařila bramboračku a té moc tedy nedal,ale teď už spí tak uvidíme. Polévku dojí až se probudí. Mi budemem mít drškovku s drůbežích žaludků a smetanovosýrovou omajdu s kuřecím masem a kolínkama (moc mi minule chutnala jak jste mi dali recept tak dnes je repete).
    Zvířátka se také učíme poznávat. Kočičku ukáže i na obrázku i venku. Pořád tahá ty koťata chudinky. drží je pod krkem tam je to ai nejužší a drží se mu tam nejlépe :# . Pak taky pozná na obrázku ptáčka,ale jen když mu řeknu kde je ptáček tak na něj ukáže říct to neumí.
    Tak přeji hezký parný den
    A co Bíba???? Jestli už pak porodila????

    #867107
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Včera jsme byli na dětském hřišti a Kuba jak mooooooc chtěl na houpačku, tak udělal 2 kroky! Taky chtěl pořád chodit na skluzavku, ale víc než klouzání dolů do bavilo chození po schodech na tu skluzavku. Pak jsme cestou domů potkali jednoho pejskaře a on se ptal, jestli s tím naším bafanem nechodí ven i takový mladý klučina, tak 15-16 let. Tak jsem mu řekla, že to nevím, ale že s tím naším chodí můj manžel. No docela jsem se pobavila. Je teda fakt, že většina lidí Michalovi hádá tak 20let.
    Kuba byl v noci zase 2 hodiny vzhůru a pak se vzbudil v 6:30. No ale už je zase v postýlce, sice nespí, ale je tam 😛 . Když jsem šla ráno se psem, tak ho hlídala tchýně a on ji zavřel na blakoně. Darebák jeden.
    Jinak nic nového ani zajímavého u nás není. Dneska dopo už chci konečně zajet do toho jysku, ale to záleží na tam, jak bude milostpán spinkat. V těch vedrech jsem vděčná za každou minutu spánku.

    #867108
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Evi, no super, tak už za chvilku bude kubík taky lítat. tak dneska zas utíkej na hřiště at má motivaci 🙂 . a co ti tím dotazem pán chtěl říct???? mě by v tu cvhíli tak napadlo, asi nesbíráme h…
    Leni, je fajn si tahle nečekaně orazit a to že bohoušek nespinkal vůbec nevadí. přeci si nemůže nechat uniknout až příjde mamka domů. já tenhle pocit fakt miluji, když piřcházm z práce, tak to je na mě pak jak klíšták přisáklá.
    u nás byla dnešní noc šílená, šla jsem spát v půl 11 a malá se probudila a že jako chce jít za mnou. tak jsem jí zas položila, dala dudel, no za pět minut zas mamimami, tak jsem si jí vzala do postele. mlela tam sebou jak na čočce, pak mě začla kopat do zad a mazala zpátky do postýlky, to už usla, kolik ale bylo hodin vůbec netuším. a probudily jsme se až v půl 9, tak jsem nedávala ani mlíko, ale rovnou jogurt a už si tady hraje s nádobím.
    plánuji jet dneska do tesca, prý mají 50% výprodej na dětské oblečení, takže tríča tam jsou i za 30 kaček, což je paráda, tak okouknout něco v 98. něco málo už mám nakoupené a přes léto mi příjdou ty nošené balíky od maminek co brávám.
    co dnes vaříte?? my máme těstoviny, tak asi vytáhnu jen párek, nadrobno vše nakrájím a zaliju vajíčkem.

    #867109
    Anonym
    Host

    Tak do jysku zase nejedu. Darebák nevěděl, jestli chce nebo nechce spát, pak byl protivný a teď už je pozdě. By mě zajímalo, kdy se tam dostanu. Ještě potřebuju zajet nakoupit nějaké jídlo.
    Peti, odpo na hřiště asi zase půjdeme.
    Teď jsme si chvilku vzájemně nasazovali tátovi sluneční brýle a asi ho to zmohlo, protože se začal šmrdlat. Tak jsem do položila do postýlky a je klid.
    My budeme mít ze včera vepřové na mrkvi, ale dneska asi s bramborem.
    Dnes je celý den nějak pošmourno, ale pořád dusno.
    Peti, na mě se Kuba po příchodu skoro nikdy nevěší :'( . Asi je mu s tátem nebo babičkou líp :'( :'( :'( :'(

    #867110
    Anonym
    Host

    u nás tření očí nefunguje, teda já si toho nevšímám 😀 , hold musí vydržet do normální doby ve spánku, Evi, to utíkání k tobě se změní jak bude běhat 🙂 , kolikrátj ak slyší auto jde k brance a už s ní rumpluje 😀
    teda jsem se najedla. dobrý nápad těstoviny, párek, rajče a vajíčko, rychlovka a jsem k prasknutí. malá takhle suché jídla nemusí, tak jsem jí k tomu přidala 2 taveňáky, trošku vody a odměrku sunaru. ted už chrní, tak já můžu jít uklidit opět tu dopolední spoušt. mi to příjde neskutečně pořád dokola. ráno vstane, vyhází panenky z té svojí sedakčy na zem, pak utíká pro smetáček s lopatkou, něco po bytě přeskládá, nají se a jde spát. když je víkend, tak to chodí s tátou už dopo ven, ale to nevím jak bych zvládala chodit ven a ještě vařit na 11 oběd když se normálně z pyžam vykopem kolem 9 🙂
    a jestli mi po úklidu zbyde čas, tak se vrhnu na výběr fotek na vyvolání, už od vánoc nemáme nic do ruky a přišla mi sleva z fotolabu na 2 kačky za foto, což je príma, ještě navíc v kvalitě prémium. máme koupené i ty skleněné rámečky a4, a asi dám nějaké foto na schodiště, at to není takové prázdné. zatím se mějte, jdu zrelaxovat k tomu uklízení.

    #867111
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak jsem tu včera nebyla a říkám si tady bude zase příspěvků, že to nebudu stačit ani číst a ono nic moc :O .No asi se neděje nic nového ,co?
    U nás v podstatě taky nic nového pořádně není. jen jsme zmenili výlet nejedemne do Chomutovské ZOO,ale do Plzeňské ZOO. Takže i Dinopark. Bude to tam určitě super. Před jedenáctou dám Bohouškovi jídlo a vyrazíme,aby si schrupnul v autě.
    Teď tady Bobeš s tatínjkem vymejšlí nějakou mňaminu. No jo no jak jde manžel v pátek na pivo tak druhý den neví co by sežral 😀 . Dnes jsem k obědu dělala bramborovej salát a smaženého kapra. Salát ještě zbyl tak k tomu manžel vymýšlí řízky nebo co to bude.. Co myslíte mohl by Bohoušek už salát??? Já mu ho dala jen ochutnat.
    Dnes jsme byli u známejch se vykoupat v bazéně. Jsem si myslela jak se to bude Bohouškovi líbit když je to takovej vodomil. Vzala jsme mu i kruh. Hmmmm řval jak píchlý tele. Vzal si ho manžel do ruky a chvilku koukal a pak začal plakat a bylo po koupání 🙁
    Už se na mne začíná podepisovat těhotenství takže budu asi na 100% (no nepředbíhám dokud to nebudu mít potvrzené od lékaře). Jsem pořád unavená a cejtím se pořád nafouklá a tak celkově divně. :S
    Tak přeji hezký den. pa pa pa
    Tak přeji hezký den.

    #867112
    Anonym
    Host

    Leni,
    ten salát nevím nevím, ale záleží jaký děláš. o tatarce a majonéze se malé může jen zdát a to my si jí kypem fakt snad ke všem bramborům.
    my měli dnes kuře na paprice a máme i na zítra. odpoledne jsem posekala zahradu a pak šli všichni k sousedům, prvně teda šla valuš (přes plot), hráli si s adámkem asi půl hodky, ale neměl pití sebou, tak jsem tam šla pak já a nakonec dorazil i tatík. do toho si rýpli že prý kvůli němu se nejelo na výlet (dinopark), protože je dnes po noční a bude spát a ono prdlačky, celý den čumákoval. pak se ptali jestli neuděláme společnou dovču, někde do chorvatska, ale na takovou dálku se necítím, martin by neřídil, má strach i tady a já 12 hodin bych asi nedala a pokoušet to a dopadnout jak dneska ten bus, to budu raději doma. je to hrůza, zas tolik mrtvých
    taky vzpomínám na těhu, jak jsem to hned poznala, okamžitě unavená, nafouklá, už v 8 tt jsem nedopla své rifle, no byl to mazec, čím dál víc si ta myšlenka druhého se mnou pohrává. no ale v pondělí jdu na cystoskopii na urologii a pak musím na gyndu, tak bych to probrala s dr, zda to doporučí nebo né. když jdou na srážlivost dávat ty injekce či co. a peníze? asi bych přerušila živnost a hnedka by bylo 3500 doma.
    asi mám ještě hlad, tak jdu dát další rohlík :), zatím papa a užíjte si zítra dinopark a ostatní pěknou neděli

    #867113
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme v pátek jeli na promoci. Jen Adámek vydržel do prvního představování a pak začal fňukat,tak jsem šla s ním na chodbu. Byli jsme upozorněni (hlavně paní koukala na nás),že pokud začnou děcka v sále brečet,že se s nima má jít na chodbu,mají tam koutek,aby se prý nerušil obřad..
    Naštěstí tam měli i tv s přenosem,tak jsem to mohla sledovat. Adámkovi jsem tam dala hračky na zem.. A po celé promoci jsme pak jeli ještě na večeři.. Jen Adámek tedy odmítal jíst a ve finále začal i řvát.. no byl z toho přetažený.. Ono v té restauraci bylo dost horko.. No a pak jsme jeli dále všichni na chalupu.. Holky, Adámek juchal s náma asi do deseti a pak teprve šel do postýlky a hned usnul a nechal nás všechny spát až do půl sedmé..
    Normálně jsme měli obavu,co budeme s Adámkem na chalupě dělat, když ještě nechodí. Tak nakonec jsme mu dali deku na trávu,kde byl chvilku s tetou a pak šel zkoumat,co to je to zelené vedle deky.. nejdříve na to sáhl a hned dal pryč ruku,ale pak to zkusil a začal po té trávě lézt,nejdříve opatrně a pak už šmejdil po celém dvoře.. Vůbec nechtěl z trávy.. Došlo i na vaničku,kde se cákal.. Jen mě děsně zlobil s jídlem a pitím. Fakt boj do něj něco dostat. Nejdříve řval jak tůr a pak se uráčil a jedl nebo pil.. Byli jsme na chalupě i s babi a dětou a sestrou Honzy s přítelem.. Asi chtěl všem ukázat,že je pěknej lumpík. No a taky furt chtěl chodit za ruce. A všude a vůbec nechtěl sedět. To hned začal řvát,jak jsme všichni s ním chodili.. Dneska i lezl po trávě i jen tak v plence.. Musím říct,že se ten víkend povedl. Trošku jsem se bála,ale jak bylo hezky,tak jsme si to užili i malej.
    Jen jsem teď příšerně unavená, bolí mě hlava. Trošku jsem se spálila od sluníčka.. tak asi z toho..
    tak zatím pááááá

    #867114
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak my jsme byli včera v ZOOparku ve Vyškově. Je to tam sice malé, ale mají tam i domácí zvířata a může se jít krmit do výběhu ovcí a koz. Tak jsem se těšila, co Kuba na to a on si chtěl hrát se zapínáním popruhů u kočáru. Takže jsem mu vždycky ukázala nějaké to zvířátko, on se na něj podíval, usmál se a pak si zase hrál. Zaujali ho až slepice a kohouti, protože začli kokrhat. A taky se mu líbilo v tom krmícím výběhu. My jsme teda bohužel nekoupili u pokladny krmení, protože dřív byli u výběhu automaty. No ale i tak tam ty zvířata pozoroval. Už se těším, až v srpnu pojedeme do Zlína do ZOO.
    No a v sobotu jsme měli minisraz se střední. Sešlo se nás asi 10, ale byla sranda. Jen jsem jela brzo domů, protože se mi za šera a v noci špatně řídí a když jsem měla jet po silnici smrti, tak jsem nechtěla riskovat. Byla docela legrace, když jsme tam začli všichni probírat porody, děti,… a jen 2 se nechytali a nadávali nám. Jsem se posmála, když se mě jeden z největších frajerů ze třídy ptal co je dobrý na opruzeniny. Jedna spolužačka říkala, že když čekala druhého syna (je mu půl roku), tak jí manžel zdrhl za jinou ženskou a nechal ji i s děckama v baráku jeho rodičů (každý tam mají svoje patro). Ti rodiče jí naštěstí řekli, že tam může zůstat jak dlouho chce, ale i tak je to na prd.
    Byl to docela hezkej víkend, ale už se těším na ty letní nepracovní. Teď jsme taky museli dopoledne něco dělat, ale to by už mělo skončit. Příští víkend bude taky náročnej, ale zase spíš na nervy…
    Asi od středy (jestli si to dobře pamatuju) bysme měli s Kubem jezdit cca 15km od Brna za kamoškou, která bude hlídat rodičům barák a mají tam bazén. Tak už jsem Kubíkovi objednala plavací kruh a zítra by měl dojít. Jsem zvědavá co to bude za zázrak, když stál skoro pětistovku.
    Jinak noci jsou u nás celý týden na pár facek. Pořád se nějak budí. Dneska jsem šla za ním 2x a to naštěstí stačilo dát dudlík, pohladit a pustit ukolébavky, ale pak ještě skoro každou hodinu pobrekával ze spaní. To už jsem teda jen čekala u chůvičky co z toho bude, ale naštěstí vždycky za chvilku usnul. Ale je to na prd, takový přerušovaný spánek. Ještě jsem včera do půlnoci žehlila a dneska budu muset do práce. Takže se ani dřív do postele nedostanu. Teď teda ještě prďola chrupká a já si v klidu snídám.
    Tak se zatím mějte hezky a přeji krásný den bez tropických veder!

    #867115
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, Adámek taky sleduje jen slepice s kohoutem,protože se furt hýbají a pak vydávají neustále zvuky..
    Na chalupě i poznal jiného čiči,černého a tak na něj koukal.
    Dneska jedeme na rhb, tak jsem zvědavá, zda Adámek něco předvede paní nebo zas si sedne a začne řvát.
    Jinak už celé ráno chodíme za ruce. Vůbec nechce Adámek nic jiného. Prostě objevil kouzlo chození a chce si to užít. Jen to asi odnesou moje záda..
    Adámek spinká furt dobře. Jen tedy na chalupě nechtěl usnout, ale doma včera usnul v půl osmé jako nic a spinkal až do rána do půl sedmé.
    Jen kocour,jak byl doma sám,tak řádil v posteli. A tak si jako ráno myslel,že tam zas bude řádit,tak jsem na něj zařvala,tak letěl pod postel.
    Dneska to vypadá na déšť..
    Holky,co budete vařit ?? Musím něco vymyslet a cestou z rhb asi i nakoupit..

    #867116
    Anonym
    Host

    Ivčo, já dneska dělám těstovinový salát s tuňákem a bude i na véču…

    #867117
    Anonym
    Host

    Holky, existují nějaký pastelky, který si může dítko strkat do papule aniž by mu něco hrozilo? Jsem si říkala, že bych Kubovi nějaký koupila a zkoušeli bysme malovat na papír. Zatím máme jen takovou tu magnetickou kreslící tabulku, jenže ta ho moc nebere a pořád si bere propisky a chce si čmrkat na papír.
    Jinak Michal mi přivezl z Německa persil, tak můžu říct, že fakt pere líp. Taky tam nakoupil Kubíkovi nějaký hadříky v C&A. No a jak jsem byla v sobotu na tom srazu, tak jeli kluci i s babičkou do nákupáku koupit tatrovku. Tak se teď Kuba pořád snaží se do ní posadit a ona mu neustále popojíždí 😛 . Je to sranda s těma prckama.

    #867118
    Anonym
    Host

    ahojte maminy,
    Ivi, pak písni co Aďovi řekli na rhb. ono tráva je i zdravá, stimuluje body, takže když to jde jsme venku a kolikrát i na boso :), pár dní zpátky šlápla do nějakého hovína, ale zas se to jen obpláchlo a šlo se dál. jen jme nezjistili čí to bylo, přišla s tím z teras a tam nikde nic nebylo :O
    Taky peru v německém persilu a aviváže objednávám už nějakou dobu výhradně jen neměcké, voní naprosto luxusně. je to velký rozdíl v praní, dkyž dáváš do skříně zářivě bílé oblečení a ne zašedlé. nikdy bych nevěěřila že ariel udělá prádlo šedé.
    my měli na oběd rizoto. bylo moc dobré. ted pofičím za malou dát chrupku. vstávala jsem brzo a jela na urologii na cystoskopii a na operaci mě teda neposílá, ale udělal rozšíření močové trubice, tak ted trošku trpím. a dostala jsem dvd na posílení dna. takže nafouknout balon, roztáhnout na zem deku a začít cvičit. snad se to zlepší.
    právě nám začíná poprchávat tak budem odpoledne asi doma 🙁 , to bude zas nuda. včera jsme měli odpoledne na návštěvě dvoje sousedy s děckama, malá šla spát až v půl 8 a byla tak vyštavená, že vypila flašku z kaše a spala až do dnešních 8 hodin. je to fajn když si mají děti s kým pohrát.
    jo jinak u nás druhé nebude, manža řekl né, tak jsem řekla ok a dál se nebavila. ale pak měl blbé kecy, že je doma bordel atd. tak jsem mu navrhla že si to na týden s ním velmi ráda vyměním a tu zahradu klído poseče, že to zabralo jen hodinu a půl, ale práce v domácnosti, přes vaření zabere mnohem déle. tak mě poslal do …, ale kecat to umí, to jo, ale ukázat že to zvládne bez toho aniž bych mu říkala co a jak, to těžko. je zbabělec jsem mu řkela:) .
    zatím papa třeba zase večer

    #867119
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Tak včera jms evyli v té Plzeňské Zoo + Dinopark. Bylo to hezké,ale teda náročný. Cesta dlouhá a úmorná v tom horku. A ta Zoo je teda velikánská ani jsme ji celou neprošli. Je to takové dost roztahaný a zvířat na můj vkus celkem málo a nebo byli taky chudáci schovaný. Ale jinak prima výlet. Bohoušek skoro nic nejedl za celý den,ale v Zoo semu líbilo. Dali jsme si hranolky sýr a co že on bude bašit přesnídávku???? To teda chtěl t naše tak jsem mu trošičku dala na ochutnání. Cestou zpět usnoul v autě tak samo, že s emu večer nechtělo spát takže jsem ho nakonec musela až uspat v dest večer. V noci zase asi 2x nebo 3x vzhůru. Chjo 🙁 Jááá chci aby spal celou noc :'(
    Jionak mi máme vařeno ze včera manžel večer ještě uvařil polévli páč jmse měli hlad tak ještě zbyla na dnes.
    Dnes tu asi dlouho nebudu. Dala jsme nějaké fotky ze Zoo na FB a pujdu si asi lehnout.
    Peťul třeba ještě manžela přemluvíš a nebo změní názor sám a bude chtít ještě kluka 😛
    Já taky občas dávám Bohouška chodit bosky po trávě a nějak neprotestuje. Je mu to fuk
    Tak ju budu končit pa pa pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,876. až 4,890. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist