únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,891. až 4,905. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867120
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak na rhb už chodit nemusíme. Nejdříve to vypadalo,že tam Adámek zas bude jen řvát a nic neukáže,měl ukázat jak leze. I přes brečení ke mně dolezl a prý leze krásně. Pak si ho paní postavila a stojí prý taky hezky na nožičkách a nevyvrací je a páteř má prý taky super. Ještě se mě ptala,co dělá.Tak jsem jí to vše řekla,že obchází nábytek,stoupá si přes nakročenou nožičku a i že si umí sednout atd.. Tak prý to krásně vše dohnal i vyvíjí se dobře dál i když už necvičíme. Paní říkala,že možná stihneme do těch dvou měsíců i tu chůzi.
    Ptala jsem se jí i na ty botičky doma,tak prý mu to mám střídat. Aby chodil bosky,s ponožkama a nebo s bačkorkama.
    NO byli jsme prostě pochváleni. Měla jsem fakt ohromnou radost :))
    Pak jsme ještě šli nakoupit. Adámkovi jsem nakonec uvařila svíčkovou s kuřecím a těstovinama.Snědl skoro celou misku,pak se napil a šel do postýlky a hned usnul. Normálně doma vůbec neprostestuje s jídlem a pitím jako na té chalupě. Mám takový pocit,že jí nejraději doma a v klidu..
    Holky,co Biba ?? Už má miminko?
    Tak zatím pááá

    #867121
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, tak to jsem ráda, že už na rhb nemusíte. Adámek je šikovný kluk. Já doufám, že Kuba to do toho srpna taky zvládne a rozchodí se. Zatím zkouší vylézt na pohovku, z čehož teda moc radosti nemám, protože už ho nemůžu nechat chvilku samotnýho.
    Dneska spal Kuba od 20 do 5:22 kdy dostal mlíko. Tak se vzbudil lehce po 6. Před osmou jsem ho dala zase zpátky do postýlky, protože potřebuji dopoledne zajet do města něco povyřizovat a možná se podíváme po sandálkách. Už se ale darebák budí.
    Jinak u nás není nic nového. Venku je pošmourno a 18°C, takže asi Kuba dostane bodyno a přes to košili. A já asi půjdu nahá, protože pořád peru jen jeho a naše oblečení prát nestíhám. Včera se po obědě zesral (promiňte ten výraz, ale odpovídá realitě), že jsem musela dát do pračky i chránič matrace. Nějak ho zlobí ty další dvě stoličky, pořád má něco v papule a tak 3-4x denně kadí.
    No nic, jdu se trošku zcivilizovat, ať se mě ve městě neleknou!

    #867122
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    my jsme dneska spali do čtvrt na devět. Jen s přestávkou na mléko v půl šesté. Po vypití se Adámek otočil a usnul a já taky.
    Evi s tím gaučem si zvykneš. Jinak to ani nejde. Jediné,co nám už vadí,že Adámek si furt bere ovladač na tv, on totiž s ním už fakt tříská o zem. Dávali jsme si ho na gauč,ale nyní je na skříňce,jinak by asi byl brzo k.o.
    Evi, musíš prostě dát prát i vaše prádlo :)) Nazí chodit nemůžete. Já už jsem doprala,jen to ještě vyžehlit..
    Adámek už zas skřípe zubama,brrrr..
    Holky,dáváte pít dětičkám i nějaké ty šťávičky? Já jsem včera koupila tři různé šťávičky a nevím,zda to mám Adámkovi naředit. Asi ano, přeci jen to bude dost sladké.. A taky záleží,zda to vůbec bude pít..
    Ale musím ho naučit i na něco jiného než na čaj a hlavně,aby to mohl pít i studené,když někde jsme… čaj vychladne a pak nevím,co mu dávat..

    #867123
    Anonym
    Host

    krásné poledne, u nás je tak nějak polojasno. noc byla parádní, usla v 7 a probudila se v 8:15, paráda. dokonce ani jednou nezafňukala v noci. já se jdu už zase chystat do práce, aach jo.
    Evi, pastelky zdravé netuším. malá je dává taky do pusy, nejen teda pastelky, ířkáme dokola jak blbce ne ne ne , ale stejně je tam pořád cpe. to je období zřejmě. tak kup zdravé malování :), to je jen obrázek se štětečkem, k tomu potřebuješ jen vodu a obrázek se z bílého díkyvody stane barevným, po zaschnutí můžeš opět malovat 🙂
    Ivi, je fajn že už nemusíte chodt na rhb, přeci jen to je trošku otrava. stačil jen trošku nastartovat a navést. zkus místo ruk dát vařešku a jít před ním,at má pocit že je s tebou, klidně i at tě drží ručkou a pak pořád ruce posouvat až jí zcela pustíš 🙂 , i když jak udělá první krok, tak pak je to otázka 3 dní a bude běhat po bytě a to doslova běhat. mi připadá že snad neumí ani chodit

    #867124
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak máme všechno vyřízené, dokonce jsem koupila i ty sandálky. Sice to není přesně ta barva co jsme chtěla, ale i tak jsou hezký, bohužel i drahý. Jinde je mají levnější, ale nemají naše číslo a objednání trvá 2-3 týdny, no a na netu by s poštovným vyšli na stejno.
    Před chvílí mi psala holka, co mi chodila hlídat (má teď zkouškový), že si přehodila zkoušku, ale do konce týdne zůstává v Brně. Tak zítra po obědě přijde a bude hlídat, protože budeme mít odpoledne návštěvu a já budu muset uklidit všechno od psích chlupů. Náš pes líná 24hodin denně, takže uklidit má cenu až fakt na poslední chvílu. Na práci tento týden asi prdím, nemám tam toho moc, tak je to jedno. Stejně to za mě nikdo neudělá.
    No nic, jdu si udělat kafe nebo usnu za pochodu…

    #867125
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak Adámek už začal chodit za chodítkem a taky za krabicí od pampersek. Konečně se mi jedno video podařilo dát na FB. A to chození ho děsně baví. Tak doufám,že se pak odváží a začne i bez pomoci :))
    Dneska jsme stihli procházku po oběde,pak Adámek usnul asi na tři a půl hodiny a tak jsem pracovala a teď už zase řádí:)
    Jen mi tedy ještě furt tu leží to prádlo na žehlení,asi to za úkol dostane Honza. Ať se taky přičinní.
    Evi a kolik tě stáli ty botky ? Chci Adámkovi nějaké pořídit s plnou špičkou,ale sandály,ale asi až po výplatě..
    Tak zatím pá pá

    #867126
    Anonym
    Host

    Ivčo, já za ně dala 695,- jsou to tyto: http://obuv-sante.cz/katalog/detska-obuv/item/n8101018515?category_id=13 Já bohužel nevěděla přesně jakou velikost, jak to každý výrobce čísluje jinak, takže jsem je potřebovala zkusit. Jinak stojí kolem 600 a mají je i v lékárnách.

    #867127
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,jsou fakt moc hezké 🙂 Přesně takové bych chtěla pro Adámka.. Tak se po nich podívám:))
    Tak Adámek chodil za tou krabicí a děsně se mu to líbilo,jen když mu v tom člověk chtěl zabránit,tak se začal rozčilovat,že on chce chodit ..

    #867128
    Anonym
    Host

    Ivčo, já původně chtěla jiný (http://obuv-sante.cz/katalog/detska-obuv/item/n-810-101-85tm-15-modra-2?category_id=13), ale ty prostě nikde v té velikosti neměli, resp. je skoro nikde neměli a přes net jsem měla strach, když od santé ještě žádný botky neměl. A jestli chceš takovýto, jsou vevnitř fakt hezky měkký, tak se podívej i v lékárně, mám pocit, že tam jsou levnější.
    Kuba teď strašně rád chodí se židlí. No jsem zvědavá, kdy se konečně pustí…

    #867129
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    copak se děje, že dneska nikdo nic nepíše?
    U nás byla noc úplně na prdlačku. Kuba se vzbudil zase kolem druhé a nemohla jsem ho utišit ani v náručí, natož abych ho uspala. Pak mě vystřídal Michal, ten s ním šel si hrát s mikrovlnkou, takže se uklidnil a já ho pak mohla zase uspat. Pak se vzbudil až po sedmé a teď už lehce přes hodinu zase spí. Já jsem mezitím trošku uklidila, ale se zbytkem počkám, až mi přijde slečna na hlídání a já budu moct pořádně řádit s vysavačem. Náš pes totiž vysavač nesnáší a Kuba z něho v poslední době taky moc radosti nemá.
    Jinak už zase peru, tentokrát naše, takže nazí chodit nebudeme 🙂 .
    Dneska budu vařit takový dětský kuřecí flamedr. Mám tady 2 rajčata a papriku, tak to aspoň zužitkuju. Navečer přijdou známí, tak budeme grilovat. Včera jsem ještě nakládala maso a pak mi došlo, že jedna holka bude asi ještě kojit a já do všeho dala česnek. Tak snad to zvládne.

    #867130
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    my jsme byli v globuse, mají tam sunar za 189,tak jsem pro něj jela. Oni to pak lidi vykoupí a není nic nebo byl zbyl jen s příchutěmi..Vzala jsem rovnou tři.
    Pak jsem ještě vzala hamánky a jedno jídlo Adámkovi k obědu, protože nestíhám uvařit,když jsme takhle dopoledne pryč. Snad to bude jíst..
    Já si koupila párky.
    Tak to vypadá,že nám asi už budou stavět lešení na naší straně. Druhou stranu už mají z boku hotovou a už dávají dolů lešení..
    Tak to se brzo zblázníme,páč oni furt do toho baráku vrtají a fakt je to hluk a to je to z druhé strany,nechci to ani slyšet až to bude u nás..
    Adámek už mi stojí na gauči.. Je to fakt lumpík.
    Poslední dobou ráno vyspává. Asi se mu doma spí lépe, hlavně máme otevřené okno přes noc a tak je i chladněji,asi mu to vyhovuje.. Mě moc ne,ale co bych pro ty moje kluky neobětovala..
    tak zatím páááá

    #867131
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak včera jsem tu nebyla páč jsem si byla raději lehnout. Jsem nějaká pořád unavená. Bohoušek tomu taky nepřidá páč se pořád vnoci budí. Přes den spí alespoň hodinu a půl. Dnes v noci snad po dvou hodinách vzhůru. V půl druhý na mlíko a pak spak snad do půl šestý a když jsem dělala jako že nic tak spal ještě do půl sedmý,ale to už hulákal ať koukám vstávat potvora.
    Dnes jdu k tomu lékaři takže dnes se to dozvím ofika zda jsem či nejsem těhule. :^) . Ale j mi pořád nějak divně takže na 99% počítám, že jsem a v podtstě i podle testu, že.Nepamatuju si , že by mi bylo při Bohouškovi pořád tak těžko….ale je to možná tím, že jse chodila do práce a neměla čas nad tím nějak přemýšlět.
    sandálky jsou krásný. Taky se chystám dnes jedny koupit. Chci koupit,ale ve sportovních potřebách tam má manžel nějaké slevy od firmy tak snad nějaké seženeme. Uvidíme i jak bude chtít Bohoušek spolupracovat.
    No pujdu si ohřát jídlo, osprchovat se a pomalunku se chystat….. já tam tak nerada chodím :S
    Tak pááááček

    #867132
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak budu držet palce. Když jsem ještě bydlela u našich, tak jsem měla na středisku fakt na výběr, vpravo zubař a vlevo gynda…
    Kuba se napapal a už se zase válí v postýlce. Já bych se taky tak válela!
    Ivčo, já v globuse nabyla ani nepamatuju, mám ho na druhém konci Brna. Přemýšlím ale, že tam zajedu nakoupit maso na víkendovou grilovačku. Buď to nakoupím v globusu nebo v makru. No busu si muset už pomalu psát seznam. Taky musím do DM využít kuponky na nutrilon, když jsou jen do soboty.
    Á, tak teda Kuba nespí, v chůvičce slyším abvababa mam.
    Bambulko, u nás ve sportu žádné sandálky nemají. Tak třeba budeš mít víc štěstí.

    #867133
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,taky držím palce,aby to proběhlo hladce na gyndě a dobře 🙂
    Já tam tedy taky moc ráda nechodím,ale během těhu jsem tam ráda chodila..
    Adámek snědl půlku toho jídla,co jsem mu koupila. Menu junior od hamánka.. zelenina s kuřecím.. spíše to byla polévka.. a k tomu zdarma lžička od tupperware, fakt je šikovná,ale jakmile jsem s ní chtěla Aďu krmit,tak začal řvát,tak jsem vzala klasickou a už jedl. Já měla ty párky s rohlíkem a potvůrka Aďa chtěl taky rohlík.. chápete to??
    Jinak už je taky v postýlce,než jsem stačila uvařit kafe a umýt lahvičku,tak už spal. A přitom jsem slyšela,jak se tam řechtá a pak přijdu a už spal.. Opravdu to dítě usne rychle..tak jdu pracovat..
    Evi,my máme globus za humny,takže jezdíme tam..
    Tak zatím páááá

    #867134
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsme už koukali ve čtyři hodiny ráno,tak jsem Aďovi šoupla mléko a pak jsme opět usnuli a pak jsem otevřela oko ve čtvrt na osm a Adámek seděl v postýlce a hrál si, lumpík jeden.
    Tak už nám večer postavili lešení z našeho boku:| Holky,to je tak divný pocit,že to tam je a Pak Když vám tam furt někdo chodí za oknem.. Miki je z toho celej vyplašenej.Chudák čičin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,891. až 4,905. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist