únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862713
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    teda, to jsou zase příběhy:) . Já dnes byla u nového doktora a prý opravdu musím ležet, smím akorát na záchod a zpátky. A kdyby cokoliv, tak do nemocnice. No, ale to mi nikdo neřekl, kdo mě jako bude dělat servis včetně jídla. Na to manžel opravdu nemá čas, většinou ho vidím až večer.
    Jinak ho ale musím pochválit, včera začal malovat tu kuchyň, dneska pokračuje, takže o víkendu už snad bude hotovo. Tak ještě dokoupit skříňku nad dřez v Ikee, udělat poličku a je to.
    Denisko, vítám tě mezi námi. Taky teda smekám, páč já a dítě, doteď jsem si to neuměla představit. Stejně jako žádného ze svých předchozích partnerů v roli otce. Tak snad máte za sebou dobré zázemí a všechno bude pěkně klapat. Držím pěsti! Ono dnes mít dítě vážně není samozřejmost. Chodím na jednu kliniku darovat vajíčka a vžycky vidím spostu smutných obličejů v čekárně…
    Peti, já byla včera taky v blbým rozpoložení kvůli manželovi. Ono ho ty miminkovský věci moc neberou a s tím mým bříškem to nebere vůbec vážně. Takže má pocit, že se prostě ulejvám či simuluju. Doma on sám toho moc neudělá, teda krom té kuchyně teď a občasného vaření. To, že je vypráno, vyžehleno, vysáto, umyté podlahy a nakoupeno, nějak nevidí. Dělám to tak po chvílích, v posteli stejně celý den nevydržím. No, a včera mi odpoledne nebylo moc dobře (nachystala jsem oběd pro něj i tchány), tak jsem si šla lehnout. A už jsem měla na talíři, že jsem zase v posteli. A večer, proč s ním nejdu do divadla. No není to na zabití!!! Večer před tím jsme měli malou roztržku kvůli nové matraci do postýlky. Jestli to není zbytečnost. Kdybyste viděly tu po jeho synovci, taky byste chtěly novou. Já mu řekla, že to stojí do 1000,-. A on, že to je tisíc sem, tisíc tam. A to zatím koupil jen ten obleček a triko! A já všechno ostatní vč. látkových plen, který rozhodně nejsou zadarmo. Nehledě na těhotenské věci. Tak jsem se raději otočila na druhou stranu a naštvaná usnula… Jé, taky si koukám hezky ztěžuju. Včera jsem to trochu ofňukala. Dnes už je líp. Ale co s těma chlapama dělat, třeba jim to fakt po porodu trochu dojde. Jinak mi nezbývá než trošku závidět těm, co mají ty úžasné muže!!!… Ale víc se šetři, ať nemusíš ležet jak já!!! Stejně si myslím, žes udělala dobře, že jsi šla rovnou do nemocnice. Já to taky taky udělala. A všichni byli milí.
    Lenuno, gratuluju k chlapečkovi. Aspoň to tu bude pěkně vyvážené. Babyzno, dej nám pak hned vědět, jak jsi pochodila ty. Jsme taky zvědavé!
    Holky, hezký večer vám i mimískům.

    #862714
    Anonym
    Host

    Kajo ,že jsem tak zvědavá jakej je problém,že musíš ležet zkracuje se Ti čípek?Jinak vidím,že chlapi to nějak něřeší nikde a už jsem myslela,že jsme vyjímka:D
    Dnes jsem byla na nákupech tak jsem si to bezvadně užila a mé psychice to pomohlo jak hrom doporučuju tomu kdo muže 🙂 .Zkusím ještě jednou vložit odkaz na ty kočárky snad to pojede
    http://www.batolatko.cz
    Holky myslíte,že je púotřeba zimní fusak když mame kombinezku?

    #862715
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak jsem tady nebyla dva dny a hnedle takovejch zpráviček. Vítám též tady Denisku a taky si neumím představit mít v 17 letech mimčo – jsi fakt dobrá když jsi se k tomu takhle rozhodla – já v 17 myslela úplně na něco jiného. Myslím, že teprve teďko v mejch 28 se cítím na mimčo dosri vyzrálá, ale zase něco jiného jsou zdravotní komplikace – mno nicméně ti budu držet palečky, aby vše bylo v pohodě a měla jsi zdavého klučinu.
    Peťul úplně chápu o čem píšeš co se týká manžela – mámě občas také takové roztržky …..pak usmiřování a slyby, že už to vše bude lepší atd. Ale musím říct, že naposledy když jsem kvůli němu u bulila tak jsem mu to říkala, že jsem brečela a chová se líp 😀 . Je to moje zlatíčko a mocinky ho miluju a nedala by jsem ho za nic na světě i když obačas zlobítkuje. A ještě k tomu ty naše těhotenské hormóny s námi pěkně cvičí takže se nedivím ani těm chlapům, že z nás maí občas nervíky :S .
    No dneska jsme koupili penetraci a modrou barvu na vymalování pokojíčku – tak jsem zvědavá. Manžel si vzal zítra volno v prácí takže až já dorazím tak už možná něco bude vymalováno .. uvidíme.
    Taky jsem si koupila novou žehličku páč mi ta stará odešla do věčných lovišť a včera sice nedobrovolně musela žehlit – musím říct………. stejná jako ta předtím ………….. nechce žehli sama POTVORA 😛 .
    Jak mi tady na tom vůbec jsme??? Je převaha holek nebo kluků ……. já myslím že holek,ale nejsem si jistá. Mi máme klučinu
    Mno tak tedy pááááček zase třeba zítra

    #862716
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Milinko , myslím si, že jen kombinézka je na procházení v zimě málo. Mám fusak emitex combi (také z bazárku) 🙂 a snad nebyl ani použitý. A fusak máme i zavinovací do autosedačky. Ještě, že ta má kamarádka měla vše a za hubičku vše prodala, nebo zbytek jsem dokoupila na sbazar.cz .

    Jinak také mám dnes lepší náladu, ale fakt mě vytáčí člověk co lže a slibuje a neumí si stát za svým slovem. U nás jsou slzy tak co 14 dní, to se chytnen a pak je zas klid, ale teď to trvalo nějak moc dlouho a ne jen jeden den. 🙁 Snad bude lépe a i v to věřím. Jinak je také zlatý. Umí od praní, sušení, zapnutí myčky atd. udělat v domácnosti úplně vše. Jen tedy vaření jde mimo něj. Ale kdyby bylo nejhůř, navařila by nám moje mamka. Jsme na 2-generačním baráku a ona je v přízemí a my v podkroví. Nebo přinejhorším bychom mohli brát u nás ve školce obědy snad za 56 kaček. Ale zatím to zvládáme se vším všudy.

    Dnes v škole rodičů jsme probírali fáze porodu, vcelku zajímavé jak šroubek se zavrtává do matičky (hlavička do hrdla). Dala nám úlevové polohy a dostaly jsme druhý kufřík pro nastávající maminu. Takže opět Caro a lahvička od Nuku. Ptala jsem se i do kteréhé týdne může být miminko otočené zadečkem dolů, prý tak max do 32 a pak je začít nejpozdějc cvičit. Dostaly jsme nějaké tipy a triky, tak sice jsem ve 27 tt, ale už rovnou začnu, ať máme porod normální a prvně hlavičkou.
    Jsem se zas rozepsala. Manžílek se učí s internet. bankovnictvím a neví kam najet a kliknout, tak mu jdu k ruce. Pak udělám na véču kvasnicovou pomazánku s čerstvým rohlíkem a k tomu papriku. Jé už mám fakt chuť.

    papa a pozdravte miminka

    #862717
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak ja se dneska teda moc nenadrela, vstavala jsem v pul 12 , protoze jsem do rana koukala na telku a nemohla jsem spat. Pak jsem luxovala celý byt, přidělávali jsme lustr v obývaku,protože bydlíme v přízemí a tak tu moc světla nemáme. A pak jen zase přebrat dětký věci a vybrat nějaké pro holčičky, kterých není moc,ale přece toho svýho juniora nedám do růžových šatiček a pak jsem šla prát naše velký prádlo, malý dětský mě čeká až zítra. A pak jsem uklízela a pořád někde něco vymýšlela a je večer že. takže manžílek se napapal, koukne na zprávy a jdeme ven do Stromovky na procházku 🙂 , pak jen asi nějaká romantika a spánek 🙂

    #862718
    Anonym
    Host

    Jé, ještě že se tu za hrubky nestřílí, koukám, že jich tam zas několik mám… Sorry holky.
    Milinko, tvrdne mi bříško a docela fest. Někdy i co 5 minut. Když fakt poctivě od rána ležím, tak většinou jen 1-2x do hodiny. Čípek je naštěstí OK, nic se neotvírá. Ale příjemný to není, je to jak hódně silné menstruační stahy. Když jsem dnes dotorce říkala, že je to i po 5i minutách, tak se zhrozila a málem by mě poslala rovnou do nemocnice. Ale tam by mi stejně naordinovali klid a magnésko. Já osobně myslím, že to máme dědičný. Máma to prý měla taky, nijak zvlášť neodpočívala a rodila +- v termínu. No, ale co kdyby…
    S tím fusakem nevím, přeci jen bude únor!!! Já mám kombinézky, teplou deku a fusak snad bude ve výbavě kočárku. Ale fusak do vajíčka nijak zvlášť neřeším, prostě použiju tu deku. Stejně, pokud bude moc mrznout, tak ven chodit nebudeme.
    Peti, já mám malou taky zadkem dole. Sedí mi přímo na močáku:S . V pátek byla naopak. Pořád sebou dost šije, každou chvíli jinak. Být tebou, tak ještě vydržím… Jó, ten můj taky všechny domácí práce zvládá, jen se mu nechce nebo nemá čas. Spíš tak. Ostatně, koho by to bavilo. Znám taky lepší zábavu:) .
    Lenuno, hezký večer!!! Já mám romantiku s Babywebem:D .

    #862719
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    jak to tu tak čtu tak jsme na tom s těma chlapama všechny velmi podobně… I když jsou někdy na zabití tak bychom neměnily co?Já teda určo ne… To moje zlato dokonce ještě teď (koukněte na čas) brousí zdi v pokojíčku abychom mohli o víkendu štukovat – no není on úžasnej 🙂
    Bříško mi tvrdne taky, ale jen někdy a tak max. 5x za den. A to prý ještě jde…
    Taky jsem dneska byla na tom 3D, tak jsem říkala, že prcek dostane na zadek jen se narodí pač zlobí. Už hodinu před tím jsem ho přemlouvala, aby se nám pěkně ukázal, ale nezabralo to – obě ručky měl před obličejem a nožičky zase pěkně u sebe :S . Ale byla tam moc šikovná paní doktorka a dloubala do prcka tak dlouho až ručky stáhl aspoň trošku dolu takže se fotečka dala udělat… No a jako bonus nám ukázal kouličky 😛 takže to vypadá, že budeme mít chlapa. Ale já říkám, že 100% uvěřím až ho porodím…
    A jak jste řešili ten fusak – určitě ho budu kupovat taky – přeci jen v únoru moc teplo asi nebude…
    Tak dobrou noc vám i vašim dětičkám

    #862720
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    Zdravím vás vsechny a moc vam dekuju za vzkazy…je to opravdu pro me sok zacit byt tak brzo mama ale clovek se hold musi postavit na vlastni nohy…muj pritel se ted hodne snazi o nas dobry vztah tak snad nam to bude takhle klapat dal…dyz se dozvedel cose muze stat v mim pokracujicim zivote hned mi pomohl i kdyz vedel ze to bude pro nas tezke…sem za nej rada sme s polu uz dlouho a vime o sobe moc takze snad to takhle pujde dal dekuju a mejte se pekne…:)

    #862721
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    dnes je teda pěkně hnusně, ani nos bych ven nevystrčila, kdybych mohla:P .
    Denísku, já jsem asi hodně zvědavá a chtěla bych se zeptat, copak ti je? Máš nějakou vážnou nemoc nebo jak to ten doktor pozná, že už bys děti později mít nemohla? Ju, a taky jsem přemýšlela o těch partnerech. Předpokládám, že máš asi o něco staršího, rozumnýho. Protože když si představím já ty naše v 16i, tak to byli ještě fakt jelita. Ostatně, můj brácha má 18 a jelito je pořád:) . Odpovídat samozřejmě nemusíš…:) .
    Holky, máme domalováno! Ještě trochu uklidit a vrátit věci na svá místa. Nákup v Ikei se odkládá na neurčito, nejspíš leden, teď se bude šetřit na vánoční dárky:^) . Inu, u nás jde poznat, že pracuje jen jeden. Pá

    #862722
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Kájo
    byla sem na vysetreni na antikoncepci a z testu nejakse jim neco obevilo a tak me poslali na dalsi uplne jiny testy a tamse potvrdilo ze mam neco z vajecnikama ze je ted jen mozna chvile kdy se pokusit mit miminko ze jindy by to asik neslo…byla sem z toho hodne spatna….pritel je starsi jak ja ma uz celkem rozum taksnad to vse dopadne…mej se hezky pa:)

    #862723
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    8-| ahojky holky8-|
    ba ba venku hnus.mě dneska dloublo v zádech při luxování a jak . ted si jdu lehnout, snad to povolí.na víkend mám nakoupíno a navíc manža vaří, takže fakt budu mít klid.možná je to i tím, že se mi v noci špatně spalo, teda spát jen na jednom nebo na druhém boku – nic moc, ale ke konci prý budu ráda když vůbec nějakou polohu najdu. :O
    další má kamarádka mi oznámila, že je v jiném stavu, zatím 10tt, tak jí musím držet palečky.
    už o dvě mimča přišla.nechala si dát neschopenku a představte si, že má vycházky neomezené, ale já ne, já mám pořád jen 4 hodiny, naposledy, když jsem se dr, ptala jestli mi je nemůže nějak upravit, tak řekla, že ne a že jsem na rizikovým a že nemám blbnout, tak se s ní musím domluvit alespon jeden den celý volno, chceme jet na ten kočárek a opostýlku a přebalovákl ale je to v kolíně.tak snad to nějak zmákneme.
    holky hezký víkend a já se jdu kurýrovat – jo v po jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli prcka uvidím, nebo jestli mě zase jenom prohmatá.
    tak pa pa

    #862724
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Kájo, je dobře že se šetříš. Nic ti (a ani jiné z nás) riziko předčasného porodu nestojí. Jinak přeci vánoce jsou hlavně pro děti a u nás už tomu bude tak letos přizpůsobeno. Mě vím, že mamka koupila hlavně věci pro Valentýnku a možná tam bude i něco pro mě a jestli ano, tak to samozřejmě potěší. S manžílkem si letos vzájemně dáme hodinky. Ode mě ví přesně jaký typ atd, ale já si vybrala dvoje a pak jsem utekla z obchodu abych měla překvápko. Takže jsou dané v sáčku a v origoš krabičce a těším se až uvidím, které mi vybral. A hlavní dáreček pro něj je vlastně pro malou. Ale to všechny víte co to je. Fakt je to krásné, mám z něj radost. Tohle dostat pod stromkem já, tak jsem vyřízená.

    Jinak dnes jsem měla kontrolu z nemocenského, jsem řádná a léčebný režim dodržuji, takže v 11:15 ještě v pyžamu a ven jsem šla v županu. 😀 asi se divil pan kontrolor .

    Teď jedu za nějakou maminkou pro starší povlečení, k mamce do přízemí. Protože budu muset jezdit brzo po porodu do práce, tak ať nemusíme přenášet peřiny tam a zpátky, tak máme dvoje a mamce by sse ani nechtělo lítat do schodů kontrolovat malou. No za 100,- dvě soupravičky povlečení, proč ne, když to u mamky nebude na parádu.

    Tak utíkám, je půl třetí a teprve jdu dodělat ranní hygienu, před cvhíli jsem vylezla ze sprchy, trošku pouklízela, tak ještě zuby, oči a nasadit čočky a fičím. zatím pá, u nás je jinak taky pěkně hnusně, ale jedu jen kousek

    #862725
    Anonym
    Host

    Kosto taky mám vycházky jen 4hodiny,snad mi to v pondělí změní už na neomezeně ležet se furt opravdu nedá a navíc doma je furt co dělat, by mě zajímalo jak si to Ti doktoři představují klidový režim:D
    Jinak ještě dnes se jedem podívat na kočárek tak jsem celá natěšená,snad už nějaký vyberem….
    Holky nemáte někdo zkušenost s mimčem a kočkou?Mám z toho hruzu mame doma kočku a mám strach že mi v leze k prckovi:S nebo že bude mit prcek nějaký potíže kvůli ní ,no snad jsem jen přecitlivělá,ale nechtěla bych nic zanedbat snad chápete:)

    #862726
    Anonym
    Host

    Denísko, tak to jo, to chápu. Drž se! Ve čtyřiceti tě pak čeká nový život, když už bude dítko odrostlé. To nám bude doma strašit nejspíš do padesáti a dýl.
    Milinko, s kočkou bych si moc starostí nedělala. My doma vždycky nějakou měli a ani ji nenapadlo, aby lezla k nám do postýlek. Spíš se klidila, protože věděla, že ji můžem pěkně potahat za ocas a to neměla ráda. A nikdy nikdo z nás žádnou alergii neměl… Sice od kamaráda vím, že jejich čičeny (2) na mimi žárlí a občas jim něco počůrají, nejlíp dětské voňavé prádlo, ale to je fakt jeden z mála případů. Nejlíp by ti poradila Evča, ta má chovnou stanici, že?!:)
    S tím spaním to fakt začíná být opruz. Navíc, když jsem v posteli furt, tak ani unavená nejsem. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat dál. Já bych to těhotenství nejraději zkrátila tak na 7 měsíců a dost. No jo, příroda je příroda.

    #862727
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    tak už mám konečně doma svůj starý dobrý PC. Byl u pana doktora a do té doby jsem využívala manželovo notebook – moc mi to sním nešlo 🙁 .
    jinak manžel dnes vymaloval pokojíček na krásnou modrou barvu. jen jsme usoudili, že je vcelku tmavá tak koupím nějaké světlé dětské obrázky na zeď a bude.Jinak celkem vám kolikrát závidím to volno. Já jdu zítra na přesčas na ranní a v neděli už zase na noc,ale jak přesčas taknoční je v pohodě a v klidu. Jen se dokopat jet do té práce :S .
    Malej sebou pořád mele. Hlavně při jízdě autem když posloucháme rádio – tak snad tančí či co 😀 .
    Jinak dnes jsem vařila čočkovku s uzeným masem na zítra k obídku páč jak jsem již zmínila ráno jedu do práce a odpoledne tedy spíše navečer jsme so domluvili s holkama a s klukama zkrátka s bandou z práce takové malé rozloučení se mnou. Dřív než se budu kutálet. :$ . Ale hlavně musím jít obrat to uzené maso a mě se vůůůůbec nechcéééééé :'(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist