únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,951. až 4,965. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867180
    Anonym
    Host

    Marti, díky za recept, knedle jsou výborný. Udělala jsem teda zrovna dvojitou dávku, takže máme asi 20 knedlíků na mrazáku. A ještě mám půl mísy meruněk.
    Peti, oni zrušili i ten slevový server. Takže jsem očividně přišla o prachy. Kdyby to bylo víc peněz, tak bych to asi řešila nějakou žalobou, ale těch asi 170kč mě za to nestojí. Ještě se zkusím někam dovolat, ale už tomu nevěřím.
    Já Kubu dávám na nočník když si vzpomenu, taky zkoušíme redukci na velkém záchodě. Ani na jednom sedět nechce. Ale mám pocit, že si jakékoli vylučování neuvědomuje. Jen když mu řeknu jestli kaká nebo kakal, tak mi řekne „hmm“. Nějak mám pořád pocit, jestli nemám raděj počkat až bude chodit. Nebo taky jsem přemýšlela, že bych ho dávala na nočník, když je v televizi reklama.
    Užijte si holky volné dny!

    #867181
    Anonym
    Host

    Holky děkuji za vaše infa – už zase začínám být v obraze :o))
    Evi jsem ráda že knedle chutnaj – měli jsme je k véče borůvkový a manža si i přidal – takže super :o))
    Tak abyste to věděli te nnáš lump nebude čůrat a kadit na nočník jen s maminkou – když se šel koupat tak ho tam manža posadil a snad během 10 vteřin byl vyčůranej – grrrrr :O :'( njn holt maminka si to nezaslouží – mamka přebalí a hotovo :o)) ale teda dneska mi asi chtěl udělat radost a dvakrát během dne ze sebe vypotil vždy asi 10 kapek – tak dostal mega pochvalu a třeba to bude příště lepší :o)) Ale nechci ho nutit – na to si myslím máme ještě čas :o))

    #867182
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsme odjeli na pár dnů k našim:) Je tu fakt krásně. Vzali jsme sebou i kocourka, ten je tu taky spokojený. Nožku už má v pohodě. Prý to měl jen zhmožděné. Dostal injekci a ještě čtyři dny dostává nějakou medicínu do tlamy,moc mu to nechutná.
    Adámek si tu hraje s autíčkama, jezdí s nima po stole. A furt chce chodit, dokonce šel i jen za jednu ruku,prostě se pustil a vyrazil. Dokonce sem tam už stojí sám bez držení:)
    Tak zatím pááá a hezký víkend všem:)

    #867183
    Anonym
    Host

    pěkné ránko, máte také takový zmatek co je za den? jinak byh už brala i trošku mírnější ochlazení, apro mě optimální teplota je cca 25 st ve stínu, včera v půl 9 večer ještě bylo 34, fakt hrůza. občas v noci trošku zaprší, ale nic hrozného. spíme při otevřených oknech dokořán, přes den zabednění at teplo nejde k nám.
    Ivanko, ono s takovou Adámek už bude brzo chodit. a to samotné stoupání má v prostoru nebo u nabýtku že se pustí? u nás to trvalo cca 14 od samotného stoupntí v prostoru k prvnímu krůčku. ten tehda udělala mezi sedačkami a podnožkou, takže měla jistotu že na 3 strany má všude něco k zachycení a druhý den přešla celý obývák :). u nás co se naučila lozit na skkluzavku, tak není problém vyjít schodky do bazénu (takže musíme vytahovat) a včera u nás soused kopal odpad a měl přes plot 8 stupnový žebřík, ta malá hadimrška vylezla v nestřeženém okamžiku tak vysoko, že jsem musela natáhnout pořádně ruce. byla v úrovni nad mou hlavou. zrovna včera jsme se bavily i s mamkou že to budou 16. července 4 měsíce od prvního kroku a za to dobu se naučila běhat, skákat, …, fakt šílené.
    jo a kdo pije sunar, tak v DM (aspon u nás) mají dvojbalení sunaru za 379 kč :), měla jsem skoro 800 bodů, tak jsem vzala 3 dvojbalení, použila na všechny 25 % slevu na výrobek a pak 10 % na nákup. takže jeden sunar vyšel na 127 kč 😀 , no nenachrť to za takovou cenu domů. a exp je do 7/2013. taky jsem dostala typ na jejich tabelty do myčky, tak jsem tedy zkusila a až budeme mít normální provoz v kuchyni, hnedka vyzkouším. strejda kupuje obyč, za 100 snad 60 tablet, já jse koupila nějakou novinku v akci za 104 kč 40 tablet. i tak pořád jedno praní vychází suprovně. a prý když se k tomu dá kapka jaru tak je nádobí úžasné. no co praktikuji jar (cca týden), tak jsme nevypěnili 😀
    tak utíkáme už zase ven, at netrpíme domaa. mějte se a užívejte teploučka, jo a voda v bazéně byla včera 30 st :O , malou máme problém vyndat. párkrát si i lokla, ale tak to děláme trošku záměrně. mívá otevřenou pusu štěstím, tak říkáme zavři, zavři, ale po malém ponoření chápe, možná trošku drastické, ale …

    #867184
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak už jsme od našich doma. Čekal tu na nás bazén a krůty 😀 . Takže hnedka jak jsme přijeli frčela jsem do plavek a šla se vyrochnit. Malej se ze začátku trošku bál a plakal,ale postupem času si pomalinku zvyknul a docela se mu to i líbilo,ale nebyl z toho nějak nadšený tak snad se mu to časem bude líbit.
    Dnes jsem uvařila Bohouškovi zahrádkovou polévku (bramboračku). Mrkvičku, petržel a brambory ze zahrádky a zahuštěné osmaženou krupičkou.
    Mi máme čočkovou polévku s uzeným masem.
    Dnes je u nás dětský den s Upírem (Upír Krejčí). Jsou tu všude kolotoče a mají tam být různé atrakce. Tak se tam jdeme podívat.
    Jinak nic nového u nás není. Blbě je mi pořád a jsem čím dál víc z toho protivnější (chudák Bohoušek a manžel 😛 ).
    Tak se mějte hezky a pááááček

    #867185
    Anonym
    Host

    Holky, ani nevíte jak vám ty teplý bazény závidím…
    Jak už jsem se bavila s Péťou – my máme bazén zakopaný ze 3 stran ve skále, takže voda je stále studená – iv těchto vedrech máme stále jen 22 stupňů a do toho mi bohužel Přéma nevleze :o( Ale už se mi podařilo vyhrát pomalu životní boj 😀 ukecala sem manžela a objednal solární ohřev 😛 je to nějakej panel z pleksyskla a mezi nima je černá hadice kterou proudí voda – prý je to lepší než jen ty obyč panely, pač to ještě přihřejvá to sklo :o)) podle popisu by to velikost našeho bazénu mělo ohřát za hodinku o 3 stupně – takže v našem případě tak o 1,5, ale i tak super – když bude svítit sluníčko od rána tak odpoledne máme taky 30 – hurááááá – už se na to moooooooc těším…
    Tak prozatím, aby naše plavání s Přémou nevyšlo úplně na prázdno – tak jsme byli v pátek v bazéně v Liberci :o)) Bylo to super :o)) Jen vám povim některé pohledy těch lidí stojí skutečně za to 😀 Když jsme si tam mezi sebou posílali Přému pod vodou tak jedna paní vypadala že by nám ho nejraděj vzala :O 😛 . Ale on u toho byl super vysmátej :o)) Jediný co se mu nelíbilo byl tobogán – poprvý nic moc a když jsme ho tam vzali podruhý tak v okamžiku kdy sem zahučela dovnitř začal tak brečet, že s ním šel manža zase po schodech dolů. Takže tobogán zatím ne. A to tam teda byli i rodiče co na něm jezdili s cca 1/2 ročníma prťatama – ale to už vypadalo dost divně…
    Jak je u vás dneska? Tady od rána hrozná mlha a zatažíno a venku 18 stupňů – slušný ochlazení…. A ten náš lump místo aby chrnět a užíval si spinkání v klídku bez pocení tak straší už od 5:30 :S no děs…

    #867186
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Babyzno, tak to my byli ve čtvrtek a v pátek u švagrové v bazénu (nadzemním) a voda měla 31°C, teplá jako kafíčko. Kuba si to tam užívat. Pořád plácal rukama do vody a smál se tomu, pak jsme dělali spadla lžička do kafíčka… Prostě super. Jen já si musím koupit nový plavky, protože starý mám už asi 8 let. Takže dneska vyrážím s Kubem na nákup plavek. Táta nám odjel do Prahy, tak se aspoň nějak zabavíme. Včera jsme montovali nový regálový systém do komory, aby sme tam měli víc úložných prostor. Takže včerejšek byl hodně pracovní a dneska odpoledne asi budeme pokračovat.
    Jo a s tím potápěním dětí, tak já bych na vás čučela leda, protože bych záviděla. My chtěli taky chodit do plavča, ale když kurz začínal, tak nebyli peníze.
    Tady je teď 25°C, ráno bylo jen 21°C, ale už je zase jasno. Kuba je z těch veder jedna velká potnička. Dneska jsem ho dala spát v klasickém overálku, protože nejvíc potniček měl pod kolenama a u loktů. A za tu jednu noc tam už nic nemá.
    Jinak se nám tak ob dem zadaří, že Kuba udělá 1-2 kroky sám. Stát taky chvilku vydrží, ale jen když se něčeho pustí. Sám si ještě nestoupne. Docela už mě to štve.
    No nic, jdeme se chystat na ty nákupy.
    Tak si užívejte zbytek víkendu!

    #867187
    Anonym
    Host

    Evi tady už je zas taky hic – hrozný – Přéma ještě chrní, ale pak asi zajdem kouknout na místní koupák, jak teplou vodu maj tam. A uvidíme. A jak sem říkala o tom solárním ohřevu, tak manža dneska povídal, že ho opravdu už objednal a zítra nejdýl v úterý by ho měli přivézt, takže už se taky brzy budem koupat ve svém :o)) Už se mooooc těším.
    My už máme za sebou vlastně 3 kurzy plavání, takže už umíme třeba i to že ho postavim na okraj bazénu a po nohách ho hodim do vody a on už umí kopat nohama a dostat se tak nad hladinu. Takže už je to i celkem bezpečný, že když do vody spadne tak ví jak se dostat na horu a nezazmatkuje. Je paráda ho pozorovat jaký v tý vodě dělá pokroky a když sem na tom koupáku koukala, tak se tam pohyboval velmi jistě oproti ostatním vrstevníkům. Skutečně je to plavčo asi k něčemu dobrý. :o) Ale určitě zase nemůžu říct že by dětičky co nechodí byli o něco ochuzené nebo na tom hůř. Jen si k tomu dojdou až s věkem jako kdysi my :o)
    A s tím chozením Evi, třeba Přéma už chodil dlouho sám, ale v prostoru si stoupnout neuměl – to už chodil možná 2 měsíce. Ale když upadl musela sem ho buď postavit nebo ke mě či něčemu dolezl a o to si stoupl. Nakonec sem mu to jednou ukázala jak na to. Jak seděl, tak sem ho přetočila na kolínka, opřela ručky o zem a postavila ho na nožky a pak mu zvedla ručky ze země. A po druhém ukázání už to pochopil a příště se zvedl sám. Také mi to bylo divné, že chodí ale nevstane a tohle zabralo. A pokud už udělá 2 krůčky sám tak to už bude za chvíli šupajdit :o))

    #867188
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme už opět doma.
    Já vám ty bazény taky závidím. My snad budeme muset vyrazit taky někam na koupák, přeci jen se chci už někde vykoupat.
    Babyzno, měl Přéma na koupáku nějakou tu plenku na koupání nebo jste ho nechali nahatého ?
    Vůbec nevím,jak to chodí..
    Jinak u našich jsme se měli fakt suprově, taťka nám vařil samé dobroty, chodili jsme na procházky, na pivko a na hřiště..
    Jen se Aďovi nelíbilo u našich ve vaně,jen co jsem ho tam dala,tak hned začal řvát a hned si stoupal a chtěl ven.. tak nevím,co mu tam vadí..
    Adámek si tedy v prostoru nestoupá, jen se pouští u nějakého nábytku..ale zas na posteli si stoupne a pak tam dovádí.. tam asi ví,že když spadne,tak je to do měkkého..
    No a furt chtěl chodit, jakmile se někoho chytnul,tak se už nepustil. Takže hodně času už je na nohou.. Byli jsme taky na dětském hřišti a tam chtěl jen na trávu.. šli jsme taky do takového dřevěného hradu a tam jsme potkali ještě mladšího a menšího kloučka,ten už chodil sám,ale asi chodí jen chvilku.. ale hned se začli s Adámkem kamarádit a smáli se na sebe. Tak jsem si řekla,že už začneme chodit na hřiště i tady,aby se Adámek mohli otrkat s dětmi a taky vyhrát na tom hřišti..
    Jo a ten můj lupínek si dokáže sám držet lahvičku v sedě a pít z ní, objevila jsem to uplně náhodou,takže od toho okamžiku mu to nedržím, jen ať si pije sám :)))

    Tak zatím pááá,jdu si sednout na gauč:)

    #867189
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    Bibi tím, že chodíme plavat tak máme přímo plavečky. Ostatní prťata měla povětšinou ty plavací plínky. Je tam zákaz chodit nahatým – přeci jen ten bazén by se blbě čistil… Třeba u těch plaveček čůrání proteče, ale jde hlavně o stolici aby to případně chytlo. Já teda musím říct, že za těch 10 měsíců co chodíme plavat se ve vodě nepokadil ještě ani jednou…
    hihi tak si tu dám zrovna inzerát :o)) mám doma ty jednorázový plavací plínky a nevyužiju je – nechcete je některá? Běžně jedna vychází přes 11 Kč – já bych za jednu chtěla 7 – mám jich tu cca 10 :o)) Kdybyste chtěli některá ušetřit dejte vědět :o))

    #867190
    Anonym
    Host

    ivčo, kuba mel zatim jen ty plavaci plinky. ale ty stojí asi 180kc za 10plinek, takže je asi lepsi koupit plavecky, ktery stoji kolem300. co jsem cetla, tak plavky propusti cca 60% moci, ale hovinko zachyti, pokud to není prujem :-).

    #867191
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak u nás nic nového. Bohoušek lumpačí pořád stejně nekdy i víc 😀 . Mě je pořád každou chvilku blbě. Jo vlastně jo nevím zda jsem to psala,el máme krůty (teda krůťata). Tak chodí na ně Bobeš koukat.
    Dnes měl Bohoušek kuřecí polévku se zeleninou a nudlema a 2 porce jsme ještě zamrazila. Mi máme ze včera kuře, špenát a bramborovej kndlík nebo brambory. Já jsme si teď rochu nandala tak snad mě zase přestane bolet to zatracený břicho.
    Manžel volal, že má do práce objíždku a že najede snad víc jak 50 km navíc takže si asi vezme dovolenou a budemem moc vyřídit tu mateřskou.
    No ještě tu na něco pokpukám a pujdu si asi lehnout. Už jsem vysála celej byt a objevila jsem hnízdo mravenců fakt super tak budu muset na ně něco koupit. Ještě navíc se nám tady pořád líhnou takové podlouhlé mouchy tak jestli je to z těch mravenců???? No nevím,ale už mě to fakt štve. Nemáte nějaký tip jak na takové potvory????
    Tak přeji hezký den. Dnes to vypadá na rozumné počasí. Venku 25 takže žádný pařák,ale ani zoma super.
    Tak pa pa

    #867192
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,tak to mě mrzí,že ti je tak špatně, přeji ti,aby to brzo přešlo :))
    Já dneska vařila zapečené brambory s kuřecím masem se smetanou a sýrem. Snad to lupínek bude baštit. Dává si šlofíka, už asi dvě hodiny..
    Já jsem taky ráno vytřela,páč tu zas bylo chlupů a taky ráno kocour zas blil v chodbě,tak abychom tu měli čisto.
    Dneska je venku lépe, fouká příjemný větřík,tak pak po jídle půjdeme ven.
    Už,aby se ten Adámek rozešel sám:D Stále chce chodit a tak buď s ním chodím,nebo obchází stěny a nábytek. Jen když mě chce dohonit,tak leze,ale to si o tu naši podlahu docela odírá kolínka 🙁
    Se tu morduji s funkcí v excelu, máme nějaký novou verzi excelu a nějak mi to nechce sčítat časy, než na to přijdu zase: (

    Jinak asi Adámkovi koupím spíše plavečky,přeci ty plavací plenky jsou dost drahé…

    Tak páá

    #867193
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    u nás je teď dva dny hlídačka, protože včera měla zkoušku a dnes má její přítel promoci. Takže jsem pracovala a dělala generální úklid.
    U nás je jedna velká novinka, Kuba včera spapal skoro celý banán! Do teď mu vadilo, že je takový „slizký“. Jinak nic nového nebo zajímavého u nás není.
    Bambulko, doufám, že Ti bude brzo dobře. S těma mravencama a mouchama fakt nevím. Prý je dobrý nějaký ten gel (moc tomu nerozumím, ale mamka s ním byla spokojená).
    Ivčo, dívala jsem se na fotky, že se Adámkovi na dětském hřišti líbilo 🙂 .

    #867194
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Aďovi se na hřišti líbilo, hned vlezl do pískoviště, nejdříve si hrál s bábovkama a pak začal házet písek, hlavně na sebe a pak do obličeje a taky nějaký snědl.. (dneska ho vykakal:D ).
    Pak chvilku lezl po trávě, ale spíše chtěl chodit,ale nejvíce ho lákalo takové to roští nebo co to tam je kolem plotu. A jelikož ho mamka tam nechtěla pustit, tak spustil ječák na celé hříště:O
    Holky, Adámek vypadá co do výšky jak dvouleté nebo ještě starší dětí.. Bylo tam dost dětiček, co byly menší než Adámek a už chodily. Tak jsem z toho byla docela přešlá, páč se na nás koukali jak … Ale co, ať se koukaj, my to doženeme :))
    Jinak mě tam překvapil jeden malej chlapeček, mamka mu dávala ukusovat banán, jablko a vše ukousl a zbaštil. Tak musím víc Adámkovi dávat kousat ovoce.
    Dneska jsme byli na menším nákupu v globu, mají tam slevy na dětské oblečení,tak jsem to tam prolezla a nakonec našla trička s kraťasama, jedny za 95 a druhé za 140.. fakt super, poslední vel. 92, jinak měli menší. A taky jsem v bambuli Adámkovi vybrala dvě autíčka, chytnul si je a ani prodavačce je nechtěl dát, ale pak je zas od ní nechtěl vzít.. docela sranda..
    Vařím brokolicovou polévku pro Aďu. Včera ty brambory, jak jsem psala, baštil krásně:))
    tak zatím pááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,951. až 4,965. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist