únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,996. až 5,010. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867225
    Anonym
    Host

    Ivčo, já na mall.cz kupuju nutrilon pořád, vždycky ho mají levnější. Krabice mi vychází na 299kč (800g), takže super cena. KDyž to přepočítám na těch 600g, tak to vychází asi na 240kč. Zrovna včera jsem tam ten nutroš objednala, ještě taky vlhčený ubrousky. Kupuji huggies a mají tam krabici 6ks za 199.
    Jinak psa jsem vyvenčila a Kuba před půl hodinou usnul. Takže ho budu za chvílu budit, ať můžeme vyrazit.

    #867226
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak, že je pátek 13. jsme zjistila až večer u zpráv. Říkali, že se zase hodně boralo :S . Jinak na to taky nějak nevěříme jen když to vím tak to tak prohodím a když se něco nepodaří tak to na to svádím 😛
    Mi jsme včera večer jeli za našima na Nechranickozu přehradu. Byli tam i synovec s neteří. Tatťka tam má od podniku chalupu tak jsme se tam na jednu noc přifařili. Manžel šel na ryby a mi byli na baráku. Cestou jsme museli celou dobu dělat kraviny, aby Bobeš neusnul. Jel jsme až na půl šestou a už se mu klížila očka takže jsme chtěl aby pak v noci spal. No byla to sranda řehnil se celou cestu. Taťka se vždy na něj otočil a zaprskal na něj a in z toho měl prču. Pak jsmemusela i já a nakonec začal i Bohoušek takže kdyby nás někdo viděl tak nás pošle rovnou do blázince 😀 .No každopádně ani to nepmohlo tomu, že spal v noci blbě. Děs a hrůza. No jo změna. Ale zase venku řádil jak černá ruka. Ráno sevzbudil v šest to celej barák ještě spal tak jsem ho oblíkla a šli jsme ven. Brrr byla pěkná zima. Ještě že jsem na to myslela a vzala mu punčocháčky.
    Taky jsme se šli podívat po houbách a nasbírala jsme Kováře a klouzky. Udělala jsme si smaženici a dvě várky zamrazila. Paráda.
    Zítra upeču borůvkovej koláč. Jsme si včera koupila litr za 80 kaček.
    Koukám na pohádku Čert ví proč. Jsem ji ještě asi neviděla *-)
    No jinak vám povím, že ze středy na čtvrtek spal manžel s Bohouškem a on se mu nevzbudil ani na mlíko to je k nas….Jsem teda ráda,el proč mě se budí??? No možná je to tím, že mě vzbudí hnedk jak jen kňíkne kdežto manžela budí dlouho tak to možná prďolík vzdal a spal celou noc.
    Tak ju budu končit. jsem se zase rozepsala. Tak pa pa pa

    #867227
    Anonym
    Host

    Tak už jsme z večeře doma a Kuba už spí. Dokonce jsem si musela nechat zbytek jídla zabalit s sebou domů. Jsem to normálně nebyla schopná dojíst a to jsme si tam vždycky dávali předkrm, hlavní chod a ještě dezert a dneska jsem nesnědla ani ten hlavní chod. Kuba tam nadělal neuvěřitelný nepořádek. Jsem se ho snažila krmit rýží (mají pečenou rýži s vejcem a kuřecím masem), tak chvilku to šlo, ale pak si chtěl nabírat sám a bylo to všude na stole i pod stolem. Tak jsme pak raděj nechali číšníkovi větší tringelt, když to pak musel po nás asi i vysávat 😛 . Jinak to byla pohoda. Jsem moc ráda, že jsme šli, trocha změna v tom našem stereotypu.
    Chtěla bych se s něčím pochlubit. Kuba už umí stát sám (to už jsem myslím psala) a když mu pak řeknu pojď sám za mámou, tak je schopný udělat i 10 kroků. Ale musí mít vyladíno, jinak si ani nestoupne. Ale já ho nechci nijak nutit, takže to zkoušíme spíš jako hru.
    No nic, jdu chvilku pracovat a pak spát.
    Přeji hezký víkend!

    #867228
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    Evi to moc moc moc gratuluju :o) Kubík je moc velikej šikulka – každý den víc a víc krůčků uvidíš že za pár dní ti bude běhat a ještě se ti bude stýsjkat 😛 Je fajn že jste si véču užili a co tak to tam uklidí :o) vždyť o nic nejde – a takovýmhle prťatům většinou každý číšník odpustí. My jsme zatím byli takhle jednou a ještě se číšník divil, že je pod náma čisto – ještě nám povídal, že jsme ho měli nechat ať se krmí sám, že by to uklidil 🙂
    koukám leni že Bohoušek je taky pěknej čertík :o) No jo s tím vstáváním holt ví že máma přijde tak se budí :o) Zkus k němu někdy nevstat nebo aspoň chvíli počkat a třeba ho to přejde. To já takhle říkám, že Přéma ráno vstává podle „doprovodu“. Když s ním vstávám já tak to je tak v 5:15 vzhůru, ale jak vstává manžel tak spí do 7 – minulý víkend dokonce do 8 :O
    Teď sem koukala na FB u Edity na fotky – to už ani není pravda že byli ty dětičky tak malinký – až se mi z toho chce brečet 🙁 :$
    My jsme byli večer grilovat u kámoše – šli jsme teda uřž na 6 s tím, že uvidíme jak Přéma vydrží – no a domů jsem s ním jela až po 9 (to už běžně skoro hodinku spí). Doma ještě do pyžama a vyčistit zoubky a šoupla sem ho do postýlky a spal snad během 5 minut. Manža tam ještě zůstal – tak já si půjdu napustit příjemnou vanu – to už jsem neuďála snad 2 měsíce :o)
    Tak přeji dobrou noc a hezký víkend všem

    #867229
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Evi, no vidíš, jak se Kubík rozchází, za chvilku už bude chodit :))) Šikulka:)
    Leni, kdo vám krmí zvířectvo,když jedete někam? Bohoušek je lumpík,třebas opravdu,kdybys k němu hned nevstala a dělala,že spíš,že by pak přestal a taky usnul.. Přeci jen už by měl spát celou noc a ty to nyní potřebuješ víc 🙂
    Já jsem dneska jak praštěná palicí,fakt. Vstávali jsme zas v půl šesté. Mám pocit,že Adámkovi vadí mokrá plena,takže proto se tak budí. Jenže spát pak už nechtěl. Tak jsme vstali asi v sedm. Zas jsem dala prát prádlo. Předevčírem vojenské a dneska opět. A pak i naše.. a ještě by to chtělo Adámkovo.. Ale to asi až večer, stejně se ještě zmatlá..
    Normálně Adámek už víc baští pečivo s máslem a troškou šunky. Už jsme byli i na procházce, krmili jsme u rybníka kachny a přijeli jsme domů asi v půl dvanácté, Aďa se začal ošívat,že chce spát a pak začal řvát.. ale byla jsem tvrdá a řekla jsem mu,že dokud se nenají,tak spát nebude.. Řval asi ještě chvíli,ale pak si to rozmyslel a dali jsme si oběd. Tu kulajdu ze včera a pak jsem si dala plátek sekané, nevím, zda jste to někdy zkoušeli už dát dětem,ale já jeden čtvereček dala Aďovi, ten se zakřenil,co jsem mu tam dala, ale poctivě to rozkousal a spolkl,ale po druhé se už nachytat nenechal, hned to vyflusl.. Radši si dal zas housku..
    Ten nový hrneček stále odmítá,ale už si ho dvakrát vzal do pusy.. tak snad to překonáme :)))
    A už mi Adámek spí.. Přemýšlím,zda si taky nelehnout.. :$

    #867230
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, konečně jsem dala na FB nějaký fotky Marečka, pořád máme něco..Tenhle týden jsem musela na kyretáž, protože jsem v děloze pořád měla nějaké velké kusy sraženin a navíc se mi udělal i zánět. Ta operace byla kraťounká, ale takhle po té vleklé ztrátě krve už od porodu a ještě po té operaci jsem byla docela vyřízená, taky jsem nesměla jíst a pít, což je při kojení dost hrozný..Máru jsem tam měla s sebou a nakojila jsem ho před i po, takže to šlo. Tak teď beru antibiotika a už je mi celkem líp, mám z tý ztráty krve anemii, tak snad se to teď už zlepší a budu silnější. Jinak Fíla je na Marečka fakt moc hodnej, podává mu dudlík, i když ho mezitím sám ocucá :), taky mu dává hračky a tak. Jen mu někdy při hlazení zajede prstem do oka, takže jen tak ležet tu Mára nemůže, Fíla by se na něj asi chtěl i tulit a on má hlavu jak buchar. Chodí se na něj koukat a vždycky, když ho vidí, tak se usměje a tak zajásá..Myslím, že je mu jasný, že to je ten z bříška, že to je brácha, o jiný děti se nikdy moc nezajímal..Říká mu Ma nebo i Mama, takže jsem ztratila svý jméno :). Na začátku se na mě Fíla trochu zlobil a spíš chtěl být u táty, aby měl taky svýho rodiče, ale myslím, že už je to tak ustálilo trochu. Já sama jsem se taky až styděla před ním Máru kojit a pusinkovat, ale bere to normálně. Trochu jsem se bála, aby nechtěl taky ještě kojit, ale to ho ani nenapadlo 🙂
    Tak se mějte fajn, moc teď nestíhám a to je manžel ještě doma, tak jsem zvědavá, jak to budu pak dělat sama, ale když už budu na tom dobře, tak věřím, že to půjde 🙂

    #867231
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bibo,tak moc přeji,aby se ti to už dalo do pořádku:) Je dobře,že už Filipek Vás vzal, že už se nestraní, on si zvykne :)) Za chvilku si s Marečkem vyhraje,až bude tedy Mareček větší :))
    Dneska v noci Aďa furt pobrekával ze spaní, ale spal až do sedmi hodin. Nejspíše ho trápí ty zuby, protože včera furt kandil, normálně kadí jednou denně a včera asi 4x..
    Už tu zas na mě leze, protože nutně potřebuje mačkat klávesnici.. zlobdilo jedno..
    tak zatím páá

    #867232
    Anonym
    Host

    Bibo, drž se a doporučuji kontryhelový čaj, je to na pročištění krve a celkově posílení. to co popisuješ znám moc a moc důvěrně, přeci jen jsem byla na sále po porodu 3x na čištění a to vše během 6. týdnů. kdyby náhodou tě chtěla potkat někdy ještě taková situace a nebudeš moc pít a jíst (což je fakt u kojení pecka, mě tak držely tehda 4 dny, dávali jen nějaké jídlo do žil), brrr je to hrozné si na to vzpomenout. tak si kup homeopatika na kojení. já to tehda vzala vždy do nemocnice a krásně šlo kojit i když jsme celkově měly s malou s papáním problémy. ale yvdržela jsem celkem 2,5 měsíce, což jsem v mém případě na tohle děsně hrdá 🙂
    Kluci si na sebe fakt rychle zvyknout. mě se draly slzy do očí při pohledu na oba. to uvědomění si, že už vlastně doma nemáme miminka je fakt hrozné. držte se a neboj, zvládneš to pak i bez manžela. i když jak je člověk slabý, atk to je fakt naprd, hlavně hodně odpočívat, i když tuším že tě Filípek asi moc nenechá.
    Evi, Kubík už ti určitě bude za pár dní sám capkat a sám to zkoušet, tě pak překvapí a dojde si za tebou do kuchyně.
    jinak u nás vcelku nic nového. malá má nějaké 2 vyrážky už týden, pořád se jí to jakoby dělá víc a víc do špičky a včera se objevilo i na ruce. tak zítra zajdu k dr. štípanec by určitě neměla tak dlouho a mamka má podezření na neštovice. včera za máti byla i babka kořenářka a vyprávěla že její dcera měla jen 3 pupínky a taky to byly, tak uvidíme no. ale neškrábe se, což je divné.
    a my tady máme švagrovou s neteří. je aspon sranda. trošku jsme zavzpomínali a koukli i na fotky. holky jsou od mrtvého martinového bráchy. měli jsme suprovní vztahy s nimi, ale pak se trošku odloučila a ted už je to zas dobrý. umí se i bavit a Eliška z fotky ví, že to je tatínek. u nás bylo v noci veselo. na omak byla val celkem teplá, ale teplota v zadečku 36,2, což je fakt málo. a nakonec usla bez flašky a po hodině se probudila no a trdlíkovala tady s námi do desíti, pak jsme šli všichni spát a mě tam ještě do půl 12 párkrát skočila na hlavu, asi 3x chtěla do postýlky, pak zas za mnou, ale nakonec mě tak naštvala že jsem jí dala do postýlky, otočila se k ní zadkem a spala jsem. chvíli tam povídala pohádku, ale usla asi také brzo 🙂 , pak se mi zdály děsné sny. pořád vzhůru, ale dožila jsem se rána.
    no a u nás se už vaří kuřecí vývar a eliška si naporučila šulanky s mákem, tak bude párádní nedělní oběd. a odpoledne vyrazíme za památkami u nás. na rozhlednu a pak dolů na bývalou faru, kde je probíhající celé prázdníny retro výstava. my už tam byli, ale půjdu ráda znovu.
    zatím tedy papa a užíjte krásnou neděli

    #867233
    Anonym
    Host

    Krásné pondělí přeji!
    Bibo, doufám, že už budeš v pořádku a už si budeš moct Marčka užívat. Jak jsi psala, ž Fíla má hlavu jako buchar, tak u nás je to stejný. Kuba chce s každým dělat berany duc a je mu jedno jestli je to dospělý člověk nebo miminko. Ale stejně to musí být hezké, když Marečkovi Fíla dává dudlík a tak.
    My jsme byli o víkendu v ikea a koupili jsme Kubíkovi takové červené plastové křesílko do obýváku (mají ho tam jako novinku) a pak stolek a dvě židle do pokojíčku. To křesílko bylo docela drahé, ale nám s líbilo, jen jsme si pak říkali, jestli na něm bude vůbec sedět. Tak na něm sedí skoro pořád. Vždycky si na něj vyleze, chvilku sedí, pak zase sleze, doleze si pro nějakou hračku a zase si sedá. Je to docela prča. No ale horší je ten stolek se židlemi v pokojíčku. Na ty židle už taky vyleze, ale jelikož mají „krytou“ opěradlem jen jednu stranu, tak má při lezení nahoru tendenci přepadnout. A ještě horší je, že už vyleze i na houpací křeslo v pokojíku. Takže už ho tak nemůžu nechat samotnýho. A taky asi budeme muset dát to houpací křeslo pryč. To mě mrzí, protože v něm Kubu uspávám, když ho probudí nějaký děsy.
    Jinak s chozením zatím žádný pokroky. Když ho postavím, tak ví, že může udělat pár kroků (zatím ušel tak 2-3 metry), ale pak stejně spadne na 4 a raděj si to doleze. Tak doufám, že to překoná a začne pořádně chodit, ať nemusím za měsíc někam na neurologii nebo rhb.
    U nás už svítí sluníčko, ale je jen 15°C. Ale jinak to bude den na prd, protože musím dát auto do servisu. Teoreticky mám jít na garančku až v prosinci, ale teď už mi palubní počítač píše, že mám jít do servisu už teď. To zase bude peněz :'( .
    Á, drahoušek se mi budí. Tak přeji hezký den!

    #867234
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:))
    Evi, asi vím, jaké křesílko jste koupili 🙂 Jsem totiž včera projížděla web ikei a hledala nějaký nábytek Adámkovi do pokojíčku,tak jsem to plastové křesílko taky zahlídla..
    Já bych chtěla Adámkovi koupit postel a nějaké skříňky,ale chtěla jsem to ve stejném stylu.. ale vždy mají postel a třebas židli a stůl k tomu,ale ne skříňky.. *-)
    ASi budu muset Adámka ostříhat, poslední tři dny se mu vzadu vlasy cuckovatí,hlavně po spaní a pak to rozčesávám a Aďa se u toho kroutí.. Honza má i strojek,ale nevím, zda by to Adámka nevyděsilo..
    U nás prší..
    tak zatím páá

    #867235
    Anonym
    Host

    dobré ránko,
    tady zase lije, už je to neskutečné. raději kdyby bylo vedro, než déšt. v teple se dá jít ven, ale v dešti je děsná nuda.
    dneska odvážím švagrovou k druhé švagrové, tam budou pokračovat prázdniny :), pak se těším jak uklidím, nebot tady jsou všude drobky od křupků, ale to fakt nemá cenu uklízet, když co 5 minut trousí :S
    za cvhíli jdu začít péct kuře a k tomu rýži.
    Ivi, tak vezmi neutrální nábytek a hlavně bych teda nebrala žádnou spešl dětskou postel, která nemá normální rozměr. pak zas kupovat. ani nechápu ten pricnip zvětšovacích posteli, to se jako pořád dokupují matrace, když zvětším o 5 cm postel?
    jé dítě je protiva, tak jdem si hrát, zatím papa a doufám že už bude lépe. po o se chystáme za babičkou na zahrádku, má tam chatku, ale prostor cca 8 m2, v tom nábytek a ještě budeme 4 dospělé a 2 děti. snad to zvládnem

    #867236
    Anonym
    Host

    Ivčo, my mám u Kubíka komody malm, postel hemnes a teď ten stolek mamut. Ale počítáme s tím, že ten stolek tam bude mít tak 2-3 roky a pak se mu tam koupí nějaký spíš psací. Ty komody jsou hladký bílý, takže s k nim hodí cokoliv a skříně asi pak dokoupíme bílé pax, nebo uvidíme co bude v nabídce. Ty rostoucí postele jsou podle mě fakt na prd a s těma matracema to taky nechápu. Proto máme zrovna velkou, aspoň tam s ním můžu občas spát.
    No nic, my půjdeme za chvilku ven. Nějak se tu začíná kabonit, tak snad nebude pršet.

    #867237
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,já ani nevím,že nějaké zvětšovací postele existují. Takovou bych taky nechtěla. Se pak dojdu podívat do ikei na ty pokoje,jak je tam mají sestavené a uvidím,co vyberu 🙂
    Ráda bych už Adámkovi ten pokoj udělala. Už se mi nelíbí,že tam Honza furt dělá skladiště.
    Adámek dneska už třikrát kadil, 2x jsem ho otřela ubrouskama.. Ale potřetí už šel pod studenou vodu,to už nešlo jinak. Máme tento týden odstávku teplé, tak proto ta studená.. Fakt výborný týden na odstávku,když je hnusně. Snad to aspoň pustí za čtyři dny, kéž by.
    Taky bych šla na procházku,ale to počasí je fakt na nic, člověk neví, zda za chvilku nezmokne..
    Já dneska uvařím jen kuř. polévku, jídlo máme zevčera..

    #867238
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak dnes je den na jedno velké H….. Volám pořád manželovi a ne a ne se dovolat. Už si říkám proboha co se stalo..nezavolá, nebere trelefon. Před chílí volal, že dostal v právi výpověd. Jsem z toho hotová. Dotstal sice odstupné,ale i tak. Je mi z toho blbě. Snad najde brzo novou práci nebo fakt nevím co budeme dělat.
    No jinak Bohoušek měl včera 40 teploty. Měla jsme o něj strach tak jsem si ho vzala večer do postele. Dnes ráno měl něco málo přes 38 a teď už je OK. Tak nveím co ho to postihlo. Hlavně aby byl už v pořádku.
    Dnes měl k obědu skleničku protože polévku co jsme mu vařila včera se mi nezdála.Nějak mi nevoněla.
    Mi budemem mít sekanou a šťouchaný brambory.
    Teď jdu upéct veky a večer chci udělat chlebíčky. Jen tak pro radost. No i když dnes zrovna naní co slavit,ale vymyslela jsem si to už včera to jsem ještě nevěděla o té výpovědi.
    Tak přeji jezký den. pa pa

    #867239
    Anonym
    Host

    Tak jsme dopolední prochajdu zvládli, ale teď se nehorázně rozpršelo. No snad do odpoledne přestane, protože potřebuji aby se pes vykadil a my mohli jet do toho pitomého servisu. Jo a jak jsme byli venku, tak mi známá řekla, že je asi těhu. Snaží se už od začátku roku. To sic otěhotněla, ale hned potratila. Tak jí přeju, aby to teď vyšlo. Vím, že by chtěla tak 3 děti. Nějak mě to normálně ani nemrzí, že my asi víc dětí mít nebudeme (nebo aspoň v dohledné době ne).
    Bambulko, budu držet palce, aby manžel brzo nějakou práci našel. Je dobře, že dostal nějaké to odstupné, aspoň nebudete bez peněz. Neměl Bohoušek teplotu od zubů?
    Ivčo, v ikea mají nejvíc nábytku v sérii hemnes, ale od srpna budou mít zase nějaké novinky. Jinak my to skladiště máme v šatně. Taky tam budem muset koupit nějaký úložná systém, ať se nám věci neválí na zemi v krabicích. Komoru už jsme udělali, takže už jen šatnu a pak koupit sušičku a budu spokojená 😛 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,996. až 5,010. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist