únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,011. až 5,025. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867240
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,tak to je mi líto,že manžel dostal výpověď. Držím palečky,aby si co nejdříve našel jinou!
    Bohouškovi přeji,aby byl fit:)
    Holky, já jsem s Adámkem nakonec v půl jedenácté jela do krámu pro zeleninu do polévky,ani v mrazáku jsem nic neměla.. No a Aďa se ještě stačil před cestou posrandit,tak šel zas pod studenou vodu,tak jen zakvíkal.
    No a cestou zpět už pršelo, Adámek nemá rád pláštěnku,ale pak tam jen seděl a koukal a když jsem s ním dojela domů,tak usnul, fakt super,takže bez oběda :(( Já jsem radši,když ho nacpu a pak spí,ale v tomto případě bych to nedokázala,uplně odpadl a nehodlal se vzbudit..
    Tak jsem uvařila tu polévku s kapáním,tak na něj čeká a já si dala zevčera tu omajdu.Musím říct,že byla lepší než včera..
    Jinak jsem tu hodinu a půl pracovala,ale nějak mě to otrávilo,jen vyžádávám faktury a pak řeším problémy.. tak to mě nebaví :(( Snad večer už tam ty faktury budou a ještě si k tomu sednu..

    #867241
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    „Dobré“ ránko,
    jsem totál nevyspalá :(( Včera Adámek zlobil až do čtvrt na deset. Ani nezabralo to,co vždy, že ho na chvilku vezmu k tv a pak za pár minut jde zpět do postýlky.. No a k tomu se nám asi už navždy rozbil hardisk na pc, minule to Honza nějak rozchodil a mysleli jsme,že to je v pohodě,takže žádnou zálohu disku jsme neudělali..No co se dá dělat,že ?
    A ten malej lumpík se vzbudil v pět hodin:@ Po mléku sice vypadal,že usne,ale pak si začal sedat a stoupat a ač jsem ho asi xxxkrát položila, pak mu furt říkala hají,tak to nezabralo..
    A teď se mi tu snaží dostat ke klávesnici.. Honza mi noťas napojil na monitor a klávesnici.. kvůli práci, přeci jen se pak lépe pracuje..
    Honza dneska jel do Zlína dělat zkoušku z matiky, co neudělal,tak mu držíme palce
    Jinak venku prší a prší..

    #867242
    Anonym
    Host

    Také přeji dobré ránko!
    Ivčo, Kuba se zase vzbudil někdy před třetí, tak jsem šla za ním. Dala jsem mu čaj, dudlík, lehl si na bok, že bude spát. Já si lehla vedle do postele, že raděj počkám než usne. Asi usnul, ale pořád mrčel a hňuzdil se. Tak v půl 5 dostal mlíko a naštěstí usnul úplně a já se přesunula do ložnice. Jenže Michalovi v 5:45 zvoní budík a pak v půl 8 jeli popeláři. Takže teď sedím u PC a vypadám jako smrtka.
    Ivčo, já pracuji jen u noťasu (velký PC ani už nemáme), mám menší, 14˝, ale dokoupila jsem si do USB numerickou klávesnici a jsem spokojená.
    Jinak tady taky prší, takže ven půjdeme asi až odpoledne.
    Včera si auto v servisu ani nenechali, prý mám jezdit normálně dál a přijít na garančku až v zimě (dle servisní knížky). Tak jsem si pak zajela na nehty. Jeden se mi totiž naštípl a všude jsem zatrhávala. Sice jsem měla v plánu jít až o víkendu, ale to je jedno. Ještě se chci objednat na melír a stříhání. Jsem zjistila, že v kadeřnictví asi o 2 ulice dál to stojí kolem 600Kč. Jinde v Brně kolem tisícovky.
    No nic, jdu ze sebe udělat člověka, než se Kuba vzbudí.
    Jo Ivčo, kamoška mi říkala, že jí teď zabírá při uspávání povídání pohádek. Tak to taky můžeš zkusit.

    #867243
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, děkuji za tip, můžu to zkusit s tou pohádkou.. Já ho normálně položím a jdu pryč a on za pár minut spí, když tam totiž zůstanu,tak začne zlobit..
    Zapomněla jsem napsat,že Adámek už 2x stál sám v prostoru. Dneska se chtěl rozejít,ale byl jak přilepený, ještě se bojí. Ale za to kolem stěny jde jak šuhaj.
    Já bych potřebovala jít do obchodu, došel nám toaleťák:D
    No trošku jsem přemýšlela,že pokud bychom z pokoje už udělali Adámkův pokoj,že bych ho tam přesunula, třebas by to pomohlo a já bych se vyspala a Aďa by třebas taky více spal ráno..

    #867244
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, děkuji za tip, můžu to zkusit s tou pohádkou.. Já ho normálně položím a jdu pryč a on za pár minut spí, když tam totiž zůstanu,tak začne zlobit..
    Zapomněla jsem napsat,že Adámek už 2x stál sám v prostoru. Dneska se chtěl rozejít,ale byl jak přilepený, ještě se bojí. Ale za to kolem stěny jde jak šuhaj.
    Já bych potřebovala jít do obchodu, došel nám toaleťák:D
    No trošku jsem přemýšlela,že pokud bychom z pokoje už udělali Adámkův pokoj,že bych ho tam přesunula, třebas by to pomohlo a já bych se vyspala a Aďa by třebas taky více spal ráno..

    #867245
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé,pardon, 2x jsem to nechtěla poslat:$

    #867246
    Anonym
    Host

    Ivi, jakmile s mi Kuba postavil v prostoru (já ho postavila a on stál), tak jsem mu začla říkat stůj sám a strašně jsem ho za to chválila a objímala a pak jsem si sedla kousek od něho a řekla mu pojď sám za mámou a on udělal něco mezi krokem a pádem. Tak jsem ho zase pochválila, že chodí sám a že je šikovný. A teď to trénujeme několikrát denně, ale pořád ho chválím. Sice zatím teda žádný pokroky nedělá, ale i tak je to šikula.
    Jsme šli dopoledne ven, tak jsem vařila až před polednem. Dělala jsem v tlakáči na páře pangase a brambory. No a než mi tlakáč poviolil pojistku, tak na mě začal Kuba vyřvávat, že chce spát. Tak dostal skleničku. Já se najedla před chvilkou. Takže obídek bude mít až na véču.
    Holky, co zítra vaříte? Mě napadlo rizoto, ale pořád tak nějak nevím, jestli mám vůbec na něho chuť.
    Jsem pořád nějaká unavená a je mi nějak divně, tak si asi půjdu chvíli lehnout.

    #867247
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné odpoledne,
    tady střídavě svítí sluníčko a nebo prší,fakt super 🙂
    Ještěže jsme stihli dopoledne ten nákup. Jsem Adámkovi koupila botky v baťovi, nemá totiž plné a jelikož jezdíme už jen s golfkama,tak má nohy venku a když je takhle hnusně,tak mi přijde blbé mu dávat sandále, hlavně když prší a z pláštěnky mu ty nohy koukají..
    Takové botasky nebo jak to nazvat, je to na dva suché zipy.. 🙂 Adámkovi jsem je pak nazula a ptám se, máš nové boty a on zvedl nožky a hned mi je ukazoval :)))
    Holky a doma pak jsme seděli na gauči a já říkám Aďovi, ohřeju polévku a dám ti HAM. A Adámek se koukl do kuchyně a dvakrát řekl HAM HAM. Jsem fakt koukala. On to totiž ještě nikdy neřekl,ale významu rozumí:) Tak mám radost,že začíná něco smysluplného říkat. Jinak jsem si už u něj všimla,že mi dost rozumí, co mu říkám a co třebas po něm chci.
    Evi, co bude vařit zítra ještě nevím.. Musím něco vymyslet… Asi nějaké maso a k tomu brambor a zeleninu.. aby to jedl i prcek.
    Jo a zase jsem prala, Aďovi jsem totiž v krámě dávala sušenku, aby tam nezačal vřískat, byl totiž nějaký hrrr utéct z kočáru a furt to vypadalo na vřískot.. no a on se tak zmatlal a i sušenku měl na sobě přilepenou.. a já si toho všimla až u pokladny:$ Ale prala jsem toho více než to jedno oblečení:D
    Tak páá

    #867248
    Anonym
    Host

    ahooj,
    Ivi, taky máme vícero botků, když je nečas a prší, tak dávám adidasky, když svítí tak sandálky, pak boty na písek (fakt nechci ničit pěkné boty a chodit s malou jak šmudla od písku), pak gumáky, cukle a na doma máme 3 boty asi, protože jak vlítne do kaluže, tak pak jen přezováme, převlíkáme a umýváme hlavu.
    ono slovo stojí sám, moc pomáhá, i my to říkaly, pak jsem jí dala můj prst at se chytne a řekla stojí sama a ona se pustila.
    jinak já dělala dnes rizoto. bylo moc dobré, jen smrdělo málem a to jsem chtěla at je ina zítra. celou velkou mísu jsme zpráskali, i malé chutnalo a to nebylo ve štávě, tak se divím.
    my v pondělí jedeme do čech na týden (teda jen já a val), zase k té známé co má dvojčata. tak jsem narychlo objednávala cestovní postýlku. už se těším, jen netuším co bude dělat zlobr, tam bude spát noahře v patře a my budem sedět dole. není tam zábrana, tak snad to přežijem ve zdraví. v 7 se mi s ní spát fakt nebude chtít. uvidíme jak to zvládnem. vloni jsem to neřeišla , hodné spící, ležící miminko.
    chudák manža, já jsm sebrala auto, že jedu do práce a on at jde na bus, jako jiné úterý co má odpolední, jenže jsou prázdniny a tedy osekaný řád. tak mi v půl 2 volá, že čeká na zastávce jak vůl a nic nejede. tak fičel domů pro kolo a snad teda stihl tam být na druhou hodinu.
    Leni, to s tou prací je na prd. snižovali stavy nebo něco udělal né moc dobře?vím že nedávno tu práci měnil že je lépe placená a nejde se vrátit třeba to té původní práce?????
    právě u nás začlo trošku svítit sluníčko, tak se i oteplilo, konečně. mamka je s malou asi někde na procházce, jen mi volala, že jsem jí nesnesla dolů kapesníčky a právě se posrajdila. hm tak musela k nám do patra 😀

    #867249
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    včera jsme si odpoledne udělali takový malý dýchánek a kamoškou a jejím synem. No byl to mazec, dva malý darbáci. Jeden pořád někam utíkal a ten druhý ho honil po kolenách. Takový dvě tornáda.
    Dneska jsem dělala to rizoto. Kuba ho moc nesnědl, ale spíš kvůli tomu, že ráno byl vzhůru dřív než obvykle, tak byl zase dřív unavený. Teď už asi půl hodiny chrupká a já si můžu dát sprchu a asi si taky na chvilku dáchnu.
    Jinak Kuba je velký darebák. Stoupne si u pohovky, zavolá na mě, ať se dívám a rozejde se a já ho pak musím pochválit a pochovat. Když zjistí, že se nedívám, tak zase žuchne na čtyři, doleze ke hračkám a začne s nima házet a vztekat se.
    Dnes je tu pořád nějak zataženo, ale ještě nepršelo, tak snad ani odpoledne nebude pršet, ať můžeme jít ven.
    Peti, tak si to v čechách užij. Jen jestli Val není zvyklá na cestovní postýlku, tak jí vem klasickou matraci. Nebo aspoň Kuba, když tu cestovní viděl, tak dostával úplný záchvaty řevu a musela jsem ho nejdřív nechat chvilku vyřvat a pak uspat v náručí. a až opravdu usnul, tak jsem ho mohla přendat do postýlky.
    Jé, Kuba řve, tak pádím za ním.

    #867250
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak manže byl dnes na pracáku a dostane už od února normálně podporu páč odstupný mu napsali jako bonusy takže docela dobré. Jo jo nastoupil do této práce loni v listopadu. V květnu vyhodili jeho šéfa a od tédoby cítil, že pujde taky. Snižování stavů. Neuděláte nic. Hlavně, že dostal nějaké peníze. Teď má rozjednáno něco tady poblíž tak snad to vyjde. Uvidíme.
    Jinak u nás nic nového. pátek si jdu pro těhu knížku. Bobeš zlobí pořád stejně. Tu teplotu ani nevím od čeho měl páč druhý den ji měl jen ráno a pak nic.Zuby nové nevidím,ale bůh ví kde se klubou třeba jseou ještě hluboko. Uvidíme.
    Včera jsme dělala kuřecí polévku a ta zbyla i na dnes. Na zítra už nevím co zase vařit. Ale to rizetko by jsme si dala taky 😛
    Tak pa pa pa a přeji hezký den

    #867251
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj holky,
    tak krátké info ze včera, Adámek usnul v jednu a probudil se v půl šesté, já myslela,že mě trefne. Protože jsem si myslela,že pak večer nebude chtít spát.. Člověka to nejdříve nenapadne,že tak bude vyspávat. To víte, nejdříve jsem pracovala,pak jsem se vyhrhla na žehlení a úklid a pak mi to začlo být divné,že tak vyspává,tak jsem se na něj byla dívat..ale zas jsem si říkala,on se vzbudí,co nevidět.. No do vany šel v půl osmé, pak dostal kaši a pak mazal do postýlky a tam zlobil. Četla jsem mu i pohádku, ale když si začal stoupat,tak jsem mu řekla,že budu číst,jen když bude hajat..tak si zas lehnul.. Nakonec jsem začla usínat já, pak se na nás přišel podívat Honza a bylo po spaní uplně.. 8o| Tak jsem odešla a nechala ho tam a on si tam jen ležel.. A až snad v deset usnul. A ráno po páté už byl vzhůru:@ Ale já jsem ještě usnula do šesti,pak jsem mu dala mléko a usnula a až ve čtvrt na osm jsem vstala, Adámek nespal.
    Už jsme byli venku, je tam krásně. Já vařila Adámkovi svíčkovou a nám uzené stehno a brambor.. zítra nevím.. a jdu se vyhrnout na práci,aby byli penízky…
    tak pááá

    #867252
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak Kuba si včera 2x sám stoupnul. Mám z něho velikou radost. Jen než aby šel sám, tak leze nebo chodí se židlí nebo čímkoli co potká.
    Jinak teď jsou moci úplně na prd. Budí se tak 2-3x. Jsem z něho na mrtvici. Jinak u nás nic nového není.
    Dnes vůbec nevím, co budem obědvat. Já si asi ohřeju knedle s meruňkama a Kuba dostane skleničku.

    #867253
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, tak to je super :)) Myslím,že se kluci dohodli. Včera si Adámek taky jednou stoupnul z bobku :))
    Dokonce už vydrží stát déle a ještě u toho vykládá. Ale dneska se zaklonil a už to nevybalancoval a šel nazad, jen jsem ho stačila přibrzdit,takže šel nejdříve na zadek a pak nazad.. Brečel jen chvilku,ale asi jen z úleku. No a pak v chodbě na sebe povalil složený kočárek, pak na sebe strhnul rádio v ložnici.. Adámek má fakt dneska den..
    Včera přišel Honza s kolegou k nám, šli pak na pivo a ten kolega u nás ještě spal. Ale Adámkovi se pán líbil, furt na něj koukal a vykládal mu. Normálně se s cizíma vůbec nebaví.
    Adámek bude mít omajdu zevčera a já zatím nevím,co budu jíst :O

    #867254
    Anonym
    Host

    Ivčo, tak to je Adámek taky velký šikula! A taky už zkouší ťapat sám?
    Holky, máte některá zkušenost s rozkapávaním očí? My jdeme zítra s Kubem na oční a známá mi řekla, že máme rozkapávání odmítnout. Že prý dítě pak špatně vidí asi 2 týdny a minimálně jeden den musí nosit sluneční brýle a že stejně naměří úplně to stejné jako bez rozkapání. Tak nevím co mám pak říct, když by mu je chtěli rozkapat. Ách jo…
    Kuba normálně už zase chrápe. Skoro nic nesnědl na sváču, tak jsem zvědavá, jaký si dnes hodlá nastavit režim. Kdyby v noci pořád tak neponocoval, tak ho spat nedám, ale už má kruhy pod očima.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,011. až 5,025. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist