únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,146. až 5,160. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867363
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Marti, Hamánenk je hnus a i od 12 m mají většinou kašovitou, proti jiným. taky reagujete na letadla, jak koukala že malá vidí i ty dopravní, co je za nima jen čára. ale jakmile slyší letadlo, tak je v tranzu.
    Ivi, užívejte si chalupy. je to fajn jak člověk může takhle vypadnout z bytu. to bylo asi milé překvápko když jsi měla další zvířátko, i když na ukázku. a neboj, za chvíli se nenaděješ a bude ti adámek utíkat, chodit po schodech a terén? nebude problém. my asi díky trampolíny, skáčem už nějakou dobu i snožmo. dneska skočila přes práh a i do dálky, možná něco přes půl metra. jsem celkem hleděla.
    Leni, nakopoej manžovi do zadnice, já bych ho teda nenechala ani vyspat. na to jsem děsná mrcha. a když máš jiný průběh těhu, tak že by to byla holčička?
    Bibo, neboj fíla se brzo s marečkem spiklí :), uteče rok a ty budeš mít doma dva lumpíky.
    no a u nás ze slovíček jsou takové ty základy, mami, tati, babi, dedo, haf, čičí, besy, papa, nééé, auto, brm, bác, bábaba (bábovka). jinak spojovaní slovíček také zajímá, tati pá, auto pá, to je že chce jet autem. taky mě překvapila jak na zmrzku z obrázku udělá mnam mnam. je to super už jak se domluvíme. hlavně že každá mamča rozumíme svému dítku
    tak začla farma, jdu koukat, papa

    #867364
    Anonym
    Host

    Bambulko, ta jizva po nástřihu mě v těhu taky bolela, jak tam to dítě tlačilo, ale když nejsem těhotná, tak už ji necítím a novou teda naštěstí nemám :). Jo a Hamánek je fakt úplná kaše, Michal ho někdy koupí, když v obchodě nenajde jiný sklínky, ale je to pro dítě se zubama už nanic..

    #867365
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tedy nevím,zda je to od jizvy z toho nástřihu,ale občas mě to dole taky bolí. Asi nejvíc,když mám MS.. Byla jsem hodně šitá,jak vevnitř,tak z venku 🙁
    Jinak my už ty skleničky nekupujeme. Adámek to dřív jedl,ale pak to už nechtěl a tak jsme najeli na domácí a nyní docela baští vše i s velkýma kouskama. Jen neumí kousat maso,takže to mu dělám na hodně malé kousky. Dneska budu vařit polévku a péct kuře a brambor. Tak doufám,že Adámek budeš baštit 🙂
    Tak jsem začla Adámkovi vařit z kupované vody, z té z kohoutku má fakt zácpu (je tvrdá). A pak při tlačení hovínka řve jak tůr,takhle je to oká.
    Tak páá

    #867366
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak jsme byli dnes na preventivce. Kuba má 80cm a 11,3kg. Taky jsem se dr. ptala na UM. Tak nám doporučila přechod na Hami, že je nejvíc podobný nutrilonu a prý ho dávat min. do dvou let. Nutrilonu máme doma teda ještě 3 krabice, takže pak asi nakoupíme zase na mall.cz, tam balení vychází na 179kč. Jinak je Kuba v pořádku. Jen mám prý víc přetahovat pinďu 🙁 . A nočník mám hrotit prý klidně až kolem druhého roku, ale do té doby občas zkoušet.
    Holky, mě se dneska tak nic nechce… Odpoledne jedeme s Kubem koupit nějakou čelenku a naušnice na svatbu, ať nevypadám jako chodící zombík. Taky si asi budu muset zamaskovat kruhy pod očima. Kamoška mi včera řekla, že mám pod očima takový vaky, že by to už bylo na podprsenku. Tak nevím, jestli s tím něco udělám.
    Jinak Kubu letadla vůbec nezajímají. Asi je zvyklý, že nám za barákem jezdí vlaky, tak ho nějaký hluk (i od letadla) nezajímá. No a s mluvením jsme na tom pořád stejně. Říká hmm, aaa, babababa, ale říká to na všechno, takže těžko říct co co znamená. Dr. mi řekla, že se může rozmluvit klidně až ve třech letech a pak mě z toho bude bolet hlava, jak bude ukecaný :O .
    Dneska jsme měli na oběd kuřecí s krabíma tyčinkama a smetanou s kolínkama. Kuba snědl skoro celou misku.
    Tak se mějte hezky a užijte si víkend!!!

    #867367
    Anonym
    Host

    pěkné poledne,
    u nás se stále spí, už tomu jsou 2 hodinky, takže pohodička. my navařeno měli zevčera (játru a rýži) a pro malou jsem udělala porkovou polívku. zblajzla 2 meganaběračky a ještě by si možná dala.
    máme nové slovíčko. pití 🙂
    co se týká jizvy, tak také jí občas cítím a při styku se mi většinou natrhne. je to dost nepříjemné a at vyzkoušíme cokoliv, tak to většinou dopadne štípáním 🙁
    taky mám kopr, nechce se mi ani jít uklidit nádobí do myčky. tak si píšu s jednou paní co začíná fotit, že bychom k ní ještě přes léto sjely. tak přemýšlím co na oblečení sebou :)))
    my jedem stále na sunaru. Evi, proč bys měla měnit mlíko? když vám nutrilon vyhovuje??? mě dr také řekla, že raději jí dát mlíko k snídani, než rohlík se sýrem či šunkou, stím totiž fakt hodně bojujeme. mlíko je výživnější a nemá po něm hlad. no a taky že ho vypije 🙂
    asi se už půjdu nachystat, chci zajet něco nakoupit a udělat zas zásoby do mražáku. zatím papa

    #867368
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    koukám, že to naše dítě je vážně děsně ukecaný, už ani nevím co vše umí říkat :o) ale jak Péťa píše to pití tak to říká už dlouho taky, a ještě třeba hačí, hají, a už rozlišuje auta – běžné auto je tedy brm (auto říct neumí), pak je bus a jakýkoli náklaďák je trak (náklaďák ani kamion mu nešlo tak taťka skusil trak a to se ujalo :o)) Chce to asi nabízet těm dětičkám více možností… A skloňují vám dětičky? jako třeba táta, s tátou, táto, tati, tátovi a tak? Mě celkem udivuje že to Přéma rozlišuje – nejlíp to tedy zvládá u táta, te´d začal s mámou a bába a děda ještě musí počkat 😛
    Normálně naše dítko je posedlí dědou ptá se na něj snad 100x denně až mě tím občas točí :$
    to jsem ráda že ti hamánci nepřipadají hnusní jen mě – asi mu do nich vždy přidám brambory, těstoviny či rýži dle druhu aby tam měl nějaké kousky…
    No nic – kluci se koupou a jdu péct dort.
    Tak hezký večer a celý víkend přeji
    Papa M.

    #867369
    Anonym
    Host

    opět krásný den to byl, fakt klidný týden, no ale dnes už se staříci vracejí a v noci budou na letišti.
    Marti, tati, táto, táta to nám jde. ani nevím kde na to přišla :DDD
    Já teda mám pořád nějaké skleničky či ty misečky doma, ne vždy výjde čas uvařit a u nás se nic takového koupit nedá. ted posledně jsem brala 4+2 zdarma v tesco (ty misky od hami)
    tak papa

    #867370
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    zdravím z krátké pauzy mezi dovolenýma, zítra zas jedem pryč. U nás vše při starým, dnes jsem byla na UTZ ve 30. týdnu a vše OK, jen mi mimčo tlačí hlavičkou do pupíku, tak mám posit, že mi tam udělá díru. Trochu to bolí, už aby se přetočilo. Taky jsem se dozvěděla, že se v porodnicích aplikuje nová metoda proti bolesti – směs kyslíku a rajského plynu. Asi do toho půjdu, ať je veseleji:) .
    Jinak Johanka je číslo, pořád má prchací období. A žvatle už taky docela pěkně. Když jsem viděla míry vašich dětí v roce a půl, tak musím říct, že jste všichni napřed. Johanka měla 10 a čtvrt kila a 76 cm, i když já jí naměřila 80. Je prostě drobek. Ještě teď nosí věci pro roční děti.
    Jinak přispívám taky troškou k debatě o jizvě po nástřihu – taky ji občas dost cítím, hlavně teď, když už je bříško větší. A při sexu taky, ale je to zlaté oproti dřívějšku.
    Dobrou noc všem, já ještě objednávala knihy z Národní knihovny (když už pojedem i do Prahy), ještě se připravuju na obhajobu. Už vím aspoň termín – 4. září. Brrr:) , ale aspoň už to bude za mnou! Tak papa, užívejte sluníčka!

    #867371
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak dík za příspěvky co se týká té jizvy.
    Jinak mi skleničky taky moc nekupujeme. Koupím jen občas nějakou kdyby jsem nestihla uvařit nebo kdyby se mi třeba jdlo pokazilo. Zkrátka mam tu tak jednu dvě kdyby náhodou.
    Bobeš teď spinká a já relaxuju. Včera jsme večer grilovali s našima. Uděali jsme jen krůtí stehna a na krkovici už ani nedošlo páč jsme se všichni strašně přežrali. Uděala sjem k tomu ještě zeleninovej talíř a nakrájela k tomu klobásu a sýr takže jsme si pošmákli. Tu krkovici buď zamrazím a vyndáme jí jindy na gril nebo ji upeču v troubě. uvidíme jak bude chuť.
    Tak pa pa jdu ještě pokecat s našima. Taťka se jde cachtat do bazénu a nějak se mu do té studené vody nechce. Má 24. 😀 . Já tam byla jen nohama.
    Tak pa pa

    #867372
    Anonym
    Host

    Krásné nedělní ráno přeji!
    Peti, mlíko budeme asi měnit kvůli penězům.
    Včera jsme byli na svatbě. Byla celkem sranda. I účes se mi povedl. Jen jsem si chtěla vzít šaty a úspěšně jsem si rozervala všechny silonky. Tak jsem si vzala kalhoty. Kuba teda byl chvílemi pěkný protivák, ale on v poledne spal jen 25minut v autě. Takže si pak dáchnul kolem šesté v kočárku. No a díky tomu šel do postýlky až v deset večer, ale usnul až skoro v jedenáct. No a dal si s nám polívku, svíčkovou a na véču měl kousek lososa a 2 kuřecí řízečky.
    Kájo, ten rajskej plyn bych si taky dala 😛 . Tak 4.9. na Tebe budeme myslet, aby jsi dobře obhájila a měla to už všechno za sebou a mohla ses soustředit na Johanku a mimčo.
    Tak se zatím mějte hezky a užívejte si sluníčka!

    #867373
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Tak dnes jdu na kontrolu jak je na tom mimčo. Jsem zvědavá jestli bude dělat ultrazvuk bo ne. Bohouška mi pohlídá sousedka tak jsem ráda, že nemám starosti kam s ním. Jinak u nás je děsný horko asi jako všude. V baráku je nejlépe. Včera jsme se pořád kachnili v bazénu to bylo fajn.
    Manžel ode dneška nastoupil na chmele na sušárnu. Se tam asi chudáci upečou.
    Jinak k obídku si dnes dávám smaženého sýra s bramorama, které si asi taky osmažím. Bohoušek měl kuřecí polévku se zeleninou a s rýží.
    Taky budu muset ještě udělat kompot s rynglí, které jsme dostala od kamarádky a musím pověsit kukuřici na sušení na zimu pro králíky. Taky by jsme měla posbírat okurky a nacpat je do sklenic,ale to nechám ai až na zítra. No mam toho moc a do ničeho se mi nechce. Ještě navíc to horko ufff. Nechám si vše asi až na večer až bude lépe a až bude Bohoušek spinkat. Uvidíme jestli mě nehryzne lenivka.
    Včera jsme alespoň vyžehlila prádlo a dnes už jsem vyprala jednu várku. Víc tam ani nemám. Měla jsem tam jen cejchy když tu spala manželovo maminka takže ty jsem jen vyprala na rychlý program páč tu spala jen dvě noci tak jak by ji mohla ušpinit.
    Tak budu končit. Jdu si udělat to jídlo. Vysrpchovat se. Nachystat nějké drobnosti pro malého a ať to stíhám v klidu. pa pa a hezký den

    #867374
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    to horko je úmorné – fakt mě to ničí – naštěstí je Přéma v tomhle trošku po mě a v těhle vedrech taky enchce být moc venku – tak jsme hezky doma v chládku a venku jen ráno a nebo pak až po 16h. Dneska jsem mu napustila čistej bazének tak to měl pěkně ledoví – jsem zvědavá jak rychle se mu to na tom sluníčku ohřálo :o)) Akorát půjdu věšet prádlo tak na to mrknu… No a ve velkym bazéně nám teď přes ty chladnější dny (hlavně noci) teplota dost klesla – včera ráno to mělo jen 20, dneska už tedy 22 tak jsem zvědavá kolik to má teď – svítí do toho sluníčko a ještě jede ohřev tak by to mohlo být zas o stupínek teplejší … Tak snad tam Přemík na chvilku se mnou v leze… Asi se mu ten náš bazén nelíbí – nechce tam moc být ani když to má 24 ale ve vaně se cachtá i při 22.. je to lumpík…
    A ještě k tématu jizvy – občas mě také bolí ale spíš jen při sexu jinak ne..
    užijte si krásný den a neupečte se :o))

    #867375
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tédy dneska bylo horko, co ? 🙂 Ještěže jsme na chalupě,v ní je fakt krásný chládek až i zima.
    Dopoledne Adámek stál u venkovní vany a cákal a cákal, až byl mokrý. Takže nakonec jsme mu napustili bazének,tak se začal cákat u bazénku a pak šel i do něj.. S tátou chodil nahatý po zahradě. Vyčůral se i na deku. Já jsem dělala zas koláč borůvkový a chystala oběd a pak jsem se šla na ně mrknout a sedla jsem si na chvilku do křesla a Adámek ke mně přišel a najednou jsem cítila něco na noze a milý Adámek mi na ní čůral 😀 :O Ještěže jsem byla na boso 😀 Adámkovi se líbilo chodit na boso po trávě 🙂 Nakonec dostal tílko a malé trenýrky, ale na oběd do nich radši dostal plenu:D Po obědě šel spát a po třech hodinách se vzbudil,to jsem mu dala přesnídávku a jeli jsme nakoupit. Jeli jsme pro slunečník a děda nakonec vybral mega slunečník 2,2m. Jentaktak se nám vešel do auta. Jinak jsem si tu nakoupila sunar do zásoby, všude ho tu mají za 199,-. To je rozdíl ku Praze 50,- kč. Tak proč toho nevyužít,že? 😀
    Bambulko, jak si dopadla ?
    Evi, my jdeme za týden taky na svatbu. Šaty nemám, budu muset nějaké koupit.. i něco Adámkovi.. Budeme prý spát na hotelu i s Adámkem,tak to povezeme asi mega věcí.. Obřad bude v PRaze,ale hostina ne. No zatím radši nepřemýšlím jak to bude..

    tak páá

    #867376
    Anonym
    Host

    pěkný večer holky,
    my měli dnes opět parádní den, začlo to ráno focením, nějakou malou ukázku už mi Gabča hodila na fb na zeď. pak rychle domů, naobědvat a malá spala až skoro do 2 hodin, my mezitím napustili bazének a čachtalo se z vesela až do 7 do večera 🙂
    Ivi, u nás sunar běžně stojí 239 kč, já kupuji výhradně v akci a ted mají v lékarnách akci 6+1, takže to výjde na 179 kč (aspon mi to tak paní přepočítala). koukala jsem že jsi na fb také nasunaru, tak tam na to koukni a mají tam seznam adres , kde se akce týká 🙂
    jinak u nás bylo ve stínu 35 st, celkem i hlava mě bolela a to jsem pila a měla čepici. v pokojíčku máme 32 st :(, to bude noc
    zatím teda papa, jo to naše šídlo začíná opakovat slovíčka. a taky už konečně jen nedělá papa, ale mává a zároven říká. má radost.

    #867377
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    já byla celý den v práci a budu chodit až do středy. Takže na PC nemám vůbec čas.
    Ivčo a jakou má teď Adámek velikost? Já mám doma kalhoty, vestičku a kravatu ve velikosti 86-92 (píšou 86, ale je to určitě větší). Košili k tomu mám taky, ale tu si chci nechat. Tak kdyby to Adámkovi bylo, tak Ti to můžu za pár kaček střelit 😛 . Přesný rozměry Ti můžu poslat. Teoreticky u vestičky a kravaty je velikost celkem jedno, jen ty kalhoty. Jinak Kuba to oblečení měl na obřad a na oběd a pak už jsem mu dala pláťáky a tričko s límečkem. Ale ostatní děti tam byli v tričku a kraťasech.
    Bambulko, pak dej vědět jak dopadla kontrola.
    No nic, budu končit. Jsem nějak unavená…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,146. až 5,160. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist