únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,176. až 5,190. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867393
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak jaký byl den? U nás celkem dobré. K obídku zbytky ze včera. Bohoušek během dne celkem v pohodě.Odpoledne u nás byla kamarádka a v pět jsme mi šli s ní za tatínkem na sušárnu chmele. Se s ním vůbec nehodlal bavit. Dělal uraženého, že je celé dny pryč.
    Babyzno gratuluju takže máte mimi o těch 6 týdnů mladší než mi 😀 . Takže to vychází na konec března???
    No koukám na pohádku, vyžehlila jsem kupu prádla tak dokoukám pohádku a pujdu hajat. Jsem nějaká unavená. Před chvílí u nás pěkně sprchlo.
    Tak pa pa

    #867394
    Anonym
    Host

    TAK VELIKÁ GRATULACE, Babyzno:) . Super se nám to tu množí. Přeju, ať jde všechno hladce!
    Já už jen 9 týdnů, začínám se těšit na porod, je mi nějak těžko. Zmáhá mě horko, nízký tlak a Inka hrozně tlačí, protože se ještě neotočila. Mám pocit, že mi její hlavička za chvíli vyleze pupíkem. Teď zrovna sebou hrozně mele a sem tam kopne do močáku. Už má skoro 2 kg a já 10 navch. Takže si umíte představit jak funím do 3. patra.
    Po dovolené a výletech se mi tu nějak nahromadila práce, ale zvládám to jen po částech. Pomalu bych potřebovala výpomoc, manžel je každou volnou chvíli ve spodním bytě, maká jako fretka. Kéž by to šlo rychleji. Myslím, že stěhování začátkem září nestihneme:( . Doufám, že aspoň Vánoce budou v novém!!!
    Bivinko, s tím jídlem to chce opravdu zkoušet. Taky mi trvalo, než jsem našla vhodný příbor, který se Johance dobře držel. A stejně si doteď pomáhá i rukama a jídlo je všude. Chce to obrnit se trpělivostí. Ale přiznávám, že se občas vzteknu…:^) .

    #867395
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Kájo letí to co? Kokám, že tedy opět čekáte holčičku. Hmmm zatím je to vždy to samé pohlaví co to první tak jsme zvědavá u nás. Že by jsme měli doma děti a nebo jen kluky? Jsem strašně natěšená až to bude vidohoušek si HO dlouho schovával.
    S tím jídlem je to u nás to samé. Opravu to chce OBROVSKOU trpělivost. Včera už jsem to taky nevydržela a to tehdy když si plnou lžičku rizota vysypal za krk a to už byla druhá. První skončila v klíně ale to bylo omylem,ale toto mi přišlo, že to tam snad nasypal schválně. Potvůrka.Ale dostla jen malé pokárání 😛 . Jinak když jí jablko nebpo rohlík a jsme venku tak kousek odkousne a vyflusne to Beníkovi :@ :@ :@ . To mě dokáže fakt naštvat. Je to heké že se dělí,ale nedokážu mu vysvětlit, že to nemůže dělat. Když už to nechce tak to hodí Beníkovi celé. Ten z toho má radost,ale je asi jediný. Teda krom Bohouška.Pak tzo dělá i doma ajáchodím a spírám všude kousky jídla. :@
    No teď Bobeš chrupe. Měl kuřecí polévku s nudličkama a se zeleninou a já již 3 den rizoto. Snad už ho dnes s ním nebo se z něj už zblázním. Jsem ho udělala nějak moc na to, že jsem doma jen s Bohuškem. Manžel baští v práci.A ještě navíc jsme to udělala moc slaný takže jsme musela ještě přivařit pytlík rejže takže toho byl kotel. :O
    Játeď popíjím kávičku a přemýšlím, že si večer naleju sklínku vínka. je tam jedno načaté od té doby co tu byli naši na grilovačce tak by jsme si mohla dát k telce. Manžel spí už na sušárněa domu jezdí jen tak na půl hoďky dát sprchu a na eeee. Prej jsou tam hnusný záchody. Cíťa 😀 . Takže s tatínka máme prdlačku.
    No dnes po ránu jsme málem dostla infarkt. Malej strašil zase od šesti a mě se nechtělo vstávat tak tak do sedmi jsme leželi a pak utekl z postle a pořád se kolem mě ochomejtal. Slyšela jsme jak kolem mě ťapká a cosi brouká. No jo,ale já jsme usnula (asi na 5 minut) a vzbudim se a Bobešnikde. Tak jsem vylítla ahledám ho po celém bytě a volám a slyším šlouchání z koupelny. no on přišel manbžel a viděl, že dřímu tak si ho vzal sebou do koupelny. No fakt infarktovej stav 😐 .
    Kokám jak jsem se roztepsala. Takbudu končit a´t vás to vůbec baví číst takové romány. Ale kokám, že to opadaá to psaní. Jindy tu bylo příspěvků, že jsme nestačila číst ateď z bídou 2-3 za den 😀 . No jo už není tolika času a hlavně asi není pořád o čem psát co. Tak pa pa pa a hezký den. U nás to vypadá celkem slušně. Sem tam sluníčko,ale zima není.

    #867396
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    moc děkuji za gratulace – Bambulko vychází nám zatím termín na 4.4. tak uvidíme – ale když sem dělala takové své propočty tak by to mělo být už 19.3. 🙂 – protože manžel je narozenej 22 já 21 a Přéma 20 tak tohle by mělo být 19 no a Přéma je dva měsíce po mě tak tohle by mohlo být měsíc po Přémovi a dva měsíce od manžela – takhle by nám hezky seděli rodiné počty 😀 tak jsem na to moooooc zvědavá jestli mamince vyhoví 🙂 necháme se překvapit… Bambulko také už se těším až zjistíme co to je :o)) Je mi to tedy celkem jedno, ale možná bych o malinko raději holčičku…
    Kájo to už to máš za chviličku :o)) dvě princezny doma to bude super :o)) A to stěhování a předělávání ti opravdu nezávidím, mi předělávali Přémovi komplet pokoj než se narodil a teď přestavujem „prádelnu“ – takový přístavek na všecko možné a dřív se tam pralo – museli jsme to komplet zbourat a te´d znovu postavit – taky hrůza….
    Bambulko to je děs když nemáte taťku celé dny doma 🙁 ani se Bohouškovi nedivím, že s ním nemluvil 😀 … Přéma se takhle taky někdy uráží….
    Mě tedy nejvíc ničí tchýnina péče – celej den mi Přému bere jako bych byla nesoběstačná či dokonce nesvéprávná a děsně ho rozcapuje a furt mu říká a kde a s čím si má hrát a on je pak děsně nesamostatnej a furt se chce nosit protože ona ho furt tahá. Když jí dva dny nevidí tak je to s ním úplně v pohodě o všecko si řekne, všude si dojde a vydrží si hrát třeba hodinku sám… Ale jak přijde od ní tak je na zabití všecko si vynucuje brekem protože na ní to platí… A nejhorší je, že bydlíme v jednom baráku :S . Kdyby bydlela někde dál a jeli jsme tam jednou za týden tak to budu brát jinak, že ho rozmazluje, ale takhle mi to leze na nervy…
    Snad vám nevadí, že sem si takhle postěžovala, nemám kde jinde… Manža mi na to nikdy nic neřekne, nebo spíš jí – akorát mi vždy řeke, že mezi námi lítá a neví na čí má být straně že jeho rodina jsme obě – to bych mu vždycky nejraději jednu flákla…. No nic – tak raději mlčím a teď jsem si postěžovala vám 🙂 , tak snad to nevadí…
    Mějte krásný víkend :o))

    #867397
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Nějak se nudím tak jsem tu častěji. Bohoušek teď vstával,ale zatím nahání Beníka tak mám klídek. Prý alej jen chviličku. Za chvilku se chystáme za tatínkem. Snad na nás bude mít trošku času. Uvidíme.
    Babyzno vůbec se ti nedivím, že tě to štve, že ho rozmazluje taky to nemám ráda a to je tu babi jen jednou za čas. Taky pak chce pořád nosit,ale jak má pochopit, že ho nosit nemůžu jako baby. Říkám mu že mámv bříšku mimi a tak,ale je jasný že tomuještě nerozumí. Jsou děsný ty babičky na to rozmazlování. Někdy by jsem brala aby byla co nejbíž,ale když to potom slyším jaké to je tak zaplať pán bůh, že je 50 km od nás. Pak se není co divit, že Bohouška rozmazluje, že.
    Jinak od toho jsme tady aby jsme si tu postěžovali. Komi jinému to říct. Stížnost na manželi je lepší říct tady než se svěřovat rodině (alespoň v mém případě) páč mamka by si z toho pak dělala hlavu a mě to vždy štve hlavně v tu danou chvíli a pak na to zapomenu a nebo si to vyříkáme a je vše fajn. Na tchýni si stěžovat nemůžu mnažlovi to by bylo blbé a mamka mi v tom nepomůže a tady se zkrátka člověk vykecá.
    Tak ju pojedem za tím taťkou.
    Páááá

    #867398
    Anonym
    Host

    ahojky
    se na to normálně vybodnu. ťukám tady do mobilu dlouhej příspěvek a ono se to neuloží :@!
    marti, gratuluji k potvrzení těhu. snad půjde vše hladce a nebudeš mít žádné komplikace. a klidně si postěžuj. já mám tchýni taky v baráku, takže tě plně chápu.
    my jsme po obědě dojeli do luhačovic. kuba tady tady pěkně řádí. pořád zapíná sporák nebo troubu. je tu sklokeramická deska a hned pod ní trouba s ovládáním. takže pořád točí knoflikama a pak vaří nebo peče. doma máme troubu výš a sporák má ovládání jako nahoře a hlavně bez stisknutí nepustí plyn. jinak se tady hodláme kolonádovat a odpočívat.
    musím si dát mobil na nabíječku. nemáme tu s sebou noťas, takže surfuju na netu přes mobil.
    tak se zatím mějte a pište, ať mám co číst. ja občas taky něco napíšu.

    #867399
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, Martino, gratuluju k potvrzení toho těhotenství, jsme se teda rozjely :), no já původně myslela, že budeme mít rozdíl tak 3 let :). No ale je to fajn, i když jedno dítě je proti tomu jako nic :). Tady na chatě máme na ně s mámou takovej celkem pevnej režim, tak to je dobrý, ono taky kojení jsou pevný záchytný body.
    Kájo, ty poslední týdny jsou těžký, ja myslím tak posledních 6 už nějak nemohla, neměla jsem sílu se postarat sama o Fílu, tak to bylo nepříjemný, že jsem byla závislá na pomoci a cítila jsem se k ničemu..
    Jinak přeju hezkou dovolonou, nečetla jsem vše..Kde jste Evi?
    Jo dneska řekl Fíla traktor (tatoj), umí už asi 5 dopravních prostředků, což je vzhledem k jeho slovní zásobě dost, tak je asi technickej typ :).
    Taky ho učím jíst lžičkou, někdy mu to jde, ale chce to trpělivost a pak vše uklidit, máma ho raději nakrmí vždycky sama, ale nějak se to naučit musí..
    Tak se mějte fajn, papa a dobrou

    #867400
    Anonym
    Host

    ahooj, teda se to tady nějak rozjelo 🙂 Leni tak sis to uričtě představovala co?
    Marti, také gratuluji a zajímavé propočty 🙂 s tou tchýni ti teda moc nezávidím, i když my máme v baráku zas mamku, ale ta ví a ctí naše pravidla, takže žádné tahání, jediné co rozmazluje je, čokoška, či nějaká sladkost. když jsme u sladkostí, tak val umí říct já prosím koko 🙂 , já (zatuká na sebe), prosím prosím udělá rukama a pak už jen dořekne koko. jsme to dnes celé dopoledne pilovaly. pak chodila a somrovala kdejakou ptákovinu 😀 a při koko ještě udělá takové smutné očka a pak natáhne ručičku s dlaní do tvaru mističky (dej)
    my byli dnes na narozeninách u sousedů, ale už nás začíná fakt srát malej Adam. jsou mu 4 roky a dneska zas do valči jel dost surově. normálně jí chytl za vlasy a zatahal jí. jenže tatínek na to řekne, musí mít slovo a naučit se bojovat a udeřit. ale zas si říkám odsud, po sem. ale martin už jim něco řekl, tak jeslti to nepomůže, řeknu i já, at se na mě fakt nezlobí, ale nenechám ubližovat malé, navíc účelně. kdyby jí praštil – omylem, tak to člověk přehlídne, ale to je denodenně 🙁
    tak už nemáme u nás adélku, tak utíkám v klídku spát, ale povím vám. měla jsem týden dovolenou. tak super se starala o valču, kolikrát jsem o nich nevěděla. dokonce byly samy i na procházce, ale to je val děsná mrcha a když chce utéct, tak uteče a navíc měla sebou kočárek (pro panenky), tak ada pak v jedné ruce měla val, v druhé kočár. ale zvládla to. je to děsně hodná holka a má velikánskou školu do života. je jí 12, teda bude 🙂 a umí uvařit, uklidit a doma hlídá bráchu, ten má 4 roky. fakt super

    #867401
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Babyzno,taky velká gratulace. Držím palečky,aby vše probíhalo dobře :))
    Můžeme pomalu otevřít naší diskuzi jesličky :)))
    My jsme včera jeli se starouškama na výlet. Nejdříve na Zelenou Horu. Tam je kostel. Šli jsme i na prohlídku,ale šlo spíše o povídání o staviteli a Janu Nepomuckém.. asi 25.minut to trvalo, mě už po první minutě se chtělo jít pryč. Já si to chtěla jen prohlídnout a ne tam pak sedět jak tvrdé Y. Na to moc nejsem. Pak jsme jeli do cukrárny. A nakonec,že se koukneme k Velkému Dářku. Zaparkovali jsme na parkovišti u silnice a pak jsme šli pěšky. No docela dlouho. Silnice se změnila v bahnitou a nakonec byl les.. mě a Honzu už to štvalo,navíc mě chytla zas fobie z klíšťat. Nakonec já s dědou a Aďou jsme čekali v lese a Honza s babi šli na výzvědy.. pak se vrátili a že jen kousek a je tam krásná pláž a už je vidět to Velké Dářko. Vyšli jsme z lesa a tam tak krásný výhled na vodu a sluníčko svítilo,že jsme všichni sundali svetry (předtím totiž zima a pršelo) a začli jsme se cákat ve vodě i Adámek.. A na druhém břehu byla i akce s dračíma loděma. Fakt krásně tam bylo 🙂
    Jen škoda,že jsme to objevili až včera. Je to od chalupy jen cca 15km.. jsme se tam mohli jezdit koupat..
    Tak pááá

    #867402
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás opět nic nového. Bobeš nechtěl dopo nějak usnout. Nakonec usnul až ve dvanáct jinak chodí tak kolem 11.15. No třeba zase bude spát déle.
    Dnes máme k obědu krůtí řízky s bramborem a zeleninovým salátem. Nabaštíme maminku, miminko, Bohouška a pujdeme odnést i tatínkovi na sušárnu.
    Teď se snažím pléct z papíru košíček. Zatím jsme jen u motání trubiček a ani to mi moc nejde takže nevím co z toho vyleze.Když se zadaří dám foto na FB. Viděla jsem to u sousedky a je to moc hezký.
    Tak ju jdu zase motat. Tak pa pa pa

    #867403
    Anonym
    Host

    ahojky,
    Bibo, my jsme v Luhačovicích.
    Dneska ráno pršelo, ale pak už bylo jen pod mrakem a kolem 20st. Byli jsme nakoupit ve Zlíně, tak jsem v CaA koupila Kubovi rifle, svetr a bodyno bez rukávů vel. 98, ať máme něco na zimu. Chtěli jsme jet na projížďku vláčkem, ale ten je ve Vizovicích na trnkobraní. tak nám to snad vyjde někdy v týdnu. Kuba se tady naučil mačkat čudliky ve výtahu a taky otvírat ovládáním garážová vrata. Tak teď nechce dělat nic jiného. Ještě jsme tu našli odrážedlo kačenku, tak na ní jezdí po bytě. Zítra mu jí zkusíme vzít ven. Taky se teď naučil dělat hlavou nenene a občas se mi zdá, že to ne i řekne, ale možná se mi to jen zdá. Dneska byl prďola nějaký přetažený, takže jsem ho musela uspávat v posteli, ale už je klid. Jinak u nás nic nového není.
    já si vždycky ty příspěvky tady přečtu, ale než něco vyťukám, tak zapomenu kdo co psal.

    #867404
    Anonym
    Host

    Je,Bivinko,nasi se zrovna z Darka vratili,bydleli tam v nejakem penzionu.Hrozne si to pochvalovali,byla tam pry i spousta rodin s detmi.Nam dovezli nasusene hribky,tak mam radost,my uz zadne nemame a sbirani letos asi vynecham… Na Zelene Hore byli taky a taky se jim komentar nelibil.
    Jo jo Bibo,obcas jsem uplne ko,ale nikdo mi moc nepomuze.K tomu tchan bydlici o patro niz dovezl tu blbou zaludecni virozu,tak se jen trepu,abychom ji nekdo nedostali,siri se jak lavina. Kamaradka kvuli ni rodila o mesic driv.
    Jinak nase vztahy s tchany jsou jak kdy,s tchyni dobre,jen je neprakticka a Johanku si sama vezme jednou za uhersky rok na par hodin,tchan se nezapojuje vubec a momentalne je s muzem rozhadany,tak je tu dusno.Taky bych radeji bydlela aspon na druhem konci mesta:-(.
    Tak tot vsechny novinky od nas:-).

    #867405
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme se včera odpoledne vrátili domů. Musím říct,že jak nemám ráda balení,tak ještě více tedy vybalování.. A celý tento týden budu jen prát a prát:S .
    Adámek se na chalupě krásně rozchodil a tady dneska lítal jako čert. Zas chytil to chodítko a běhal za ním. Kdyby měl malý nákupní vozík,tak s ním uplně krásně jezdí:D
    Jak jste holky psaly o těch pampers premium care, že děsně smrdí,tak jste měly pravdu. Na chalupě jsem musela koupit ještě pleny a takže jsem v rossmannu vzala tyhle kvůli ceně. Adámek si prdne a já mám pocit,že se do té pleny posral. Fůj. Takže už je nekoupím.
    Naštěstí nám babi tuhle v albertu v akci koupila pampersky activky,tak teď nemusím nic kupovat a sunar máme taky zásobu z chalupy:D
    A k tomu stěžování na chlapy, je to tady ideální :)) Přeci jen občas nás každou ten náš chlap pozlobí. A říkat to někomu z rodiny fakt nemá smysl, zbytečně to pak oni probírají.
    My máme tchánovce za humny, tedy cca 15.minut chůze,ale občas jsem ráda,že je taky nevidím. Jsme si jich užili i na chalupě:D Sice nejsou špatní,ale znáte to.
    Dneska jsem vyndala na oběd z mrazáku, páč doma nic nemáme a na nákup pojedeme až odpoledne. Tak se mi fakt hodí,že občas taky něco zamrazím.
    tak zatím páááá

    #867406
    Anonym
    Host

    Tak jsem opět nas…. Zase jsme tu měla spousty toho napsanéhop a zase mi to zmizelo :@ :@ :@ Si to snad budu co větu tak kopírovat bo co.
    No tak teď vím prdlačku co jsme psala.
    No k obědu budu dnes dělat smetanovo-sýrovou omáčku se šunkou. Včera jsme měli krůtí řízky s bramborem. Mňam. Jsem odnesla i můžíčkovi na sušárnu tak se tam i podělil a dostala jsme pochvalu. Hmmm to potěší.
    Teď s emi doprala druhá várka prádla tak ji pujdu pověsit ať ji mám do večera suchou a můžu ji hnedka vyžehlit. Tedy pokud mě nehryzne brouk lenivka 😀
    Tak mi to zmizelo už podruhé,ale tentorkát jsme byla chytřejší a nakopírovala si to takže toho moc nedopisuju. Vlastně ani nevím co jsme tam potom psala. Asi blbosti 😛
    Tak ju budu končit. Jdu pověsit to prádlo :S

    #867407
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,tobě se to nějak stává často,že ti ten text zmizí*-)

    Holky,tak jsem se objednala ke kadeřnici a na úpravu obočí.. Abych v sobotu na té svatbě trošku vypadala..Ještě sehnat něco na sebe.. Ráno jsem našla lodičky,tak mám radost, měla jsem je jen jednou na noze,tak jsou jako nové:D Jen nevím,zda si koupit šaty nebo sukni a něco.. To bude zas horor než si něco vyberu.. Chlap to má lepší,ten si veme oblek a košili a je oblečený.
    A pak ještě něco pro Adámka.. Začínám mít z té svatby vítr.. jsem naposledy byla na svatbě před deseti lety a to jsem to tak neřešila jako nyní.. No a to ještě není naše svatba:D při naší asi budu šílet uplně..
    Ten Adámek zas spí jak dudek, doufám,že se probudí za včas..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,176. až 5,190. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist