únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,191. až 5,205. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867408
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    mocky děkuju za gratulace – jen aby jste to věděli – ještě to nikdo neví – jste vlastně první :o))
    Jsem ráda, že vám nevadí, že sem si tu postěžovala :o)) Občas je to holt těžký… My většinou také vycházíme dobře, ale občas to holt drhne… Občas se holt rozcházíme v názorech a já mám pak pocit jak když jsem nesvéprávná a měla bych raději nechat výchovu na nich – ale to mají smůlu i kdyby tu mělo být ticho jak v hrobě tak si svoje děti budu vychovávat já 😛
    U nás dneska k obídku byli bram. knedle se špenátem a pečeným bůčkem – Přéma z toho měl teda jen libové kousky masa – a to byste mrkali jak baštil :o)) normálka sám vidličkou a vůbec mě k tomu nepotřeboval :o)))
    Peti to já bych těm sousedům něco řekla a nebo naučila Val ať mu to vrátí… Třeba Přéma je normálně mírumilovnej, ale tuhle ho na hřišti jinej chlapeček přetáhl lopatkou a přéma se normálně zvednul a dal mu v podstatě facku 😛 – fakt jsem mrkala jak se umí bránit… ten druhej na to asi není zvyklej a začal hned brečet, ale naštěstí tam byl s tatínkem, který to všecko viděl a jen mu řekl a´t si příště nezačíná 😀 a bylo… Také bych na tvém místě nenachala Val takhle trápit…
    Bibo to věřím, že to máš záhul – přeci jen je máš brzy po sobě…
    To já teď řeším jak to udělat abych nemusela Přému o nic ošidit – chodili jsme cvičit a plavat a nevím jak to teď budem zvládat… To plavčo půjdei v těhu a nejspíš i to cvičení. Spíš tak nějak přemýšlím co potom. nechci aby Přéma kuli tomu že budem mít druhé musel být pořád doma… Budem to muset nějak vymyslet, abychom mohli chodit i pak – třeba že by ty úterky manža dělal z domu a plavat chodili kluci spolu… No uvidíme… Taky přemýšlím o tom, že bych Přému pak začla dávat občas od školky – třeba jednou týdně dopoledne, aby byl mezi dětma :o)) No uvidíme – bude to určitě změna :o))
    Přeji krásný slunečný den…

    #867409
    Anonym
    Host

    ahojky
    Marti, taky si občas připadám jako nesvéprávná, asi tak 3x do týdne :@ . Naštěstí si můžu postěžovat doma. No a chlapa si stěžuju kamošce. Teda je fakt, že b pátek jsem myslela, že ho uškrtím. Chtěl mi pomoct s úklidem, ale ty kecy, že jsem celý dny doma a tak proč je doma takový bordel. No ale pak mu naštěstí došlo, kolik toho stihl, když Kubu celý den hlídal.
    My dneska jeli koupit Kubovi papuče. Tak jsem mu koupila i pláštěnku. Jinak u nás nic nového.
    Ivčo, já taky nesnáším vybalování. Naštěstí tady je pračka i žehlička. Takže můžu průběžně prát.

    #867410
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Adámek už na chalupě dělal takové to kolo kolo mlýnské, jak to dítě furt chodí dokola.. Přišel na to sám a jak furt chodí dokola,tak pak sebou žuchne na zadek. No a včera večer to zas dělal,pak žuchl na zadek,ale nějak to neustál a přepadl na břicho,ale ještě neumí si dát ruce jako oporu,takže nakonec spadl na bradu a prokousl si ret nebo nevím co… Teklo krve:O ,ale pak naštěstí dobrý. Si říkám,že těch pádů je čím dál více než dříve..
    Včera jsme jeli nakupovat a bez kočáru, Adámek chodil sám,akorád v globuse byl ve vozíku.
    Dneska budu vařit hovězí vývar a bram.kaši a uzené..
    A odpoledne se asi půjdu podívat po nějakých šatech na tu svatbu..
    Adámek právě objevil myš (hračku našeho kočičáka),tak si s ní hraje, prý má málo hraček.
    Jo a včera jsem si na poště vyzvedla ty kostky,co jsme vyhráli od sunaru.. Na obrázku na stránkách sunaru ta krabice vypadala veliká a tak jsem si představovala velké kostky a jsou to mini kostičky,takže je asi schovám až bude Adámek větší, páč by je mohl dávat do pusy :((

    Tak páá

    #867411
    Anonym
    Host

    dobré ránko,
    tak u sousedů máme stále ticho, i když jsme včera s maminkou mluvili. prý nechápe naši připomínku na Adu a že on je prostě živější a nemá rozum. no ale já teda mám jiný názor, navíc živější dítě jsem už poznala a on je prostě úplně normální jen že má dovoleno od tatínka, tak si troufá. no ale reakci jsem čekala. trest dali adovi a ne že by se attínek bouchnul do nosa a uvědomil si. ono on má velmi zvláštní humor. třeba jak odcházejí domů, tak řekne, ado pojd, musíme už jít, je čas ještě zmlátit mamku a sbalit jí kufry. tak na to že takové dítě má rozeznat sranovní řeči a na ruhou stránku že je malý a nechápe. se mi to zdá poněkoud dvojmyslné. no ale tak jsme si to vyříkali a snad to bude brzo ok. ted je jen to období, než je to přejde. a trest pro adámka je ten, že nebude za námi chodit. aby si uvědomil že nesmí ubližovat. osobně bych nedala zákaz a právě je pustila k sobě a při první příležitosti kdyby se to stalo, bych mu oplatila to samé co dělá jiným dětem.
    no jinak u nás nového také nic. jen jsem dnes přišla na valika valika valikáá, každé ráno to slyším z postýlky a já vždy na ní valika valika, dnes jsem řekla valinka, valinka a ona hned opakovala. pak ukázala na mě mlíko a říká mi není. ještě pár týdnů a budeme mít řečníka 😀 , hlava mě z ní kolikrát bolí a kdo jí vidí, tak se drží smíchy za břicho, jak brble. včera za námi přijel praděda a povídá jí, no ty budeš mudrlant a brzo mluvit. tak uvidíme, kdy se jazyk rozváže do srozumitelnosti. no a největší novinkou je, že už nemá strach jezdit na motorce. vepředu 1 kolo a vzadu 2, takže už se musí snaižt udržet balanc a drandí na tom rychlostí blesku. přemýšlím že bych šla koupit už helmu. máme u nás hodně betony a různé schůdky, tak aby nedošlo k úrazu.
    na dnešek máme navařeno, těstoviny, a kuřecí se sýrovou omáčkou. našla jsem v lednici totiž projité tavené sýry asi týden s chutí hermelína bylo mi líto to vyhodit. tak jsme to tepelně upravili a fakt dobré 🙂
    tak pádím. a pěkný den vám přejeme

    #867412
    Anonym
    Host

    ahojky,
    Peti, já taky preferuji potrestat dítě, když zrovna něco udělá a říct mu,že to nemůže, jinak jdeme pryč. než takhle zrovna zakázat kontakt. No ale snad sousedi brzo vychladnou a dojde jim to všechno.
    Ivčo, Adámek je šikulka, když dělá kolo kolo mlýnský. Kuba chce pořád chodit, ale vždycky jinam, než chceme my. No a jakmile mu změníme směr, tak chce do náruče.
    Dneska chceme jet vláčkem na přehradu. ale taky musíme nechat Kubu ostříhat. Byli jsme už dopoledne, ale řval jak tur, takže má ostříhaný jen vršek hlavy. No uvidíme co všechno dneska zvládneme. Taky tady darebák moc nespí. V noci se budí a po obědě spí tak hodinu. Takže si prd odpočneme.
    Dnes jsem byla koupit na oběd gyros, sobě s hranolkama a Michalovi v housce. A chtěla jsem tam oběma přidat strouhaný sýr, ale chlap mě asi nepochopil a udělal nám k tomu navíc smažák. Tak jsme si dali do nosu. Kuba měl skleničku.
    No nic, jdu se chvilku natáhnout na pohovku.

    #867413
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    Přéma už taky začíná přicházet motorce na chuť asi odpoledne až půjdem pro taťku zkusím vzít jen motorku – nestane se nic horšího než že ponesu i Přému i motorku… No uvidíme s jakou náladou se vzbudí…
    Normálně včera po obědě usnul těsně po poledni a spal až do 16:15 a to jsem ho ještě budila… Fakt nevím co se to dělo…
    jinak u nás nového asi nic – nebo mě nic nenapadá…
    Tak si užívejte sluníčka a mějte se

    #867414
    Anonym
    Host

    kolo kolo mlýnský je super, je jí nebaví se dlouho točit a dělá co nejdříve báá :)) a pak hnedka řeže pilkou na pokračování říkanky
    Marti, to je dobrý nápad vzít jen motorku, třeba to od někoho po cestě víc okouká. taky jsme už kolikrát tahali val i (její kočárek, autíčko či motorku)
    Evi, teda to byl mega oběd co? játeda moc gyros nemusím a smažák už vůbec ne. leda hermelín, ale ten klasický a ne ty levné náhražky, které kolikrát bývaj v restauracích. teda bývali. už jsem dlouho nikde neměla nic k jídlu. samé domácké jídlo 😀
    já trčím v práci, no apon na naftu jsem si už dneska vydělala, aleje děsné dusno, peče tady slunko, klima žádná a tady přímo u nás napadnutí. navíc šéf je kuřák, celkem silný, tak větrám neustále.
    zatím pááá

    #867415
    Anonym
    Host

    jé Peti, já to pokračování řikanky asi neznám. Já mám gyros ráda a smažák taky, takže jsem si oběd užila. A bylo toho fakt hodně.
    My se tady snažíme večer jít na prochajdu buď jen s motorkou nebo kačenkou (odrážedlem) nebo jdeme úplně bez ničeho. Hlavně utahat děcko před spaním. No a jestli bude odrážedlo Kubu bavit, tak bude chodit takhle ven i v Brně. A koupíme mu helmu. Prý si na ni teď dítě zvykne a pak ji bude na kole používat automaticky.
    Jinak u nás taky není nic nového. Venku je hnusnej pařák. A za půl hodiny nám jede vláček na okružní jízdu k přehradě a zpět.

    #867416
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem koupila Adámovi na tu svatbu košili s kravatou 😀 Hrozně se nám to líbilo. Měli i ten komplet bílá košile, vestička a kalhoty,ale dávat za to 1400 se mi fakt nechtělo. Košile vyšla na 300 a může jí pak i nosit normálně. No a sobě nic:( Jedny šaty se mi líbily,ale neměli o číslo větší.. To bude ještě horor v čem půjdu. Ještě půjdu k ségře Honzy si vyzkoušet nějaké její šaty,máme podobné postavy..

    #867417
    Anonym
    Host

    Evi,
    vezmeme si hoblík pilku, zahrajem si ještě chvilku, až to kolo spravíme, táááák se zatočíme 🙂
    a přitom děláš ručičkama náznak řezání
    pilka teda val baví mnohem víc než kolo kolo, právě proto možná nemůže vydržet se točit do bác, ale bác dělá kolo kolo mlýnský a báác :)))

    tak a já jsem z práce doma, trošku se zadařilo, tak na vánoce bude doma nějaká kačka a budu moc udělat větší nákup :), jsem ráda. za chvilku vykoupat val, má zas plnou hlavu písku a je černá a špinavá jak malé cikáně. a pak? růžovka, jupííí . jen pak večer musím ještě pro martina do práce, už ted se mi nechce, ale co nadělám

    #867418
    Anonym
    Host

    HOlky já se taky snažim Přému vždy co nejvíc utahat, ale nakonec jsme jeli tříkolkou. Nechci Přému nosit moc dlouho kuli druhému mimi, aby náhodou něco… A na ten bus tátovi to máme cca 3km a představa že ho skoro celou cestu třeba ponesu se mi moc nezdála, takže jsme jeli tříkolkou – když chtěl tak ťapal a když ne tak jsem ho vezla :o))jinak on je většinou utahanej za celej den dost – chvilku neposedí… tak mi kolo kolo neumíme, ale umí jiné říkanky, písničky. Popravdě kolo kolo jsme dělali na plavču a já na něj te´d nějak zapoměla, takže to zítra zkusíme :o)))
    To se Peti máš s těma korunkama – já nevím kde je budu brát… Ale už sem narazila na jeden zajímavej přivídělek tak to asi zkusim….
    U nás už je prďolka v postýlce, ale ještě si tam povídá, tak uvidíme…
    Přeji příjemný večer všem

    #867419
    Anonym
    Host

    Peti, já chci taky nějaký penízky na vánoce! Já teď přemýšlím, že si prodloužím rodičák na tři roky, protože soukromá školka je drahá a už jsou plný. No a asi ten rozdíl bych za tu školku nebo za hlídání dala. Fakt nevím jak to udělat. Školku od těch tří let mít budeme, ale do té doby to musíme nějak vyřešit.
    Já moc řikanek neznám. Matně si vzpomínám na nějakou říkanku „koulela se ze sklepa velikánská brambora“. Ale už si nepamatuju jak přesně to bylo a co se.dělalo s rukama. Asi budu muset projet internet.
    Marti, kamoška, co je těhu zhruba jako ty, naučila malýho nasedat do kočárku, nastoupit si do autosedačky,… Fakt mazec, ona totiž začátkem roku potratila, takže malýho zvedá jen z/do postýlky. Takže se nedivím, že nechceš Přému moc nosit.
    Konečně se nám vrátila růžovka!

    #867420
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás básničky frčí tak paci paci, vařila myšička kašičku…. a máme knihu říkanek tak ji občas pročítáme,ale Bobeš by ji nejraději roztrhal to by se mu asi líbilo nejvíc.
    Jinak včera jsem si vyprala v kapse v bílejch kalhotech oranžovej papírek. Hmmm super. Potom jsem byli za tatínkem a Bobeš si asi rošmatlal chmel po tričku. Takže zase fleky.Tak jsem to dala prát znova na 90 a zase prdlačku.Fakt už jsme naštvaná. Na tričkách má samé fleky Nic nepustí tak jsem se dnes bavila o tom s kamarádkou a ta mi doporučila SAVO PEREX- A paráda. Namočila jsem to a ono pustilo uplně vše. Jupí jupí zase budeme mít zářivě bílá trička. 😀
    Jééé já mám taky ráda gyros i smažák. Mňaminy mňaminy. Dnes jsme všichni měli čočkovku s uzeným. Zítra nevím. Já čočkovku a Bohoušek asi zeleninovou nebo přemýšlím nad špenátovkou. 🙂 *-)
    Taky koukám na Růžovku.
    Dnes tady byla kamarádka s malým Péťou. Je o 4 dny mladší. Je to šikulka. Už chodí bez plínky. teda zatím se pořád učí,ale je šikovnej. Neřekne si musí ho pořád hlídat a posazovat,ale paráda. Taky se\ mu stala malá nehoda…. pustil hovánka do slipů 😀
    Dnes jsem byla na krvi na vývojové vady tak snad bude vše OK. Vstávali jsme brzo. Před šestou se klasika Bohoušek budí,ale pak jde ještě ke mne do postýlky a kolikrát ještě tak na hoďinku usne. Dnes měl smolíka pacholíka musel vstávat.Před sedmou nám jel bus. Taky to podle toho vypadalo celej den. Rozmzelej už od rána. Ukníkanej. ufffff. Pak mi usnul v 10:15 v buse a vzbudil se když jsme dorazili domů před jedenáctou. Tak dostal baštu a najivně jsme si myslela, že to dospí. Já byla taky unavená takže jsem se těšila jak si dáchnem. Ha ha ha Bobeš byl opačného názoru. Chvilku ležel a pak začal vyvádět blbosti. Nakonec mi utekl z poste a začal mi do postle snášet hračky z celého pokojíčku. Pak i špinavé jeho prádlo a vše co našel. No nechal mě chvilinku ležet. No chvilinku. Já vylezla až v jednu,ale spát jsme nemohla,ale alespon jsme dřímala tak i to pomohlo. No teď už jsme unavená jako blázen. Tak po Růžovce asi pujdu spinkat.
    tak přeji krásnou dobrou noc. Páááček

    #867421
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    my nic nového, jen Johanka dnes měla očkování proti pneumokokům, poslední dávku myslím. Teď bude zase chvíli klid. Večer ji po tom očkování bolela nožička, tak dostala trochu Nurofenu a šla spát. Dobrovolně a bez protahování, nezvykle. V televizi nic není (a Růžovku manžel nesnese), tak prohlížím blogy a koupila jsem si k tomu burčák. Moc dobrý, ještě taková šťávička.
    Zítra mě čeká vaření, udělám asi květák. A čtvrtek – pátek zas frčíme pryč, teda jenom já s Johankou, protože se v tom novém bytě bude točit pár scén nějakého studenského filmu s námětem z Bukovského /snad ne žádné sprosťárny/ a u nás doma bude pro filmaře zázemí. To bychom asi s Johankou neměly klid, takže se raději uklidíme na Valaško k manželově sestře.
    Jinak, já si ještě netroufla s Johankou ven jinak než s kočárkem, ale vidím, že je asi nejvyšší čas to vyzkoušet:-).
    Dobrou noc všem!

    #867422
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme si dneska opět dospali až do osmi. Sice mi přišlo,že bych mohla i déle spát,ale Aďa už nechtěl a budil mě z postýlky. Pak jsem poočku viděla,že tlačí,ale neměla jsem sílu letět pro nočník. Kéž bych došla. Ten se táááák zes…l+o(
    Jinak já Růžovku nesleduji. Jen ulici sledujeme s Honzou 😀
    Na procházky chodíme i s kočárem,ale už hodně ujde Adámek sám. Ale zas ho pak nechci odněkud vláčet a navíc u nás je to lešení a tam je lepší rychle přejet s kočárem do baráku, aby na nás něco nespadlo a z druhé strany zas musím kočár vláčet do schodů,takže obě strany jsou teď blbé..
    Už,aby ti dělníci byli pryč, už třetí den dělají na našem patře,takže mi to je trošku nepříjemné. Ještěže máme žaluzie.
    Holky, co máte klučíky, zas k tématu pindík. Při koupání v pohodě vám jde přetahování? My nějak nevíme, zda to děláme dobře a Adámek poslední dobou nemá rád toto a čištění uší,nosu a stříhání nehtů,takže u všeho řve. Tak jsem trošku nervozní,aby s tím nebyl problém. Zeptám se příští týden paní Dr.,zda to má v pořádku a jak moc máme přetahovat p.
    tak pááá,už mi tu zas mačká klávesy..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,191. až 5,205. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist