únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,326. až 5,340. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867543
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni, tak to si měla fakt zábavu s tím zvířectvem :)) Fakt tě obdivuji,že zvládneš takhle všechno nakrmit a tak :)) S tím kohoutem,to muselo být fakt hrozné. Ještěže manžel ho takhle hned zabil a máte klid 🙂
    Jinak, jak jsi psala o Bohouškovi,že se vztekal za plotem, tak to snad dělá každé dítko, když někam nemůže a nutně tam chce být :)))
    U nás zas se dneska Adámek vztekal u lega, normálně si ráno stavěl z malých kostek komínek, ale pak se mu vždy zlomil,tak s tím hodil a začal vřískat a pak to začal dávat dohromady a tak furt dokola :))
    Tak se mi ty boloňské špagety povedly :)) Musím se pochválit. Normálně to jedl i Adámek, uplně jsem na něj koukala. Měl tedy nejdříve polévku a pak jsem mu nandala trošku do misky a baštil to :))
    Po obědě šel do postýlky.
    Dneska jsem ještě jednu pračku vyprala prádla a pak ještě kdysi moje plyšáky. Měla jsem je schované v krabici,tak si s nima může Adámek hrát 😀 Máme tááák málo hraček:D 😀 No mají překážet ve skříni nebo být v pokojíku,že ? :))
    Peti, my máme dva kaštany před panelákem. My na ně přímo koukáme z okna..

    #867544
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,mame ted porad nejak co delat a na pc neni skoro cas.Mam Johanku porad na starost,do toho varim pro 6 lidi a vecer proste padam unavou.Uz me zmaha fakt vsechno a mimi v brise uz kope tak silne,ze obcas sycim bolesti.Uplne jsem to uz zapomnela.Zacinam se hodne tesit na porod,i kdyz pak to bude asi taky masakr.Bojim se,aby druhe mimi nebylo lumpik,kdyz Johanka je celkem zlata.Bibo,trochu zavidim,ze uz mas to nejtezsi za sebou.Co zdravi,uz je vsechno ok?
    Jinak k mopum- my mame taky ten obdelny,co se slapnutim secvakne a pak tlakem vyzdima v kosiku v kyblu a funguje to lip,nez jsem myslela.Obcas ten navlek vyperu v pracce a je jak novy,stopy nechava minimalni a dostane se vsude,pac ma kloub.
    Tak doufam,ze aspon nedele u nas bude trochu odpocinkova.Svagrova donesla houby,tak budou rostenky,ty se delaj skoro samy. A jinak hodlam odpocivat,jen nevim,co na ti Johanka:-).
    Dobrou vsem!

    #867545
    Anonym
    Host

    dobré ráno,
    Kájo, našla bys mop (aspon principem) na netu?
    jinak u nás noc byla fakt pecka. šla jsem kolem půl 12 do postele, tak jsem si prvně musela zabít muchy. byly tam 3 a strávila jsem tím půl hodiny, vrrrrrr. no a pak jsem si dala první noc chůvičky, jestli mě to vzbudí. (martin ale spal s malou), tak jsem co chvíli slyšela sepnutí chůvy a v 6 byl konec spánku. nastavila jsem myčku na noční proud, jenže když je někde chyba a něco tomu zavazí tak neskutečně píská. jenže vím že tam nic nezavazí a je porouchané 3 horní rameno. tak asi to budem muset orpavit. fakt mě to …
    dneska je fakt krásně, aspon u nás. v noci pršelo. škoda že nemáme doma draka. šla bych hnedka pouštět.
    tak papa, šla bych se dospat za tu noc 😀

    #867546
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Ten mopo koupím nejpíš ten placatý secvakávací. http://www.mall.cz/mopy/vileda-ultramax-set. Je to tip od Děcka a mě se celkem líbí a když jsme četla recenze na mopy tak si tento celkem chválí. A taky jsme četla jaký mop na to je tak s těma třásněma je hlavně na dlažbu a lino a ten placatý je na plovoučku a mi ji máme skoro po celém baráku takže super. Jen nevím jestli se dá koupit i normálně v kamenném obchodě za tuto cenu bo jestli musím přes net to je zase + poštovné…,ale zase tam mají i pleny Hugies v akci tak to možná spojím s tím. no jeslti se tedy dřív než se rozkoukám a rozmyslím nebude po akci 😀
    Dneska k obídku je u nás kohout na paprice. Vera ho manžel dal do vody odmočit a jel tady ve vsi k sousedům pro nového no jo,ale zavřel psa ke kohoutovi do chodby abvy nezdrhnul a hádejte co se stalo??? Náš milý beníček vyžral vnitřnosti takže polévka nebude 😀 . no můžeme být rádi, že se nepustil i do toho kohouta (masa)
    No jdu si uvařit kávičku a nevím nějak asi relaxovat. Kájo tobě to vůbec nezávidím. já už kolikrát teď jsem unavená a to jsem ve 20. týdnu :-). Jinak mě pěkně bolí spodek :S ty kosti bo co to tam je. No snad to brzo přejde
    Talk pa pa pa

    #867547
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    to je hrůza, zítra už je říjen, to léto tak rychle uteklo :(( A ač dneska svítilo sluníčko,tak už nebylo takové teplo, jako v létě, chjo 🙁
    Dneska jsme odpoledne šli zas k rybníku,tak Adámkovi se děsně líbí labutě a kachny,tak je jakou dobu sledoval. Nebrali jsme žádné pečivo pro ně, naštěstí. Oni už to ani nežerou, páč jim to hází každý.. Pak Adámek sbíral lupeny a klacíky a pak trošku udělal scénu, protože nechtěl jít pryč a chtěl tam stát u rybníka a klacíkem mlátit do těch lupenů. Tak jsme přes protesty šli dál a došli jsme zas k farmě a koukali na slepice a s náma tam pak koukali ještě další lidi a dva kloučkové. Jeden už mluvil,tak Adámkovi říkal,že to jsou slepičky a Adámek taky ukazoval a říkal KOK, tak máme nové slovíčko. A co myslíte, zas pak nechtěl od těch slepic jít. Tak zas začal vřískat.
    Začíná se víc a víc projevovat. Když něco nechce,tak vříská a i dupe a říká neeee..
    Leni,ten mop je fakt super, ten by se mi taky líbil, ale zas i ta 500 se mi zdá moc 🙁 Já musím šetřit na ten balkon*-)
    Holky,zítra doufám, jdeme večer na to taneční, tak mám trošku strach.. Ale ono se to doufám, poddá a pak taky se aspoň naučíme tančit 🙂 Tedy hlavně já.
    Tak pááá

    #867548
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Bivi ten mop mi zaplatí mamka s taťkou. Chtěl ajem si koupit asi před 14 dny v akci v Interspau a oni už ho neměli tak taťka prý pak mamce řekl tak ji ho kup i když nebude v akci. Tak mam vybranej dárek k narozkám. Sice je to uklízecí,ale doufám, že mi ušetří alespoň práci.
    Jinak nic nového podl sluncem. Koukala jsme jak Peťul s Val a manžílkem pouštěli draka. Trochu mě to navnadilo. 😀
    Bivi mi máme kačenky a slepičky na dvoře za plůtkem a to pořád chce Bohoušek zvedat a chce na ně koukat,ale já už ho tahat moc nechi je to těžký mu to vysvětlit. 🙁
    Dnes mě Bohoušek stráááášně potěšil. v šest se pokadil tak si říkám no to nemá cenu mu dávat na hodinu plenu, dám mujen slipy a budu ho hlídat a dávat čůrat. Tak se vyčůral než se oblékl a pak přišel za mnou sám s nočníkem v ruce a tak jsemmu stáhla gatě a on se zase vyčůral. Téééda já mam doma pašáka :$ . Ho fakt musím pochválit. Zatím pokaždé se počůral,ale dnes to zvládl na jedničkku s hvězdičkou a dokonce vydržel dnes i koukat na celého večerníčka. Jinak ho zajímá jen znělka a to je vše. No tak doufám, že jsem ho nepřechválila a nezakřikla jsme to.
    Tak si jdu objednat ten mop a vezmu k tomu asi i balík plen pro Bohouška a pro nvé mimčo.
    Tak pááá

    #867549
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Kájo, já bych se asi měsíc před porodem na vyvařování pro regiment vybodla a raděj bych jim objednala pizzu nebo poslala do hospody. Nebo bych uvařila tak akorát guláš, ten není moc pracnej.
    Bambulko, tak to máte hodného psa, když vám toho kohouta nesežral komplet 😛 . To naše hovado by sežralo všech a vzápětí by se z toho pozvracel. Teda jak se tak na toho našeho psa dívám, tak ani nevím, jestli někdy ochutnal syrové maso.
    Dneska jsme se jeli podívat do tchiba na ty zimní boty. Tak jsou Kubovi teď cca o 2,5 cm větší, teda ta redukční vložka. Takže jsem měla docela strach je koupit. Teď v nich hodně zakopával. Uvidíme, jestli se nám podaří v lídlu narazit na ty jejich. No a jinak budeme kupovat až podle toho jaká bude zima. Ale asi nějaké Superfit nebo Viking za 1500 :'( .
    Ivčo, Kuba už taky umí udělat slepičku. Našpulí pusu na koko, ale spíš jen tak zachrčí, tak si děláme srandu že slepička už má podříznutý krček. Na kačenku taky jen tak chrčel a teď jen klape pusou jako že gaga, ale žádný zvuk nevydává. Jinak teda traktor, auto, kráva, ovce,… jsou spíš jen něco mezi prděním pusou a brrrmm. No ale aspoň něco. Jinak já když mu něco zakážu, přikážu nebo něco, tak začne řvát. Což je taky pokrok, protože ještě asi před měsícem mlátil hlavou do čehokoli, pak ho ta hlava bolela a řval.
    No a jinak u nás nic nového není. Dneska jsme byli na oslavě neteřininých 3. narozenin. Bylo tam víc dětí, jedna holčička o 3 dny mladší než Kuba. Tak si tam hráli. Jen jsme museli brzo odjet, protože se Kuba po obědě v autě moc nevyspal.
    Tak se zatím mějte hezky.

    #867550
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Taky jsemkoukala na Lídl na ty botky. Mají je od 23 tak to vby Bohouškovi mohlo být,ale do města se dostanu až ve čtvrtek jdu na velký ultrazvuk tak nevím zda je ještě budou mít a navíc Bobeše sebou tahat nebudu když je manžel doma. No obkreslím mu nožkku a pujdu se tam mrknout. uvidíme třeba budu mít štestí a budou ještě mít a budou se mi třeba i líbit 😀 . Jinak mam doma asi 4 podzimní boty hmm 24 a když jsme mu je zkoušela tak v nich dost plave takže zase prdlačku. Fakt asi budu muset nějaké koupit.
    Jinak nic nového. Včera jsme si objednala tenmop a k tomu jsem objednala Bohouškovi k Vánocům baterku, ktreá mluví a scvítí a ještě je k tomu nějaký dáreček snda nějaká zvířátka či co. Tak jsme zvědavá jaké to bude. Asi to bude jen nějaká blbost,ale co hlavně aby se mu to líbilo.Je to určené pro děti od dvou let tak uvidíme.
    Dnes topíme. Brrr je tu zima.
    No tak pa pa hezký den u nás je venku hnusně 🙁

    #867551
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    ty botky z lidlu jsou tedy dobré? Nevíte?
    My jsme byli v globuse, potřebovala jsem si koupit nějaký vršek k sukni na to dnešní taneční. Vybrala jsem si takovou polohalenku-košili nebo jak to nazvat:D ve slevě za 149. A něco málo jsem nakoupila. Přeci jen s kočárem nebudu dělat mega nákup.
    Dneska jsem udělala brokolicovou, páč je rychlá a Aďa ji jí, jenže milý Aďa jí dneska moc jíst nechtěl, narval se rohlíkem a pak dělal ospalého.. Ještě tedy na mě šilhal. To tedy nechci,aby dělal,ale dělá to schválně,když mě chce vytočit.
    Už je v postýlce a zlobí tam.
    Jo to taneční už máme potvrzené. Měla jsem obavu,aby nám to nestornovali, protože jsem to platila ve čtvrtek a pak bylo volno..
    Leni, je jasné,že nechceš Bohouška zvedat, v tvém stavu. Co mu tam dát nějakou stoličku? Že by to na vylezl a koukal z toho na zvířátka..
    Holky, umí už vaše dětičky ze stoje na bobečka ? Já to teď Adámka učím, on nějak na to zatím sám nepřišel a kolikrát jde přes klek, přitom do toho bobku,by to pro něj bylo lepší. Když chce jen zvednout něco ze země.
    Tak já jdu zas zpacifikovat dítko, aby už usnulo 😀 😀

    #867552
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, Kuba si dřepá a stoupá už od doby, kdy začal sám stát. Přejem hezký taneční a pak napiš zážitky! Já sice do tanečních chodila, ale mám totální hudební hluch. Takže nerozeznám polku od tanga…
    Ty botky v Lídlu jsem zatím viděla jen na netu a líbí se mi víc než z toho Tchiba. Ale realita může být jiná. Četla jsem o nich, že by měli být větru a vodě odolný a přitom prodyšný. Ale jestli jsou i termoizolační fakt nevím. Jsem si říkala, že bych mu je koupila a pak podle toho, jaká by byla zima, bych dokoupila ještě další.
    Já dnes dělala zapečené těstoviny s kuřecím a smetanou. No a samozřejmě asi 15min před dokončením na mě začal Kuba vypiskovat, že má hlad a chce spat. Takže dostal skleničku a těstoviny dostane večer. Jen nevím, co vařit zítra. Večer musím totiž do práce, tak aby si to mohli kluci jen ohřát. Asi udělám buď boloňský nebo nějakou omajdu. Nějak fakt už nevím, co pořád vařit.
    Asi si půjdu chvíli lehnout k televizi. Jsem nějaká unavená a dítě mi stále spí….

    #867553
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Leni, zvířectvo je pecka. Val také perlí, nahání je, hotová pasačka. jinak my také museli zabít už jednoho kohouta. hold když jsou agresivní, tak to nemá cenu riskovat. Máš hodné rodiče, když ti tahkle koupí. mě pomůže občas mamka. třeba ted mi řekla že mi přispěje něco pro babi. jezdí každé úterý hlídat a nic nechce. benzín platí ze svého, ted její čas. tak jsem se rozhodla že jí objednám parfém. voní jí jeden co mám. tak snad jí to potěší.
    Ivi. nedávno jste s chozením začli, tak neboj, naučí se vše i ten bobeček :), jestli teda myslíš to co já. v taneční se mějte. já nechodila nikdy a ani to neumím 🙁
    Na botičky jsem také koukala v letáku, nevypadaj vůbec zle a navíc tam je membrána, možná jen nějaká základní, ale je.
    já mám dnes lenoru. nechce se mi jít ani na procházku. ted si ohřívám párek, popadla mě neskutečná chut 😀

    #867554
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ty botky z toho lidlu jsou fakt pěkné,ale my ho máme z ruky a až přijde taťka z práce,tak se mi tam nebude už chtít.
    Zrovna jsem dožehlila, naštěstí jen pár kousků a tu halenku jsem přejela.
    Peti, jak psala Evča,tak bobeček myslím dřep, to víte, nemohla jsem si hned vzpomenout na ten dřep:D Já hlava děravá. JJ, on se to naučí. Občas se mu ale fakt musí to či ono ukázat.
    Už Adámek spí. To je takové neuvěřitelné, jednu chvíli tam zlobí jako čert a pak přijdu za pár minut a už spí jak andílek.
    Evi, s tím vařením jsme na tom stejně. Já taky nevím,co už vařit. Navíc když Adámek to vždy nejí, to aby člověk fakt měl více variant,ale na to mu kašlu. Bude jíst,co uvařím a ne si něco vymýšlet.
    Jinak,já do taneční právě taky nechodila, tehdy jsem si postavila hlavu,že s o rok staršíma chodit nebudu a další rok mě mamka už nepřihlásila.
    Nějak zvlášť mi to nevadilo, až poslední dobou,když občas jsme zašli na ples,tak je to takové blbé,že neumím kroky. A pak když pro mě přijde někdo cizí..
    Aspoň budeme mít zpestření v životě 🙂 Adámka nám budou hlídat prarodiče,už se na to těší, i ho vykoupou :)) Navíc, už mám i takový ten klid,že je v dobrých rukou a nechá si v pohodě pohlídat.
    tak pááá, jdu si uvařit kafe.

    #867555
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jo a Leni, zapomněla jsem napsat. Bohoušek je fakt šikulka,když už si takhle řekl o čůrání do nočníku 🙂

    #867556
    Anonym
    Host

    jupííííííí, řekla si sama aá na čůrání. bylo radosti, jásotu, no a spláchnutí i do wc a pěkně všichni společně 🙂

    #867557
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Holky, já vám tak závidím, že vám ty dětičky tak pěkně chodí na nočník. Kuba pořád stávkuje, sotva ho posadím, tak hned natahuje ruce, ať ho zase sundám a když nereaguju, tak sleze sám.
    Mám jeden dotaz a jednu prosbu. Dotaz je, zda nevíte, jestli budou domácí spotřebiče před vánocema dražší než teď? Jsem se dívala na heuréku a tam podle těch jejich grafů prodejci tak v říjnu zdraží a po vánocích zase slevňují. No a teď ta prosba. Kdybyste některá narazila v lídlu na ty klučičí zimní boty a měli je ve vel. 23, resp. vnitřní délka stélky cca 15cm, tak mi je kupte. Tady už je prý v žádným lídlu nemají. Teda ještě se pojedu zítra dopoledne podívat asi do dvou takových zastrčených, ale moc nadějí tomu nedávám.
    Jinak u nás nic nového ani zajímavého. Ikdyž… Včera jsme šli na prochajdu zahrádkářskou kolonií a v jedné zahrádce měli slepice. Jsem si jich nejdřív nevšimla, protože jsem sbírala hovínko po psovi. No ale jak jsme s kočárem zastavili, tak si jich Kuba všimnul, chvilku na ně koukal a pak řekl „kokoko“. Zatím takhle živou slepici neviděl, ty u našich jsou věčně někde zalezlý.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,326. až 5,340. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist